Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Klášterec nad Ohří AVrchní
rozhodčí:
Hlaváč František
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Třebívlice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium Klášterec nad Ohří, Chomutovská 459Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:34 TJ Klášterec nad Ohří A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kraus Václav
Voříšek Jan
 
 
Koutský Jaroslav
Šolar Milan
 
 
     1301
2.Jícha Milan
Větrovský Milan
 
 
Maxa Lukáš
Kalivoda Petr
 
 
     3111
3.Jícha MilanMaxa Lukáš     3221
4.Kraus VáclavKoutský Jaroslav     3131
5.Voříšek JanKalivoda Petr     0332
6.Větrovský MilanŠolar Milan     3042
7.Kraus VáclavMaxa Lukáš     3252
8.Voříšek JanKoutský Jaroslav     3262
9.Větrovský MilanKalivoda Petr     3272
10.Jícha MilanŠolar Milan     3182
11.Voříšek JanMaxa Lukáš     1383
12.Větrovský MilanGertner Jiří     3093
13.Jícha MilanKalivoda Petr     0394
14.Kraus VáclavŠolar Milan     32104
15.Větrovský MilanMaxa Lukáš     23105
16.Jícha MilanGertner Jiří     30115
17.Kraus VáclavKalivoda Petr     03116
18.Voříšek JanŠolar Milan     13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jícha Milan31Maxa Lukáš22
Kraus Václav31Koutský Jaroslav02
Voříšek Jan13Kalivoda Petr31
Větrovský Milan31Šolar Milan13
   Gertner Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Lubenec BVrchní
rozhodčí:
Michal Jozef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lenešice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karlovarská 181, 439 83 Lubenec, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1229:42 TJ Sokol Lenešice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šašek Vladimír
Kieswetter Vojtěch st.
 
 
Zlatohlávek Jaroslav
Ledvina Vilém
 
 
-10-5-5  0301
2.Vukliševič Tomáš
Kuttelwascher Luboš
 
 
Vlček Jakub
Uldrich Miroslav
 
 
-97-97-42302
3.Vukliševič TomášZlatohlávek Jaroslav-8-812-4 1303
4.Kieswetter Vojtěch st.Ledvina Vilém-8-6-9  0304
5.Šašek VladimírVlček Jakub5-8-8-8 1305
6.Kuttelwascher LubošUldrich Miroslav-9-1-9  0306
7.Kieswetter Vojtěch st.Zlatohlávek Jaroslav-8-510-11 1307
8.Šašek VladimírLedvina Vilém-108-68-72308
9.Kuttelwascher LubošVlček Jakub-9-6107-82309
10.Vukliševič TomášUldrich Miroslav-410-88-423010
11.Šašek VladimírZlatohlávek Jaroslav-8-8-4  03011
12.Kuttelwascher LubošLedvina Vilém-14-9-10  03012
13.Vukliševič TomášVlček Jakub9108  30112
14.Kieswetter Vojtěch st.Uldrich Miroslav877  30212
15.Kuttelwascher LubošZlatohlávek Jaroslav10-9-891432312
16.Vukliševič TomášLedvina Vilém     30412
17.Kieswetter Vojtěch st.Vlček Jakub109-8-6532512
18.Šašek VladimírUldrich Miroslav-989-61232612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vukliševič Tomáš22Zlatohlávek Jaroslav31
Kieswetter Vojtěch st.22Ledvina Vilém31
Šašek Vladimír13Vlček Jakub22
Kuttelwascher Luboš13Uldrich Miroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem CVrchní
rozhodčí:
Pavlík Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Březenecká Chomutov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Studentská ul.626,403 31 Ústí nad Labem-Neštěmice, Nová tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:40 TJ Baník Březenecká Chomutov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nováková Martina
Stárek Adam
 
 
Šmíd Jiří
Dosedělová Michaela
 
 
     2301
2.Pavlík Petr
Starý Jiří ml.
 
 
Cipro Petr
Brůha Oldřich
 
 
     3111
3.Nováková MartinaCipro Petr     2312
4.Grubr VojtěchDosedělová Michaela     3222
5.Pavlík PetrBrůha Oldřich     1323
6.Starý Jiří ml.Kroc Tomáš     3033
7.Grubr VojtěchCipro Petr     3243
8.Pavlík PetrDosedělová Michaela     0344
9.Starý Jiří ml.Brůha Oldřich     2345
10.Stárek AdamKroc Tomáš     3255
11.Pavlík PetrCipro Petr     0356
12.Starý Jiří ml.Dosedělová Michaela     3166
13.Stárek AdamBrůha Oldřich     2367
14.Grubr VojtěchKroc Tomáš     1368
15.Starý Jiří ml.Cipro Petr     3278
16.Stárek AdamDosedělová Michaela     0379
17.Grubr VojtěchBrůha Oldřich     3089
18.Pavlík PetrŠmíd Jiří     23810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nováková Martina01Cipro Petr22
Grubr Vojtěch31Dosedělová Michaela22
Pavlík Petr04Brůha Oldřich31
Starý Jiří ml.31Kroc Tomáš12
Stárek Adam12Šmíd Jiří10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Most BVrchní
rozhodčí:
Hofmann Martin ml.
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov DRozhodčí:Městka Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Albrechtická 414, 434 01 Most, Budova SVČ Most - modrá hernaRozhodčí:Hofmann Martin st.
Datum dle rozpisu06. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:30573:547KST Most B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ruta Vladimír
Zvolánek Pavel
 
 
Pichová Martina
Žáčková Zdeňka
 
 
895  3010
2.Městka Petr
Dvořák Michal
 
 
Beránek Václav st.
Váňa Hynek
 
 
-3-9-4  0311
3.Kadlec DavidBeránek Václav st.-3-1-4  0312
4.Zvolánek PavelVáňa Hynek-76-13-7 1313
5.Ruta VladimírPichová Martina246  3023
6.Dvořák MichalŽáčková Zdeňka8-9-1-3 1324
7.Zvolánek PavelBeránek Václav st.-7-6-1  0325
8.Ruta VladimírVáňa Hynek-8346 3135
9.Dvořák MichalPichová Martina259  3045
10.Kadlec DavidŽáčková Zdeňka-8-57573255
11.Ruta VladimírBeránek Václav st.8-6-7-6 1356
12.Dvořák MichalVáňa Hynek-74-7183266
13.Kadlec DavidPichová Martina451  3076
14.Městka PetrŽáčková Zdeňka111310  3086
15.Dvořák MichalBeránek Václav st.-367-10-92387
16.Kadlec DavidVáňa Hynek-6-5-8  0388
17.Městka PetrPichová Martina776  3098
18.Ruta VladimírŽáčková Zdeňka-8558 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kadlec David22Beránek Václav st.40
Zvolánek Pavel02Váňa Hynek22
Ruta Vladimír31Pichová Martina04
Dvořák Michal22Žáčková Zdeňka13
Městka Petr20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Meziboří AVrchní
rozhodčí:
Král Erich
HOSTUJÍCÍ:KST Libědice ARozhodčí:Burš Ivan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 340, Meziboří, PSČ 435 13, Malá tělocvičnaRozhodčí:Hocelík Viktor
Datum dle rozpisu10. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:9647:408TJ Baník Meziboří A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Burš Pavel
Sirotek Václav
 
 
Stütz Rainer
Novobilský Jan
 
 
569  3010
2.Čtvrtečka Petr
Burš Ivan
 
 
Blažek Jan
Zuzák Miroslav
 
 
11510  3020
3.Burš PavelBlažek Jan1078  3030
4.Sirotek VáclavZuzák Miroslav534  3040
5.Čtvrtečka PetrNovobilský Jan-979-553250
6.Kadlec ZdeněkStütz Rainer764  3060
7.Sirotek VáclavBlažek Jan426  3070
8.Čtvrtečka PetrZuzák Miroslav-721-693280
9.Kadlec ZdeněkNovobilský Jan876  3090
10.Burš PavelStütz Rainer878  30100
11.Čtvrtečka PetrBlažek Jan-95-7-9 13101
12.Kadlec ZdeněkZuzák Miroslav796  30111
13.Burš PavelNovobilský Jan256  30121
14.Sirotek VáclavStütz Rainer-10266 31131
15.Kadlec ZdeněkBlažek Jan774  30141
16.Burš PavelZuzák Miroslav-9647 31151
17.Sirotek VáclavNovobilský Jan715  30161
18.Čtvrtečka PetrStütz Rainer665  30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Burš Pavel40Blažek Jan13
Sirotek Václav40Zuzák Miroslav04
Čtvrtečka Petr31Novobilský Jan04
Kadlec Zdeněk40Stütz Rainer04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OÚ Blažim A TygřiVrchní
rozhodčí:
Exner Pavel
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD BlažimRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:188:54301:655SKST Baník Most D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Říha Zdeněk
Káninský Jaroslav
 
 
Žielinský Tomáš
Vondráček Filip
 
 
-6-8-4  0301
2.
 
 
Macháček Jiří
Lukaščuk Miroslav
 
 
WO    0302
3.Bartko OndřejMacháček Jiří-7-5-5  0303
4.Říha ZdeněkVondráček Filip-56-7-1 1304
5.Káninský JaroslavLukaščuk Miroslav9-4-109-82305
6.Žielinský TomášWO    0306
7.Říha ZdeněkMacháček Jiří-3-6-3  0307
8.Káninský JaroslavVondráček Filip-678-6-82308
9.Lukaščuk MiroslavWO    0309
10.Lakatoš RobertŽielinský Tomáš-3-5-6  03010
11.Káninský JaroslavMacháček Jiří6-4-0-0 13011
12.Vondráček FilipWO    03012
13.Lakatoš RobertLukaščuk Miroslav-4-3-5  03013
14.Říha ZdeněkŽielinský Tomáš8-65-7-1023014
15.Macháček JiříWO    03015
16.Lakatoš RobertVondráček Filip-7-5-3  03016
17.Říha ZdeněkLukaščuk Miroslav-6-5-9  03017
18.Káninský JaroslavŽielinský Tomáš-6-10-7  03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bartko Ondřej01Macháček Jiří30
Říha Zdeněk04Vondráček Filip30
Káninský Jaroslav04Lukaščuk Miroslav30
Lakatoš Robert03Žielinský Tomáš30
WO05WO50
Bartko odstoupil z důvodu horečky.

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy