Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín AVrchní
rozhodčí:
Baňka Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Roudnice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Horská 138, Horní JiřetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 02. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:33609:597nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hylský Zdeněk
Trnka Petr st.
 
 
Kozel Bohumil
Zimák Michal
 
 
8-9-6-12 1301
2.Röber Jakub
Pech Martin st.
 
 
Kotrba Petr
Horejsek Jakub
 
 
-12310-973211
3.Pech Martin st.Zimák Michal14-59-7-72312
4.Hylský ZdeněkHorejsek Jakub510-85 3122
5.Trnka Petr st.Kotrba Petr5-1-4-4 1323
6.Röber JakubKozel Bohumil746  3033
7.Hylský ZdeněkZimák Michal538  3043
8.Trnka Petr st.Horejsek Jakub-6-4-5  0344
9.Röber JakubKotrba Petr-7-5-7  0345
10.Pech Martin st.Kozel Bohumil88-67 3155
11.Trnka Petr st.Zimák Michal-7-8-10  0356
12.Röber JakubHorejsek Jakub7-9613 3166
13.Pech Martin st.Kotrba Petr-87-6-4 1367
14.Hylský ZdeněkKozel Bohumil656  3077
15.Röber JakubZimák Michal44-1110 3187
16.Pech Martin st.Horejsek Jakub-7-7-3  0388
17.Hylský ZdeněkKotrba Petr265  3098
18.Trnka Petr st.Kozel Bohumil8-8-9-13 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pech Martin st.13Zimák Michal22
Hylský Zdeněk40Horejsek Jakub22
Trnka Petr st.04Kotrba Petr31
Röber Jakub31Kozel Bohumil13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Březenecká Chomutov AVrchní
rozhodčí:
Tichý Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO, Zahradní ChomutovRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 02. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:13667:476TJ Baník Březenecká Chomutov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drahota David
Malý Michal
 
 
Kmoníček Martin st.
Barták Karel
 
 
-10686 3110
2.Novotný Vlastimil
Sojka Theodor
 
 
Kmoníček Martin
Běhounek Michal
 
 
6-895 3120
3.Drahota DavidKmoníček Martin st.564  3030
4.Novotný VlastimilBarták Karel652  3040
5.Sojka TheodorKmoníček Martin2810  3050
6.Malý MichalBěhounek Michal398  3060
7.Novotný VlastimilKmoníček Martin st.8115  3070
8.Sojka TheodorBarták Karel-76-44133280
9.Malý MichalKmoníček Martin1037  3090
10.Drahota DavidBěhounek Michal7108  30100
11.Sojka TheodorKmoníček Martin st.-8-6-5  03101
12.Malý MichalBarták Karel850  30111
13.Drahota DavidKmoníček Martin-8-415-623112
14.Novotný VlastimilBěhounek Michal154  30122
15.Malý MichalKmoníček Martin st.91312  30132
16.Drahota DavidBarták Karel-1341210 31142
17.Novotný VlastimilKmoníček Martin577  30152
18.Sojka TheodorBěhounek Michal68-7-11432162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Drahota David31Kmoníček Martin st.13
Novotný Vlastimil40Barták Karel04
Sojka Theodor31Kmoníček Martin13
Malý Michal40Běhounek Michal04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Libořice AVrchní
rozhodčí:
Šmidílek Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bořislav ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Libořice 30, OÚ LibořiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1226:43483:654TJ Sokol Bořislav A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kopřiva Aleš
Šmidílek Pavel
 
 
Kadlček Lubomír
Roth Vilém
 
 
76-26 3110
2.
 
 
Barták Luboš
Kročák Milan
 
 
WO    0311
3.Kopřiva AlešKročák Milan-7-8-9  0312
4.Lukáš MartinBarták Luboš-77-128-82313
5.Šmidílek PavelKadlček Lubomír77-9-3-72314
6.Roth VilémWO    0315
7.Lukáš MartinKročák Milan7-95-6-92316
8.Šmidílek PavelBarták Luboš-8-6-3  0317
9.Kadlček LubomírWO    0318
10.Kopřiva AlešRoth Vilém8811  3028
11.Šmidílek PavelKročák Milan-9-7-5  0329
12.Barták LubošWO    03210
13.Kopřiva AlešKadlček Lubomír5-96-7832310
14.Lukáš MartinRoth Vilém659  30410
15.Kročák MilanWO    03411
16.Kopřiva AlešBarták Luboš-57-37-723412
17.Lukáš MartinKadlček Lubomír-77-67432512
18.Šmidílek PavelRoth Vilém-4-9133432612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kopřiva Aleš22Kročák Milan30
Lukáš Martin22Barták Luboš30
Šmidílek Pavel13Kadlček Lubomír12
   Roth Vilém03
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Smolnice BVrchní
rozhodčí:
Petrlík Josef
HOSTUJÍCÍ:TTC Duchcov ARozhodčí:Petržilka Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Smolnice - malý sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1519:49 TTC Duchcov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pechal Roman
Zapletal Bohumil
 
 
Hanousek Josef
Kövér Lubomír
 
 
     2301
2.Bartoš Filip
Petrlík Josef
 
 
Vích Luděk
Vích Josef
 
 
     0302
3.Bartoš FilipVích Luděk     0303
4.Zapletal BohumilKövér Lubomír     3013
5.Pechal RomanVích Josef     1314
6.Petrlík JosefHanousek Josef     3224
7.Zapletal BohumilVích Luděk     1325
8.Pechal RomanKövér Lubomír     0326
9.Petrlík JosefVích Josef     1327
10.Bartoš FilipHanousek Josef     1328
11.Pechal RomanVích Luděk     0329
12.Petrlík JosefKövér Lubomír     03210
13.Bartoš FilipVích Josef     03211
14.Zapletal BohumilHanousek Josef     32311
15.Petrlík JosefVích Luděk     03312
16.Bartoš FilipKövér Lubomír     13313
17.Zapletal BohumilVích Josef     23314
18.Pechal RomanHanousek Josef     13315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bartoš Filip04Vích Luděk40
Zapletal Bohumil22Kövér Lubomír31
Pechal Roman04Vích Josef40
Petrlík Josef13Hanousek Josef22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov CVrchní
rozhodčí:
Kohutka Josef st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Krupka CRozhodčí:Fencl Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:Rytich Milan
Datum dle rozpisu19. 02. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:Čejka Vratislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:743:29728:700TTC Litvínov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pich Jan
Fencl Jakub
 
 
Šnajdr Antonín
Dohnal Jiří
 
 
-396-763210
2.Bláha Petr
Glajc Martin
 
 
Frič Lukáš
Blažek Jan
 
 
-59-10-8 1311
3.Glajc MartinFrič Lukáš13-8-9-8 1312
4.Fencl JakubŠnajdr Antonín-6656 3122
5.Bláha PetrBlažek Jan-11-5125-82323
6.Pich JanDohnal Jiří9-9810 3133
7.Fencl JakubFrič Lukáš612-11-1043243
8.Bláha PetrŠnajdr Antonín967  3053
9.Pich JanBlažek Jan87-3-5-32354
10.Glajc MartinDohnal Jiří401011  3064
11.Bláha PetrFrič Lukáš8613  3074
12.Pich JanŠnajdr Antonín878  3084
13.Glajc MartinBlažek Jan8-5-35-82385
14.Fencl JakubDohnal Jiří-84-810-52386
15.Pich JanFrič Lukáš569  3096
16.Glajc MartinŠnajdr Antonín69-99 31106
17.Fencl JakubBlažek Jan-5-6-6  03107
18.Bláha PetrDohnal Jiří-81479 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Glajc Martin22Frič Lukáš13
Fencl Jakub22Šnajdr Antonín04
Bláha Petr31Blažek Jan40
Pich Jan31Dohnal Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most EVrchní
rozhodčí:
Knebl Milan
HOSTUJÍCÍ:SKST Teplice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 02. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:39 SKST Teplice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hejč Antonín st.
Lipiner Petr
 
 
Kadlec Daniel
Beran Jakub
 
 
     3210
2.Voda Milan
Houdková Helena
 
 
Sander Miroslav
Černý Tomáš
 
 
     1311
3.Voda MilanKadlec Daniel     2312
4.Houdková HelenaBeran Jakub     0313
5.Lipiner PetrSander Miroslav     3023
6.Hejč Antonín st.Černý Tomáš     3133
7.Houdková HelenaKadlec Daniel     0334
8.Lipiner PetrBeran Jakub     1335
9.Hejč Antonín st.Sander Miroslav     3045
10.Voda MilanČerný Tomáš     2346
11.Lipiner PetrKadlec Daniel     1347
12.Hejč Antonín st.Beran Jakub     3157
13.Voda MilanSander Miroslav     2358
14.Houdková HelenaČerný Tomáš     0359
15.Hejč Antonín st.Kadlec Daniel     3169
16.Voda MilanBeran Jakub     13610
17.Houdková HelenaSander Miroslav     03611
18.Lipiner PetrČerný Tomáš     31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Voda Milan04Kadlec Daniel31
Houdková Helena04Beran Jakub31
Lipiner Petr22Sander Miroslav22
Hejč Antonín st.40Černý Tomáš22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy