Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Krupka CVrchní
rozhodčí:
Brožek Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Roudnice DRozhodčí:Dohnal Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupka, Husitská 191 417 41 Krupka, herna nad hospodouRozhodčí:Mach Dalibor
Datum dle rozpisu08. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:25680:573TJ Krupka C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažek Jan
Frič Lukáš
 
 
Kysilka Miroslav
Kotrba Petr
 
 
-10-8-9  0301
2.Šnajdr Antonín
Mach František
 
 
Zimák Michal
Horejsek Jakub
 
 
955  3011
3.Mach FrantišekZimák Michal99-7-5103221
4.Blažek JanKysilka Miroslav9-3-75-62322
5.Šnajdr AntonínKotrba Petr8511  3032
6.Frič LukášHorejsek Jakub-7534 3142
7.Blažek JanZimák Michal9-9610 3152
8.Šnajdr AntonínKysilka Miroslav3-7-7-5 1353
9.Frič LukášKotrba Petr3-967 3163
10.Mach FrantišekHorejsek Jakub-109-81043273
11.Šnajdr AntonínZimák Michal61-54 3183
12.Frič LukášKysilka Miroslav575  3093
13.Mach FrantišekKotrba Petr-85-4-9 1394
14.Blažek JanHorejsek Jakub987  30104
15.Frič LukášZimák Michal10810  30114
16.Mach FrantišekKysilka Miroslav-6-968432124
17.Blažek JanKotrba Petr633  30134
18.Šnajdr AntonínHorejsek Jakub6-111-9-823135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mach František31Zimák Michal04
Blažek Jan31Kysilka Miroslav22
Šnajdr Antonín22Kotrba Petr13
Frič Lukáš40Horejsek Jakub13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Teplice DVrchní
rozhodčí:
Freimann Karel
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem DRozhodčí:Štěpánek Ivan
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Na Stínadlech 2386, Teplice, Teplice-Řetenice, blízko sportovní halyRozhodčí:Chalupa Radek
Datum dle rozpisu08. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:7634:313SKST Teplice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kadlec Daniel
Beran Jakub
 
 
Barták Radim
Barták Karel
 
 
46-910 3110
2.Mládek Petr
Sander Miroslav
 
 

 
 
WO    3020
3.Kadlec DanielBarták Radim883  3030
4.Mládek PetrBarták Karel747  3040
5.Sander MiroslavKmoníček Martin st.8812  3050
6.Beran JakubWO    3060
7.Mládek PetrBarták Radim185  3070
8.Sander MiroslavBarták Karel653  3080
9.Beran JakubKmoníček Martin st.-57109 3190
10.Kadlec DanielWO    30100
11.Sander MiroslavBarták Radim779  30110
12.Beran JakubBarták Karel836  30120
13.Kadlec DanielKmoníček Martin st.647  30130
14.Mládek PetrWO    30140
15.Beran JakubBarták Radim514  30150
16.Kadlec DanielBarták Karel10-62-7432160
17.Mládek PetrKmoníček Martin st.8-3-66-923161
18.Sander MiroslavWO    30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kadlec Daniel30Barták Radim04
Mládek Petr21Barták Karel04
Sander Miroslav30Kmoníček Martin st.13
Beran Jakub30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most EVrchní
rozhodčí:
Žielinský Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bořislav ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:742:31704:631SKST Baník Most E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Voda Milan
Klouček Luboš ml.
 
 
Kročák Milan
Barták Luboš
 
 
3-7-68113210
2.Hejč Antonín st.
Lipiner Petr
 
 
Kadlček Lubomír
Krejčí Petr
 
 
688  3020
3.Lipiner PetrKročák Milan7-78-6-82321
4.Voda MilanKadlček Lubomír32-7-8-102322
5.Klouček Luboš ml.Barták Luboš557  3032
6.Hejč Antonín st.Krejčí Petr46-84 3142
7.Voda MilanKročák Milan-6-7-6  0343
8.Klouček Luboš ml.Kadlček Lubomír-109-9-9 1344
9.Hejč Antonín st.Barták Luboš297  3054
10.Lipiner PetrKrejčí Petr-1175-1283264
11.Klouček Luboš ml.Kročák Milan-9-941323274
12.Hejč Antonín st.Kadlček Lubomír6-699 3184
13.Lipiner PetrBarták Luboš675  3094
14.Voda MilanKrejčí Petr5-8-106-112395
15.Hejč Antonín st.Kročák Milan-10-7912-92396
16.Lipiner PetrKadlček Lubomír-6-9118832106
17.Voda MilanBarták Luboš935  30116
18.Klouček Luboš ml.Krejčí PetrWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lipiner Petr31Kročák Milan31
Voda Milan13Kadlček Lubomír22
Klouček Luboš ml.21Barták Luboš04
Hejč Antonín st.31Krejčí Petr12
WO01WO10
Hráč Klouček nenastoupil k poslední hře. Důvod: Hráč nastoupil v souběžném utkání divize, které začalo v 16:00.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov CVrchní
rozhodčí:
Kohutka Josef st.
HOSTUJÍCÍ:TTC Duchcov ARozhodčí:Čejka Vratislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:Jankovič Štěpán
Datum dle rozpisu08. 10. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1027:33500:571TTC Duchcov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cimerman Ladislav
Pich Jan
 
 
Vích Luděk
Vích Josef
 
 
-9-9-9  0301
2.Čmerda Ondřej
Brožová Alena
 
 
Hrabánek Jiří
Janečka Josef
 
 
8-6-8-6 1302
3.Čmerda OndřejVích Luděk-1-3-2  0303
4.Pich JanJanečka Josef7810  3013
5.Brožová AlenaHrabánek Jiří-5-68-7 1314
6.Cimerman LadislavVích Josef4147  3024
7.Pich JanVích Luděk-6-3-4  0325
8.Brožová AlenaJanečka Josef1073  3035
9.Cimerman LadislavHrabánek Jiří769  3045
10.Čmerda OndřejVích Josef-5-5-5  0346
11.Brožová AlenaVích Luděk-6-9-8  0347
12.Cimerman LadislavJanečka Josef1055  3057
13.Čmerda OndřejHrabánek Jiří-6-8-1  0358
14.Pich JanVích Josef-7893 3168
15.Cimerman LadislavVích Luděk710-68 3178
16.Čmerda OndřejJanečka Josef-9-6-8  0379
17.Pich JanHrabánek Jiří6-61010 3189
18.Brožová AlenaVích Josef-59-4-4 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Čmerda Ondřej04Vích Luděk31
Pich Jan31Janečka Josef13
Brožová Alena13Hrabánek Jiří22
Cimerman Ladislav40Vích Josef22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Smolnice BVrchní
rozhodčí:
Martinovský Vít
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Březenecká Chomutov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Smolnice - malý sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:945:27 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petrlík Josef
Pechal Roman
 
 
Malý Michal
Novotný Vlastimil
 
 
     2301
2.Zapletal Bohumil
Pecinka Václav
 
 
Kučera Lubomír
Sojka Theodor
 
 
     2302
3.Pechal RomanMalý Michal     2303
4.Zapletal BohumilKučera Lubomír     3013
5.Pecinka VáclavNovotný Vlastimil     2314
6.Petrlík JosefSojka Theodor     3024
7.Zapletal BohumilMalý Michal     2325
8.Pecinka VáclavKučera Lubomír     2326
9.Petrlík JosefNovotný Vlastimil     3036
10.Pechal RomanSojka Theodor     3046
11.Pecinka VáclavMalý Michal     2347
12.Petrlík JosefKučera Lubomír     3057
13.Pechal RomanNovotný Vlastimil     3067
14.Zapletal BohumilSojka Theodor     3077
15.Petrlík JosefMalý Michal     2378
16.Pechal RomanKučera Lubomír     3088
17.Zapletal BohumilNovotný Vlastimil     3098
18.Pecinka VáclavSojka Theodor     2399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pechal Roman31Malý Michal40
Zapletal Bohumil31Kučera Lubomír13
Pecinka Václav04Novotný Vlastimil13
Petrlík Josef31Sojka Theodor13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Libořice AVrchní
rozhodčí:
Lukáš Martin
HOSTUJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Libořice 30, OÚ LibořiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:36694:686KST Libořice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kopřiva Radek
Leska Vojtěch
 
 
Hylský Zdeněk
Pech Martin st.
 
 
-8-5-8  0301
2.Kopřiva Aleš
Šmidílek Pavel
 
 
Röber Jakub
Mikač Jiří
 
 
4-899 3111
3.Kopřiva AlešHylský Zdeněk-11109-6-92312
4.Šmidílek PavelRöber Jakub-5-10-6  0313
5.Kopřiva RadekMikač Jiří3-6-7463223
6.Leska VojtěchPech Martin st.798  3033
7.Šmidílek PavelHylský Zdeněk10-7-7-9 1334
8.Kopřiva RadekRöber Jakub-6776 3144
9.Leska VojtěchMikač Jiří242  3054
10.Kopřiva AlešPech Martin st.-710-10-8 1355
11.Kopřiva RadekHylský Zdeněk9-9-810-82356
12.Leska VojtěchRöber Jakub-9-6-4  0357
13.Kopřiva AlešMikač Jiří97-8-6-92358
14.Šmidílek PavelPech Martin st.9-6-6873268
15.Leska VojtěchHylský Zdeněk-8969 3178
16.Kopřiva AlešRöber Jakub-986-6103288
17.Šmidílek PavelMikač Jiří-4-79473298
18.Kopřiva RadekPech Martin st.1012-911 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kopřiva Aleš13Hylský Zdeněk31
Šmidílek Pavel22Röber Jakub22
Kopřiva Radek31Mikač Jiří13
Leska Vojtěch31Pech Martin st.13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy