Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Třebívlice AVrchní
rozhodčí:
Koutský Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem CRozhodčí:Kalivoda Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského nám.17, TřebívliceRozhodčí:Maxa Lukáš
Datum dle rozpisu17. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:Maxa Zdeněk
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:29734:639TJ Sokol Třebívlice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koutský Jaroslav
Šolar Milan
 
 
Matasová Tereza
Nováková Martina
 
 
-610-7793210
2.Kalivoda Petr
Maxa Lukáš
 
 
Starý Jiří ml.
Pavlík Petr
 
 
-12-95-8 1311
3.Maxa LukášNováková Martina-9-67763221
4.Šolar MilanStarý Jiří ml.-8-88-9 1322
5.Kalivoda PetrPavlík Petr7102  3032
6.Koutský JaroslavMatasová Tereza455  3042
7.Šolar MilanNováková Martina75-11-8-102343
8.Kalivoda PetrStarý Jiří ml.84-9-593253
9.Koutský JaroslavPavlík Petr9-3-13693263
10.Maxa LukášMatasová Tereza6610  3073
11.Kalivoda PetrNováková Martina-5-78573283
12.Koutský JaroslavStarý Jiří ml.7-667 3193
13.Maxa LukášPavlík Petr1152  30103
14.Šolar MilanMatasová Tereza5810  30113
15.Gertner JiříNováková Martina-8-6-9  03114
16.Maxa LukášStarý Jiří ml.-712-84832124
17.Šolar MilanPavlík Petr56-11-7-823125
18.Kalivoda PetrMatasová Tereza78-76 31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Maxa Lukáš40Nováková Martina22
Šolar Milan13Starý Jiří ml.13
Kalivoda Petr40Pavlík Petr13
Koutský Jaroslav30Matasová Tereza04
Gertner Jiří01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Most BVrchní
rozhodčí:
Hofmann Martin ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Lubenec BRozhodčí:Městka Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Albrechtická 414, 434 01 Most, Budova SVČ Most - modrá hernaRozhodčí:Zvolánek Pavel
Datum dle rozpisu27. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:27719:633KST Most B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ruta Vladimír
Zvolánek Pavel
 
 
Šašek Vladimír
Kuttelwascher Luboš
 
 
-119109 3110
2.Dvořák Michal
Městka Petr
 
 
Vukliševič Tomáš
Kieswetter Vojtěch st.
 
 
10-95-783220
3.Zvolánek PavelVukliševič Tomáš-85109 3130
4.Dvořák MichalKieswetter Vojtěch st.-4-8-6  0331
5.Městka PetrKuttelwascher Luboš781  3041
6.Ruta VladimírŠašek Vladimír-1183-9103251
7.Dvořák MichalVukliševič Tomáš-6795 3161
8.Městka PetrKieswetter Vojtěch st.11-9-2683271
9.Ruta VladimírKuttelwascher Luboš-131126 3181
10.Zvolánek PavelŠašek Vladimír-710-2-5 1382
11.Městka PetrVukliševič Tomáš-91059 3192
12.Ruta VladimírKieswetter Vojtěch st.6-7-79932102
13.Hofmann Martin st.Kuttelwascher Luboš794  30112
14.Dvořák MichalŠašek Vladimír-10-11-12  03113
15.Ruta VladimírVukliševič Tomáš-11-733-923114
16.Hofmann Martin st.Kieswetter Vojtěch st.-7891 31124
17.Dvořák MichalKuttelwascher Luboš-6566 31134
18.Městka PetrŠašek Vladimír1095  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zvolánek Pavel11Vukliševič Tomáš13
Dvořák Michal22Kieswetter Vojtěch st.13
Městka Petr40Kuttelwascher Luboš04
Ruta Vladimír31Šašek Vladimír22
Hofmann Martin st.20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Meziboří AVrchní
rozhodčí:
Čtvrtečka Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Klášterec nad Ohří ARozhodčí:Hocelík Viktor
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 340, Meziboří, PSČ 435 13, Malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:38570:601TJ Klášterec nad Ohří A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sirotek Václav
Burš Ivan
 
 
Hlaváč Vít
Hlaváč Jiří
 
 
5-663 3110
2.Kadlec Zdeněk
Celerin Karel
 
 
Větrovský Milan
Kraus Václav
 
 
8-9141 3120
3.Kadlec ZdeněkHlaváč Vít-7-771-112321
4.Burš IvanHlaváč Jiří-9-6-5  0322
5.Celerin KarelVětrovský Milan-2-6-6  0323
6.Sirotek VáclavKraus Václav-91165 3133
7.Burš IvanHlaváč Vít-7-5-7  0334
8.Celerin KarelHlaváč Jiří-7-5-2  0335
9.Sirotek VáclavVětrovský Milan-79-5-9 1336
10.Kadlec ZdeněkKraus Václav765  3046
11.Celerin KarelHlaváč Vít-9-68-9 1347
12.Sirotek VáclavHlaváč Jiří81112  3057
13.Kadlec ZdeněkVětrovský Milan5-11-3-9 1358
14.Burš IvanKraus Václav-5-83-2 1359
15.Sirotek VáclavHlaváč Vít-8-37333269
16.Kadlec ZdeněkHlaváč Jiří781  3079
17.Burš IvanVětrovský Milan-5-5-6  03710
18.Celerin KarelKraus Václav-10-78-7 13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kadlec Zdeněk22Hlaváč Vít31
Burš Ivan04Hlaváč Jiří22
Celerin Karel04Větrovský Milan40
Sirotek Václav31Kraus Václav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OÚ Blažim A TygřiVrchní
rozhodčí:
Bartko Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lenešice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD BlažimRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 03. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:831:30558:467OÚ Blažim A Tygři

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Káninský Jaroslav
Lakatoš Roman
 
 
Vlček Jakub
Koželuh Jindřich
 
 
11128  3010
2.Bartko Ondřej
Gaži Radek
 
 

 
 
WO    3020
3.Lakatoš RomanZlatohlávek Jaroslav-6-10-11  0321
4.Káninský JaroslavVlček Jakub810-6-743231
5.Bartko OndřejKoželuh Jindřich12-4-6-4 1332
6.Gaži RadekWO    3042
7.Káninský JaroslavZlatohlávek Jaroslav-6-1-6  0343
8.Bartko OndřejVlček Jakub66-68 3153
9.Gaži RadekKoželuh Jindřich-10-8-10  0354
10.Lakatoš RomanWO    3064
11.Bartko OndřejZlatohlávek Jaroslav117-4-8103274
12.Gaži RadekVlček Jakub-8-9-6  0375
13.Lakatoš RomanKoželuh Jindřich-7-5-6  0376
14.Káninský JaroslavWO    3086
15.Gaži RadekZlatohlávek Jaroslav-9-7-6  0387
16.Lakatoš RomanVlček Jakub103-86 3197
17.Káninský JaroslavKoželuh Jindřich-5-8-7  0398
18.Bartko OndřejWO    30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Lakatoš Roman12Zlatohlávek Jaroslav31
Káninský Jaroslav12Vlček Jakub13
Bartko Ondřej21Koželuh Jindřich40
Gaži Radek03   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most DVrchní
rozhodčí:
Knebl Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Březenecká Chomutov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:345:18628:535SKST Baník Most D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skružný Vratislav
Macháček Jiří
 
 
Kroc Tomáš
Pail Jáchym
 
 
887  3010
2.Žielinský Tomáš
Vondráček Filip
 
 
Cipro Petr
Dosedělová Michaela
 
 
9-810-773220
3.Skružný VratislavDosedělová Michaela875  3030
4.Vondráček FilipKroc Tomáš68-9-1093240
5.Žielinský TomášCipro Petr869  3050
6.Macháček JiříPail Jáchym346  3060
7.Hrodek ŠimonDosedělová Michaela-5-7-7  0361
8.Žielinský TomášKroc Tomáš-9876 3171
9.Macháček JiříCipro Petr556  3081
10.Skružný VratislavPail Jáchym678  3091
11.Žielinský TomášDosedělová Michaela-9878 31101
12.Macháček JiříKroc Tomáš898  30111
13.Skružný VratislavCipro Petr-119108 31121
14.Hrodek ŠimonPail Jáchym-4-7-4  03122
15.Macháček JiříDosedělová Michaela999  30132
16.Skružný VratislavKroc Tomáš-9969 31142
17.Hrodek ŠimonCipro Petr-6-5-4  03143
18.Žielinský TomášPail Jáchym-10867 31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Skružný Vratislav40Dosedělová Michaela13
Vondráček Filip10Kroc Tomáš04
Žielinský Tomáš40Cipro Petr13
Macháček Jiří40Pail Jáchym13
Hrodek Šimon03   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Libědice AVrchní
rozhodčí:
Tomeš Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Libědice 96, 438 1 Žatec, bývalá školaRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 03. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:19625:419KST Libědice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soutner Václav st.
Kalánek Josef
 
 

 
 
WO    3010
2.Stütz Rainer
Hadbávny Jan
 
 
Váňa Hynek
Pichová Martina
 
 
1078  3020
3.Hadbávny JanBeránek Václav st.-96711 3130
4.Lhotský MilanVáňa Hynek-86-35-62331
5.Stütz RainerPichová Martina934  3041
6.Kalánek JosefWO    3051
7.Lhotský MilanBeránek Václav st.-39-8-9 1352
8.Stütz RainerVáňa Hynek10-8-7-8 1353
9.Kalánek JosefPichová Martina883  3063
10.Hadbávny JanWO    3073
11.Stütz RainerBeránek Václav st.-67-9-11 1374
12.Kalánek JosefVáňa Hynek-2-10-4  0375
13.Hadbávny JanPichová Martina266  3085
14.Lhotský MilanWO    3095
15.Kalánek JosefBeránek Václav st.6-769 31105
16.Hadbávny JanVáňa Hynek7-61410 31115
17.Lhotský MilanPichová Martina68-76 31125
18.Stütz RainerWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hadbávny Jan30Beránek Václav st.22
Lhotský Milan12Váňa Hynek31
Stütz Rainer12Pichová Martina04
Kalánek Josef21   
WO50WO05

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy