Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Roudnice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bořislav ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Roudnicen.L., Jungmannova ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:29611:604TTC Roudnice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bláha Vlastimil
Kysilka Miroslav
 
 
Barták Luboš
Beneš Martin
 
 
459  3010
2.Horejsek Jakub
Kozel Bohumil
 
 
Krejčí Petr
Kadlček Lubomír
 
 
-5-776-92311
3.Kysilka MiroslavBarták Luboš858  3021
4.Horejsek JakubBeneš Martin-4-9-5  0322
5.Kozel BohumilKrejčí Petr-8-5-8  0323
6.Bláha VlastimilKadlček Lubomír8-7179 3133
7.Horejsek JakubBarták Luboš879  3043
8.Kozel BohumilBeneš Martin7-3-6-4 1344
9.Bláha VlastimilKrejčí Petr98-8-953254
10.Kysilka MiroslavKadlček Lubomír578  3064
11.Kozel BohumilBarták Luboš-7-88-7 1365
12.Bláha VlastimilBeneš Martin577  3075
13.Kysilka MiroslavKrejčí Petr876  3085
14.Horejsek JakubKadlček Lubomír86-6-10-62386
15.Bláha VlastimilBarták Luboš6-6-58-42387
16.Kysilka MiroslavBeneš Martin-6687 3197
17.Horejsek JakubKrejčí Petr-78812 31107
18.Kozel BohumilKadlček Lubomír-8-3-2  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kysilka Miroslav40Barták Luboš22
Horejsek Jakub22Beneš Martin22
Kozel Bohumil04Krejčí Petr13
Bláha Vlastimil31Kadlček Lubomír22
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem DVrchní
rozhodčí:
Vysoudil Jan
HOSTUJÍCÍ:TTC Duchcov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Studentská ul.626,403 31 Ústí nad Labem-Neštěmice, Nová tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1611:50459:653TTC Duchcov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kmoníček Martin st.
Barták Radim
 
 
Hrabánek Jiří
Janečka Josef
 
 
7-78-663210
2.Barták Karel
Kmoníček Martin
 
 
Vích Luděk
Vích Josef
 
 
-3-5-8  0311
3.Kmoníček Martin st.Vích Luděk-6-5-9  0312
4.Barták RadimHrabánek Jiří-9-8-10  0313
5.Barták KarelVích Josef-7-4-12  0314
6.Kmoníček MartinJanečka Josef-10-10-4  0315
7.Barták RadimVích Luděk-2-1-5  0316
8.Barták KarelHrabánek Jiří-68-97-112317
9.Kmoníček MartinVích Josef-9-710-3 1318
10.Kmoníček Martin st.Janečka Josef-119-8-9 1319
11.Barták KarelVích Luděk-3-3-1  03110
12.Kmoníček MartinHrabánek Jiří-8-5-3  03111
13.Kmoníček Martin st.Vích Josef-8-15-9  03112
14.Barták RadimJanečka Josef-6-7-8  03113
15.Kmoníček MartinVích Luděk-6-2-6  03114
16.Kmoníček Martin st.Hrabánek Jiří1258  30214
17.Barták RadimVích Josef-7-6-5  03215
18.Barták KarelJanečka Josef-87-9-5 13216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kmoníček Martin st.13Vích Luděk40
Barták Radim04Hrabánek Jiří31
Barták Karel04Vích Josef40
Kmoníček Martin04Janečka Josef40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Krupka CVrchní
rozhodčí:
Pelc Marek
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Březenecká Chomutov ARozhodčí:Dohnal Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupka, Husitská 191 417 41 Krupka, herna nad hospodouRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:248:16651:503TJ Krupka C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šnajdr Antonín
Dohnal Jiří
 
 
Drahota David
Sojka Theodor
 
 
8-896 3110
2.Frič Lukáš
Blažek Jan
 
 
Novotný Vlastimil
Tichý Jiří
 
 
789  3020
3.Blažek JanDrahota David98-7-373230
4.Dohnal JiříSojka Theodor68-77 3140
5.Šnajdr AntonínNovotný Vlastimil6312  3050
6.Frič LukášTichý Jiří35-74 3160
7.Dohnal JiříDrahota David-6-7-4  0361
8.Šnajdr AntonínSojka Theodor3-711-583271
9.Frič LukášNovotný Vlastimil375  3081
10.Blažek JanTichý Jiří6-3816 3191
11.Šnajdr AntonínDrahota David-11-8-8  0392
12.Frič LukášSojka Theodor856  30102
13.Blažek JanNovotný Vlastimil931  30112
14.Dohnal JiříTichý Jiří109-55 31122
15.Frič LukášDrahota David469  30132
16.Blažek JanSojka Theodor6-1469 31142
17.Dohnal JiříNovotný Vlastimil665  30152
18.Šnajdr AntonínTichý Jiří375  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Blažek Jan40Drahota David22
Dohnal Jiří31Sojka Theodor04
Šnajdr Antonín31Novotný Vlastimil04
Frič Lukáš40Tichý Jiří04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Teplice DVrchní
rozhodčí:
Freimann karel
HOSTUJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín ARozhodčí:Chalupa Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Na Stínadlech 2386, Teplice, Teplice-Řetenice, blízko sportovní halyRozhodčí:Čáp Stanislav
Datum dle rozpisu19. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:12662:462SKST Teplice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kadlec Daniel
Beran Jakub
 
 
Piskáček Václav
Pech Martin st.
 
 
9-755 3110
2.Sander Miroslav
Mládek Petr
 
 
Antalecz Michal
Pech Martin ml.
 
 
954  3020
3.Sander MiroslavPiskáček Václav-53114 3130
4.Kadlec DanielPech Martin st.639  3040
5.Mládek PetrAntalecz Michal449  3050
6.Beran JakubPech Martin ml.783  3060
7.Kadlec DanielPiskáček Václav8-96-153270
8.Mládek PetrPech Martin st.7-10-7-10 1371
9.Beran JakubAntalecz Michal4-849 3181
10.Sander MiroslavPech Martin ml.825  3091
11.Mládek PetrPiskáček Václav694  30101
12.Beran JakubPech Martin st.10-98-71132111
13.Sander MiroslavAntalecz Michal756  30121
14.Kadlec DanielPech Martin ml.467  30131
15.Beran JakubPiskáček Václav-7845 31141
16.Sander MiroslavPech Martin st.8-589 31151
17.Kadlec DanielAntalecz Michal448  30161
18.Mládek PetrPech Martin ml.885  30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sander Miroslav40Piskáček Václav04
Kadlec Daniel40Pech Martin st.13
Mládek Petr31Antalecz Michal04
Beran Jakub40Pech Martin ml.04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most EVrchní
rozhodčí:
Knebl Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Smolnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2016 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:540:28 SKST Baník Most E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hejč Antonín st.
Voda Milan
 
 
Petrlík Josef
Pechal Roman
 
 
555  3010
2.Lipiner Petr
Klouček Luboš ml.
 
 
Petržilka Jiří
Zapletal Bohumil
 
 
-6678 3120
3.Hejč Antonín st.Petrlík Josef787  3030
4.Lipiner PetrPetržilka Jiří8-7-7893240
5.Klouček Luboš ml.Pechal Roman-25-6783250
6.Voda MilanZapletal Bohumil-8677 3160
7.Lipiner PetrPetrlík Josef1066  3070
8.Klouček Luboš ml.Petržilka Jiří35-79 3180
9.Voda MilanPechal Roman-8884 3190
10.Pospíšil PetrZapletal Bohumil-8-2-8  0391
11.Klouček Luboš ml.Petrlík Josef8-9-75632101
12.Voda MilanPetržilka Jiří8-688 31111
13.Pospíšil PetrPechal Roman-5-7-8  03112
14.Lipiner PetrZapletal Bohumil889  30122
15.Voda MilanPetrlík Josef-13-56-9 13123
16.Pospíšil PetrPetržilka Jiří-6-5-8  03124
17.Lipiner PetrPechal Roman8-6-98932134
18.Klouček Luboš ml.Zapletal Bohumil     03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hejč Antonín st.10Petrlík Josef13
Lipiner Petr40Petržilka Jiří13
Klouček Luboš ml.31Pechal Roman13
Voda Milan31Zapletal Bohumil22
Pospíšil Petr03   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov CVrchní
rozhodčí:
Kohutka Josef st.
HOSTUJÍCÍ:KST Libořice ARozhodčí:Štěpán Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:Rytich Milan
Datum dle rozpisu19. 11. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:24 TTC Litvínov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bláha Petr
Glajc Martin
 
 
Kopřiva Aleš
Šmidílek Pavel
 
 
     3010
2.Cimerman Ladislav
Pich Jan
 
 
Kopřiva Radek
Lukáš Martin
 
 
     3220
3.Glajc MartinKopřiva Radek     2321
4.Pich JanLukáš Martin     3131
5.Bláha PetrKopřiva Aleš     3241
6.Cimerman LadislavŠmidílek Pavel     3051
7.Pich JanKopřiva Radek     3261
8.Bláha PetrLukáš Martin     3071
9.Cimerman LadislavKopřiva Aleš     3181
10.Glajc MartinŠmidílek Pavel     2382
11.Bláha PetrKopřiva Radek     3192
12.Cimerman LadislavLukáš Martin     30102
13.Glajc MartinKopřiva Aleš     03103
14.Pich JanŠmidílek Pavel     32113
15.Cimerman LadislavKopřiva Radek     32123
16.Glajc MartinLukáš Martin     30133
17.Pich JanKopřiva Aleš     32143
18.Bláha PetrŠmidílek Pavel     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Glajc Martin13Kopřiva Radek13
Pich Jan40Lukáš Martin04
Bláha Petr40Kopřiva Aleš13
Cimerman Ladislav40Šmidílek Pavel13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy