Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Březenecká Chomutov BVrchní
rozhodčí:
Klíma Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Třebívlice ARozhodčí:Brůha Oldřich
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO, Zahradní ChomutovRozhodčí:Cipro Petr
Datum dle rozpisu08. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:Dosedělová Michaela
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:24646:567TJ Baník Březenecká Chomutov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brůha Oldřich
Cipro Petr
 
 
Kalivoda Petr
Mlynář Václav
 
 
-6646 3110
2.Kratochvíl Jiří
Dosedělová Michaela
 
 
Šolar Ladislav
Maxa Zdeněk
 
 
-8-10-6  0311
3.Cipro PetrŠolar Ladislav10128  3021
4.Brůha OldřichKalivoda Petr-7-5-4  0322
5.Kroc TomášMaxa Zdeněk12-1076 3132
6.Dosedělová MichaelaMlynář Václav-1058-8113242
7.Brůha OldřichŠolar Ladislav-5573 3152
8.Kroc TomášKalivoda Petr4-4-7-11 1353
9.Dosedělová MichaelaMaxa Zdeněk753  3063
10.Cipro PetrMlynář Václav754  3073
11.Kroc Tomᚊolar Ladislav-99104 3183
12.Dosedělová MichaelaKalivoda Petr-9-7-4  0384
13.Cipro PetrMaxa Zdeněk996  3094
14.Brůha OldřichMlynář Václav4-5610 31104
15.Dosedělová MichaelaŠolar Ladislav-9879 31114
16.Cipro PetrKalivoda Petr-968-9-423115
17.Kratochvíl JiříMaxa Zdeněk106-48 31125
18.Kroc TomášMlynář Václav41010  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Cipro Petr31Šolar Ladislav04
Brůha Oldřich21Kalivoda Petr40
Kroc Tomáš31Maxa Zdeněk04
Dosedělová Michaela31Mlynář Václav04
Kratochvíl Jiří10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lenešice AVrchní
rozhodčí:
Ďuračka Milan
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov DRozhodčí:Uldrich Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
B. Němcové 314, 439 23 Lenešice, přísálí Sokolovny LenešiceRozhodčí:Schwarz Kamil
Datum dle rozpisu10. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:Kolár David
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:644:21662:558TJ Sokol Lenešice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koželuh Jindřich
Ledvina Vilém
 
 
Belák Dušan
Pichová Martina
 
 
864  3010
2.Vlček Jakub
Uldrich Milan
 
 
Váňa Hynek
Smrčka Jiří
 
 
-7-58-9 1311
3.Vlček JakubVáňa Hynek-68-79-102312
4.Koželuh JindřichSmrčka Jiří8106  3022
5.Uldrich MilanPichová Martina78-9-7-62323
6.Ledvina VilémBelák Dušan674  3033
7.Koželuh JindřichVáňa Hynek76-108 3143
8.Uldrich MilanSmrčka Jiří-9-78-10 1344
9.Ledvina VilémPichová Martina648  3054
10.Vlček JakubBelák Dušan8105  3064
11.Uldrich MilanVáňa Hynek-8-6-9  0365
12.Ledvina VilémSmrčka Jiří7910  3075
13.Vlček JakubPichová Martina847  3085
14.Koželuh JindřichBelák Dušan584  3095
15.Ledvina VilémVáňa Hynek810-97 31105
16.Vlček JakubSmrčka Jiří-128-96-723106
17.Koželuh JindřichPichová Martina697  30116
18.Uldrich MilanBelák Dušan9-8713 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vlček Jakub22Váňa Hynek22
Koželuh Jindřich40Smrčka Jiří22
Uldrich Milan13Pichová Martina13
Ledvina Vilém40Belák Dušan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Klášterec nad Ohří AVrchní
rozhodčí:
Hlaváč František
HOSTUJÍCÍ:KST Libědice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium Klášterec nad Ohří, Chomutovská 459Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:21 TJ Klášterec nad Ohří A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlaváč Vít
Kraus Václav
 
 
Blažek Jan
Kalánek Josef
 
 
     1301
2.Jícha Milan
Větrovský Milan
 
 
Stütz Rainer
Novobilský Jan
 
 
     3111
3.Kraus VáclavBlažek Jan     3121
4.Hlaváč VítKalánek Josef     3231
5.Větrovský MilanNovobilský Jan     3141
6.Jícha MilanStütz Rainer     3151
7.Hlaváč VítBlažek Jan     3061
8.Větrovský MilanKalánek Josef     3071
9.Jícha MilanNovobilský Jan     3181
10.Kraus VáclavStütz Rainer     1382
11.Větrovský MilanBlažek Jan     3092
12.Jícha MilanKalánek Josef     30102
13.Kraus VáclavNovobilský Jan     31112
14.Hlaváč VítStütz Rainer     32122
15.Jícha MilanBlažek Jan     30132
16.Kraus VáclavKalánek Josef     13133
17.Hlaváč VítNovobilský Jan     31143
18.Větrovský MilanStütz Rainer     31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kraus Václav22Blažek Jan04
Hlaváč Vít40Kalánek Josef13
Větrovský Milan40Novobilský Jan04
Jícha Milan40Stütz Rainer13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Lubenec BVrchní
rozhodčí:
Michal Jozef
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karlovarská 181, 439 83 Lubenec, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1417:48 SKST Baník Most D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kieswetter Vojtěch st.
Kuttelwascher Luboš
 
 
Žielinský Tomáš
Vondráček Filip
 
 
     1301
2.Šašek Vladimír
Vukliševič Tomáš
 
 
Macháček Jiří
Skružný Vratislav
 
 
     0302
3.Vukliševič TomášSkružný Vratislav     0303
4.Kieswetter Vojtěch st.Macháček Jiří     1304
5.Šašek VladimírŽielinský Tomáš     3214
6.Kuttelwascher LubošVondráček Filip     0315
7.Kieswetter Vojtěch st.Skružný Vratislav     3225
8.Šašek VladimírMacháček Jiří     0326
9.Kuttelwascher LubošŽielinský Tomáš     0327
10.Vukliševič TomášVondráček Filip     3137
11.Šašek VladimírSkružný Vratislav     0338
12.Kuttelwascher LubošMacháček Jiří     0339
13.Vukliševič Tomᚎielinský Tomáš     13310
14.Kieswetter Vojtěch st.Vondráček Filip     31410
15.Kuttelwascher LubošSkružný Vratislav     13411
16.Vukliševič TomášMacháček Jiří     03412
17.Kieswetter Vojtěch st.Žielinský Tomáš     13413
18.Šašek VladimírVondráček Filip     03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vukliševič Tomáš13Skružný Vratislav31
Kieswetter Vojtěch st.22Macháček Jiří40
Šašek Vladimír13Žielinský Tomáš31
Kuttelwascher Luboš04Vondráček Filip22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem CVrchní
rozhodčí:
Novák Jiří
HOSTUJÍCÍ:OÚ Blažim A TygřiRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Studentská ul.626,403 31 Ústí nad Labem-Neštěmice, Nová tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:29 SKP Sever Ústí nad Labem C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlík Petr
Starý Jiří ml.
 
 
Káninský Jaroslav
Lakatoš Roman
 
 
     3010
2.Nováková Martina
Matasová Tereza
 
 
Bartko Ondřej
Gaži Radek
 
 
     0311
3.Starý Jiří ml.Lakatoš Roman     3021
4.Pavlík PetrBartko Ondřej     0322
5.Matasová TerezaGaži Radek     3232
6.Nováková MartinaKáninský Jaroslav     1333
7.Pavlík PetrLakatoš Roman     3143
8.Matasová TerezaBartko Ondřej     1344
9.Nováková MartinaGaži Radek     3254
10.Starý Jiří ml.Káninský Jaroslav     3164
11.Matasová TerezaLakatoš Roman     1365
12.Nováková MartinaBartko Ondřej     3275
13.Starý Jiří ml.Gaži Radek     3085
14.Pavlík PetrKáninský Jaroslav     3095
15.Nováková MartinaLakatoš Roman     31105
16.Starý Jiří ml.Bartko Ondřej     32115
17.Pavlík PetrGaži Radek     30125
18.Matasová TerezaKáninský Jaroslav     03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Starý Jiří ml.40Lakatoš Roman13
Pavlík Petr31Bartko Ondřej22
Matasová Tereza13Gaži Radek04
Nováková Martina31Káninský Jaroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Most BVrchní
rozhodčí:
Hofmann Martin ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Meziboří ARozhodčí:Městka Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Albrechtická 414, 434 01 Most, Budova SVČ Most - modrá hernaRozhodčí:Hofmann Martin st.
Datum dle rozpisu06. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:28679:605KST Most B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Michal
Nemazal Zdeněk
 
 
Sirotek Václav
Burš Pavel
 
 
10-10-510-92301
2.Hofmann Martin st.
Městka Petr
 
 
Čtvrtečka Petr
Babůrek Lukáš
 
 
976  3011
3.Městka PetrBurš Pavel-4-6-10  0312
4.Nemazal ZdeněkSirotek Václav-8-11-5  0313
5.Dvořák MichalČtvrtečka Petr810-98 3123
6.Ruta VladimírBabůrek Lukáš827  3033
7.Nemazal ZdeněkBurš Pavel-3-861-132334
8.Dvořák MichalSirotek Václav7-710-6-132335
9.Ruta VladimírČtvrtečka Petr737  3045
10.Městka PetrBabůrek Lukáš1267  3055
11.Dvořák MichalBurš Pavel6-87-7-52356
12.Ruta VladimírSirotek Václav-5-106-9 1357
13.Městka PetrČtvrtečka Petr1057  3067
14.Nemazal ZdeněkBabůrek Lukáš-7327 3177
15.Ruta VladimírBurš Pavel9-5-614-62378
16.Městka PetrSirotek Václav-911410 3188
17.Nemazal ZdeněkČtvrtečka Petr45-83 3198
18.Dvořák MichalBabůrek Lukáš866  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Městka Petr31Burš Pavel40
Nemazal Zdeněk22Sirotek Václav31
Dvořák Michal22Čtvrtečka Petr04
Ruta Vladimír22Babůrek Lukáš04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy