Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Třebívlice AVrchní
rozhodčí:
Koutský Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:KST Libědice ARozhodčí:Maxa Lukáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského nám.17, TřebívliceRozhodčí:Šolar Milan
Datum dle rozpisu20. 01. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:Šolar Ladislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:28701:625TJ Sokol Třebívlice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šolar Milan
Šolar Ladislav
 
 
Soutner Václav st.
Blažek Jan
 
 
-14-4-8  0301
2.Kalivoda Petr
Maxa Lukáš
 
 
Hadbávny Jan
Stütz Rainer
 
 
-8-61883211
3.Koutský JaroslavSoutner Václav st.810-4-6-62312
4.Maxa LukášBlažek Jan75-8-1053222
5.Kalivoda PetrHadbávny Jan-7910-893232
6.Šolar MilanStütz Rainer11-878 3142
7.Maxa LukášSoutner Václav st.5-8-7-11 1343
8.Kalivoda PetrBlažek Jan676  3053
9.Šolar MilanHadbávny Jan-12-48993263
10.Koutský JaroslavStütz Rainer356  3073
11.Kalivoda PetrSoutner Václav st.-6-8-6  0374
12.Šolar MilanBlažek Jan57-6-1173284
13.Koutský JaroslavHadbávny Jan-9558 3194
14.Maxa LukášStütz Rainer2612  30104
15.Šolar MilanSoutner Václav st.-89-5-7 13105
16.Koutský JaroslavBlažek Jan367  30115
17.Maxa LukášHadbávny Jan1849  30125
18.Kalivoda PetrStütz Rainer57-79 31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Koutský Jaroslav31Soutner Václav st.40
Maxa Lukáš31Blažek Jan04
Kalivoda Petr31Hadbávny Jan04
Šolar Milan31Stütz Rainer04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov DVrchní
rozhodčí:
Kohutka Josef st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most DRozhodčí:Pichová Martina
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 01. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1322:43499:631SKST Baník Most D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beránek Václav st.
Váňa Hynek
 
 
Skružný Vratislav
Lukaščuk Miroslav
 
 
8-6-1010133210
2.Žáčková Zdeňka
Kšírová Vendula
 
 
Vondráček Filip
Žielinský Tomáš
 
 
-6-1-4  0311
3.Váňa HynekSkružný Vratislav122-75 3121
4.Žáčková ZdeňkaVondráček Filip-4-2-8  0322
5.Kšírová VendulaLukaščuk Miroslav-4-5-6  0323
6.Beránek Václav st.Žielinský Tomáš39-9-7-92324
7.Žáčková ZdeňkaSkružný Vratislav-58-512-52325
8.Kšírová VendulaVondráček Filip-2-8-7  0326
9.Beránek Václav st.Lukaščuk Miroslav574  3036
10.Váňa HynekŽielinský Tomáš7-8-8-6 1337
11.Kšírová VendulaSkružný Vratislav-8-4-4  0338
12.Beránek Václav st.Vondráček Filip417  3048
13.Váňa HynekLukaščuk Miroslav-8-4-3  0349
14.Žáčková ZdeňkaŽielinský Tomáš9-3-7-11 13410
15.Beránek Václav st.Skružný Vratislav7-858 31510
16.Váňa HynekVondráček FilipWO    03511
17.Žáčková ZdeňkaLukaščuk Miroslav-8-107-9 13512
18.Kšírová VendulaŽielinský Tomáš-4-10-3  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Váňa Hynek12Skružný Vratislav22
Žáčková Zdeňka04Vondráček Filip21
Kšírová Vendula04Lukaščuk Miroslav31
Beránek Václav st.31Žielinský Tomáš40
WO01WO10
Hráč Hynek Váňa odstoupil z utkání kvůli bolesti v noze.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Březenecká Chomutov BVrchní
rozhodčí:
Klíma Karel
HOSTUJÍCÍ:OÚ Blažim A TygřiRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO, Zahradní ChomutovRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:941:31685:626nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brůha Oldřich
Cipro Petr
 
 
Káninský Jaroslav
Bartko Ondřej
 
 
1125  3010
2.Kroc Tomáš
Šmíd Jiří
 
 
Bartko Pavel ml.
Uhlík Jiří
 
 
5410  3020
3.Cipro PetrUhlík Jiří911-8-1163230
4.Kroc TomášBartko Pavel ml.746  3040
5.Šmíd JiříKáninský Jaroslav-106-119-82341
6.Brůha OldřichBartko Ondřej7-104-9-42342
7.Kroc TomášUhlík Jiří-68-6-7 1343
8.Šmíd JiříBartko Pavel ml.77-7-9-42344
9.Brůha OldřichKáninský Jaroslav454  3054
10.Cipro PetrBartko Ondřej-2-6810-52355
11.Šmíd JiříUhlík Jiří-8-12-8  0356
12.Brůha OldřichBartko Pavel ml.8-865 3166
13.Cipro PetrKáninský Jaroslav485  3076
14.Kroc TomášBartko Ondřej-5-896-92377
15.Brůha OldřichUhlík Jiří-77123 3187
16.Cipro PetrBartko Pavel ml.827  3097
17.Kroc TomášKáninský Jaroslav9-7-6-6 1398
18.Šmíd JiříBartko Ondřej8-5-610-62399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Cipro Petr31Uhlík Jiří22
Kroc Tomáš13Bartko Pavel ml.13
Šmíd Jiří04Káninský Jaroslav22
Brůha Oldřich31Bartko Ondřej40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lenešice AVrchní
rozhodčí:
Ďuračka Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Meziboří ARozhodčí:Uldrich Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
B. Němcové 314, 439 23 Lenešice, přísálí Sokolovny LenešiceRozhodčí:Schwarz Kamil
Datum dle rozpisu20. 01. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:Kolár David
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:28 TJ Sokol Lenešice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zlatohlávek Jaroslav
Ledvina Vilém
 
 
Burš Pavel
Sirotek Václav
 
 
106-79 3110
2.Koželuh Jindřich
Vlček Jakub
 
 
Kadlec Zdeněk
Čtvrtečka Petr
 
 
746  3020
3.Zlatohlávek JaroslavSirotek Václav-8113-963230
4.Vlček JakubBurš Pavel-6-3-2  0331
5.Koželuh JindřichKadlec Zdeněk-77-9-8 1332
6.Ledvina VilémČtvrtečka Petr46-63 3142
7.Vlček JakubSirotek Václav-47-10-4 1343
8.Koželuh JindřichBurš Pavel3-1186 3153
9.Uldrich MiroslavKadlec Zdeněk-4-7-4  0354
10.Zlatohlávek JaroslavČtvrtečka Petr87-84 3164
11.Koželuh JindřichSirotek Václav398  3074
12.Uldrich MiroslavBurš Pavel8-73-2-122375
13.Zlatohlávek JaroslavKadlec Zdeněk734  3085
14.Vlček JakubČtvrtečka Petr7-997 3195
15.Uldrich MiroslavSirotek Václav-7-7-6  0396
16.Zlatohlávek JaroslavBurš Pavel-10589 31106
17.Vlček JakubKadlec Zdeněk9-6-36732116
18.Koželuh JindřichČtvrtečka Petr     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zlatohlávek Jaroslav40Sirotek Václav22
Vlček Jakub22Burš Pavel22
Koželuh Jindřich31Kadlec Zdeněk22
Ledvina Vilém10Čtvrtečka Petr04
Uldrich Miroslav03   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Klášterec nad Ohří AVrchní
rozhodčí:
Hlaváč František
HOSTUJÍCÍ:KST Most BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium Klášterec nad Ohří, Chomutovská 459Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 01. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:29 TJ Klášterec nad Ohří A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlaváč Vít
Kraus Václav
 
 
Hofmann Martin st.
Městka Petr
 
 
     0301
2.Jícha Milan
Větrovský Milan
 
 
Zvolánek Pavel
Ruta Vladimír
 
 
     3011
3.Jícha MilanHofmann Martin st.     2312
4.Hlaváč VítMěstka Petr     2313
5.Kraus VáclavZvolánek Pavel     0314
6.Větrovský MilanRuta Vladimír     3024
7.Hlaváč VítHofmann Martin st.     1325
8.Kraus VáclavMěstka Petr     2326
9.Větrovský MilanZvolánek Pavel     3036
10.Jícha MilanRuta Vladimír     3046
11.Kraus VáclavHofmann Martin st.     3156
12.Větrovský MilanMěstka Petr     3166
13.Jícha MilanZvolánek Pavel     3076
14.Hlaváč VítRuta Vladimír     0377
15.Větrovský MilanHofmann Martin st.     3187
16.Jícha MilanMěstka Petr     3197
17.Hlaváč VítZvolánek Pavel     31107
18.Kraus VáclavRuta Vladimír     13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jícha Milan31Hofmann Martin st.22
Hlaváč Vít13Městka Petr22
Kraus Václav13Zvolánek Pavel13
Větrovský Milan40Ruta Vladimír22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Lubenec BVrchní
rozhodčí:
Michal Jozef
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karlovarská 181, 439 83 Lubenec, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1518:50552:704SKP Sever Ústí nad Labem C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vukliševič Tomáš
Podařil Petr
 
 
Nováková Martina
Kadlec Matěj
 
 
-6-6-3  0301
2.Šašek Vladimír
Kieswetter Vojtěch st.
 
 
Starý Jiří ml.
Pavlík Petr
 
 
76-9-8103211
3.Vukliševič TomášKadlec Matěj-955-883221
4.Kieswetter Vojtěch st.Starý Jiří ml.-7-8-7  0322
5.Kuttelwascher LubošNováková Martina-9-3-5  0323
6.Šašek VladimírPavlík Petr-10-65-6 1324
7.Kieswetter Vojtěch st.Kadlec Matěj-8-7109-52325
8.Kuttelwascher LubošStarý Jiří ml.-5-8-1  0326
9.Šašek VladimírNováková Martina-86-6-4 1327
10.Vukliševič TomášPavlík Petr7-59-9-112328
11.Kuttelwascher LubošKadlec Matěj-8-6-10  0329
12.Šašek VladimírStarý Jiří ml.-4-6-11  03210
13.Vukliševič TomášNováková Martina-10-3-8  03211
14.Kieswetter Vojtěch st.Pavlík Petr511-27 31311
15.Šašek VladimírKadlec Matěj9-12-7-7 13312
16.Podařil PetrStarý Jiří ml.-6-4-12  03313
17.Kieswetter Vojtěch st.Nováková Martina9-69-4-723314
18.Kuttelwascher LubošPavlík Petr-13-9-8  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vukliševič Tomáš12Kadlec Matěj31
Kieswetter Vojtěch st.13Starý Jiří ml.40
Kuttelwascher Luboš04Nováková Martina40
Šašek Vladimír04Pavlík Petr31
Podařil Petr01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy