Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most EVrchní
rozhodčí:
Knebl Milan
HOSTUJÍCÍ:TTC Roudnice DRozhodčí:Basák Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:Faltys Zdeněk st.
Datum dle rozpisu05. 11. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:15 SKST Baník Most E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hejč Antonín st.
Voda Milan
 
 
Kozel Bohumil
Loždinka Viktor
 
 
     3010
2.Lipiner Petr
Klouček Luboš ml.
 
 
Zimák Michal
Kotrba Petr
 
 
     3020
3.Hejč Antonín st.Zimák Michal     3030
4.Lipiner PetrKotrba Petr     3040
5.Voda MilanKozel Bohumil     2341
6.Schmoranz PavelLoždinka Viktor     3151
7.Lipiner PetrZimák Michal     3061
8.Voda MilanKotrba Petr     3171
9.Schmoranz PavelKozel Bohumil     1372
10.Hejč Antonín st.Loždinka Viktor     3082
11.Voda MilanZimák Michal     3092
12.Schmoranz PavelKotrba Petr     0393
13.Hejč Antonín st.Kozel Bohumil     31103
14.Lipiner PetrLoždinka Viktor     30113
15.Schmoranz PavelZimák Michal     03114
16.Hejč Antonín st.Kotrba Petr     30124
17.Lipiner PetrKozel Bohumil     30134
18.Voda MilanLoždinka Viktor     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hejč Antonín st.40Zimák Michal13
Lipiner Petr40Kotrba Petr13
Voda Milan31Kozel Bohumil22
Schmoranz Pavel13Loždinka Viktor04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov CVrchní
rozhodčí:
Kohutka Josef st.
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem DRozhodčí:Pichová Martina
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:Bláha Radek
Datum dle rozpisu05. 11. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:151:7 TTC Litvínov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bláha Petr
Glajc Martin
 
 
Kmoníček Martin st.
Barták Radim
 
 
     3110
2.Cimerman Ladislav
Pich Jan
 
 
Stolle Vít
Kmoníček Martin
 
 
     3020
3.Pich JanKmoníček Martin st.     3130
4.Glajc MartinBarták Karel     3040
5.Bláha PetrStolle Vít     3050
6.Cimerman LadislavKmoníček Martin     3060
7.Glajc MartinKmoníček Martin st.     0361
8.Bláha PetrBarták Karel     3071
9.Cimerman LadislavStolle Vít     3081
10.Pich JanKmoníček Martin     3191
11.Bláha PetrKmoníček Martin st.     30101
12.Cimerman LadislavBarták Karel     30111
13.Pich JanStolle Vít     30121
14.Glajc MartinBěhounek Michal     30131
15.Cimerman LadislavKmoníček Martin st.     30141
16.Pich JanBarták Karel     30151
17.Glajc MartinStolle Vít     31161
18.Bláha PetrBěhounek Michal     30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pich Jan40Kmoníček Martin st.13
Glajc Martin31Barták Karel04
Bláha Petr40Stolle Vít04
Cimerman Ladislav40Kmoníček Martin02
   Běhounek Michal02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Smolnice BVrchní
rozhodčí:
Bartoš Filip
HOSTUJÍCÍ:TJ Krupka CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Smolnice - malý sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:736:34 TJ Smolnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petrlík Josef
Pechal Roman
 
 
Mach František
Mach Dalibor
 
 
     3010
2.Zapletal Bohumil
Petržilka Jiří
 
 
Šnajdr Antonín
Blažek Jan
 
 
     0311
3.Petržilka JiříBlažek Jan     0312
4.Zapletal BohumilMach Dalibor     3222
5.Pechal RomanŠnajdr Antonín     3232
6.Petrlík JosefMach František     3142
7.Zapletal BohumilBlažek Jan     0343
8.Pechal RomanMach Dalibor     3053
9.Petrlík JosefŠnajdr Antonín     3263
10.Petržilka JiříMach František     3073
11.Pechal RomanBlažek Jan     3283
12.Petrlík JosefMach Dalibor     3293
13.Petržilka JiříŠnajdr Antonín     0394
14.Zapletal BohumilMach František     1395
15.Petrlík JosefBlažek Jan     32105
16.Petržilka JiříMach Dalibor     30115
17.Zapletal BohumilŠnajdr Antonín     23116
18.Pechal RomanMach František     03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Petržilka Jiří22Blažek Jan22
Zapletal Bohumil13Mach Dalibor04
Pechal Roman31Šnajdr Antonín22
Petrlík Josef40Mach František22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Libořice AVrchní
rozhodčí:
Novotný
HOSTUJÍCÍ:SKST Teplice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Libořice 30, OÚ LibořiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:40628:663SKST Teplice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kopřiva Radek
Lukáš Martin
 
 
Čáp Stanislav
Mládek Petr
 
 
348  3010
2.Kopřiva Aleš
Šmidílek Pavel
 
 
Černý Tomáš
Sander Miroslav
 
 
-1110810 3120
3.Lukáš MartinČerný Tomáš-13-4-9  0321
4.Šmidílek PavelSander Miroslav-7-5-12  0322
5.Kopřiva RadekMládek Petr-256-993232
6.Kopřiva AlešČáp Stanislav211-44 3142
7.Šmidílek PavelČerný Tomáš10-3-7-10 1343
8.Kopřiva RadekSander Miroslav-9510-8-102344
9.Kopřiva AlešMládek Petr877  3054
10.Lukáš MartinČáp Stanislav-88-1310-52355
11.Kopřiva RadekČerný Tomáš-7-9-9  0356
12.Kopřiva AlešSander Miroslav9-5-4-5 1357
13.Lukáš MartinMládek Petr-4-9-9  0358
14.Šmidílek PavelČáp Stanislav-9-125743268
15.Kopřiva AlešČerný Tomáš-12-5-5  0369
16.Lukáš MartinSander Miroslav-9-5-8  03610
17.Šmidílek PavelMládek Petr-12-99-9 13611
18.Kopřiva RadekČáp Stanislav86-86 31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lukáš Martin04Černý Tomáš40
Šmidílek Pavel13Sander Miroslav40
Kopřiva Radek22Mládek Petr22
Kopřiva Aleš22Čáp Stanislav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Březenecká Chomutov AVrchní
rozhodčí:
Sojka Theodor
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bořislav ARozhodčí:Šmíd Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO, Zahradní ChomutovRozhodčí:Strejcovský Antonín
Datum dle rozpisu05. 11. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:Kubík Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:448:26746:654TJ Baník Březenecká Chomutov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malý Michal
Drahota David
 
 
Kadlček Lubomír
Krejčí Petr
 
 
6-897 3110
2.Kučera Lubomír
Novotný Vlastimil
 
 
Barták Luboš
Beneš Martin
 
 
-96-6963220
3.Drahota DavidBeneš Martin-9675 3130
4.Kučera LubomírKrejčí Petr-668-6-102331
5.Novotný VlastimilBarták Luboš-9-5710-22332
6.Malý MichalKadlček Lubomír7715  3042
7.Kučera LubomírBeneš Martin-6-1079-52343
8.Novotný VlastimilKrejčí Petr7-1238 3153
9.Malý MichalBarták Luboš68-8-783263
10.Drahota DavidKadlček Lubomír-9-10-10  0364
11.Novotný VlastimilBeneš Martin-79-6853274
12.Malý MichalKrejčí Petr9-997 3184
13.Drahota DavidBarták Luboš-59614 3194
14.Kučera LubomírKadlček Lubomír9312  30104
15.Malý MichalBeneš Martin105-97 31114
16.Drahota DavidKrejčí Petr5-9105 31124
17.Kučera LubomírBarták Luboš-8985 31134
18.Novotný VlastimilKadlček Lubomír6410  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Drahota David31Beneš Martin13
Kučera Lubomír22Krejčí Petr13
Novotný Vlastimil31Barták Luboš13
Malý Michal40Kadlček Lubomír13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín AVrchní
rozhodčí:
Hylský Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TTC Duchcov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Horská 138, Horní JiřetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:38644:661TTC Duchcov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Röber Jakub
Mikač Jiří
 
 
Hrabánek Jiří
Janečka Josef
 
 
-4-915533210
2.Hylský Zdeněk
Piskáček Václav
 
 
Vích Luděk
Vích Josef
 
 
5-5-4-3 1311
3.Röber JakubVích Luděk7-8-6-7 1312
4.Mikač JiříHrabánek Jiří-77-8-9 1313
5.Piskáček VáclavJanečka Josef-8-710-7 1314
6.Hylský ZdeněkVích Josef-67-77-82315
7.Mikač JiříVích Luděk-95-10-6 1316
8.Piskáček VáclavHrabánek Jiří-3-799-72317
9.Hylský ZdeněkJanečka Josef763  3027
10.Röber JakubVích Josef719-97 3137
11.Piskáček VáclavVích Luděk-4-7-2  0338
12.Hylský ZdeněkHrabánek Jiří458  3048
13.Röber JakubJanečka Josef865  3058
14.Mikač JiříVích Josef5-6-7-10 1359
15.Hylský ZdeněkVích Luděk4-7-10883269
16.Röber JakubHrabánek Jiří97-2-773279
17.Mikač JiříJanečka Josef-6846 3189
18.Piskáček VáclavVích Josef-8-9-4  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Röber Jakub31Vích Luděk31
Mikač Jiří13Hrabánek Jiří22
Piskáček Václav04Janečka Josef13
Hylský Zdeněk31Vích Josef31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy