Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem CVrchní
rozhodčí:
Novák Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Třebívlice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Studentská ul.626,403 31 Ústí nad Labem-Neštěmice, Nová tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 12. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:33 SKP Sever Ústí nad Labem C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlík Petr
Starý Jiří ml.
 
 
Kalivoda Petr
Koutský Jaroslav
 
 
     1301
2.Novák Jiří
Nováková Martina
 
 
Maxa Zdeněk
Šolar Ladislav
 
 
     3011
3.Pavlík PetrKalivoda Petr     0312
4.Starý Jiří ml.Koutský Jaroslav     3222
5.Matasová TerezaMlynář Václav     2323
6.Nováková MartinaMaxa Zdeněk     3033
7.Starý Jiří ml.Kalivoda Petr     1334
8.Matasová TerezaKoutský Jaroslav     0335
9.Nováková MartinaMlynář Václav     1336
10.Pavlík PetrMaxa Zdeněk     3046
11.Matasová TerezaKalivoda Petr     1347
12.Nováková MartinaKoutský Jaroslav     3257
13.Pavlík PetrMlynář Václav     3067
14.Starý Jiří ml.Maxa Zdeněk     3177
15.Nováková MartinaKalivoda Petr     3287
16.Pavlík PetrKoutský Jaroslav     3297
17.Starý Jiří ml.Mlynář Václav     30107
18.Matasová TerezaMaxa Zdeněk     13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pavlík Petr31Kalivoda Petr31
Starý Jiří ml.31Koutský Jaroslav13
Matasová Tereza04Mlynář Václav22
Nováková Martina31Maxa Zdeněk13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Lubenec BVrchní
rozhodčí:
Michal Jozef
HOSTUJÍCÍ:KST Most BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karlovarská 181, 439 83 Lubenec, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:1818:54587:757KST Most B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šašek Vladimír
Kieswetter Vojtěch st.
 
 
Nemazal Zdeněk
Městka Petr
 
 
-67-9-8 1301
2.Vukliševič Tomáš
Podařil Petr
 
 
Hofmann Martin st.
Ruta Vladimír
 
 
-107-6-5 1302
3.Šašek VladimírHofmann Martin st.-3-10-11  0303
4.Kieswetter Vojtěch st.Nemazal Zdeněk-11-9-11  0304
5.Podařil PetrRuta Vladimír97-7-10-32305
6.Vukliševič TomášMěstka Petr-4-79-6 1306
7.Kieswetter Vojtěch st.Hofmann Martin st.-59-7-6 1307
8.Podařil PetrNemazal Zdeněk-1-6108-112308
9.Vukliševič TomášRuta Vladimír-6-8-1  0309
10.Šašek VladimírMěstka Petr-7-439-723010
11.Podařil PetrHofmann Martin st.-12-9-8  03011
12.Vukliševič TomášNemazal Zdeněk65-4-5-423012
13.Šašek VladimírRuta Vladimír-6-11-3  03013
14.Kieswetter Vojtěch st.Městka Petr-81-9-10 13014
15.Vukliševič TomášHofmann Martin st.1110-10-7-723015
16.Šašek VladimírNemazal Zdeněk-3-610-3 13016
17.Kieswetter Vojtěch st.Ruta Vladimír-9-1111-5 13017
18.Podařil PetrMěstka Petr9-7-11-9 13018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šašek Vladimír04Hofmann Martin st.40
Kieswetter Vojtěch st.04Nemazal Zdeněk40
Podařil Petr04Ruta Vladimír40
Vukliševič Tomáš04Městka Petr40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Klášterec nad Ohří AVrchní
rozhodčí:
Hlaváč František
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Meziboří ARozhodčí:Coufal Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium Klášterec nad Ohří, Chomutovská 459Rozhodčí:Hřích Mojmír
Datum dle rozpisu09. 12. 2016 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:Hlaváč Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:39 TJ Baník Meziboří A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlaváč Vít
Voříšek Jan
 
 
Burš Pavel
Sirotek Václav
 
 
     0301
2.Větrovský Milan
Kraus Václav
 
 
Kadlec Zdeněk
Čtvrtečka Petr
 
 
     2302
3.Voříšek JanSirotek Václav     0303
4.Hlaváč VítBurš Pavel     1304
5.Kraus VáclavKadlec Zdeněk     1305
6.Větrovský MilanČtvrtečka Petr     3015
7.Hlaváč VítSirotek Václav     0316
8.Kraus VáclavBurš Pavel     3126
9.Větrovský MilanKadlec Zdeněk     3136
10.Jícha MilanČtvrtečka Petr     3146
11.Kraus VáclavSirotek Václav     0347
12.Větrovský MilanBurš Pavel     3257
13.Jícha MilanKadlec Zdeněk     2358
14.Hlaváč VítČtvrtečka Petr     3268
15.Větrovský MilanSirotek Václav     1369
16.Jícha MilanBurš Pavel     3079
17.Hlaváč VítKadlec Zdeněk     03710
18.Kraus VáclavČtvrtečka Petr     32810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Voříšek Jan01Sirotek Václav40
Hlaváč Vít13Burš Pavel13
Kraus Václav22Kadlec Zdeněk31
Větrovský Milan31Čtvrtečka Petr04
Jícha Milan21   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lenešice AVrchní
rozhodčí:
Ďuračka Milan
HOSTUJÍCÍ:OÚ Blažim A TygřiRozhodčí:Uldrich Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
B. Němcové 314, 439 23 Lenešice, přísálí Sokolovny LenešiceRozhodčí:Schwarz Kamil
Datum dle rozpisu09. 12. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:Kolár David
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:19619:471TJ Sokol Lenešice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vlček Jakub
Obr Jaroslav
 
 
Bartko Ondřej
Káninský Jaroslav
 
 
-636-843210
2.Koželuh Jindřich
Fiala Dušan
 
 
Gaži Radek
Bartko Pavel ml.
 
 
211  3020
3.Koželuh JindřichBartko Pavel ml.542  3030
4.Fiala DušanBartko Ondřej879  3040
5.Vlček JakubGaži Radek359  3050
6.Obr JaroslavKáninský Jaroslav-8-7-8  0351
7.Fiala DušanBartko Pavel ml.369  3061
8.Vlček JakubBartko Ondřej97-7-1-92362
9.Obr JaroslavGaži Radek957  3072
10.Uldrich MiroslavKáninský Jaroslav5-9-6-9 1373
11.Vlček JakubBartko Pavel ml.676  3083
12.Obr JaroslavBartko Ondřej6-7-8-7 1384
13.Uldrich MiroslavGaži Radek145  3094
14.Fiala DušanKáninský Jaroslav98-6-5732104
15.Obr JaroslavBartko Pavel ml.467  30114
16.Uldrich MiroslavBartko Ondřej-59-9-8 13115
17.Fiala DušanGaži Radek8106  30125
18.Vlček JakubKáninský Jaroslav8610  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Koželuh Jindřich10Bartko Pavel ml.04
Fiala Dušan40Bartko Ondřej31
Vlček Jakub31Gaži Radek04
Obr Jaroslav22Káninský Jaroslav22
Uldrich Miroslav12   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Březenecká Chomutov BVrchní
rozhodčí:
Sojka Theodor
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO, Zahradní ChomutovRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1615:49488:654SKST Baník Most D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pail Jáchym
Kroc Tomáš
 
 
Žielinský Tomáš
Vondráček Filip
 
 
9-6-7-5 1301
2.Faiglová Kamila
Cipro Petr
 
 
Macháček Jiří
Skružný Vratislav
 
 
-77-7-5 1302
3.Cipro PetrMacháček Jiří4-5-6-8 1303
4.Kroc TomášSkružný Vratislav-68102 3113
5.Pail JáchymVondráček Filip-10-4-9  0314
6.Faiglová KamilaŽielinský Tomáš-69-7-11 1315
7.Kroc TomášMacháček Jiří-3-8-9  0316
8.Pail JáchymSkružný Vratislav-5-1-3  0317
9.Faiglová KamilaVondráček Filip-9-4-6  0318
10.Cipro PetrŽielinský Tomáš65-9-12-62319
11.Pail JáchymMacháček Jiří-4-6-7  03110
12.Faiglová KamilaSkružný Vratislav-5-6-8  03111
13.Cipro PetrVondráček Filip746  30211
14.Kroc Tomᚎielinský Tomáš-58-9-4 13212
15.Faiglová KamilaMacháček Jiří-3-1-2  03213
16.Cipro PetrSkružný Vratislav-8-8-7  03214
17.Kroc TomášVondráček Filip10-11-7-9 13215
18.Pail JáchymŽielinský Tomáš12-8-9-7 13216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Cipro Petr13Macháček Jiří40
Kroc Tomáš13Skružný Vratislav31
Pail Jáchym04Vondráček Filip31
Faiglová Kamila04Žielinský Tomáš40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov DVrchní
rozhodčí:
Kohutka Josef st.
HOSTUJÍCÍ:KST Libědice ARozhodčí:Smolka Michael
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:Kšírová Vendula
Datum dle rozpisu09. 12. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:28 TTC Litvínov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smejkal Vít
Váňa Hynek
 
 
Soutner Václav st.
Kalánek Josef
 
 
     0301
2.Beránek Václav st.
Žáčková Zdeňka
 
 
Hadbávny Jan
Stütz Rainer
 
 
     1302
3.Váňa HynekSoutner Václav st.     0303
4.Smejkal VítLhotský Milan     3113
5.Žáčková ZdeňkaHadbávny Jan     0314
6.Beránek Václav st.Kalánek Josef     3024
7.Smejkal VítSoutner Václav st.     1325
8.Žáčková ZdeňkaLhotský Milan     2326
9.Beránek Václav st.Hadbávny Jan     3036
10.Váňa HynekKalánek Josef     3146
11.Žáčková ZdeňkaSoutner Václav st.     0347
12.Beránek Václav st.Lhotský Milan     3057
13.Váňa HynekHadbávny Jan     3167
14.Smejkal VítKalánek Josef     3077
15.Beránek Václav st.Soutner Václav st.     3087
16.Váňa HynekLhotský Milan     3097
17.Smejkal VítHadbávny Jan     31107
18.Žáčková ZdeňkaKalánek Josef     13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Váňa Hynek31Soutner Václav st.31
Smejkal Vít31Lhotský Milan13
Žáčková Zdeňka04Hadbávny Jan13
Beránek Václav st.40Kalánek Josef13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy