Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Libědice AVrchní
rozhodčí:
Tomeš Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Třebívlice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Libědice 96, 438 1 Žatec, bývalá školaRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:33582:553TJ Sokol Třebívlice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soutner Václav st.
Kalánek Josef
 
 
Šolar Milan
Šolar Ladislav
 
 
-6-82-9 1301
2.Lhotský Milan
Stütz Rainer
 
 
Kalivoda Petr
Koutský Jaroslav
 
 
-6-9-9  0302
3.Lhotský MilanKalivoda Petr854  3012
4.Kalánek JosefKoutský Jaroslav-6-12-9  0313
5.Stütz RainerŠolar Ladislav-5-2-7  0314
6.Soutner Václav st.Šolar Milan733  3024
7.Kalánek JosefKalivoda Petr6-7-8-11 1325
8.Stütz RainerKoutský Jaroslav-9-5-2  0326
9.Soutner Václav st.Šolar Ladislav3210  3036
10.Lhotský MilanŠolar Milan5115  3046
11.Stütz RainerKalivoda Petr-7-7-7  0347
12.Soutner Václav st.Koutský Jaroslav561  3057
13.Lhotský MilanŠolar Ladislav7-15711 3167
14.Kalánek JosefŠolar Milan-12-68-7 1368
15.Soutner Václav st.Kalivoda Petr-9174 3178
16.Lhotský MilanKoutský Jaroslav-84-8-4 1379
17.Kalánek JosefŠolar Ladislav7-89-7-523710
18.Stütz RainerŠolar Milan-7898 31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lhotský Milan31Kalivoda Petr22
Kalánek Josef04Koutský Jaroslav31
Stütz Rainer13Šolar Ladislav22
Soutner Václav st.40Šolar Milan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most DVrchní
rozhodčí:
Bencs Ladislav
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:248:16656:473SKST Baník Most D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žielinský Tomáš
Vondráček Filip
 
 
Pichová Martina
Žáčková Zdeňka
 
 
249  3010
2.Macháček Jiří
Lukaščuk Miroslav
 
 
Beránek Václav st.
Váňa Hynek
 
 
4-34-383220
3.Vondráček FilipVáňa Hynek-10-4-6  0321
4.Lukaščuk MiroslavPichová Martina-7564 3131
5.Žielinský Tomᚎáčková Zdeňka99-118 3141
6.Macháček JiříBelák Dušan413  3051
7.Lukaščuk MiroslavVáňa Hynek-5-6-8  0352
8.Žielinský TomášPichová Martina4-926 3162
9.Macháček JiříŽáčková Zdeňka555  3072
10.Vondráček FilipBelák Dušan4-956 3182
11.Žielinský TomášVáňa Hynek-99108 3192
12.Macháček JiříPichová Martina96-129 31102
13.Vondráček FilipŽáčková Zdeňka5121  30112
14.Lukaščuk MiroslavKšírová Vendula478  30122
15.Macháček JiříVáňa Hynek736  30132
16.Vondráček FilipPichová Martina117-10-91032142
17.Lukaščuk MiroslavŽáčková Zdeňka847  30152
18.Žielinský TomášKšírová Vendula953  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vondráček Filip31Váňa Hynek22
Lukaščuk Miroslav31Pichová Martina04
Žielinský Tomáš40Žáčková Zdeňka04
Macháček Jiří40Belák Dušan02
   Kšírová Vendula02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OÚ Blažim A TygřiVrchní
rozhodčí:
Bartko Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Březenecká Chomutov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD BlažimRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:25641:561OÚ Blažim A Tygři

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zámek Vladimír
Bartko Ondřej
 
 
Kroc Tomáš
Pail Jáchym
 
 
13-10108 3110
2.Lakatoš Roman
Káninský Jaroslav
 
 
Cipro Petr
Brůha Oldřich
 
 
-12-7-8  0311
3.Zámek VladimírCipro Petr9105  3021
4.Bartko OndřejKroc Tomáš649  3031
5.Káninský JaroslavBrůha Oldřich-27-7-8 1332
6.Lakatoš RomanPail Jáchym-874-293242
7.Bartko OndřejCipro Petr447  3052
8.Káninský JaroslavKroc Tomáš-5753 3162
9.Lakatoš RomanBrůha Oldřich-5-105-8 1363
10.Zámek VladimírPail Jáchym279  3073
11.Káninský JaroslavCipro Petr-7-86-5 1374
12.Lakatoš RomanKroc Tomáš-7-8113-92375
13.Zámek VladimírBrůha Oldřich3113  3085
14.Bartko OndřejPail Jáchym6116  3095
15.Lakatoš RomanCipro Petr687  30105
16.Zámek VladimírKroc Tomáš878  30115
17.Bartko OndřejBrůha Oldřich108-7-11-423116
18.Gaži RadekPail Jáchym3-6-7-6 13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zámek Vladimír40Cipro Petr13
Bartko Ondřej31Kroc Tomáš13
Káninský Jaroslav12Brůha Oldřich31
Lakatoš Roman22Pail Jáchym13
Gaži Radek01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Meziboří AVrchní
rozhodčí:
Hocelík Viktor
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lenešice ARozhodčí:Burš Ivan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 340, Meziboří, PSČ 435 13, Malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1229:46 TJ Sokol Lenešice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čtvrtečka Petr
Kadlec Zdeněk
 
 
Zlatohlávek Jaroslav
Ledvina Vilém
 
 
-8-9-7  0301
2.Burš Pavel
Sirotek Václav
 
 
Vlček Jakub
Koželuh Jindřich
 
 
5-67-943211
3.Sirotek VáclavZlatohlávek Jaroslav-777-443221
4.Kadlec ZdeněkVlček Jakub-10-13-6  0322
5.Čtvrtečka PetrKoželuh Jindřich9-713-10-102323
6.Burš PavelLedvina Vilém-510-95-92324
7.Kadlec ZdeněkZlatohlávek Jaroslav7-910-663234
8.Čtvrtečka PetrVlček Jakub-10-7-9  0335
9.Burš PavelKoželuh Jindřich12-4-3-3 1336
10.Sirotek VáclavLedvina Vilém75-57 3146
11.Čtvrtečka PetrZlatohlávek Jaroslav89-4-3-32347
12.Burš PavelVlček Jakub75-58 3157
13.Sirotek VáclavKoželuh Jindřich-7-11-11  0358
14.Kadlec ZdeněkLedvina Vilém-97-64-62359
15.Burš PavelZlatohlávek Jaroslav-985-483269
16.Sirotek VáclavVlček Jakub4-4-87-423610
17.Kadlec ZdeněkKoželuh Jindřich     03611
18.Čtvrtečka PetrLedvina Vilém     03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sirotek Václav22Zlatohlávek Jaroslav13
Kadlec Zdeněk13Vlček Jakub31
Čtvrtečka Petr04Koželuh Jindřich40
Burš Pavel22Ledvina Vilém31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Most BVrchní
rozhodčí:
Hofmann Martin ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Klášterec nad Ohří ARozhodčí:Beneš Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Albrechtická 414, 434 01 Most, Budova SVČ Most - modrá hernaRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:30650:612KST Most B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Michal
Nemazal Zdeněk
 
 
Větrovský Milan
Hlaváč Vít
 
 
-129-4-6 1301
2.Hofmann Martin st.
Městka Petr
 
 
Voříšek Jan
Jícha Milan
 
 
638  3011
3.Městka PetrVětrovský Milan-9-5-6  0312
4.Nemazal ZdeněkJícha Milan-11-11-7  0313
5.Hofmann Martin st.Hlaváč Vít193  3023
6.Dvořák MichalVoříšek Jan810-76 3133
7.Nemazal ZdeněkVětrovský Milan-312-11-8 1334
8.Hofmann Martin st.Jícha Milan-71385 3144
9.Dvořák MichalHlaváč Vít787  3054
10.Městka PetrVoříšek Jan7-105-893264
11.Hofmann Martin st.Větrovský Milan-5-6-7  0365
12.Dvořák MichalJícha Milan-810-99-52366
13.Městka PetrHlaváč Vít-7-893113276
14.Nemazal ZdeněkVoříšek Jan-9-10-8  0377
15.Dvořák MichalVětrovský Milan-47118 3187
16.Městka PetrJícha Milan88-10-823297
17.Nemazal ZdeněkHlaváč Vít374  30107
18.Hofmann Martin st.Voříšek Jan9710  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Městka Petr31Větrovský Milan31
Nemazal Zdeněk13Jícha Milan22
Hofmann Martin st.31Hlaváč Vít04
Dvořák Michal31Voříšek Jan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem CVrchní
rozhodčí:
Vysoudil Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Lubenec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Studentská ul.626,403 31 Ústí nad Labem-Neštěmice, Nová tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:252:14 SKP Sever Ústí nad Labem C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Starý Jiří ml.
Grubr Vojtěch
 
 
Šašek Vladimír
Podařil Petr
 
 
     3010
2.Novák Jiří
Pavlík Petr
 
 
Kuttelwascher Luboš
Vukliševič Tomáš
 
 
     3020
3.Grubr VojtěchVukliševič Tomáš     3230
4.Pavlík PetrPodařil Petr     3040
5.Starý Jiří ml.Šašek Vladimír     3250
6.Novák JiříKuttelwascher Luboš     3060
7.Pavlík PetrVukliševič Tomáš     3270
8.Starý Jiří ml.Podařil Petr     3080
9.Novák JiříŠašek Vladimír     2381
10.Grubr VojtěchKuttelwascher Luboš     3091
11.Starý Jiří ml.Vukliševič Tomáš     30101
12.Novák JiříPodařil Petr     30111
13.Grubr VojtěchŠašek Vladimír     32121
14.Pavlík PetrKuttelwascher Luboš     30131
15.Novák JiříVukliševič Tomáš     23132
16.Grubr VojtěchPodařil Petr     30142
17.Pavlík PetrŠašek Vladimír     30152
18.Starý Jiří ml.Kuttelwascher Luboš     30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Grubr Vojtěch40Vukliševič Tomáš13
Pavlík Petr40Podařil Petr04
Starý Jiří ml.40Šašek Vladimír13
Novák Jiří22Kuttelwascher Luboš04

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy