Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Lubenec BVrchní
rozhodčí:
Michal Jozef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Třebívlice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karlovarská 181, 439 83 Lubenec, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:38617:673TJ Sokol Třebívlice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šašek Vladimír
Kieswetter Vojtěch st.
 
 
Kalivoda Petr
Koutský Jaroslav
 
 
-11-77-9 1301
2.Vukliševič Tomáš
Kuttelwascher Luboš
 
 
Šolar Milan
Mlynář Václav
 
 
-276-11-92302
3.Vukliševič TomášKalivoda Petr-10-85-6 1303
4.Kuttelwascher LubošŠolar Milan-7-6-10  0304
5.Šašek VladimírMlynář Václav8714  3014
6.Kieswetter Vojtěch st.Koutský Jaroslav-5-10-8  0315
7.Kuttelwascher LubošKalivoda Petr-610-7-5 1316
8.Šašek VladimírŠolar Milan5610  3026
9.Kieswetter Vojtěch st.Mlynář Václav8-87-5103236
10.Vukliševič TomášKoutský Jaroslav5-578 3146
11.Šašek VladimírKalivoda Petr1099  3056
12.Kieswetter Vojtěch st.Šolar Milan-87-7-7 1357
13.Vukliševič TomášMlynář Václav8-1157 3167
14.Kuttelwascher LubošKoutský Jaroslav-5-7-8  0368
15.Kieswetter Vojtěch st.Kalivoda Petr913-7-5-72369
16.Vukliševič Tomᚊolar Milan-311-8-7 13610
17.Kuttelwascher LubošMlynář Václav-8-5-2  03611
18.Šašek VladimírKoutský Jaroslav107-1010 31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vukliševič Tomáš22Kalivoda Petr31
Kuttelwascher Luboš04Šolar Milan31
Šašek Vladimír40Mlynář Václav13
Kieswetter Vojtěch st.13Koutský Jaroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem CVrchní
rozhodčí:
Novák Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Klášterec nad Ohří ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Studentská ul.626,403 31 Ústí nad Labem-Neštěmice, Nová tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 01. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:28 SKP Sever Ústí nad Labem C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nováková Martina
Grubr Vojtěch
 
 
Kraus Václav
Hlaváč Vít
 
 
     3010
2.Pavlík Petr
Starý Jiří ml.
 
 
Jícha Milan
Větrovský Milan
 
 
     3220
3.Pavlík PetrVětrovský Milan     2321
4.Starý Jiří ml.Jícha Milan     3031
5.Nováková MartinaHlaváč Vít     3141
6.Grubr VojtěchKraus Václav     3151
7.Starý Jiří ml.Větrovský Milan     3061
8.Nováková MartinaJícha Milan     3171
9.Grubr VojtěchHlaváč Vít     1372
10.Pavlík PetrKraus Václav     1373
11.Nováková MartinaVětrovský Milan     3083
12.Grubr VojtěchJícha Milan     0384
13.Pavlík PetrHlaváč Vít     3094
14.Starý Jiří ml.Kraus Václav     2395
15.Grubr VojtěchVětrovský Milan     1396
16.Pavlík PetrJícha Milan     0397
17.Starý Jiří ml.Hlaváč Vít     31107
18.Nováková MartinaKraus Václav     31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pavlík Petr13Větrovský Milan22
Starý Jiří ml.31Jícha Milan22
Nováková Martina40Hlaváč Vít13
Grubr Vojtěch13Kraus Václav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Most BVrchní
rozhodčí:
Hofmann Martin ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lenešice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Albrechtická 414, 434 01 Most, Budova SVČ Most - modrá hernaRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 01. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1422:46573:696TJ Sokol Lenešice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Městka Petr
Kadlec David
 
 
Zlatohlávek Jaroslav
Ledvina Vilém
 
 
-3-37-8 1301
2.Dvořák Michal
Zvolánek Pavel
 
 
Koželuh Jindřich
Vlček Jakub
 
 
610-11-4-92302
3.Městka PetrZlatohlávek Jaroslav538  3012
4.Zvolánek PavelVlček Jakub-8-611-10 1313
5.Kadlec DavidKoželuh Jindřich-6-6-4  0314
6.Dvořák MichalLedvina Vilém-10911-4-82315
7.Zvolánek PavelZlatohlávek Jaroslav-77-5-7 1316
8.Kadlec DavidVlček Jakub-4-6-9  0317
9.Dvořák MichalKoželuh Jindřich-7-8-7  0318
10.Městka PetrLedvina Vilém-5-6-5  0319
11.Kadlec DavidZlatohlávek Jaroslav-4-6-10  03110
12.Dvořák MichalVlček Jakub117-811 31210
13.Městka PetrKoželuh Jindřich-48-8-16 13211
14.Zvolánek PavelUldrich Miroslav9-108-8432311
15.Dvořák MichalZlatohlávek Jaroslav-3-9-7  03312
16.Městka PetrVlček Jakub-11589 31412
17.Zvolánek PavelKoželuh Jindřich-7-4-7  03413
18.Kadlec DavidUldrich Miroslav117-7-9-623414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Městka Petr22Zlatohlávek Jaroslav31
Zvolánek Pavel13Vlček Jakub22
Kadlec David04Koželuh Jindřich40
Dvořák Michal13Ledvina Vilém20
   Uldrich Miroslav11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Meziboří AVrchní
rozhodčí:
Hocelík Viktor
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Březenecká Chomutov BRozhodčí:Slivoň Miloš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 340, Meziboří, PSČ 435 13, Malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:638:27 TJ Baník Meziboří A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sirotek Václav
Burš Pavel
 
 
Kroc Tomáš
Dosedělová Michaela
 
 
1236  3010
2.Čtvrtečka Petr
Burš Ivan
 
 
Cipro Petr
Kratochvíl Jiří
 
 
-8788 3120
3.Sirotek VáclavCipro Petr25-9-743230
4.Čtvrtečka PetrDosedělová Michaela86-95 3140
5.Burš IvanKratochvíl Jiří8-6-5-9 1341
6.Burš PavelKroc Tomáš795  3051
7.Čtvrtečka PetrCipro Petr396  3061
8.Burš IvanDosedělová Michaela-14-7-9  0362
9.Burš PavelKratochvíl Jiří964  3072
10.Sirotek VáclavKroc Tomáš627  3082
11.Burš IvanCipro Petr-7-7-7  0383
12.Burš PavelDosedělová Michaela-10-98-6 1384
13.Sirotek VáclavKratochvíl Jiří232  3094
14.Čtvrtečka PetrKroc Tomáš-7-758832104
15.Burš PavelCipro Petr-10-14910432114
16.Sirotek VáclavDosedělová Michaela     03115
17.Čtvrtečka PetrKratochvíl Jiří1011-88 31125
18.Burš IvanKroc Tomáš     03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sirotek Václav31Cipro Petr13
Čtvrtečka Petr40Dosedělová Michaela31
Burš Ivan04Kratochvíl Jiří13
Burš Pavel31Kroc Tomáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OÚ Blažim A TygřiVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD BlažimRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:36565:517TTC Litvínov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Uhlík Jiří
Bartko Ondřej
 
 
Beránek Václav st.
Smejkal Vít
 
 
-8-96-7 1301
2.Káninský Jaroslav
Zámek Vladimír
 
 
Váňa Hynek
 
 
WO    3011
3.Uhlík JiříBeránek Václav st.-4-1-3  0312
4.Káninský JaroslavVáňa Hynek-7-7-3  0313
5.Bartko OndřejSmejkal Vít5-9-8-10 1314
6.Zámek VladimírWO    3024
7.Káninský JaroslavBeránek Václav st.-6-3-3  0325
8.Bartko OndřejVáňa Hynek10-757 3135
9.Zámek VladimírSmejkal Vít-10125-16123245
10.Uhlík JiříWO    3055
11.Bartko OndřejBeránek Václav st.-10-108-8 1356
12.Zámek VladimírVáňa Hynek9-9-3-6 1357
13.Uhlík JiříSmejkal Vít9-3-79-72358
14.Káninský JaroslavWO    3068
15.Zámek VladimírBeránek Václav st.-5-6-9  0369
16.Uhlík JiříVáňa Hynek-4-9103-823610
17.Káninský JaroslavSmejkal Vít-3-2-8  03611
18.Bartko OndřejWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Uhlík Jiří03Beránek Václav st.40
Káninský Jaroslav03Váňa Hynek31
Bartko Ondřej12Smejkal Vít31
Zámek Vladimír12   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most DVrchní
rozhodčí:
Houdková Helena
HOSTUJÍCÍ:KST Libědice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 01. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:27 SKST Baník Most D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lukaščuk Miroslav
Vondráček Filip
 
 
Soutner Václav st.
Kalánek Josef
 
 
     1301
2.Skružný Vratislav
Macháček Jiří
 
 
Hadbávny Jan
Stütz Rainer
 
 
     3011
3.Žielinský TomášHadbávny Jan     2312
4.Vondráček FilipSoutner Václav st.     1313
5.Lukaščuk MiroslavKalánek Josef     3123
6.Skružný VratislavStütz Rainer     3033
7.Vondráček FilipHadbávny Jan     0334
8.Lukaščuk MiroslavSoutner Václav st.     3244
9.Skružný VratislavKalánek Josef     3154
10.Macháček JiříStütz Rainer     3164
11.Lukaščuk MiroslavHadbávny Jan     3174
12.Skružný VratislavSoutner Václav st.     3184
13.Macháček JiříKalánek Josef     3094
14.Vondráček FilipStütz Rainer     31104
15.Skružný VratislavHadbávny Jan     03105
16.Macháček JiříSoutner Václav st.WO    03106
17.Vondráček FilipKalánek Josef     31116
18.Lukaščuk MiroslavStütz Rainer     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Žielinský Tomáš01Hadbávny Jan31
Vondráček Filip22Soutner Václav st.12
Lukaščuk Miroslav40Kalánek Josef04
Skružný Vratislav31Stütz Rainer04
Macháček Jiří20   
WO01WO10
Macháček - odstoupení ze zdravotních důvodů.

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy