Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem DVrchní
rozhodčí:
Pavlík Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Krupka CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Studentská ul.626,403 31 Ústí nad Labem-Neštěmice, Nová tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1322:42557:642TJ Krupka C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kmoníček Martin st.
Barták Karel
 
 
Ajdini Tereza
Blažek Jan
 
 
9-877 3110
2.Smetana Václav
Barták Radim
 
 
Dohnal Jiří
Šnajdr Antonín
 
 
-8-98-8 1311
3.Kmoníček Martin st.Blažek Jan-7-98-5 1312
4.Barták KarelŠnajdr Antonín6-9-99-82313
5.Smetana VáclavDohnal Jiří-11-4-9  0314
6.Barták RadimAjdini Tereza-8-8-2  0315
7.Barták KarelBlažek Jan-815-8-3 1316
8.Smetana VáclavŠnajdr Antonín-8-7-7  0317
9.Barták RadimDohnal Jiří-6-78-9 1318
10.Kmoníček Martin st.Ajdini Tereza683  3028
11.Smetana VáclavBlažek Jan-7-5-9  0329
12.Barták RadimŠnajdr Antonín-3-4-2  03210
13.Kmoníček Martin st.Dohnal Jiří-10-8-8  03211
14.Barták KarelAjdini Tereza987  30311
15.Barták RadimBlažek Jan-8-10-6  03312
16.Kmoníček Martin st.Šnajdr Antonín-9-79-10 13313
17.Barták KarelDohnal Jiří-9979 31413
18.Smetana VáclavAjdini Tereza9-968 31513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kmoníček Martin st.13Blažek Jan40
Barták Karel22Šnajdr Antonín40
Smetana Václav13Dohnal Jiří31
Barták Radim04Ajdini Tereza13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Roudnice DVrchní
rozhodčí:
Kozel Bohumil
HOSTUJÍCÍ:SKST Teplice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Roudnicen.L., Jungmannova ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1224:42581:636SKST Teplice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zimák Michal
Kotrba Petr
 
 
Kadlec Daniel
Mládek Petr
 
 
-8-9-12  0301
2.Bláha Vlastimil
Novák Jaroslav
 
 
Černý Tomáš
Sander Miroslav
 
 
-4-7131173211
3.Novák JaroslavČerný Tomáš3-776 3121
4.Zimák MichalKadlec Daniel7-6-9-8 1322
5.Kotrba PetrSander Miroslav-6-5-9  0323
6.Bláha VlastimilMládek Petr47-713 3133
7.Zimák MichalČerný Tomáš-7-4-9  0334
8.Kotrba PetrKadlec Daniel-8-7-8  0335
9.Bláha VlastimilSander Miroslav-48-10-7 1336
10.Novák JaroslavMládek Petr994  3046
11.Kotrba PetrČerný Tomáš-4-97-4 1347
12.Bláha VlastimilKadlec Daniel-89-9-9 1348
13.Novák JaroslavSander Miroslav547  3058
14.Zimák MichalMládek Petr-86-5-9 1359
15.Bláha VlastimilČerný Tomáš-9-9-9  03510
16.Novák JaroslavKadlec Daniel-10-8-9  03511
17.Zimák MichalSander Miroslav-7-868332611
18.Kotrba PetrMládek Petr-46-2-6 13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novák Jaroslav31Černý Tomáš31
Zimák Michal13Kadlec Daniel40
Kotrba Petr04Sander Miroslav22
Bláha Vlastimil13Mládek Petr22
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Duchcov AVrchní
rozhodčí:
Jonáš Josef
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most ERozhodčí:Mrha Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Teplická 13, 419 01 Duchcov, ZŠ Antonína SochoraRozhodčí:Kropáček Ladislav
Datum dle rozpisu28. 01. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:Fürst Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:33 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrabánek Jiří
Kövér Lubomír
 
 
Lipiner Petr
Fiška Václav
 
 
     3010
2.Vích Josef
Vích Luděk
 
 
Hejč Antonín st.
Voda Milan
 
 
     1311
3.Vích LuděkHejč Antonín st.     0312
4.Hrabánek JiříLipiner Petr     0313
5.Vích JosefVoda Milan     3123
6.Kövér LubomírFiška Václav     3133
7.Hrabánek JiříHejč Antonín st.     0334
8.Vích JosefLipiner Petr     3044
9.Kövér LubomírVoda Milan     3054
10.Vích LuděkFiška Václav     3064
11.Vích JosefHejč Antonín st.     1365
12.Kövér LubomírLipiner Petr     3175
13.Vích LuděkVoda Milan     1376
14.Hanousek JosefFiška Václav     3286
15.Kövér LubomírHejč Antonín st.     0387
16.Vích LuděkLipiner Petr     3197
17.Hanousek JosefVoda Milan     1398
18.Vích JosefFiška Václav     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vích Luděk22Hejč Antonín st.40
Hrabánek Jiří02Lipiner Petr13
Vích Josef22Voda Milan22
Kövér Lubomír31Fiška Václav13
Hanousek Josef11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bořislav AVrchní
rozhodčí:
Kabourek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bořislav 33, Za bývalým hotelem \\\\\\\\\\\\\\\"Pod Milešovkou\\\\\\\\\\\\\\\"Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 02. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1231:43657:706TTC Litvínov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kročák Milan
Barták Luboš
 
 
Pich Jan
Fencl Jakub
 
 
6-9-75-12301
2.Kadlček Lubomír
Beneš Martin
 
 
Bláha Petr
Glajc Martin
 
 
96-7-7-92302
3.Beneš MartinPich Jan6-7910 3112
4.Kadlček LubomírFencl Jakub-7-4-9  0313
5.Barták LubošBláha Petr-8-710-5 1314
6.Kročák MilanGlajc Martin239  3024
7.Kadlček LubomírPich Jan8-774 3134
8.Barták LubošFencl Jakub-7-68-6 1335
9.Kročák MilanBláha Petr116-8-12-62336
10.Beneš MartinGlajc Martin-7-10-7  0337
11.Barták LubošPich Jan69-3-5-82338
12.Hissen MartinFencl Jakub-6-6-8  0339
13.Beneš MartinBláha Petr-49-6-10 13310
14.Kadlček LubomírGlajc Martin-9478 31410
15.Hissen MartinPich Jan810-9-12932510
16.Beneš MartinFencl Jakub-99-7-11 13511
17.Kadlček LubomírBláha Petr-8-966432611
18.Barták LubošGlajc Martin-89-5-5 13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Beneš Martin13Pich Jan13
Kadlček Lubomír31Fencl Jakub40
Barták Luboš04Bláha Petr31
Kročák Milan11Glajc Martin22
Hissen Martin11   
Žádné



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Smolnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Horní JiřetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 02. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:33586:562nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Röber Jakub
Mikač Jiří
 
 
Petrlík Josef
Kabourek Vladimír ml.
 
 
-8747 3110
2.Hylský Zdeněk
Pech Martin st.
 
 
Zapletal Bohumil
Petržilka Jiří
 
 
-83-8-7 1311
3.Mikač JiříPetržilka Jiří-6-8-3  0312
4.Röber JakubPetrlík Josef-34-4-7 1313
5.Pech Martin st.Zapletal Bohumil-11556 3123
6.Hylský ZdeněkKabourek Vladimír ml.263  3033
7.Röber JakubPetržilka Jiří-4-3-9  0334
8.Pech Martin st.Petrlík Josef-9-7-12  0335
9.Hylský ZdeněkZapletal Bohumil-9968 3145
10.Mikač JiříKabourek Vladimír ml.62-66 3155
11.Pech Martin st.Petržilka Jiří-610-7-4 1356
12.Hylský ZdeněkPetrlík Josef6-1076 3166
13.Mikač JiříZapletal Bohumil-11-6-7  0367
14.Röber JakubKabourek Vladimír ml.995  3077
15.Hylský ZdeněkPetržilka Jiří-8-7-12  0378
16.Mikač JiříPetrlík Josef-11-67-8 1379
17.Röber JakubZapletal Bohumil787  3089
18.Pech Martin st.Kabourek Vladimír ml.-9538 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mikač Jiří13Petržilka Jiří40
Röber Jakub22Petrlík Josef31
Pech Martin st.22Zapletal Bohumil13
Hylský Zdeněk31Kabourek Vladimír ml.04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Březenecká Chomutov AVrchní
rozhodčí:
Klíma Karel
HOSTUJÍCÍ:KST Libořice ARozhodčí:Šmíd Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO, Zahradní ChomutovRozhodčí:Kubík Martin
Datum dle rozpisu05. 02. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:Falis Jaroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:31641:624TJ Baník Březenecká Chomutov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malý Michal
Drahota David
 
 
Kopřiva Radek
Lukáš Martin
 
 
56-78 3110
2.Novotný Vlastimil
Sojka Theodor
 
 
Kopřiva Aleš
Šmidílek Pavel
 
 
91010  3020
3.Drahota DavidKopřiva Radek-59-9-3 1321
4.Novotný VlastimilLukáš Martin-8-969-82322
5.Sojka TheodorKopřiva Aleš-7-7-9  0323
6.Malý MichalŠmidílek Pavel6128  3033
7.Novotný VlastimilKopřiva Radek-9-38-7 1334
8.Sojka TheodorLukáš Martin586  3044
9.Malý MichalKopřiva Aleš336  3054
10.Drahota DavidŠmidílek Pavel8-8910 3164
11.Sojka TheodorKopřiva Radek-137-7-6 1365
12.Malý MichalLukáš Martin86-73 3175
13.Drahota DavidKopřiva Aleš829  3085
14.Novotný VlastimilŠmidílek Pavel-11-4-9  0386
15.Malý MichalKopřiva Radek9-54-383296
16.Drahota DavidLukáš Martin-8-1096532106
17.Novotný VlastimilKopřiva Aleš-39-9-3 13107
18.Sojka TheodorŠmidílek Pavel-26-22-7 13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Drahota David31Kopřiva Radek31
Novotný Vlastimil04Lukáš Martin13
Sojka Theodor13Kopřiva Aleš22
Malý Michal40Šmidílek Pavel22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy