Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Třebívlice AVrchní
rozhodčí:
Koutský Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského nám.17, TřebívliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:36557:613SKST Baník Most D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šolar Ladislav
Šolar Milan
 
 
Lukaščuk Miroslav
Skružný Vratislav
 
 
-3-4-10  0301
2.Maxa Zdeněk
Kalivoda Petr
 
 
Žielinský Tomáš
Hrodek Šimon
 
 
477  3011
3.Krug AntonínHrodek Šimon-9975 3121
4.Maxa ZdeněkSkružný Vratislav-6-8-6  0322
5.Šolar LadislavLukaščuk Miroslav-1212-9-6 1323
6.Šolar MilanŽielinský Tomáš77-310 3133
7.Maxa ZdeněkHrodek Šimon367  3043
8.Šolar LadislavSkružný Vratislav-6-5-6  0344
9.Šolar MilanLukaščuk Miroslav-5-5-1  0345
10.Krug AntonínŽielinský Tomáš-87-6-4 1346
11.Šolar LadislavHrodek Šimon357  3056
12.Šolar MilanSkružný Vratislav-910-64-42357
13.Krug AntonínLukaščuk Miroslav911-1110 3167
14.Maxa ZdeněkŽielinský Tomáš-8104-3-72368
15.Šolar MilanHrodek Šimon5411  3078
16.Krug AntonínSkružný Vratislav-3-4-5  0379
17.Maxa ZdeněkLukaščuk Miroslav-7-59-8 13710
18.Šolar LadislavŽielinský Tomáš-5-1010-9 13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krug Antonín22Hrodek Šimon04
Maxa Zdeněk13Skružný Vratislav40
Šolar Ladislav13Lukaščuk Miroslav31
Šolar Milan22Žielinský Tomáš31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Libědice AVrchní
rozhodčí:
Tomeš Jiří
HOSTUJÍCÍ:OÚ Blažim A TygřiRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Libědice 96, 438 1 Žatec, bývalá školaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:28614:546KST Libědice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soutner Václav st.
Kalánek Josef
 
 
Káninský Jaroslav
Gaži Radek
 
 
417  3010
2.Hadbávny Jan
Stütz Rainer
 
 
Bartko Ondřej
Zámek Vladimír
 
 
-8948 3120
3.Hadbávny JanKáninský Jaroslav8-8-67-112321
4.Kalánek JosefGaži Radek059  3031
5.Stütz RainerBartko Ondřej-7-7-12  0332
6.Soutner Václav st.Zámek Vladimír76-68 3142
7.Kalánek JosefKáninský Jaroslav9-1177 3152
8.Stütz RainerGaži Radek-10-5-5  0353
9.Soutner Václav st.Bartko Ondřej31110  3063
10.Hadbávny JanZámek Vladimír9-245 3173
11.Stütz RainerKáninský Jaroslav-5-9-4  0374
12.Soutner Václav st.Gaži Radek6210  3084
13.Hadbávny JanBartko Ondřej-8-11-11  0385
14.Kalánek JosefZámek Vladimír-6-9-5  0386
15.Soutner Václav st.Káninský Jaroslav645  3096
16.Hadbávny JanGaži Radek694  30106
17.Kalánek JosefBartko Ondřej84-8-8-623107
18.Stütz RainerZámek Vladimír4-9-13-15 13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hadbávny Jan22Káninský Jaroslav22
Kalánek Josef22Gaži Radek13
Stütz Rainer04Bartko Ondřej31
Soutner Václav st.40Zámek Vladimír22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov DVrchní
rozhodčí:
Brožová Alena
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Meziboří ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:547:22666:511TTC Litvínov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smejkal Vít
Beránek Václav st.
 
 
Čtvrtečka Petr
Kadlec Zdeněk
 
 
1058  3010
2.Váňa Hynek
Smrčka Jiří
 
 
Sirotek Václav
Burš Pavel
 
 
-7-199-92311
3.Smejkal VítBurš Pavel-657-8-62312
4.Váňa HynekKadlec Zdeněk3-358 3122
5.Smrčka JiříSirotek Václav7-88-6-62323
6.Beránek Václav st.Čtvrtečka Petr3410  3033
7.Váňa HynekBurš Pavel-8-8-6  0334
8.Smrčka JiříKadlec Zdeněk6-59-763244
9.Beránek Václav st.Sirotek Václav877  3054
10.Smejkal VítČtvrtečka Petr9310  3064
11.Smrčka JiříBurš Pavel107-10-7-52365
12.Beránek Václav st.Kadlec Zdeněk9-5-8663275
13.Smejkal VítSirotek Václav7-510-1093285
14.Váňa HynekČtvrtečka Petr984  3095
15.Beránek Václav st.Burš Pavel556  30105
16.Smejkal VítKadlec ZdeněkWO    30115
17.Váňa HynekSirotek VáclavWO    30125
18.Smrčka JiříČtvrtečka PetrWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Smejkal Vít21Burš Pavel31
Váňa Hynek21Kadlec Zdeněk03
Smrčka Jiří12Sirotek Václav12
Beránek Václav st.40Čtvrtečka Petr03
WO30WO03
Hráč Kadlec -Bolavá noha Sirotek- Rameno Čtvrtečka -záda



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Březenecká Chomutov BVrchní
rozhodčí:
Sojka Theodor
HOSTUJÍCÍ:KST Most BRozhodčí:Cipro Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO, Zahradní ChomutovRozhodčí:Klíma Karel
Datum dle rozpisu01. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:Kratochvíl Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:29713:653TJ Baník Březenecká Chomutov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kroc Tomáš
Cipro Petr
 
 
Hofmann Martin st.
Městka Petr
 
 
109-5-693210
2.Dosedělová Michaela
Kratochvíl Jiří
 
 
Ruta Vladimír
Zvolánek Pavel
 
 
-868-9103220
3.Dosedělová MichaelaDvořák Michal358  3030
4.Kroc TomášZvolánek Pavel-10975 3140
5.Kratochvíl JiříMěstka Petr-9-12-9  0341
6.Cipro PetrRuta Vladimír310-59 3151
7.Kroc TomášDvořák Michal-98-9-6 1352
8.Kratochvíl JiříHofmann Martin st.-10-9-7  0353
9.Cipro PetrMěstka Petr7-576 3163
10.Dosedělová MichaelaRuta Vladimír-76-1015-52364
11.Kratochvíl JiříDvořák Michal1-4-511-92365
12.Cipro PetrHofmann Martin st.6-55-1273275
13.Dosedělová MichaelaMěstka Petr689  3085
14.Kroc TomášRuta Vladimír7-6811 3195
15.Cipro PetrDvořák Michal88-87 31105
16.Dosedělová MichaelaHofmann Martin st.1075  30115
17.Kroc TomášMěstka Petr-810-107-823116
18.Kratochvíl JiříRuta Vladimír896  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dosedělová Michaela31Dvořák Michal22
Kroc Tomáš22Zvolánek Pavel01
Kratochvíl Jiří13Městka Petr22
Cipro Petr40Ruta Vladimír13
   Hofmann Martin st.12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lenešice AVrchní
rozhodčí:
Ďuračka Milan
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem CRozhodčí:Cibulka Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
B. Němcové 314, 439 23 Lenešice, přísálí Sokolovny LenešiceRozhodčí:Uldrich Milan
Datum dle rozpisu26. 01. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:Schwarz Kamil
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:19636:492TJ Sokol Lenešice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zlatohlávek Jaroslav
Ledvina Vilém
 
 
Pavlík Petr
Starý Jiří ml.
 
 
394  3010
2.Koželuh Jindřich
Vlček Jakub
 
 
Nováková Martina
Matasová Tereza
 
 
-8-5156-72311
3.Zlatohlávek JaroslavMatasová Tereza559  3021
4.Ledvina VilémStarý Jiří ml.258  3031
5.Koželuh JindřichNováková Martina294  3041
6.Vlček JakubPavlík Petr-15-7-5  0342
7.Ledvina VilémMatasová Tereza8-896 3152
8.Koželuh JindřichStarý Jiří ml.866  3062
9.Vlček JakubNováková Martina-9-5-4  0363
10.Zlatohlávek JaroslavPavlík Petr-8743 3173
11.Koželuh JindřichMatasová Tereza441  3083
12.Vlček JakubStarý Jiří ml.-8-45-5 1384
13.Zlatohlávek JaroslavNováková Martina458  3094
14.Uldrich MiroslavPavlík Petr3-59-9832104
15.Vlček JakubMatasová Tereza685  30114
16.Zlatohlávek JaroslavStarý Jiří ml.1455  30124
17.Uldrich MiroslavNováková Martina8-9-109-1023125
18.Koželuh JindřichPavlík Petr786  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zlatohlávek Jaroslav40Matasová Tereza04
Ledvina Vilém20Starý Jiří ml.13
Koželuh Jindřich40Nováková Martina22
Vlček Jakub13Pavlík Petr13
Uldrich Miroslav11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Klášterec nad Ohří AVrchní
rozhodčí:
Hlaváč František
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Lubenec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium Klášterec nad Ohří, Chomutovská 459Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:22 TJ Klášterec nad Ohří A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlaváč Vít
Kraus Václav
 
 
Šašek Vladimír
Kieswetter Vojtěch st.
 
 
     1301
2.Větrovský Milan
Jícha Milan
 
 
Vukliševič Tomáš
Podařil Petr
 
 
     3211
3.Hlaváč VítVukliševič Tomáš     1312
4.Kraus VáclavPodařil Petr     3022
5.Větrovský MilanKieswetter Vojtěch st.     3132
6.Jícha MilanŠašek Vladimír     3042
7.Kraus VáclavVukliševič Tomáš     3052
8.Větrovský MilanPodařil Petr     3162
9.Jícha MilanKieswetter Vojtěch st.     3072
10.Hlaváč VítŠašek Vladimír     3082
11.Větrovský MilanVukliševič Tomáš     3292
12.Jícha MilanPodařil Petr     32102
13.Hlaváč VítKieswetter Vojtěch st.     32112
14.Kraus VáclavŠašek Vladimír     31122
15.Jícha MilanVukliševič Tomáš     30132
16.Hlaváč VítPodařil Petr     31142
17.Kraus VáclavKieswetter Vojtěch st.     31152
18.Voříšek JanŠašek Vladimír     03153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hlaváč Vít31Vukliševič Tomáš13
Kraus Václav40Podařil Petr04
Větrovský Milan30Kieswetter Vojtěch st.04
Jícha Milan40Šašek Vladimír13
Voříšek Jan01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy