Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Roudnice DVrchní
rozhodčí:
Kozel Bohumil
HOSTUJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Roudnicen.L., Jungmannova ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:743:26634:606TTC Roudnice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zimák Michal
Kotrba Petr
 
 
Röber Jakub
Mikač Jiří
 
 
9-7-59-52301
2.Bláha Vlastimil
Kysilka Miroslav
 
 
Hylský Zdeněk
Trnka Petr st.
 
 
988  3011
3.Kysilka MiroslavHylský Zdeněk-78-8953221
4.Kotrba PetrMikač Jiří5-768 3131
5.Bláha VlastimilRöber Jakub-7-567-82332
6.Zimák MichalTrnka Petr st.1291  3042
7.Kotrba PetrHylský Zdeněk-3-2-3  0343
8.Bláha VlastimilMikač Jiří858  3053
9.Zimák MichalRöber Jakub7-119-4-32354
10.Kysilka MiroslavTrnka Petr st.843  3064
11.Bláha VlastimilHylský Zdeněk58-34 3174
12.Zimák MichalMikač Jiří1286  3084
13.Kysilka MiroslavRöber Jakub-109-8-5 1385
14.Kotrba PetrTrnka Petr st.697  3095
15.Zimák MichalHylský Zdeněk9-910-3-32396
16.Kysilka MiroslavMikač Jiří8814  30106
17.Kotrba PetrRöber Jakub-6-98-2 13107
18.Bláha VlastimilTrnka Petr st.7-653 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kysilka Miroslav31Hylský Zdeněk22
Kotrba Petr22Mikač Jiří04
Bláha Vlastimil31Röber Jakub40
Zimák Michal22Trnka Petr st.04
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem DVrchní
rozhodčí:
Pavlík Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Březenecká Chomutov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Studentská ul.626,403 31 Ústí nad Labem-Neštěmice, Nová tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1710:53 TJ Baník Březenecká Chomutov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kmoníček Martin st.
Běhounek Michal
 
 
Drahota David
Malý Michal
 
 
     1301
2.Barták Karel
Kmoníček Martin
 
 
Kučera Lubomír
Tichý Jiří
 
 
     1302
3.Kmoníček Martin st.Malý Michal     0303
4.Běhounek MichalDrahota David     0304
5.Barták KarelKučera Lubomír     3214
6.Kmoníček MartinTichý Jiří     1315
7.Běhounek MichalMalý Michal     0316
8.Barták KarelDrahota David     1317
9.Kmoníček MartinKučera Lubomír     0318
10.Kmoníček Martin st.Tichý Jiří     1319
11.Barták KarelMalý Michal     03110
12.Kmoníček MartinDrahota David     03111
13.Kmoníček Martin st.Kučera Lubomír     03112
14.Běhounek MichalTichý Jiří     03113
15.Kmoníček MartinMalý Michal     03114
16.Kmoníček Martin st.Drahota David     13115
17.Běhounek MichalKučera Lubomír     03116
18.Barták KarelTichý Jiří     13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kmoníček Martin st.04Malý Michal40
Běhounek Michal04Drahota David40
Barták Karel13Kučera Lubomír31
Kmoníček Martin04Tichý Jiří40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bořislav AVrchní
rozhodčí:
Kabourek Jiří
HOSTUJÍCÍ:KST Libořice ARozhodčí:Knížek Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bořislav 33, Za bývalým hotelem \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Pod Milešovkou\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:31 TJ Sokol Bořislav A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčí Petr
Kadlček Lubomír
 
 
Kopřiva Radek
Lukáš Martin
 
 
-10-4-3  0301
2.Barták Luboš
Kročák Milan
 
 
Kopřiva Aleš
Šmidílek Pavel
 
 
1098  3011
3.Kadlček LubomírKopřiva Radek-79710 3121
4.Krejčí PetrLukáš Martin-1510109 3131
5.Barták LubošKopřiva Aleš-31058 3141
6.Kročák MilanŠmidílek Pavel436  3051
7.Krejčí PetrKopřiva Radek-6-9-6  0352
8.Barták LubošLukáš Martin-97-8-7 1353
9.Kročák MilanKopřiva Aleš255  3063
10.Kadlček LubomírŠmidílek Pavel-8710-8-102364
11.Barták LubošKopřiva Radek98-9-753274
12.Kročák MilanLukáš Martin53-72 3184
13.Kadlček LubomírKopřiva Aleš5-7-010-82385
14.Krejčí PetrŠmidílek Pavel-1119-9-72386
15.Kročák MilanKopřiva Radek5-725 3196
16.Kadlček LubomírLukáš Martin4-49-6732106
17.Krejčí PetrKopřiva Aleš99-67 31116
18.Barták LubošŠmidílek Pavel     03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kadlček Lubomír22Kopřiva Radek13
Krejčí Petr22Lukáš Martin13
Barták Luboš22Kopřiva Aleš13
Kročák Milan40Šmidílek Pavel31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Duchcov AVrchní
rozhodčí:
Jonáš Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Smolnice BRozhodčí:Fürst Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Teplická 13, 419 01 Duchcov, ZŠ Antonína SochoraRozhodčí:Skrčený Roman
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:Jehlička Jaroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1135:39 TJ Smolnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vích Luděk
Vích Josef
 
 
Petrlík Josef
Pechal Roman
 
 
     2301
2.Hrabánek Jiří
Kropáček Ladislav
 
 
Petržilka Jiří
Zapletal Bohumil
 
 
     1302
3.Vích LuděkPetrlík Josef     3212
4.Hrabánek JiříPetržilka Jiří     2313
5.Vích JosefPechal Roman     3023
6.Kropáček LadislavZapletal Bohumil     1324
7.Hrabánek JiříPetrlík Josef     0325
8.Vích JosefPetržilka Jiří     0326
9.Kropáček LadislavPechal Roman     2327
10.Vích LuděkZapletal Bohumil     3037
11.Vích JosefPetrlík Josef     1338
12.Kropáček LadislavPetržilka Jiří     1339
13.Vích LuděkPechal Roman     3149
14.Hrabánek JiříZapletal Bohumil     23410
15.Kropáček LadislavPetrlík Josef     23411
16.Vích LuděkPetržilka Jiří     30511
17.Hrabánek JiříPechal Roman     32611
18.Vích JosefZapletal Bohumil     31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vích Luděk40Petrlík Josef31
Hrabánek Jiří13Petržilka Jiří31
Vích Josef22Pechal Roman13
Kropáček Ladislav04Zapletal Bohumil22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Krupka CVrchní
rozhodčí:
Dohnal Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupka, Husitská 191 417 41 Krupka, herna nad hospodouRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:30 TJ Krupka C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažek Jan
Ajdini Tereza
 
 
Bláha Petr
Glajc Martin
 
 
     0301
2.Dohnal Jiří
Šnajdr Antonín
 
 
Pich Jan
Fencl Jakub
 
 
     3111
3.Blažek JanBláha Petr     2312
4.Dohnal JiříGlajc Martin     0313
5.Šnajdr AntonínPich Jan     3023
6.Ajdini TerezaFencl Jakub     0324
7.Dohnal JiříBláha Petr     3134
8.Šnajdr AntonínGlajc Martin     2335
9.Ajdini TerezaPich Jan     0336
10.Blažek JanFencl Jakub     3046
11.Šnajdr AntonínBláha Petr     3056
12.Demeter JanGlajc Martin     3266
13.Blažek JanPich Jan     3176
14.Dohnal JiříFencl Jakub     3086
15.Demeter JanBláha Petr     3196
16.Blažek JanGlajc Martin     32106
17.Dohnal JiříPich Jan     31116
18.Šnajdr AntonínFencl Jakub     03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Blažek Jan31Bláha Petr13
Dohnal Jiří31Glajc Martin22
Šnajdr Antonín22Pich Jan13
Ajdini Tereza02Fencl Jakub22
Demeter Jan20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Teplice DVrchní
rozhodčí:
Freimann Karel
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most ERozhodčí:Štěpánek Ivan
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Na Stínadlech 2386, Teplice, Teplice-Řetenice, blízko sportovní halyRozhodčí:Chalupa Radek
Datum dle rozpisu23. 10. 2016 13:00 Začátek
utkání
13:40Konec
utkání
16:00Rozhodčí:Sobek Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:27583:542SKST Teplice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sander Miroslav
Čáp Stanislav
 
 
Hejč Antonín st.
Voda Milan
 
 
-59-7-10 1301
2.Beran Jakub
Kadlec Daniel
 
 
Klouček Luboš ml.
Lipiner Petr
 
 
897  3011
3.Čáp StanislavHejč Antonín st.-6-4-4  0312
4.Sander MiroslavVoda Milan-9-4-8  0313
5.Kadlec DanielLipiner Petr897  3023
6.Beran JakubSebránek Jan283  3033
7.Sander MiroslavHejč Antonín st.-28-9-2 1334
8.Kadlec DanielVoda Milan-56-10893244
9.Beran JakubLipiner Petr-1210-6-8 1345
10.Čáp StanislavSebránek Jan533  3055
11.Kadlec DanielSchmoranz Pavel9-635 3165
12.Beran JakubVoda Milan893  3075
13.Čáp StanislavLipiner Petr9-7-7-4 1376
14.Freimann KarelSebránek Jan224  3086
15.Beran JakubSchmoranz Pavel578  3096
16.Čáp StanislavVoda Milan9-79-11-52397
17.Freimann KarelLipiner Petr-6-67-5 1398
18.Kadlec DanielSebránek Jan467  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čáp Stanislav13Hejč Antonín st.20
Sander Miroslav02Voda Milan22
Kadlec Daniel40Lipiner Petr31
Beran Jakub31Sebránek Jan04
Freimann Karel11Schmoranz Pavel02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy