Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bořislav AVrchní
rozhodčí:
Kabourek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Roudnice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bořislav 33, Za bývalým hotelem \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Pod Milešovkou\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:26636:565TJ Sokol Bořislav A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kročák Milan
Barták Luboš
 
 
Kysilka Miroslav
Bláha Vlastimil
 
 
7710  3010
2.Kadlček Lubomír
Brož Miroslav
 
 
Kotrba Petr
Zimák Michal
 
 
75-87 3120
3.Kadlček LubomírBláha Vlastimil-1094-4-122321
4.Brož MiroslavZimák Michal10910  3031
5.Barták LubošKysilka Miroslav-9108-1-112332
6.Kročák MilanKotrba Petr34-86 3142
7.Brož MiroslavBláha Vlastimil-6655 3152
8.Barták LubošZimák Michal666  3062
9.Kročák MilanKysilka Miroslav34-137 3172
10.Kadlček LubomírKotrba Petr-4-7-7  0373
11.Barták LubošBláha Vlastimil78-5-883283
12.Kročák MilanZimák Michal659  3093
13.Kadlček LubomírKysilka Miroslav-59-6-7 1394
14.Brož MiroslavKotrba Petr-8-6-7  0395
15.Kročák MilanBláha Vlastimil778  30105
16.Kadlček LubomírZimák Michal2-662 31115
17.Brož MiroslavKysilka Miroslav48-48 31125
18.Barták LubošKotrba Petr-5-4-10  03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kadlček Lubomír13Bláha Vlastimil13
Brož Miroslav31Zimák Michal04
Barták Luboš22Kysilka Miroslav22
Kročák Milan40Kotrba Petr31
Žádné



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Duchcov AVrchní
rozhodčí:
Jonáš Josef
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem DRozhodčí:Mrha Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Teplická 13, 419 01 Duchcov, ZŠ Antonína SochoraRozhodčí:Kropáček Ladislav
Datum dle rozpisu18. 03. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:Fürst Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:4 TTC Duchcov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vích Luděk
Kövér Lubomír
 
 
Kmoníček Martin st.
Barták Karel
 
 
     3010
2.Hrabánek Jiří
Hanousek Josef
 
 
Kmoníček Martin
Smetana Václav
 
 
     3020
3.Vích LuděkKmoníček Martin st.     3030
4.Hanousek JosefBarták Karel     3040
5.Kövér LubomírKmoníček Martin     3050
6.Hrabánek JiříSmetana Václav     3160
7.Hanousek JosefKmoníček Martin st.     3070
8.Kövér LubomírBarták Karel     3080
9.Hrabánek JiříKmoníček Martin     3090
10.Vích LuděkSmetana Václav     30100
11.Kövér LubomírKmoníček Martin st.     31110
12.Hrabánek JiříBarták Karel     31120
13.Vích LuděkKmoníček Martin     30130
14.Hanousek JosefSmetana Václav     30140
15.Hrabánek JiříKmoníček Martin st.     30150
16.Vích LuděkBarták Karel     30160
17.Hanousek JosefKmoníček Martin     30170
18.Kövér LubomírSmetana Václav     31180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vích Luděk40Kmoníček Martin st.04
Hanousek Josef40Barták Karel04
Kövér Lubomír40Kmoníček Martin04
Hrabánek Jiří40Smetana Václav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Březenecká Chomutov AVrchní
rozhodčí:
Klíma Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Krupka CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO, Zahradní ChomutovRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1421:44542:660TJ Krupka C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drahota David
Tichý Jiří
 
 
Frič Lukáš
Blažek Jan
 
 
-9-4-8  0301
2.Sojka Theodor
Novotný Vlastimil
 
 
Šnajdr Antonín
Demeter Jan
 
 
8-48-6-72302
3.Novotný VlastimilBlažek Jan-2-5-6  0303
4.Tichý JiříŠnajdr Antonín-91598 3113
5.Sojka TheodorFrič Lukáš-9-8-10  0314
6.Drahota DavidDemeter Jan-86-9-10 1315
7.Tichý JiříBlažek Jan-4-6-9  0316
8.Sojka TheodorŠnajdr Antonín-810-10-9 1317
9.Drahota DavidFrič Lukáš-8-7-7  0318
10.Novotný VlastimilDemeter Jan-7-5-10  0319
11.Sojka TheodorBlažek Jan8-5-89-323110
12.Drahota DavidŠnajdr Antonín889  30210
13.Novotný VlastimilFrič Lukáš84-911 31310
14.Tichý JiříDemeter Jan-8-7-3  03311
15.Drahota DavidBlažek Jan-75-7-2 13312
16.Novotný VlastimilŠnajdr Antonín-9-5-7  03313
17.Tichý JiříFrič Lukáš69-3-11-223314
18.Sojka TheodorDemeter Jan1155  30414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Novotný Vlastimil13Blažek Jan40
Tichý Jiří13Šnajdr Antonín22
Sojka Theodor13Frič Lukáš31
Drahota David13Demeter Jan31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín AVrchní
rozhodčí:
Hylský Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SKST Teplice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Horská 138, Horní JiřetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1322:46549:666SKST Teplice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Röber Jakub
Mikač Jiří
 
 
Mládek Petr
Sander Miroslav
 
 
9-59-983210
2.Hylský Zdeněk
Pech Martin st.
 
 
Kadlec Daniel
Černý Tomáš
 
 
-9-810773220
3.Röber JakubČerný Tomáš-56-5-7 1321
4.Mikač JiříKadlec Daniel-9-4-1  0322
5.Pech Martin st.Mládek Petr-64-5-6 1323
6.Hylský ZdeněkSander Miroslav5-10-11893233
7.Mikač JiříČerný Tomáš-5-4-6  0334
8.Pech Martin st.Kadlec Daniel7-11-108-72335
9.Hylský ZdeněkMládek Petr-48101 3145
10.Röber JakubSander Miroslav-6-95-8 1346
11.Pech Martin st.Černý Tomáš-2-6-7  0347
12.Hylský ZdeněkKadlec Daniel489  3057
13.Röber JakubMládek Petr-7-1036-112358
14.Mikač JiříSander Miroslav-7-2-6  0359
15.Hylský ZdeněkČerný Tomáš-4-8-8  03510
16.Röber JakubKadlec Daniel-2-5-8  03511
17.Mikač JiříMládek Petr-5-8-4  03512
18.Pech Martin st.Sander Miroslav-7-9-9  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Röber Jakub04Černý Tomáš40
Mikač Jiří04Kadlec Daniel31
Pech Martin st.04Mládek Petr31
Hylský Zdeněk31Sander Miroslav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Smolnice BVrchní
rozhodčí:
Petrlík Josef
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Smolnice - malý sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:27 TJ Smolnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petrlík Josef
Pechal Roman
 
 
Lipiner Petr
Roud Václav
 
 
     3210
2.Zapletal Bohumil
Bartoš Filip
 
 
Schmoranz Pavel
Fiška Václav
 
 
     3120
3.Zapletal BohumilLipiner Petr     1321
4.Pechal RomanSchmoranz Pavel     3231
5.Bartoš FilipRoud Václav     3141
6.Petrlík JosefFiška Václav     3051
7.Pechal RomanLipiner Petr     0352
8.Bartoš FilipSchmoranz Pavel     3162
9.Petrlík JosefRoud Václav     3172
10.Zapletal BohumilFiška Václav     3182
11.Bartoš FilipLipiner Petr     0383
12.Petrlík JosefSchmoranz Pavel     3093
13.Zapletal BohumilRoud Václav     32103
14.Pechal RomanFiška Václav     32113
15.Petrlík JosefLipiner Petr     13114
16.Zapletal BohumilSchmoranz Pavel     30124
17.Pechal RomanRoud Václav     32134
18.Bartoš FilipFiška Václav     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zapletal Bohumil31Lipiner Petr40
Pechal Roman31Schmoranz Pavel04
Bartoš Filip31Roud Václav04
Petrlík Josef31Fiška Václav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Libořice AVrchní
rozhodčí:
Šmidílek Pavel
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Libořice 30, OÚ LibořiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1327:43541:720TTC Litvínov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Pich Jan
Brožová Alena
 
 
WO    0301
2.Kopřiva Aleš
Šmidílek Pavel
 
 
Fencl Jakub
Záruba David
 
 
-1010-58-92302
3.Kopřiva RadekBrožová Alena8119  3012
4.Kopřiva AlešPich Jan8-8-910-102313
5.Šmidílek PavelFencl Jakub789  3023
6.Záruba DavidWO    0324
7.Kopřiva AlešBrožová Alena-667-7-102325
8.Šmidílek PavelPich Jan12-99-2-92326
9.Fencl JakubWO    0327
10.Kopřiva RadekZáruba David6128  3037
11.Šmidílek PavelBrožová Alena10-1212-8-82338
12.Pich JanWO    0339
13.Kopřiva RadekFencl Jakub-107-81043249
14.Kopřiva AlešZáruba David98-9-993259
15.Brožová AlenaWO    03510
16.Kopřiva RadekPich Jan-6-7-8  03511
17.Kopřiva AlešFencl Jakub-614-8-7 13512
18.Šmidílek PavelZáruba David-89-8-8 13513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kopřiva Radek31Brožová Alena21
Kopřiva Aleš13Pich Jan30
Šmidílek Pavel13Fencl Jakub12
   Záruba David12
WO05WO50

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy