Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most DVrchní
rozhodčí:
Bencs Ladislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Třebívlice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:39648:668TJ Sokol Třebívlice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skružný Vratislav
Lukaščuk Miroslav
 
 
Koutský Jaroslav
Kalivoda Petr
 
 
7-7-87-62301
2.Hrodek Šimon
Žielinský Tomáš
 
 
Šolar Milan
Šolar Ladislav
 
 
8-997 3111
3.Hrodek ŠimonKalivoda Petr-9-48-9 1312
4.Lukaščuk MiroslavKoutský Jaroslav-9-6-9  0313
5.Skružný VratislavŠolar Milan-95108 3123
6.Žielinský Tomᚊolar Ladislav712-87 3133
7.Lukaščuk MiroslavKalivoda Petr-1212-9563243
8.Skružný VratislavKoutský Jaroslav-89-98-112344
9.Žielinský Tomᚊolar Milan-757-8-92345
10.Hrodek ŠimonŠolar Ladislav-4-4-5  0346
11.Skružný VratislavKalivoda Petr-3610-983256
12.Žielinský TomášKoutský Jaroslav4-877 3166
13.Hrodek ŠimonŠolar Milan-3-6-2  0367
14.Lukaščuk MiroslavŠolar Ladislav645  3077
15.Žielinský TomášKalivoda Petr-12-85-11 1378
16.Hrodek ŠimonKoutský Jaroslav-5-3-3  0379
17.Lukaščuk MiroslavŠolar Milan3-6-9-4 13710
18.Skružný VratislavŠolar Ladislav-6836 31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrodek Šimon04Kalivoda Petr22
Lukaščuk Miroslav22Koutský Jaroslav31
Skružný Vratislav31Šolar Milan31
Žielinský Tomáš22Šolar Ladislav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OÚ Blažim A TygřiVrchní
rozhodčí:
Bartko Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:KST Libědice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD BlažimRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:35635:640nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zámek Vladimír
Bartko Ondřej
 
 
Soutner Václav st.
Kalánek Josef
 
 
6-9-8-15 1301
2.Káninský Jaroslav
Lakatoš Roman
 
 
Lhotský Milan
Stütz Rainer
 
 
-8976 3111
3.Zámek VladimírSoutner Václav st.-6-4-6  0312
4.Bartko OndřejLhotský Milan610-99 3122
5.Káninský JaroslavKalánek Josef-89-6-3 1323
6.Lakatoš RomanStütz Rainer-10668 3133
7.Bartko OndřejSoutner Václav st.-9-108-5 1334
8.Káninský JaroslavLhotský Milan-7-83793244
9.Lakatoš RomanKalánek Josef4-411-973254
10.Zámek VladimírStütz Rainer9-9-7-5 1355
11.Káninský JaroslavSoutner Václav st.-4-5-2  0356
12.Lakatoš RomanLhotský Milan-9-10-9  0357
13.Zámek VladimírKalánek Josef7-876 3167
14.Bartko OndřejStütz Rainer6128  3077
15.Lakatoš RomanSoutner Václav st.9-5-6-7 1378
16.Zámek VladimírLhotský Milan-9-992-72379
17.Bartko OndřejKalánek Josef747  3089
18.Káninský JaroslavStütz Rainer778  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zámek Vladimír13Soutner Václav st.40
Bartko Ondřej31Lhotský Milan22
Káninský Jaroslav22Kalánek Josef13
Lakatoš Roman22Stütz Rainer13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Meziboří AVrchní
rozhodčí:
Hocelík Viktor
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 340, Meziboří, PSČ 435 13, Malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:442:18594:472TJ Baník Meziboří A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sirotek Václav
Burš Ivan
 
 
Beránek Václav st.
Pichová Martina
 
 
4-358 3110
2.Čtvrtečka Petr
Kadlec Zdeněk
 
 
Žáčková Zdeňka
Kšírová Vendula
 
 
585  3020
3.Kadlec ZdeněkPichová Martina656  3030
4.Čtvrtečka PetrBeránek Václav st.-6-5-5  0331
5.Burš IvanŽáčková Zdeňka988  3041
6.Sirotek VáclavKšírová Vendula343  3051
7.Čtvrtečka PetrPichová Martina9-6910 3161
8.Burš IvanBeránek Václav st.-5-10-3  0362
9.Sirotek VáclavŽáčková Zdeňka5-1718 3172
10.Kadlec ZdeněkKšírová Vendula757  3082
11.Burš IvanPichová Martina-9758 3192
12.Sirotek VáclavBeránek Václav st.-8-6-7  0393
13.Kadlec ZdeněkŽáčková Zdeňka1277  30103
14.Čtvrtečka PetrKšírová Vendula547  30113
15.Sirotek VáclavPichová Martina845  30123
16.Kadlec ZdeněkBeránek Václav st.-5-8-8  03124
17.Čtvrtečka PetrŽáčková Zdeňka-956-71032134
18.Burš IvanKšírová Vendula359  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kadlec Zdeněk31Pichová Martina04
Čtvrtečka Petr31Beránek Václav st.40
Burš Ivan31Žáčková Zdeňka04
Sirotek Václav31Kšírová Vendula04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Most BVrchní
rozhodčí:
Hofmann Martin ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Březenecká Chomutov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Albrechtická 414, 434 01 Most, Budova SVČ Most - modrá hernaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:251:17701:539KST Most B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Michal
Nemazal Zdeněk
 
 
Šmíd Jiří
Kroc Tomáš
 
 
6106  3010
2.Hofmann Martin st.
Městka Petr
 
 
Cipro Petr
Brůha Oldřich
 
 
957  3020
3.Dvořák MichalCipro Petr10-568 3130
4.Ruta VladimírŠmíd Jiří-88-97133240
5.Městka PetrBrůha Oldřich81-12-1033250
6.Nemazal ZdeněkKroc Tomáš597  3060
7.Ruta VladimírCipro Petr-9-885-82361
8.Městka PetrŠmíd Jiří745  3071
9.Nemazal ZdeněkBrůha Oldřich46-75 3181
10.Dvořák MichalKroc Tomáš588  3091
11.Městka PetrCipro Petr857  30101
12.Hofmann Martin st.Šmíd Jiří-4977 31111
13.Dvořák MichalBrůha Oldřich6410  30121
14.Ruta VladimírKroc Tomáš-9-96-9 13122
15.Hofmann Martin st.Cipro Petr9-36-7632132
16.Dvořák MichalŠmíd Jiří483  30142
17.Ruta VladimírBrůha Oldřich-41049 31152
18.Městka PetrKroc Tomáš79-119 31162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dvořák Michal40Cipro Petr13
Ruta Vladimír22Šmíd Jiří04
Městka Petr40Brůha Oldřich04
Nemazal Zdeněk20Kroc Tomáš13
Hofmann Martin st.20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem CVrchní
rozhodčí:
Novák Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lenešice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Studentská ul.626,403 31 Ústí nad Labem-Neštěmice, Nová tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1327:45 TJ Sokol Lenešice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Starý Jiří ml.
Nováková Martina
 
 
Koželuh Jindřich
Vlček Jakub
 
 
     0301
2.Grubr Vojtěch
Pavlík Petr
 
 
Ledvina Vilém
Zlatohlávek Jaroslav
 
 
     1302
3.Starý Jiří ml.Zlatohlávek Jaroslav     2303
4.Grubr VojtěchVlček Jakub     3213
5.Pavlík PetrKoželuh Jindřich     1314
6.Nováková MartinaLedvina Vilém     3124
7.Grubr VojtěchZlatohlávek Jaroslav     3134
8.Pavlík PetrVlček Jakub     3244
9.Nováková MartinaKoželuh Jindřich     2345
10.Starý Jiří ml.Ledvina Vilém     0346
11.Pavlík PetrZlatohlávek Jaroslav     1347
12.Nováková MartinaVlček Jakub     3057
13.Starý Jiří ml.Koželuh Jindřich     0358
14.Grubr VojtěchLedvina Vilém     2359
15.Nováková MartinaZlatohlávek Jaroslav     03510
16.Starý Jiří ml.Vlček Jakub     23511
17.Grubr VojtěchKoželuh Jindřich     03512
18.Pavlík PetrLedvina Vilém     13513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Starý Jiří ml.04Zlatohlávek Jaroslav31
Grubr Vojtěch22Vlček Jakub13
Pavlík Petr13Koželuh Jindřich40
Nováková Martina22Ledvina Vilém31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Lubenec BVrchní
rozhodčí:
Michal Jozef
HOSTUJÍCÍ:TJ Klášterec nad Ohří ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karlovarská 181, 439 83 Lubenec, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1028:35595:617TJ Klášterec nad Ohří A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šašek Vladimír
Kieswetter Vojtěch st.
 
 
Hlaváč Vít
Voříšek Jan
 
 
-86-8-13 1301
2.Vukliševič Tomáš
Kuttelwascher Luboš
 
 
Větrovský Milan
Hykyš Jiří
 
 
-10-12-6  0302
3.Vukliševič TomášVětrovský Milan-5-7-10  0303
4.Kieswetter Vojtěch st.Hykyš Jiří775  3013
5.Šašek VladimírVoříšek Jan754  3023
6.Kuttelwascher LubošHlaváč Vít-9-7-4  0324
7.Kieswetter Vojtěch st.Větrovský Milan-9-6-13  0325
8.Šašek VladimírHykyš Jiří8512  3035
9.Kuttelwascher LubošVoříšek Jan-7-10-8  0336
10.Vukliševič TomášHlaváč Vít899  3046
11.Šašek VladimírVětrovský Milan-8-88-8 1347
12.Kuttelwascher LubošHykyš Jiří-7-9-6  0348
13.Vukliševič TomášVoříšek Jan-211-9-10 1349
14.Kieswetter Vojtěch st.Hlaváč Vít7-699 3159
15.Kuttelwascher LubošVětrovský Milan-6-97-7 13510
16.Vukliševič TomášHykyš Jiří778  30610
17.Kieswetter Vojtěch st.Voříšek Jan-712-58932710
18.Šašek VladimírHlaváč Vít78-10-10632810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vukliševič Tomáš22Větrovský Milan40
Kieswetter Vojtěch st.31Hykyš Jiří13
Šašek Vladimír31Voříšek Jan22
Kuttelwascher Luboš04Hlaváč Vít13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy