Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov DVrchní
rozhodčí:
Fencl Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Třebívlice ARozhodčí:Belák Dušan
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:Beránek Václav st.
Datum dle rozpisu21. 03. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:20Rozhodčí:Smrčka Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:742:30674:640TTC Litvínov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Váňa Hynek
Smrčka Jiří
 
 
Kalivoda Petr
Koutský Jaroslav
 
 
810-8-633210
2.Beránek Václav st.
Žáčková Zdeňka
 
 
Šolar Ladislav
Maxa Zdeněk
 
 
97-56 3120
3.Váňa HynekŠolar Ladislav95-95 3130
4.Smrčka JiříMaxa Zdeněk-8-1169-92331
5.Beránek Václav st.Mlynář Václav766  3041
6.Žáčková ZdeňkaKalivoda Petr-89-6-5 1342
7.Smrčka JiříŠolar Ladislav68-57 3152
8.Beránek Václav st.Maxa Zdeněk576  3062
9.Žáčková ZdeňkaMlynář Václav-96-88103272
10.Váňa HynekKalivoda Petr-1098-7-42373
11.Beránek Václav st.Šolar Ladislav875  3083
12.Žáčková ZdeňkaMaxa Zdeněk-8586 3193
13.Váňa HynekMlynář Václav10-8-3-8 1394
14.Smrčka JiříKalivoda Petr8-6-3-8 1395
15.Žáčková ZdeňkaŠolar Ladislav-611-58-32396
16.Váňa HynekMaxa Zdeněk387  30106
17.Smrčka JiříMlynář Václav109-89 31116
18.Pichová MartinaKalivoda Petr-7-9-6  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Váňa Hynek22Šolar Ladislav13
Smrčka Jiří22Maxa Zdeněk13
Beránek Václav st.30Mlynář Václav13
Žáčková Zdeňka22Kalivoda Petr40
Pichová Martina01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Březenecká Chomutov BVrchní
rozhodčí:
Klíma Karel
HOSTUJÍCÍ:KST Libědice ARozhodčí:Brůha Oldřich
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO, Zahradní ChomutovRozhodčí:Dosedělová Michaela
Datum dle rozpisu22. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:Kratochvíl Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:35581:606KST Libědice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brůha Oldřich
Kroc Tomáš
 
 
Soutner Václav st.
Blažek Jan
 
 
-9587 3110
2.Dosedělová Michaela
Kratochvíl Jiří
 
 
Hadbávny Jan
Stütz Rainer
 
 
-4-78-3 1311
3.Dosedělová MichaelaHadbávny Jan10-994 3121
4.Kroc TomášSoutner Václav st.-7-1013-9 1322
5.Kratochvíl JiříStütz Rainer-104-10-5 1323
6.Brůha OldřichBlažek Jan5810  3033
7.Kroc TomášHadbávny Jan9-7-7-5 1334
8.Kratochvíl JiříSoutner Václav st.-4-5-3  0335
9.Brůha OldřichStütz Rainer674  3045
10.Dosedělová MichaelaBlažek Jan4-445 3155
11.Kratochvíl JiříHadbávny Jan-4-7-3  0356
12.Brůha OldřichSoutner Václav st.-7-78-4 1357
13.Dosedělová MichaelaStütz Rainer593  3067
14.Kroc TomášBlažek Jan-7-786103277
15.Brůha OldřichHadbávny Jan-6-139-6 1378
16.Dosedělová MichaelaSoutner Václav st.-9-5-6  0379
17.Kroc TomášStütz Rainer844  3089
18.Kratochvíl JiříBlažek Jan10-6-8-9 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dosedělová Michaela31Hadbávny Jan31
Kroc Tomáš22Soutner Václav st.40
Kratochvíl Jiří04Stütz Rainer13
Brůha Oldřich22Blažek Jan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lenešice AVrchní
rozhodčí:
Ďuračka Milan
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most DRozhodčí:Uldrich Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
B. Němcové 314, 439 23 Lenešice, přísálí Sokolovny LenešiceRozhodčí:Cibulka Vladimír
Datum dle rozpisu24. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:Kolár David
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:36716:699TJ Sokol Lenešice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zlatohlávek Jaroslav
Ledvina Vilém
 
 
Macháček Jiří
Skružný Vratislav
 
 
-511-10753210
2.Koželuh Jindřich
Vlček Jakub
 
 
Žielinský Tomáš
Lukaščuk Miroslav
 
 
9-9-99-112311
3.Zlatohlávek JaroslavMacháček Jiří-10-55-4 1312
4.Ledvina VilémSkružný Vratislav-978-9103222
5.Koželuh JindřichLukaščuk Miroslav848  3032
6.Obr JaroslavŽielinský Tomáš9-89-1093242
7.Ledvina VilémMacháček Jiří5118  3052
8.Koželuh JindřichSkružný Vratislav5-5102 3162
9.Obr JaroslavLukaščuk Miroslav-3-8-10  0363
10.Zlatohlávek JaroslavŽielinský Tomáš8-9106 3173
11.Koželuh JindřichMacháček Jiří-8-610-4 1374
12.Obr JaroslavSkružný Vratislav95-15-593284
13.Zlatohlávek JaroslavLukaščuk Miroslav-68-5-11 1385
14.Ledvina VilémŽielinský Tomáš-857-173295
15.Obr JaroslavMacháček Jiří-5-7-6  0396
16.Zlatohlávek JaroslavSkružný Vratislav7-58-9232106
17.Ledvina VilémLukaščuk Miroslav-6834 31116
18.Koželuh JindřichŽielinský Tomáš3-5-107-1223117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zlatohlávek Jaroslav22Macháček Jiří31
Ledvina Vilém40Skružný Vratislav04
Koželuh Jindřich22Lukaščuk Miroslav22
Obr Jaroslav22Žielinský Tomáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Klášterec nad Ohří AVrchní
rozhodčí:
Hlaváč František
HOSTUJÍCÍ:OÚ Blažim A TygřiRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium Klášterec nad Ohří, Chomutovská 459Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:448:20 TJ Klášterec nad Ohří A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlaváč Vít
Větrovský Milan
 
 
Bartko Ondřej
Uhlík Jiří
 
 
     3110
2.Kraus Václav
Jícha Milan
 
 
Káninský Jaroslav
Lakatoš Roman
 
 
     2311
3.Kraus VáclavKáninský Jaroslav     3121
4.Hlaváč VítLakatoš Roman     3031
5.Větrovský MilanUhlík Jiří     3141
6.Jícha MilanBartko Ondřej     2342
7.Hlaváč VítKáninský Jaroslav     3052
8.Větrovský MilanLakatoš Roman     3062
9.Jícha MilanUhlík Jiří     3072
10.Kraus VáclavBartko Ondřej     1373
11.Větrovský MilanKáninský Jaroslav     3083
12.Jícha MilanLakatoš Roman     3193
13.Kraus VáclavUhlík Jiří     31103
14.Hlaváč VítBartko Ondřej     31113
15.Jícha MilanKáninský Jaroslav     30123
16.Kraus VáclavLakatoš Roman     31133
17.Hlaváč VítUhlík Jiří     13134
18.Větrovský MilanBartko Ondřej     31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kraus Václav31Káninský Jaroslav04
Hlaváč Vít31Lakatoš Roman04
Větrovský Milan40Uhlík Jiří13
Jícha Milan31Bartko Ondřej22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Lubenec BVrchní
rozhodčí:
Michal Jozef
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Meziboří ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karlovarská 181, 439 83 Lubenec, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:833:31 TJ Spartak Lubenec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šašek Vladimír
Vukliševič Tomáš
 
 
Sirotek Václav
Kadlec Zdeněk
 
 
     3210
2.Kieswetter Vojtěch st.
Kuttelwascher Luboš
 
 
Čtvrtečka Petr
Babůrek Lukáš
 
 
     3020
3.Šašek VladimírSirotek Václav     1321
4.Vukliševič TomášKadlec Zdeněk     0322
5.Kieswetter Vojtěch st.Čtvrtečka Petr     3132
6.Kuttelwascher LubošBabůrek Lukáš     3142
7.Vukliševič TomášSirotek Václav     0343
8.Kieswetter Vojtěch st.Kadlec Zdeněk     1344
9.Kuttelwascher LubošČtvrtečka Petr     3254
10.Šašek VladimírBabůrek Lukáš     3064
11.Kieswetter Vojtěch st.Sirotek Václav     0365
12.Kuttelwascher LubošKadlec Zdeněk     0366
13.Šašek VladimírČtvrtečka Petr     3076
14.Vukliševič TomášBabůrek Lukáš     3186
15.Kuttelwascher LubošSirotek Václav     0387
16.Šašek VladimírKadlec Zdeněk     1388
17.Vukliševič TomášČtvrtečka Petr     3098
18.Kieswetter Vojtěch st.Babůrek Lukáš     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šašek Vladimír22Sirotek Václav40
Vukliševič Tomáš22Kadlec Zdeněk40
Kieswetter Vojtěch st.22Čtvrtečka Petr04
Kuttelwascher Luboš22Babůrek Lukáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem CVrchní
rozhodčí:
Novák Jiří
HOSTUJÍCÍ:KST Most BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Studentská ul.626,403 31 Ústí nad Labem-Neštěmice, Nová tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:351:21 SKP Sever Ústí nad Labem C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kadlec Matěj
Nováková Martina
 
 
Ruta Vladimír
Zvolánek Pavel
 
 
     2301
2.Starý Jiří ml.
Pavlík Petr
 
 
Hofmann Martin st.
Kadlec David
 
 
     3011
3.Nováková MartinaRuta Vladimír     3221
4.Starý Jiří ml.Hofmann Martin st.     3031
5.Pavlík PetrZvolánek Pavel     3241
6.Kadlec MatějKadlec David     3051
7.Starý Jiří ml.Ruta Vladimír     2352
8.Pavlík PetrHofmann Martin st.     3262
9.Kadlec MatějZvolánek Pavel     3272
10.Nováková MartinaKadlec David     3082
11.Pavlík PetrRuta Vladimír     2383
12.Kadlec MatějHofmann Martin st.     3193
13.Nováková MartinaZvolánek Pavel     31103
14.Starý Jiří ml.Kadlec David     30113
15.Kadlec MatějRuta Vladimír     31123
16.Nováková MartinaHofmann Martin st.     30133
17.Starý Jiří ml.Zvolánek Pavel     30143
18.Pavlík PetrKadlec David     31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nováková Martina40Ruta Vladimír22
Starý Jiří ml.31Hofmann Martin st.04
Pavlík Petr31Zvolánek Pavel04
Kadlec Matěj40Kadlec David04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy