Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most EVrchní
rozhodčí:
Houdková Helena
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:636:26497:495SKST Baník Most E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hejč Antonín st.
Voda Milan
 
 
Kmoníček Martin st.
Běhounek Michal
 
 
7-975 3110
2.Lipiner Petr
 
 
Barták Karel
Kmoníček Martin
 
 
WO    0311
3.Kmoníček Martin st.WO    0312
4.Lipiner PetrBěhounek Michal686  3022
5.Voda MilanBarták Karel64-98 3132
6.Hejč Antonín st.Kmoníček Martin362  3042
7.Lipiner PetrKmoníček Martin st.-9664 3152
8.Voda MilanBěhounek Michal979  3062
9.Hejč Antonín st.Barták Karel645  3072
10.Kmoníček MartinWO    0373
11.Voda MilanKmoníček Martin st.-9-8-9  0374
12.Hejč Antonín st.Běhounek Michal732  3084
13.Barták KarelWO    0385
14.Lipiner PetrKmoníček Martin6-98-1383295
15.Hejč Antonín st.Kmoníček Martin st.586  30105
16.Běhounek MichalWO    03106
17.Lipiner PetrBarták Karel24-9-9232116
18.Voda MilanKmoníček Martin6-886 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Lipiner Petr40Kmoníček Martin st.12
Voda Milan31Běhounek Michal03
Hejč Antonín st.40Barták Karel03
   Kmoníček Martin03
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov CVrchní
rozhodčí:
Kohutka Josef st.
HOSTUJÍCÍ:TTC Roudnice DRozhodčí:Fencl Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:Jankovič Štěpán
Datum dle rozpisu06. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:26 TTC Litvínov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bláha Petr
Glajc Martin
 
 
Zimák Michal
Kotrba Petr
 
 
     3110
2.Cimerman Ladislav
Pich Jan
 
 
Bláha Vlastimil
Kysilka Miroslav
 
 
     3120
3.Pich JanZimák Michal     3030
4.Glajc MartinKysilka Miroslav     2331
5.Bláha PetrBláha Vlastimil     3041
6.Cimerman LadislavKotrba Petr     3051
7.Glajc MartinZimák Michal     3061
8.Bláha PetrKysilka Miroslav     1362
9.Cimerman LadislavBláha Vlastimil     3272
10.Pich JanKotrba Petr     1373
11.Bláha PetrZimák Michal     3183
12.Fencl JakubKysilka Miroslav     0384
13.Pich JanBláha Vlastimil     1385
14.Glajc MartinKotrba Petr     3295
15.Fencl JakubZimák Michal     30105
16.Pich JanKysilka Miroslav     23106
17.Glajc MartinBláha Vlastimil     31116
18.Bláha PetrKotrba Petr     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pich Jan13Zimák Michal04
Glajc Martin31Kysilka Miroslav40
Bláha Petr31Bláha Vlastimil13
Cimerman Ladislav20Kotrba Petr13
Fencl Jakub11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Smolnice BVrchní
rozhodčí:
Pecinka Václav
HOSTUJÍCÍ:SKST Teplice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Smolnice - malý sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1133:43 SKST Teplice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petrlík Josef
Pechal Roman
 
 
Čáp Stanislav
Mládek Petr
 
 
     3110
2.Petržilka Jiří
Zapletal Bohumil
 
 
Sander Miroslav
Černý Tomáš
 
 
     0311
3.Petržilka JiříČáp Stanislav     3221
4.Zapletal BohumilSander Miroslav     3131
5.Pechal RomanČerný Tomáš     2332
6.Petrlík JosefMládek Petr     1333
7.Zapletal BohumilČáp Stanislav     3243
8.Pechal RomanSander Miroslav     2344
9.Petrlík JosefČerný Tomáš     1345
10.Petržilka JiříMládek Petr     0346
11.Pechal RomanČáp Stanislav     3156
12.Petrlík JosefSander Miroslav     1357
13.Petržilka JiříČerný Tomáš     1358
14.Zapletal BohumilMládek Petr     3268
15.Petrlík JosefČáp Stanislav     2369
16.Petržilka JiříSander Miroslav     03610
17.Zapletal BohumilČerný Tomáš     23611
18.Pechal RomanMládek Petr     31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Petržilka Jiří13Čáp Stanislav13
Zapletal Bohumil31Sander Miroslav31
Pechal Roman22Černý Tomáš40
Petrlík Josef04Mládek Petr22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Libořice AVrchní
rozhodčí:
Novotný František
HOSTUJÍCÍ:TJ Krupka CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Libořice 30, OÚ LibořiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:34641:659nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kopřiva Radek
Lukáš Martin
 
 
Šnajdr Antonín
Dohnal Jiří
 
 
-99-78-92301
2.Kopřiva Aleš
Šmidílek Pavel
 
 
Blažek Jan
Frič Lukáš
 
 
897  3011
3.Kopřiva RadekFrič Lukáš10-10107 3121
4.Šmidílek PavelŠnajdr Antonín68-11-7-42322
5.Lukáš MartinDohnal Jiří668  3032
6.Kopřiva AlešBlažek Jan9-341 3142
7.Šmidílek PavelFrič Lukáš-77119 3152
8.Lukáš MartinŠnajdr Antonín55-65 3162
9.Kopřiva AlešDohnal Jiří-86612 3172
10.Kopřiva RadekBlažek Jan-9-1212-4 1373
11.Lukáš MartinFrič Lukáš-4-1-6  0374
12.Kopřiva AlešŠnajdr Antonín-10-4-3  0375
13.Kopřiva RadekDohnal Jiří4101  3085
14.Šmidílek PavelBlažek Jan-4-11-8  0386
15.Kopřiva AlešFrič Lukáš-4-9-12  0387
16.Kopřiva RadekŠnajdr Antonín-6612-9113297
17.Šmidílek PavelDohnal Jiří12-310-10-92398
18.Lukáš MartinBlažek Jan11-2-10-3 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kopřiva Radek31Frič Lukáš22
Šmidílek Pavel13Šnajdr Antonín22
Lukáš Martin22Dohnal Jiří13
Kopřiva Aleš22Blažek Jan31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Březenecká Chomutov AVrchní
rozhodčí:
Sojka Theodor
HOSTUJÍCÍ:TTC Duchcov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO, Zahradní ChomutovRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:638:28623:587TJ Baník Březenecká Chomutov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Vlastimil
Kučera Lubomír
 
 
Hrabánek Jiří
Janečka Josef
 
 
12-558 3110
2.Drahota David
Malý Michal
 
 
Vích Josef
Vích Luděk
 
 
94-95 3120
3.Drahota DavidVích Luděk-3948 3130
4.Kučera LubomírJanečka Josef658  3040
5.Novotný VlastimilVích Josef-5-10-7  0341
6.Malý MichalHrabánek Jiří7118  3051
7.Kučera LubomírVích Luděk-5-2-8  0352
8.Novotný VlastimilJanečka Josef11118  3062
9.Malý MichalVích Josef-857-793272
10.Drahota DavidHrabánek Jiří-556-613282
11.Novotný VlastimilVích Luděk-6-9-5  0383
12.Malý MichalJanečka Josef279  3093
13.Drahota DavidVích Josef98-810 31103
14.Kučera LubomírHrabánek Jiří-510910 31113
15.Malý MichalVích Luděk-6-76-7 13114
16.Drahota DavidJanečka Josef-11256 31124
17.Kučera LubomírVích Josef-9-7-10  03125
18.Novotný VlastimilHrabánek Jiří-7-810-7 13126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Drahota David40Vích Luděk31
Kučera Lubomír22Janečka Josef04
Novotný Vlastimil13Vích Josef22
Malý Michal31Hrabánek Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín AVrchní
rozhodčí:
Baňka Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bořislav ARozhodčí:Piskáček Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Horská 138, Horní JiřetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:34654:637Sokol Horní Jiřetín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Röber Jakub
Mikač Jiří
 
 
Kročák Milan
Barták Luboš
 
 
812-46 3110
2.Hylský Zdeněk
Pech Martin st.
 
 
Kadlček Lubomír
Krejčí Petr
 
 
75-811 3120
3.Röber JakubKadlček Lubomír-87-58-82321
4.Mikač JiříKročák Milan-5-4-8  0322
5.Pech Martin st.Barták Luboš6-9-10573232
6.Hylský ZdeněkKrejčí Petr-10777 3142
7.Mikač JiříKadlček Lubomír78-95 3152
8.Pech Martin st.Kročák Milan-9-2-7  0353
9.Hylský ZdeněkBarták Luboš7-896 3163
10.Röber JakubKrejčí Petr-9-6-5  0364
11.Pech Martin st.Kadlček Lubomír44-97 3174
12.Hylský ZdeněkKročák Milan-68-57-52375
13.Röber JakubBarták Luboš-8-7-6  0376
14.Mikač JiříKrejčí Petr13-869 3186
15.Hylský ZdeněkKadlček Lubomír3102  3096
16.Röber JakubKročák Milan-5-4-10  0397
17.Mikač JiříBarták Luboš6-87-9732107
18.Pech Martin st.Krejčí Petr-56-88832117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Röber Jakub04Kadlček Lubomír13
Mikač Jiří31Kročák Milan40
Pech Martin st.31Barták Luboš13
Hylský Zdeněk31Krejčí Petr13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy