Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Březenecká Chomutov AVrchní
rozhodčí:
Sojka Theodor
HOSTUJÍCÍ:TTC Roudnice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO, Zahradní ChomutovRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:15711:437TJ Baník Březenecká Chomutov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučera Lubomír
Novotný Vlastimil
 
 

 
 
WO    3010
2.Malý Michal
Drahota David
 
 
Zimák Michal
Kozel Bohumil
 
 
7811  3020
3.Drahota DavidZimák Michal3-415 3130
4.Kučera LubomírKotrba Petr-7744 3140
5.Novotný VlastimilKozel Bohumil-79-71243250
6.Malý MichalWO    3060
7.Kučera LubomírZimák Michal682  3070
8.Novotný VlastimilKotrba Petr37-7-7-82371
9.Malý MichalKozel Bohumil8-9108 3181
10.Drahota DavidWO    3091
11.Novotný VlastimilZimák Michal1167  30101
12.Malý MichalKotrba Petr8-987 31111
13.Drahota DavidKozel Bohumil48-9-12732121
14.Kučera LubomírWO    30131
15.Malý MichalZimák Michal-86109 31141
16.Drahota DavidKotrba Petr-109107 31151
17.Kučera LubomírKozel Bohumil6-710-6832161
18.Novotný VlastimilWO    30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Drahota David30Zimák Michal04
Kučera Lubomír30Kotrba Petr13
Novotný Vlastimil21Kozel Bohumil04
Malý Michal30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín AVrchní
rozhodčí:
Baňka Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Horská 138, Horní JiřetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:18590:429Sokol Horní Jiřetín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Röber Jakub
Baňka Jaroslav
 
 
Kmoníček Martin st.
Barták Karel
 
 
-7-10311-72301
2.Hylský Zdeněk
Pech Martin st.
 
 
Smetana Václav
Kmoníček Martin
 
 
265  3011
3.Hylský ZdeněkKmoníček Martin st.6105  3021
4.Baňka JaroslavBarták Karel-4-4-6  0322
5.Pech Martin st.Smetana Václav562  3032
6.Röber JakubKmoníček Martin683  3042
7.Baňka JaroslavKmoníček Martin st.-6-3-6  0343
8.Pech Martin st.Barták Karel741  3053
9.Röber JakubSmetana Václav597  3063
10.Hylský ZdeněkKmoníček Martin325  3073
11.Pech Martin st.Kmoníček Martin st.-597-11-62374
12.Röber JakubBarták Karel356  3084
13.Hylský ZdeněkSmetana Václav747  3094
14.Baňka JaroslavKmoníček Martin-9-612-9 1395
15.Röber JakubKmoníček Martin st.785  30105
16.Hylský ZdeněkBarták Karel337  30115
17.Baňka JaroslavSmetana Václav-62-8-9 13116
18.Pech Martin st.Kmoníček Martin381  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hylský Zdeněk40Kmoníček Martin st.22
Baňka Jaroslav04Barták Karel13
Pech Martin st.31Smetana Václav13
Röber Jakub40Kmoníček Martin13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Smolnice BVrchní
rozhodčí:
Petrlík Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bořislav ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Smolnice - malý sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:29 TJ Smolnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petrlík Josef
Bartoš Filip
 
 
Dvořák Václav
Kadlček Lubomír
 
 
     3010
2.Petržilka Jiří
Zapletal Bohumil
 
 
Barták Luboš
Knížek Josef
 
 
     3020
3.Petrlík JosefBarták Luboš     3030
4.Zapletal BohumilDvořák Václav     2331
5.Bartoš FilipKnížek Josef     3141
6.Petržilka JiříKadlček Lubomír     3051
7.Zapletal BohumilBarták Luboš     0352
8.Bartoš FilipDvořák Václav     2353
9.Petržilka JiříKnížek Josef     0354
10.Petrlík JosefKadlček Lubomír     3264
11.Bartoš FilipBarták Luboš     0365
12.Kabourek Vladimír ml.Dvořák Václav     1366
13.Petrlík JosefKnížek Josef     3176
14.Zapletal BohumilKadlček Lubomír     3186
15.Kabourek Vladimír ml.Barták Luboš     1387
16.Petrlík JosefDvořák Václav     3197
17.Zapletal BohumilKnížek Josef     31107
18.Bartoš FilipKadlček Lubomír     31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Petrlík Josef40Barták Luboš31
Zapletal Bohumil22Dvořák Václav31
Bartoš Filip22Knížek Josef13
Petržilka Jiří11Kadlček Lubomír04
Kabourek Vladimír ml.02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Libořice AVrchní
rozhodčí:
Šmidílek Pavel
HOSTUJÍCÍ:TTC Duchcov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Libořice 30, OÚ LibořiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1326:45611:703TTC Duchcov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný František
Lukáš Martin
 
 
Vích Luděk
Vích Josef
 
 
-811-10-5 1301
2.Šmidílek Pavel
Kopřiva Aleš
 
 
Hanousek Josef
Janečka Josef
 
 
-9597 3111
3.Kopřiva AlešVích Luděk-9-7-6  0312
4.Šmidílek PavelVích Josef-55-9-6 1313
5.Lukáš MartinHanousek Josef-91086 3123
6.Novotný FrantišekJanečka Josef-9-58-6 1324
7.Šmidílek PavelVích Luděk-8-5-11  0325
8.Lukáš MartinVích Josef-9-565-102326
9.Novotný FrantišekHanousek Josef-7-5-6  0327
10.Kopřiva AlešJanečka Josef-64910 3137
11.Lukáš MartinVích Luděk-98-5-6 1338
12.Novotný FrantišekVích Josef-6-5-4  0339
13.Kopřiva AlešHanousek Josef-910-5-9 13310
14.Šmidílek PavelJanečka Josef-69-88-1123311
15.Novotný FrantišekVích Luděk-3-5-4  03312
16.Kopřiva AlešVích Josef5-9-781132412
17.Šmidílek PavelHanousek Josef-6-849-723413
18.Lukáš MartinJanečka Josef-91197 31513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kopřiva Aleš22Vích Luděk40
Šmidílek Pavel04Vích Josef31
Lukáš Martin22Hanousek Josef31
Novotný František04Janečka Josef22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most EVrchní
rozhodčí:
Knebl Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Krupka CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1326:46 TJ Krupka C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klouček Luboš ml.
Lipiner Petr
 
 
Blažek Jan
Frič Lukáš
 
 
     1301
2.Hejč Antonín st.
Houdková Helena
 
 
Šnajdr Antonín
Dohnal Jiří
 
 
     1302
3.Houdková HelenaFrič Lukáš     0303
4.Lipiner PetrŠnajdr Antonín     2304
5.Klouček Luboš ml.Blažek Jan     3114
6.Hejč Antonín st.Dohnal Jiří     3124
7.Lipiner PetrFrič Lukáš     2325
8.Klouček Luboš ml.Šnajdr Antonín     2326
9.Hejč Antonín st.Blažek Jan     3136
10.Houdková HelenaDohnal Jiří     0337
11.Klouček Luboš ml.Frič Lukáš     3247
12.Hejč Antonín st.Šnajdr Antonín     2348
13.Houdková HelenaBlažek Jan     0349
14.Lipiner PetrDohnal Jiří     03410
15.Hejč Antonín st.Frič Lukáš     32510
16.Houdková HelenaŠnajdr Antonín     03511
17.Lipiner PetrBlažek Jan     13512
18.Klouček Luboš ml.Dohnal Jiří     03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Houdková Helena04Frič Lukáš22
Lipiner Petr04Šnajdr Antonín40
Klouček Luboš ml.22Blažek Jan22
Hejč Antonín st.31Dohnal Jiří31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov CVrchní
rozhodčí:
Kohutka Josef st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Teplice DRozhodčí:Fencl Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:Rytich Milan
Datum dle rozpisu18. 02. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:940:38740:735nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pich Jan
Fencl Jakub
 
 
Sander Miroslav
Černý Tomáš
 
 
10-9-89-62301
2.Bláha Petr
Glajc Martin
 
 
Kadlec Daniel
Mládek Petr
 
 
88-79 3111
3.Glajc MartinKadlec Daniel-12-810-4 1312
4.Fencl JakubČerný Tomáš-7-586-72313
5.Bláha PetrSander Miroslav-99-91093223
6.Pich JanMládek Petr108-104 3133
7.Fencl JakubKadlec Daniel-7-4-4  0334
8.Bláha PetrČerný Tomáš6-9-8563244
9.Pich JanSander Miroslav-4899 3154
10.Glajc MartinMládek Petr3-35-1013264
11.Bláha PetrKadlec Daniel-10168-4-72365
12.Pich JanČerný Tomáš-698-583275
13.Glajc MartinSander Miroslav96-15-9-72376
14.Fencl JakubMládek Petr-96-97-122377
15.Pich JanKadlec Daniel-9-6-8  0378
16.Glajc MartinČerný Tomáš1048  3088
17.Fencl JakubSander Miroslav9-97-6-72389
18.Bláha PetrMládek Petr638  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Glajc Martin22Kadlec Daniel40
Fencl Jakub04Černý Tomáš13
Bláha Petr31Sander Miroslav22
Pich Jan31Mládek Petr13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy