Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Roudnice DVrchní
rozhodčí:
Kozel Bohumil
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Roudnicen.L., Jungmannova ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:21674:551TTC Roudnice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kozel Bohumil
Kotrba Petr
 
 
Lipiner Petr
Fiška Václav
 
 
-89-6-6 1301
2.Bláha Vlastimil
Novák Jaroslav
 
 
Houdková Helena
Schmoranz Pavel
 
 
548  3011
3.Bláha VlastimilLipiner Petr10-777 3121
4.Zimák MichalFiška Václav9-10-117-92322
5.Kozel BohumilHoudková Helena98-68 3132
6.Novák JaroslavSchmoranz Pavel644  3042
7.Zimák MichalLipiner Petr-10-867-92343
8.Kozel BohumilFiška Václav7-10-10-5 1344
9.Novák JaroslavHoudková Helena437  3054
10.Bláha VlastimilSchmoranz Pavel875  3064
11.Kozel BohumilLipiner Petr-8-8-9  0365
12.Novák JaroslavFiška Václav857  3075
13.Bláha VlastimilHoudková Helena896  3085
14.Zimák MichalSchmoranz Pavel66-86 3195
15.Novák JaroslavLipiner Petr-8757 31105
16.Bláha VlastimilFiška Václav-101089 31115
17.Zimák MichalHoudková Helena676  30125
18.Kozel BohumilSchmoranz Pavel10-1089 31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bláha Vlastimil40Lipiner Petr22
Zimák Michal22Fiška Václav22
Kozel Bohumil22Houdková Helena04
Novák Jaroslav40Schmoranz Pavel04
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem DVrchní
rozhodčí:
Pavlík Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Studentská ul.626,403 31 Ústí nad Labem-Neštěmice, Nová tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1417:47 TTC Litvínov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kmoníček Martin st.
Barták Karel
 
 
Glajc Martin
Fencl Jakub
 
 
     0301
2.Kmoníček Martin
Škvor Petr
 
 
Brožová Alena
Pich Jan
 
 
     2302
3.Kmoníček Martin st.Glajc Martin     3212
4.Barták KarelBrožová Alena     0313
5.Kmoníček MartinPich Jan     1314
6.Škvor PetrFencl Jakub     0315
7.Barták KarelGlajc Martin     0316
8.Kmoníček MartinBrožová Alena     2317
9.Škvor PetrPich Jan     0318
10.Kmoníček Martin st.Fencl Jakub     3028
11.Kmoníček MartinGlajc Martin     0329
12.Škvor PetrBrožová Alena     03210
13.Kmoníček Martin st.Pich Jan     31310
14.Barták KarelFencl Jakub     03311
15.Škvor PetrGlajc Martin     03312
16.Kmoníček Martin st.Brožová Alena     32412
17.Barták KarelPich Jan     03413
18.Kmoníček MartinFencl Jakub     03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kmoníček Martin st.40Glajc Martin31
Barták Karel04Brožová Alena31
Kmoníček Martin04Pich Jan31
Škvor Petr04Fencl Jakub31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Krupka CVrchní
rozhodčí:
Brožek Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Smolnice BRozhodčí:Dohnal Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupka, Husitská 191 417 41 Krupka, herna nad hospodouRozhodčí:Vaniš Marek
Datum dle rozpisu04. 03. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:23 TJ Krupka C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šnajdr Antonín
Dohnal Jiří
 
 
Petrlík Josef
Pechal Roman
 
 
     1301
2.Blažek Jan
Frič Lukáš
 
 
Zapletal Bohumil
Kabourek Vladimír st.
 
 
     3211
3.Frič LukášPetrlík Josef     1312
4.Dohnal JiříZapletal Bohumil     3022
5.Šnajdr AntonínKabourek Vladimír st.     2323
6.Blažek JanPechal Roman     3033
7.Dohnal JiříPetrlík Josef     1334
8.Šnajdr AntonínZapletal Bohumil     3044
9.Blažek JanKabourek Vladimír st.     3054
10.Frič LukášPechal Roman     3164
11.Šnajdr AntonínPetrlík Josef     3074
12.Blažek JanZapletal Bohumil     3084
13.Frič LukášKabourek Vladimír st.     3194
14.Dohnal JiříPechal Roman     31104
15.Blažek JanPetrlík Josef     31114
16.Frič LukášZapletal Bohumil     31124
17.Dohnal JiříKabourek Vladimír st.     13125
18.Šnajdr AntonínPechal Roman     31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Frič Lukáš31Petrlík Josef22
Dohnal Jiří22Zapletal Bohumil04
Šnajdr Antonín31Kabourek Vladimír st.22
Blažek Jan40Pechal Roman04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Teplice DVrchní
rozhodčí:
Freimann karel
HOSTUJÍCÍ:KST Libořice ARozhodčí:Štěpánek Ivan
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Na Stínadlech 2386, Teplice, Teplice-Řetenice, blízko sportovní halyRozhodčí:Chalupa Radek
Datum dle rozpisu04. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:Mít Milan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:29698:621SKST Teplice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Tomáš
Sander Miroslav
 
 
Kopřiva Radek
Lukáš Martin
 
 
7-966 3110
2.Kadlec Daniel
Mládek Petr
 
 
Kopřiva Aleš
Šmidílek Pavel
 
 
-9-116-9 1311
3.Sander MiroslavKopřiva Radek98-6-5-142312
4.Mládek PetrLukáš Martin-12-4-8  0313
5.Černý TomášKopřiva Aleš666  3023
6.Kadlec DanielŠmidílek Pavel5-89-763233
7.Mládek PetrKopřiva Radek-11-56-8 1334
8.Černý TomášLukáš Martin9169  3044
9.Kadlec DanielKopřiva Aleš-10-1094-62345
10.Sander MiroslavŠmidílek Pavel74-1113 3155
11.Černý TomášKopřiva Radek-61187 3165
12.Kadlec DanielLukáš Martin7-10-6-7 1366
13.Sander MiroslavKopřiva Aleš10134  3076
14.Mládek PetrŠmidílek Pavel7-966 3186
15.Kadlec DanielKopřiva Radek-9-7-6  0387
16.Sander MiroslavLukáš Martin-7557 3197
17.Mládek PetrKopřiva Aleš-10526 31107
18.Černý Tomᚊmidílek Pavel477  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sander Miroslav31Kopřiva Radek31
Mládek Petr22Lukáš Martin22
Černý Tomáš40Kopřiva Aleš13
Kadlec Daniel13Šmidílek Pavel04
žádné



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bořislav AVrchní
rozhodčí:
Kabourek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Březenecká Chomutov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bořislav 33, Za bývalým hotelem \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Pod Milešovkou\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:33580:583TJ Baník Březenecká Chomutov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brož Miroslav
Kadlček Lubomír
 
 
Malý Michal
Drahota David
 
 
-4-5-3  0301
2.Kročák Milan
Barták Luboš
 
 
Novotný Vlastimil
Sojka Theodor
 
 
565  3011
3.Brož MiroslavMalý Michal-8-105-5 1312
4.Kadlček LubomírDrahota David812-7-393222
5.Barták LubošNovotný Vlastimil11-6-7-9 1323
6.Kročák MilanSojka Theodor546  3033
7.Kadlček LubomírMalý Michal-8-117-3 1334
8.Barták LubošDrahota David-86-94-82335
9.Kročák MilanNovotný Vlastimil7711  3045
10.Brož MiroslavSojka Theodor4511  3055
11.Barták LubošMalý Michal-9-9-7  0356
12.Kročák MilanDrahota David-9-4-3  0357
13.Brož MiroslavNovotný Vlastimil977  3067
14.Kadlček LubomírSojka Theodor48-810 3177
15.Kročák MilanMalý Michal674  3087
16.Brož MiroslavDrahota David-7-814-2 1388
17.Kadlček LubomírNovotný Vlastimil-7-7-6  0389
18.Barták LubošSojka Theodor2-9-5-10 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brož Miroslav22Malý Michal31
Kadlček Lubomír22Drahota David31
Barták Luboš04Novotný Vlastimil22
Kročák Milan31Sojka Theodor13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Duchcov AVrchní
rozhodčí:
Jonáš Josef
HOSTUJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín ARozhodčí:Mrha Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Teplická 13, 419 01 Duchcov, ZŠ Antonína SochoraRozhodčí:Kropáček Ladislav
Datum dle rozpisu04. 03. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:Fürst Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:10636:383TTC Duchcov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrabánek Jiří
Kövér Lubomír
 
 
Pech Adam
Piskáček Ondřej
 
 
233  3010
2.Vích Luděk
Vích Josef
 
 
Pech Martin st.
Röber Jakub
 
 
6102  3020
3.Vích LuděkPech Martin st.456  3030
4.Hanousek JosefRöber Jakub99-3-8-72331
5.Kövér LubomírPiskáček Ondřej426  3041
6.Vích JosefPech Adam745  3051
7.Hanousek JosefPech Martin st.-5836 3161
8.Kövér LubomírRöber Jakub-10-11-9  0362
9.Vích JosefPiskáček Ondřej263  3072
10.Vích LuděkPech Adam852  3082
11.Kövér LubomírPech Martin st.7712  3092
12.Vích JosefRöber Jakub-1027-10732102
13.Vích LuděkPiskáček Ondřej214  30112
14.Hanousek JosefPech Adam466  30122
15.Vích JosefPech Martin st.358  30132
16.Vích LuděkRöber Jakub4-8108 31142
17.Hanousek JosefPiskáček Ondřej468  30152
18.Kövér LubomírPech Adam953  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vích Luděk40Pech Martin st.04
Hanousek Josef31Röber Jakub22
Kövér Lubomír31Piskáček Ondřej04
Vích Josef40Pech Adam04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy