Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Třebívlice AVrchní
rozhodčí:
Koutský Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Klášterec nad Ohří ARozhodčí:Maxa Lukáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského nám.17, TřebívliceRozhodčí:Kalivoda Petr
Datum dle rozpisu21. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:Šolar Milan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:29684:630TJ Sokol Třebívlice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koutský Jaroslav
Kalivoda Petr
 
 
Hlaváč Vít
Voříšek Jan
 
 
7-9-86-82301
2.Maxa Lukáš
Šolar Milan
 
 
Větrovský Milan
Jícha Milan
 
 
-610-96-42302
3.Kalivoda PetrVětrovský Milan-6-13-6  0303
4.Šolar MilanJícha Milan-11-12101063213
5.Koutský JaroslavHlaváč Vít-9-12-3  0314
6.Maxa LukášVoříšek Jan75-92 3124
7.Šolar MilanVětrovský Milan-7-7-12  0325
8.Koutský JaroslavJícha Milan8-776 3135
9.Maxa LukášHlaváč Vít69-67 3145
10.Kalivoda PetrVoříšek Jan757  3055
11.Koutský JaroslavVětrovský Milan-6-4-10  0356
12.Maxa LukášJícha Milan6-1068 3166
13.Kalivoda PetrHlaváč Vít-6689 3176
14.Šolar MilanVoříšek Jan6-567 3186
15.Maxa LukášVětrovský Milan-129119 3196
16.Kalivoda PetrJícha Milan-109118 31106
17.Šolar MilanHlaváč Vít67-104 31116
18.Koutský JaroslavVoříšek Jan769  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kalivoda Petr31Větrovský Milan31
Šolar Milan31Jícha Milan04
Koutský Jaroslav22Hlaváč Vít13
Maxa Lukáš40Voříšek Jan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lenešice AVrchní
rozhodčí:
Ďuračka Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Lubenec BRozhodčí:Cibulka Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
B. Němcové 314, 439 23 Lenešice, přísálí Sokolovny LenešiceRozhodčí:Uldrich Milan
Datum dle rozpisu21. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:13699:508TJ Sokol Lenešice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zlatohlávek Jaroslav
Ledvina Vilém
 
 
Šašek Vladimír
Kieswetter Vojtěch st.
 
 
-879-663210
2.Koželuh Jindřich
Vlček Jakub
 
 
Vukliševič Tomáš
Kuttelwascher Luboš
 
 
-91018 3120
3.Vlček JakubVukliševič Tomáš-710-9893230
4.Zlatohlávek JaroslavKieswetter Vojtěch st.-8987 3140
5.Ledvina VilémKuttelwascher Luboš-9896 3150
6.Koželuh JindřichŠašek Vladimír1077  3060
7.Zlatohlávek JaroslavVukliševič Tomáš76-96 3170
8.Ledvina VilémKieswetter Vojtěch st.473  3080
9.Koželuh JindřichKuttelwascher Luboš456  3090
10.Vlček JakubŠašek Vladimír10-964 31100
11.Ledvina VilémVukliševič Tomáš1093  30110
12.Koželuh JindřichKieswetter Vojtěch st.953  30120
13.Vlček JakubKuttelwascher Luboš10-9-69732130
14.Zlatohlávek JaroslavŠašek Vladimír1047  30140
15.Koželuh JindřichVukliševič Tomáš695  30150
16.Vlček JakubKieswetter Vojtěch st.-364-6732160
17.Zlatohlávek JaroslavKuttelwascher Luboš623  30170
18.Ledvina VilémŠašek Vladimír897  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vlček Jakub40Vukliševič Tomáš04
Zlatohlávek Jaroslav40Kieswetter Vojtěch st.04
Ledvina Vilém40Kuttelwascher Luboš04
Koželuh Jindřich40Šašek Vladimír04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Březenecká Chomutov BVrchní
rozhodčí:
Sojka Theodor
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO, Zahradní ChomutovRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:05Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1517:48439:663SKP Sever Ústí nad Labem C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brůha Oldřich
Kroc Tomáš
 
 
Kadlec Matěj
Nováková Martina
 
 
9-9-10-5 1301
2.Dosedělová Michaela
 
 
Starý Jiří ml.
Pavlík Petr
 
 
WO    0302
3.Dosedělová MichaelaKadlec Matěj5-1310-863212
4.Kroc TomášStarý Jiří ml.496  3022
5.Nováková MartinaWO    0323
6.Brůha OldřichPavlík Petr67-8-6-92324
7.Kroc TomášKadlec Matěj-5-879-82325
8.Starý Jiří ml.WO    0326
9.Brůha OldřichNováková Martina-4-713-6 1327
10.Dosedělová MichaelaPavlík Petr-6-9-8  0328
11.Kadlec MatějWO    0329
12.Brůha OldřichStarý Jiří ml.-8-6-2  03210
13.Dosedělová MichaelaNováková Martina-9-11-3  03211
14.Kroc TomášPavlík Petr-7-3-9  03212
15.Brůha OldřichKadlec Matěj-7-13-6  03213
16.Dosedělová MichaelaStarý Jiří ml.-8889 31313
17.Kroc TomášNováková Martina-75-81-1123314
18.Pavlík PetrWO    03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Dosedělová Michaela22Kadlec Matěj21
Kroc Tomáš13Starý Jiří ml.12
Brůha Oldřich04Nováková Martina30
   Pavlík Petr30
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov DVrchní
rozhodčí:
Kohutka Josef st.
HOSTUJÍCÍ:KST Most BRozhodčí:Pichová Dana
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1224:39488:575KST Most B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beránek Václav st.
Smrčka Jiří
 
 
Ruta Vladimír
Nemazal Zdeněk
 
 
642  3010
2.Belák Dušan
Pichová Martina
 
 
Hofmann Martin st.
Městka Petr
 
 
-5-9-4  0311
3.Smrčka JiříMěstka Petr-93-6-5 1312
4.Belák DušanHofmann Martin st.-3-3-3  0313
5.Pichová MartinaNemazal Zdeněk-1-7-4  0314
6.Beránek Václav st.Ruta Vladimír766  3024
7.Belák DušanMěstka Petr-4-6-6  0325
8.Pichová MartinaHofmann Martin st.-6-2-6  0326
9.Beránek Václav st.Nemazal Zdeněk-9844 3136
10.Smrčka JiříRuta Vladimír5-59-1263246
11.Pichová MartinaMěstka Petr10-6-1-5 1347
12.Beránek Václav st.Hofmann Martin st.558  3057
13.Smrčka JiříNemazal Zdeněk10-7-7-4 1358
14.Lála FrantišekRuta Vladimír-7-3-6  0359
15.Beránek Václav st.Městka Petr524  3069
16.Smrčka JiříHofmann Martin st.-67-9-6 13610
17.Lála FrantišekNemazal Zdeněk6-4-11-5 13611
18.Pichová MartinaRuta Vladimír-69-7-7 13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Smrčka Jiří13Městka Petr31
Belák Dušan02Hofmann Martin st.31
Pichová Martina04Nemazal Zdeněk31
Beránek Václav st.40Ruta Vladimír22
Lála František02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Libědice AVrchní
rozhodčí:
Tomeš Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Meziboří ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Libědice 96, 438 1 Žatec, bývalá školaRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:34615:595nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soutner Václav st.
Kalánek Josef
 
 
Čtvrtečka Petr
Kadlec Zdeněk
 
 
873  3010
2.Lhotský Milan
Stütz Rainer
 
 
Sirotek Václav
Burš Pavel
 
 
9-3-7-6 1311
3.Lhotský MilanBurš Pavel-6-7-4  0312
4.Kalánek JosefSirotek Václav-7-5-3  0313
5.Stütz RainerKadlec Zdeněk77-8-10-102314
6.Soutner Václav st.Čtvrtečka Petr768  3024
7.Kalánek JosefBurš Pavel-8-11-2  0325
8.Stütz RainerSirotek Václav-9-7-7  0326
9.Soutner Václav st.Kadlec Zdeněk3-844 3136
10.Lhotský MilanČtvrtečka Petr10-86-663246
11.Stütz RainerBurš Pavel-3-7-4  0347
12.Soutner Václav st.Sirotek Václav455  3057
13.Lhotský MilanKadlec Zdeněk89-9-943267
14.Kalánek JosefČtvrtečka Petr-121064 3177
15.Soutner Václav st.Burš Pavel355  3087
16.Lhotský MilanSirotek Václav-889-9-82388
17.Kalánek JosefKadlec Zdeněk98-2-7-82389
18.Stütz RainerČtvrtečka Petr-11492 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lhotský Milan22Burš Pavel31
Kalánek Josef13Sirotek Václav31
Stütz Rainer13Kadlec Zdeněk22
Soutner Václav st.40Čtvrtečka Petr04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most DVrchní
rozhodčí:
Bencs Ladislav
HOSTUJÍCÍ:OÚ Blažim A TygřiRozhodčí:Žielinský Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:Hrodek Šimon
Datum dle rozpisu17. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:Macháček Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:541:22628:531SKST Baník Most D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vondráček Filip
Žielinský Tomáš
 
 
Zámek Vladimír
Bartko Ondřej
 
 
-107-9773210
2.Macháček Jiří
Skružný Vratislav
 
 
Gaži Radek
Káninský Jaroslav
 
 
1066  3020
3.Žielinský TomášZámek Vladimír-1088-483230
4.Vondráček FilipBartko Ondřej68-9-5-72331
5.Macháček JiříGaži Radek662  3041
6.Skružný VratislavKáninský Jaroslav37-115 3151
7.Vondráček FilipZámek Vladimír-11-14-12  0352
8.Macháček JiříBartko Ondřej887  3062
9.Skružný VratislavGaži Radek354  3072
10.Žielinský TomášKáninský Jaroslav-811104 3182
11.Macháček JiříZámek Vladimír696  3092
12.Hrodek ŠimonBartko Ondřej-7-7-5  0393
13.Žielinský TomášGaži Radek5104  30103
14.Vondráček FilipKáninský Jaroslav-5-7-5  03104
15.Hrodek ŠimonZámek Vladimír-5-2-3  03105
16.Žielinský TomášBartko Ondřej5-9815 31115
17.Vondráček FilipGaži Radek1036  30125
18.Macháček JiříKáninský Jaroslav396  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Žielinský Tomáš40Zámek Vladimír22
Vondráček Filip13Bartko Ondřej22
Macháček Jiří40Gaži Radek04
Skružný Vratislav20Káninský Jaroslav13
Hrodek Šimon02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy