Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Třebívlice AVrchní
rozhodčí:
Koutský Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:OÚ Blažim A TygřiRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského nám.17, TřebívliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:646:25734:597TJ Sokol Třebívlice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šolar Milan
Šolar Ladislav
 
 
Káninský Jaroslav
Lakatoš Roman
 
 
-910-9-6 1301
2.Maxa Lukáš
Kalivoda Petr
 
 
Bartko Ondřej
Uhlík Jiří
 
 
9-75-9-52302
3.Koutský JaroslavBartko Ondřej9-13-911-82303
4.Maxa LukášLakatoš Roman769  3013
5.Kalivoda PetrUhlík Jiří48-97 3123
6.Šolar MilanKáninský Jaroslav13-2-7243233
7.Maxa LukášBartko Ondřej566  3043
8.Kalivoda PetrLakatoš Roman97-66 3153
9.Šolar MilanUhlík Jiří55-127 3163
10.Koutský JaroslavKáninský Jaroslav-107118 3173
11.Kalivoda PetrBartko Ondřej-1136-8-82374
12.Šolar MilanLakatoš Roman875  3084
13.Koutský JaroslavUhlík Jiří558  3094
14.Maxa LukášKáninský Jaroslav432  30104
15.Šolar MilanBartko Ondřej-7-129-9 13105
16.Koutský JaroslavLakatoš Roman627  30115
17.Maxa LukášUhlík Jiří-94-1810-723116
18.Kalivoda PetrKáninský Jaroslav9-865 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Koutský Jaroslav31Bartko Ondřej31
Maxa Lukáš31Lakatoš Roman04
Kalivoda Petr31Uhlík Jiří13
Šolar Milan31Káninský Jaroslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Meziboří ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:16634:471SKST Baník Most D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Faltys Zdeněk st.
Žielinský Tomáš
 
 
Celerin Karel
Král Erich
 
 
756  3010
2.Macháček Jiří
Lukaščuk Miroslav
 
 
Babůrek Lukáš
Čtvrtečka Petr
 
 
7107  3020
3.Faltys Zdeněk st.Čtvrtečka Petr-5-97-6 1321
4.Macháček JiříBabůrek Lukáš736  3031
5.Žielinský TomášKrál Erich8107  3041
6.Lukaščuk MiroslavCelerin Karel647  3051
7.Macháček JiříČtvrtečka Petr345  3061
8.Žielinský TomášBabůrek Lukáš-9596 3171
9.Lukaščuk MiroslavKrál Erich8103  3081
10.Faltys Zdeněk st.Celerin Karel-9-10-8  0382
11.Žielinský TomášČtvrtečka Petr-55105 3192
12.Lukaščuk MiroslavBabůrek Lukáš647  30102
13.Faltys Zdeněk st.Král Erich-108-119-1223103
14.Macháček JiříCelerin Karel546  30113
15.Lukaščuk MiroslavČtvrtečka Petr-127610 31123
16.Faltys Zdeněk st.Babůrek Lukáš-8-10-3  03124
17.Macháček JiříKrál Erich319  30134
18.Žielinský TomášCelerin Karel-7586 31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Faltys Zdeněk st.04Čtvrtečka Petr13
Macháček Jiří40Babůrek Lukáš13
Žielinský Tomáš40Král Erich13
Lukaščuk Miroslav40Celerin Karel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Libědice AVrchní
rozhodčí:
Tomeš Jiří
HOSTUJÍCÍ:KST Most BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Libědice 96, 438 1 Žatec, bývalá školaRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:645:25695:576KST Libědice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soutner Václav st.
Kalánek Josef
 
 
Kadlec David
Nemazal Zdeněk
 
 
475  3010
2.Hadbávny Jan
Stütz Rainer
 
 
Ruta Vladimír
Zvolánek Pavel
 
 
-6-66-6 1311
3.Hadbávny JanRuta Vladimír746  3021
4.Lhotský MilanNemazal Zdeněk-119-810-92322
5.Kalánek JosefZvolánek Pavel748  3032
6.Soutner Václav st.Kadlec David078  3042
7.Lhotský MilanRuta Vladimír9-3-5-8 1343
8.Kalánek JosefNemazal Zdeněk-67-9883253
9.Soutner Václav st.Zvolánek Pavel497  3063
10.Hadbávny JanKadlec David644  3073
11.Kalánek JosefRuta Vladimír-9-810-7 1374
12.Soutner Václav st.Nemazal Zdeněk812-74 3184
13.Hadbávny JanZvolánek Pavel-8-75273294
14.Lhotský MilanKadlec David566  30104
15.Soutner Václav st.Ruta Vladimír7-710-9-823105
16.Hadbávny JanNemazal Zdeněk4-79-101132115
17.Lhotský MilanZvolánek Pavel-867-11-923116
18.Stütz RainerKadlec David793  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hadbávny Jan40Ruta Vladimír31
Lhotský Milan13Nemazal Zdeněk13
Kalánek Josef21Zvolánek Pavel13
Soutner Václav st.31Kadlec David04
Stütz Rainer10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov DVrchní
rozhodčí:
Belák Dušan
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem CRozhodčí:Kšírová Vendula
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:Pichová Martina
Datum dle rozpisu17. 02. 2017 17:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1221:38463:565SKP Sever Ústí nad Labem C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Váňa Hynek
Žáčková Zdeňka
 
 
Pavlík Petr
Starý Jiří ml.
 
 
-9-6-7  0301
2.Beránek Václav st.
Pichová Martina
 
 
Nováková Martina
Kadlec Matěj
 
 
-8-6-3  0302
3.Váňa HynekNováková Martina-99-56-72303
4.Žáčková ZdeňkaStarý Jiří ml.-6-8-9  0304
5.Pichová MartinaKadlec Matěj-8-6-5  0305
6.Beránek Václav st.Pavlík Petr422  3015
7.Žáčková ZdeňkaNováková Martina-6-1-7  0316
8.Pichová MartinaStarý Jiří ml.-7-5-5  0317
9.Beránek Václav st.Kadlec Matěj355  3027
10.Váňa HynekPavlík Petr568  3037
11.Pichová MartinaNováková Martina-4-1-8  0338
12.Beránek Václav st.Starý Jiří ml.1177  3048
13.Váňa HynekKadlec Matěj-1-9-5  0349
14.Žáčková ZdeňkaPavlík Petr-4-5-3  03410
15.Beránek Václav st.Nováková Martina8-99-12632510
16.Váňa HynekStarý Jiří ml.81012  30610
17.Žáčková ZdeňkaKadlec Matěj-2-510-10 13611
18.Pichová MartinaPavlík Petr-4-7-3  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Váňa Hynek22Nováková Martina31
Žáčková Zdeňka04Starý Jiří ml.22
Pichová Martina04Kadlec Matěj31
Beránek Václav st.40Pavlík Petr22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Březenecká Chomutov BVrchní
rozhodčí:
Klíma Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Lubenec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO, Zahradní ChomutovRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:21672:529TJ Baník Březenecká Chomutov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brůha Oldřich
Cipro Petr
 
 
Kieswetter Vojtěch st.
Šašek Vladimír
 
 
477  3010
2.Šmíd Jiří
Dosedělová Michaela
 
 
Vukliševič Tomáš
Podařil Petr
 
 
-878-863220
3.Dosedělová MichaelaVukliševič Tomáš10-89-10-82321
4.Šmíd JiříPodařil Petr111-75 3131
5.Brůha OldřichKieswetter Vojtěch st.-6526 3141
6.Cipro PetrŠašek Vladimír-7636 3151
7.Šmíd JiříVukliševič Tomáš855  3061
8.Brůha OldřichPodařil Petr-71078 3171
9.Cipro PetrKieswetter Vojtěch st.1-9107 3181
10.Dosedělová MichaelaŠašek Vladimír-5-7-3  0382
11.Kroc TomášVukliševič Tomáš778  3092
12.Cipro PetrPodařil Petr798  30102
13.Dosedělová MichaelaKieswetter Vojtěch st.108-74 31112
14.Šmíd JiříŠašek Vladimír-98-12-10 13113
15.Cipro PetrVukliševič Tomáš-3712 31123
16.Dosedělová MichaelaPodařil Petr426  30133
17.Šmíd JiříKieswetter Vojtěch st.-6-56-15 13134
18.Kroc Tomᚊašek Vladimír289  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dosedělová Michaela22Vukliševič Tomáš13
Šmíd Jiří22Podařil Petr04
Brůha Oldřich20Kieswetter Vojtěch st.13
Cipro Petr40Šašek Vladimír22
Kroc Tomáš20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lenešice AVrchní
rozhodčí:
Ďuračka Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Klášterec nad Ohří ARozhodčí:Uldrich Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
B. Němcové 314, 439 23 Lenešice, přísálí Sokolovny LenešiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:351:19722:549TJ Sokol Lenešice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zlatohlávek Jaroslav
Obr Jaroslav
 
 
Hlaváč Vít
Hlaváč Jiří
 
 
-7312-7-102301
2.Koželuh Jindřich
Vlček Jakub
 
 
Jícha Milan
Voříšek Jan
 
 
666  3011
3.Zlatohlávek JaroslavHlaváč Vít871  3021
4.Koželuh JindřichVoříšek Jan786  3031
5.Obr JaroslavHlaváč Jiří-10977 3141
6.Vlček JakubJícha Milan-587-783251
7.Koželuh JindřichHlaváč Vít443  3061
8.Obr JaroslavVoříšek Jan8-8137 3171
9.Vlček JakubHlaváč Jiří-9-8410-72372
10.Zlatohlávek JaroslavJícha Milan-5-56753282
11.Obr JaroslavHlaváč Vít9-874 3192
12.Vlček JakubVoříšek Jan110-7-101132102
13.Zlatohlávek JaroslavHlaváč Jiří7-975 31112
14.Koželuh JindřichJícha Milan961  30122
15.Vlček JakubHlaváč Vít-1067-9-823123
16.Zlatohlávek JaroslavVoříšek Jan558  30133
17.Koželuh JindřichHlaváč Jiří466  30143
18.Obr JaroslavVětrovský Jan7810  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zlatohlávek Jaroslav40Hlaváč Vít13
Koželuh Jindřich40Voříšek Jan04
Obr Jaroslav40Hlaváč Jiří13
Vlček Jakub22Jícha Milan03
   Větrovský Jan01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy