Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Most BVrchní
rozhodčí:
Hofmann Martin ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Třebívlice ARozhodčí:Městka Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Albrechtická 414, 434 01 Most, Budova SVČ Most - modrá hernaRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:34691:671KST Most B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Michal
Nemazal Zdeněk
 
 
Koutský Jaroslav
Mlynář Václav
 
 
-7-58-6 1301
2.Městka Petr
Hofmann Martin st.
 
 
Kalivoda Petr
Maxa Zdeněk
 
 
8-6-9-12 1302
3.Hofmann Martin st.Kalivoda Petr-10-8-8  0303
4.Nemazal ZdeněkMaxa Zdeněk576  3013
5.Dvořák MichalMlynář Václav147-84 3123
6.Ruta VladimírKoutský Jaroslav119-8-6-62324
7.Nemazal ZdeněkKalivoda Petr-12-711-5 1325
8.Dvořák MichalMaxa Zdeněk45-6-12103235
9.Ruta VladimírMlynář Václav7-8105 3145
10.Hofmann Martin st.Koutský Jaroslav-9-67293255
11.Dvořák MichalKalivoda Petr-57-5-7 1356
12.Ruta VladimírMaxa Zdeněk796  3066
13.Městka PetrMlynář Václav-107128 3176
14.Nemazal ZdeněkKoutský Jaroslav-4-71210-42377
15.Ruta VladimírKalivoda Petr43-29 3187
16.Městka PetrMaxa Zdeněk8-978 3197
17.Nemazal ZdeněkMlynář Václav3-764 31107
18.Dvořák MichalKoutský Jaroslav-5-97-6 13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hofmann Martin st.11Kalivoda Petr31
Nemazal Zdeněk22Maxa Zdeněk04
Dvořák Michal22Mlynář Václav04
Ruta Vladimír31Koutský Jaroslav31
Městka Petr20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Meziboří AVrchní
rozhodčí:
Hocelík Viktor
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 340, Meziboří, PSČ 435 13, Malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1320:44 SKP Sever Ústí nad Labem C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Burš Ivan
Burš Pavel
 
 
Pavlík Petr
Starý Jiří ml.
 
 
9-766 3110
2.Čtvrtečka Petr
Babůrek Lukáš
 
 
Nováková Martina
Kadlec Matěj
 
 
-8-3-8  0311
3.Babůrek LukášKadlec Matěj-4-9-6  0312
4.Král ErichPavlík Petr-2-5-9  0313
5.Čtvrtečka PetrNováková Martina-8-9-10  0314
6.Burš PavelStarý Jiří ml.622  3024
7.Král ErichKadlec Matěj-5-4-5  0325
8.Čtvrtečka PetrPavlík Petr9-69-10-52326
9.Burš PavelNováková Martina-97-141293236
10.Babůrek LukášStarý Jiří ml.-7-7-1  0337
11.Čtvrtečka PetrKadlec Matěj9-3-3-1 1338
12.Burš PavelPavlík Petr9108  3048
13.Babůrek LukášNováková Martina5-109-8-52349
14.Burš IvanStarý Jiří ml.-4-3-9  03410
15.Burš PavelKadlec Matěj11-8-103432510
16.Babůrek LukášPavlík Petr-11-5-7  03511
17.Burš IvanNováková Martina-6-9-7  03512
18.Čtvrtečka PetrStarý Jiří ml.     03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Babůrek Lukáš04Kadlec Matěj31
Král Erich02Pavlík Petr31
Čtvrtečka Petr04Nováková Martina31
Burš Pavel40Starý Jiří ml.31
Burš Ivan02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OÚ Blažim A TygřiVrchní
rozhodčí:
Bartko Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Lubenec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD BlažimRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:28682:618OÚ Blažim A Tygři

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartko Ondřej
Gaži Radek
 
 
Kieswetter Vojtěch st.
Kuttelwascher Luboš
 
 
-91256 3110
2.Káninský Jaroslav
Lakatoš Roman
 
 
Vukliševič Tomáš
Šašek Vladimír
 
 
5710  3020
3.Káninský JaroslavVukliševič Tomáš-68-5783230
4.Gaži RadekKieswetter Vojtěch st.10-7-4-5 1331
5.Bartko OndřejKuttelwascher Luboš537  3041
6.Lakatoš RomanŠašek Vladimír-7-6-8  0342
7.Gaži RadekVukliševič Tomáš6-3-75-62343
8.Bartko OndřejKieswetter Vojtěch st.-89-3843253
9.Lakatoš RomanKuttelwascher Luboš676  3063
10.Káninský JaroslavŠašek Vladimír8-9-8-7 1364
11.Bartko OndřejVukliševič Tomáš4-105-953274
12.Lakatoš RomanKieswetter Vojtěch st.-38-138-72375
13.Káninský JaroslavKuttelwascher Luboš436  3085
14.Gaži RadekŠašek Vladimír-10-29-6 1386
15.Lakatoš RomanVukliševič Tomáš9-66-15113296
16.Káninský JaroslavKieswetter Vojtěch st.5-939 31106
17.Gaži RadekKuttelwascher Luboš776  30116
18.Bartko OndřejŠašek Vladimír1399  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Káninský Jaroslav31Vukliševič Tomáš13
Gaži Radek13Kieswetter Vojtěch st.22
Bartko Ondřej40Kuttelwascher Luboš04
Lakatoš Roman22Šašek Vladimír31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most DVrchní
rozhodčí:
Knebl Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Klášterec nad Ohří ARozhodčí:Macháček Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:Lukaščuk Miroslav
Datum dle rozpisu13. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:Žielinský Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:10670:449SKST Baník Most D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macháček Jiří
Skružný Vratislav
 
 
Hlaváč Vít
Hlaváč Jiří
 
 
-82-75123210
2.Žielinský Tomáš
Lukaščuk Miroslav
 
 
Jícha Milan
Kraus Václav
 
 
-95-8-10 1311
3.Žielinský TomášHlaváč Jiří6-8104 3121
4.Macháček JiříHlaváč Vít122  3031
5.Lukaščuk MiroslavJícha Milan88-8-8113241
6.Skružný VratislavKraus Václav844  3051
7.Macháček JiříHlaváč Jiří62-85 3161
8.Lukaščuk MiroslavHlaváč Vít2119  3071
9.Skružný VratislavJícha Milan10115  3081
10.Žielinský TomášKraus Václav878  3091
11.Lukaščuk MiroslavHlaváč Jiří784  30101
12.Skružný VratislavHlaváč Vít425  30111
13.Žielinský TomášJícha Milan8810  30121
14.Macháček JiříKraus Václav367  30131
15.Skružný VratislavHlaváč Jiří8105  30141
16.Žielinský TomášHlaváč Vít19-79 31151
17.Macháček JiříJícha Milan5612  30161
18.Lukaščuk MiroslavKraus Václav1078  30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Žielinský Tomáš40Hlaváč Jiří04
Macháček Jiří40Hlaváč Vít04
Lukaščuk Miroslav40Jícha Milan04
Skružný Vratislav40Kraus Václav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Libědice AVrchní
rozhodčí:
Tomeš Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lenešice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Libědice 96, 438 1 Žatec, bývalá školaRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:38588:646TJ Sokol Lenešice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soutner Václav st.
Soutner Václav ml.
 
 
Koželuh Jindřich
Vlček Jakub
 
 
-9-9-3  0301
2.Hadbávny Jan
Stütz Rainer
 
 
Ledvina Vilém
Obr Jaroslav
 
 
-298-763211
3.Soutner Václav ml.Ledvina Vilém-26-69-52312
4.Hadbávny JanVlček Jakub-10-96953222
5.Kalánek JosefKoželuh Jindřich9-8-5-2 1323
6.Soutner Václav st.Obr Jaroslav8-888 3133
7.Hadbávny JanLedvina Vilém-10-8-7  0334
8.Kalánek JosefVlček Jakub-7-5-9  0335
9.Soutner Václav st.Koželuh Jindřich998  3045
10.Soutner Václav ml.Obr Jaroslav656  3055
11.Kalánek JosefLedvina Vilém-9-3-5  0356
12.Soutner Václav st.Vlček Jakub1176  3066
13.Soutner Václav ml.Koželuh Jindřich-6-89-4 1367
14.Hadbávny JanObr Jaroslav-86-7-11 1368
15.Soutner Václav st.Ledvina Vilém6-10-510-22369
16.Soutner Václav ml.Vlček Jakub799  3079
17.Hadbávny JanKoželuh Jindřich-11-9-10  03710
18.Kalánek JosefObr Jaroslav4-5-101-123711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Soutner Václav ml.22Ledvina Vilém40
Hadbávny Jan13Vlček Jakub13
Kalánek Josef04Koželuh Jindřich31
Soutner Václav st.31Obr Jaroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov DVrchní
rozhodčí:
Pichová Dana
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Březenecká Chomutov BRozhodčí:Brejška Roman
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:Smrčka Jiří
Datum dle rozpisu28. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:35Rozhodčí:Váňa Hynek
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1419:44 TJ Baník Březenecká Chomutov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smrčka Jiří
Váňa Hynek
 
 
Kroc Tomáš
Dosedělová Michaela
 
 
-93-8-11 1301
2.Brejška Roman
Pichová Martina
 
 
Brůha Oldřich
Cipro Petr
 
 
-8-6-8  0302
3.Váňa HynekDosedělová Michaela364  3012
4.Smrčka JiříCipro Petr7-84-7-82313
5.Pichová MartinaBrůha Oldřich-6-9-6  0314
6.Brejška RomanKroc Tomáš-2-7-8  0315
7.Smrčka JiříDosedělová Michaela576  3025
8.Pichová MartinaCipro Petr6-9-7-8 1326
9.Brejška RomanBrůha Oldřich-5-8-9  0327
10.Váňa HynekKroc Tomáš7-67-9-42328
11.Pichová MartinaDosedělová Michaela-3-9-5  0329
12.Brejška RomanCipro Petr-3-8-6  03210
13.Váňa HynekBrůha Oldřich1212-98 31310
14.Belák DušanKroc Tomáš-8-9-7  03311
15.Brejška RomanDosedělová Michaela-5-89-4 13312
16.Váňa HynekCipro Petr     03313
17.Belák DušanBrůha Oldřich-8-8-9  03314
18.Pichová MartinaKroc Tomáš12-678 31414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Váňa Hynek22Dosedělová Michaela22
Smrčka Jiří11Cipro Petr40
Pichová Martina13Brůha Oldřich31
Brejška Roman04Kroc Tomáš31
Belák Dušan02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy