Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Duchcov AVrchní
rozhodčí:
Jonáš Josef
HOSTUJÍCÍ:TTC Roudnice DRozhodčí:Mrha Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Teplická 13, 419 01 Duchcov, ZŠ Antonína SochoraRozhodčí:Kropáček Ladislav
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:Skrčený Roman
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:26650:545TTC Duchcov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vích Luděk
Vích Josef
 
 
Kysilka Miroslav
Bláha Vlastimil
 
 
-10-73-8 1301
2.Hanousek Josef
Hrabánek Jiří
 
 
Kotrba Petr
Zimák Michal
 
 
7118  3011
3.Vích LuděkBláha Vlastimil-7107-853221
4.Hanousek JosefZimák Michal-98109 3131
5.Hrabánek JiříKysilka Miroslav-8-8-9  0332
6.Vích JosefKotrba Petr2-7-10-4 1333
7.Hanousek JosefBláha Vlastimil79-6-9-32334
8.Kövér LubomírZimák Michal748  3044
9.Vích JosefKysilka Miroslav-4-7-4  0345
10.Vích LuděkKotrba Petr363  3055
11.Kövér LubomírBláha Vlastimil-9-93453265
12.Vích JosefZimák Michal3-896 3175
13.Vích LuděkKysilka Miroslav428  3085
14.Hanousek JosefKotrba Petr468  3095
15.Vích JosefBláha Vlastimil-9-514-8 1396
16.Vích LuděkZimák Michal854  30106
17.Hanousek JosefKysilka Miroslav1273  30116
18.Kövér LubomírKotrba Petr-88-34332126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vích Luděk40Bláha Vlastimil22
Hanousek Josef31Zimák Michal04
Hrabánek Jiří01Kysilka Miroslav22
Vích Josef13Kotrba Petr13
Kövér Lubomír30   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bořislav AVrchní
rozhodčí:
Kabourek Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bořislav 33, Za bývalým hotelem \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Pod Milešovkou\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:346:15 TJ Sokol Bořislav A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kročák Milan
Barták Luboš
 
 
Kmoníček Martin st.
Barták Radim
 
 
5-647 3110
2.Kadlček Lubomír
Brož Miroslav
 
 
Kmoníček Martin
Běhounek Michal
 
 
7107  3020
3.Kadlček LubomírKmoníček Martin st.6-882 3130
4.Brož MiroslavBarták Karel366  3040
5.Barták LubošKmoníček Martin5105  3050
6.Kročák MilanBěhounek Michal5-746 3160
7.Brož MiroslavKmoníček Martin st.364  3070
8.Barták LubošBarták Karel-7-97-5 1371
9.Kročák MilanKmoníček Martin4-936 3181
10.Kadlček LubomírBěhounek Michal-4843 3191
11.Barták LubošKmoníček Martin st.-9-4-9  0392
12.Kročák MilanBarták Karel826  30102
13.Kadlček LubomírKmoníček Martin3610  30112
14.Brož MiroslavBěhounek Michal764  30122
15.Kročák MilanKmoníček Martin st.631  30132
16.Kadlček LubomírBarták Karel-111069 31142
17.Brož MiroslavKmoníček Martin3105  30152
18.Barták LubošBěhounek Michal     03153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kadlček Lubomír40Kmoníček Martin st.13
Brož Miroslav40Barták Karel13
Barták Luboš13Kmoníček Martin04
Kročák Milan40Běhounek Michal13
Žédné



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín AVrchní
rozhodčí:
Baňka Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Krupka CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Horská 138, Horní JiřetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:41613:685TJ Krupka C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pech Martin ml.
Mikač Jiří
 
 
Frič Lukáš
Blažek Jan
 
 
118-3-6-32301
2.Pech Martin st.
Hylský Zdeněk
 
 
Šnajdr Antonín
Švarc Vojtěch
 
 
-911109 3111
3.Hylský ZdeněkŠvarc Vojtěch396  3021
4.Mikač JiříFrič Lukáš-5-9-8  0322
5.Pech Martin st.Šnajdr Antonín-94-8-7 1323
6.Pech Martin ml.Blažek Jan-4-108-3 1324
7.Mikač JiříŠvarc Vojtěch64-9-1173234
8.Pech Martin st.Frič Lukáš-710-6-11 1335
9.Pech Martin ml.Šnajdr Antonín-8-9-4  0336
10.Hylský ZdeněkBlažek Jan5-9-1-6 1337
11.Pech Martin st.Švarc Vojtěch9-85-3123247
12.Pech Martin ml.Frič Lukáš-5-7-3  0348
13.Hylský ZdeněkŠnajdr Antonín467  3058
14.Mikač JiříBlažek Jan-6-4-5  0359
15.Pech Martin ml.Švarc Vojtěch4-3710 3169
16.Hylský ZdeněkFrič Lukáš89-12-8123279
17.Mikač JiříŠnajdr Antonín-55-88-723710
18.Pech Martin st.Blažek Jan-8-49-9 13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hylský Zdeněk31Švarc Vojtěch04
Mikač Jiří13Frič Lukáš31
Pech Martin st.13Šnajdr Antonín31
Pech Martin ml.13Blažek Jan40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Březenecká Chomutov AVrchní
rozhodčí:
Tichý Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Teplice DRozhodčí:Kratochvíl Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO, Zahradní ChomutovRozhodčí:Falis Jaroslav
Datum dle rozpisu19. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:Hurník Vladimír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1126:38573:645SKST Teplice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sojka Theodor
Klíma Karel
 
 
Pospíšil Ondřej
Čáp Stanislav
 
 
-79-76-72301
2.Novotný Vlastimil
Drahota David
 
 
Kadlec Daniel
Sander Miroslav
 
 
-9-6-12  0302
3.Novotný VlastimilKadlec Daniel-2-3-13  0303
4.Sojka TheodorSander Miroslav79-89 3113
5.Klíma KarelPospíšil Ondřej885  3023
6.Drahota DavidČáp Stanislav6126  3033
7.Sojka TheodorKadlec Daniel-7-8-3  0334
8.Klíma KarelSander Miroslav-7-3-8  0335
9.Drahota DavidPospíšil Ondřej109-95 3145
10.Novotný VlastimilČáp Stanislav8118  3055
11.Klíma KarelKadlec Daniel-4-7-6  0356
12.Drahota DavidSander Miroslav-6-8-9  0357
13.Novotný VlastimilPospíšil Ondřej7-810-863267
14.Sojka TheodorČáp Stanislav5-68-7-102368
15.Drahota DavidKadlec Daniel115-413 3178
16.Novotný VlastimilSander Miroslav11-5-7-7 1379
17.Sojka TheodorPospíšil Ondřej-12-8-9  03710
18.Klíma KarelČáp Stanislav-3-13-6  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Novotný Vlastimil22Kadlec Daniel31
Sojka Theodor13Sander Miroslav31
Klíma Karel13Pospíšil Ondřej13
Drahota David31Čáp Stanislav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Libořice AVrchní
rozhodčí:
Šmidílek Pavel
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Libořice 30, OÚ LibořiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:36483:613SKST Baník Most E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Voda Milan
Lipiner Petr
 
 
WO    0301
2.Kopřiva Aleš
Šmidílek Pavel
 
 
Roud Václav
Houdková Helena
 
 
566  3011
3.Kopřiva AlešVoda Milan6-8-9-5 1312
4.Kopřiva RadekLipiner Petr-8-66-4 1313
5.Šmidílek PavelRoud Václav91111  3023
6.Houdková HelenaWO    0324
7.Kopřiva RadekVoda Milan-5-104-9 1325
8.Šmidílek PavelLipiner Petr-6-8-11  0326
9.Roud VáclavWO    0327
10.Kopřiva AlešHoudková Helena767  3037
11.Šmidílek PavelVoda Milan-869-993247
12.Lipiner PetrWO    0348
13.Kopřiva AlešRoud Václav-8779 3158
14.Kopřiva RadekHoudková Helena9-899 3168
15.Voda MilanWO    0369
16.Kopřiva AlešLipiner Petr5-10109 3179
17.Kopřiva RadekRoud Václav4-6-68-723710
18.Šmidílek PavelHoudková Helena-8685 31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kopřiva Aleš31Voda Milan21
Kopřiva Radek13Lipiner Petr21
Šmidílek Pavel31Roud Václav12
   Houdková Helena03
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Smolnice BVrchní
rozhodčí:
Petrlík Josef
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Smolnice - malý sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1325:48 TTC Litvínov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pechal Roman
Petrlík Josef
 
 
Cimerman Ladislav
Fencl Jakub
 
 
     3210
2.Zapletal Bohumil
Bartoš Filip
 
 
Glajc Martin
Bláha Petr
 
 
     2311
3.Zapletal BohumilCimerman Ladislav     0312
4.Bartoš FilipGlajc Martin     0313
5.Pechal RomanBláha Petr     0314
6.Petrlík JosefFencl Jakub     2315
7.Bartoš FilipCimerman Ladislav     0316
8.Pechal RomanGlajc Martin     3226
9.Petrlík JosefBláha Petr     0327
10.Zapletal BohumilFencl Jakub     1328
11.Pechal RomanCimerman Ladislav     3238
12.Petrlík JosefGlajc Martin     3248
13.Zapletal BohumilBláha Petr     1349
14.Bartoš FilipFencl Jakub     23410
15.Petrlík JosefCimerman Ladislav     03411
16.Zapletal BohumilGlajc Martin     31511
17.Bartoš FilipBláha Petr     03512
18.Pechal RomanFencl Jakub     23513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zapletal Bohumil13Cimerman Ladislav31
Bartoš Filip04Glajc Martin13
Pechal Roman22Bláha Petr40
Petrlík Josef13Fencl Jakub40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy