Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OÚ Blažim A TygřiVrchní
rozhodčí:
Bartko Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Třebívlice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD BlažimRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:37627:681TJ Sokol Třebívlice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartko Pavel ml.
Uhlík Jiří
 
 
Šolar Milan
Maxa Lukáš
 
 
-10-1211-10 1301
2.Zámek Vladimír
Bartko Ondřej
 
 
Koutský Jaroslav
Kalivoda Petr
 
 
1066  3011
3.Bartko OndřejMaxa Lukáš6-10-5-5 1312
4.Zámek VladimírŠolar Milan-98510 3122
5.Bartko Pavel ml.Koutský Jaroslav9109  3032
6.Uhlík JiříKalivoda Petr6-9-6-9 1333
7.Zámek VladimírMaxa Lukáš94-810 3143
8.Bartko Pavel ml.Šolar Milan78-118 3153
9.Uhlík JiříKoutský Jaroslav-59119 3163
10.Bartko OndřejKalivoda Petr-68-9-9 1364
11.Bartko Pavel ml.Maxa Lukáš-44-5-5 1365
12.Uhlík JiříŠolar Milan8-5-4-1 1366
13.Bartko OndřejKoutský Jaroslav-12-4-6  0367
14.Zámek VladimírKalivoda Petr-4-9-7  0368
15.Uhlík JiříMaxa Lukáš10-10-88-82369
16.Bartko OndřejŠolar Milan116-78 3179
17.Zámek VladimírKoutský Jaroslav9-610-893289
18.Bartko Pavel ml.Kalivoda Petr-7-4-6  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bartko Ondřej13Maxa Lukáš31
Zámek Vladimír31Šolar Milan13
Bartko Pavel ml.22Koutský Jaroslav13
Uhlík Jiří13Kalivoda Petr40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Meziboří AVrchní
rozhodčí:
Hocelík Viktor
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most DRozhodčí:Burš Ivan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 340, Meziboří, PSČ 435 13, Malá tělocvičnaRozhodčí:Slivoň Miloš
Datum dle rozpisu27. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:Král Erich
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1228:38559:598SKST Baník Most D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čtvrtečka Petr
Burš Ivan
 
 
Vondráček Filip
Žielinský Tomáš
 
 
8-7-4-9 1301
2.Sirotek Václav
Burš Pavel
 
 
Macháček Jiří
Skružný Vratislav
 
 
-7-6-12  0302
3.Čtvrtečka PetrMacháček Jiří-6-5-8  0303
4.Sirotek VáclavSkružný Vratislav487  3013
5.Burš PavelŽielinský Tomáš4-7-7-3 1314
6.Kadlec ZdeněkLukaščuk Miroslav2-1378 3124
7.Sirotek VáclavMacháček Jiří-84-6-5 1325
8.Burš PavelSkružný Vratislav36-5-4-72326
9.Kadlec ZdeněkŽielinský Tomáš-6-824-112327
10.Čtvrtečka PetrLukaščuk Miroslav-104-4-6 1328
11.Burš PavelMacháček Jiří-59-6-6 1329
12.Kadlec ZdeněkSkružný Vratislav63-16 3139
13.Čtvrtečka PetrŽielinský Tomáš-6-7-9  03310
14.Sirotek VáclavVondráček Filip667  30410
15.Kadlec ZdeněkMacháček Jiří-1-2-4  03411
16.Čtvrtečka PetrSkružný Vratislav-85-6-9 13412
17.Sirotek VáclavŽielinský Tomáš9816  30512
18.Burš PavelVondráček Filip936  30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Čtvrtečka Petr04Macháček Jiří40
Sirotek Václav31Skružný Vratislav22
Burš Pavel13Žielinský Tomáš31
Kadlec Zdeněk22Lukaščuk Miroslav11
   Vondráček Filip02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Most BVrchní
rozhodčí:
Hofmann Martin ml.
HOSTUJÍCÍ:KST Libědice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Albrechtická 414, 434 01 Most, Budova SVČ Most - modrá hernaRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:23638:534KST Most B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ruta Vladimír
Nemazal Zdeněk
 
 
Soutner Václav st.
Kalánek Josef
 
 
-6-7-6  0301
2.Hofmann Martin st.
Městka Petr
 
 
Lhotský Milan
Stütz Rainer
 
 
787  3011
3.Městka PetrSoutner Václav st.-89-8-9 1312
4.Hofmann Martin st.Lhotský Milan58-63 3122
5.Nemazal ZdeněkKalánek Josef674  3032
6.Ruta VladimírStütz Rainer827  3042
7.Hofmann Martin st.Soutner Václav st.-3-78-7 1343
8.Nemazal ZdeněkLhotský Milan7-966 3153
9.Ruta VladimírKalánek Josef87-104 3163
10.Městka PetrStütz Rainer778  3073
11.Nemazal ZdeněkSoutner Václav st.-5-78-6 1374
12.Ruta VladimírLhotský Milan-9784 3184
13.Městka PetrKalánek Josef5-984 3194
14.Hofmann Martin st.Stütz Rainer747  30104
15.Ruta VladimírSoutner Václav st.-4-87-3 13105
16.Městka PetrLhotský Milan-107810 31115
17.Hofmann Martin st.Kalánek Josef7-838 31125
18.Nemazal ZdeněkStütz Rainer94-95 31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Městka Petr31Soutner Václav st.40
Hofmann Martin st.31Lhotský Milan04
Nemazal Zdeněk31Kalánek Josef04
Ruta Vladimír31Stütz Rainer04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem CVrchní
rozhodčí:
Pavlík Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Studentská ul.626,403 31 Ústí nad Labem-Neštěmice, Nová tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:638:26 SKP Sever Ústí nad Labem C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlík Petr
Starý Jiří ml.
 
 
Beránek Václav st.
Smrčka Jiří
 
 
     0301
2.Kadlec Matěj
Keller Filip
 
 
Pichová Martina
Belák Dušan
 
 
     3011
3.Keller FilipBeránek Václav st.     0312
4.Pavlík PetrSmrčka Jiří     2313
5.Kadlec MatějPichová Martina     3223
6.Starý Jiří ml.Belák Dušan     3033
7.Pavlík PetrBeránek Václav st.     0334
8.Kadlec MatějSmrčka Jiří     3244
9.Starý Jiří ml.Pichová Martina     3054
10.Keller FilipBelák Dušan     3064
11.Kadlec MatějBeránek Václav st.     0365
12.Starý Jiří ml.Smrčka Jiří     3275
13.Keller FilipPichová Martina     3285
14.Pavlík PetrBelák Dušan     3095
15.Starý Jiří ml.Beránek Václav st.     0396
16.Keller FilipSmrčka Jiří     30106
17.Pavlík PetrPichová Martina     30116
18.Kadlec MatějBelák Dušan     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Keller Filip31Beránek Václav st.40
Pavlík Petr22Smrčka Jiří13
Kadlec Matěj31Pichová Martina04
Starý Jiří ml.31Belák Dušan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Lubenec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Březenecká Chomutov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karlovarská 181, 439 83 Lubenec, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:41601:681TJ Baník Březenecká Chomutov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šašek Vladimír
Vukliševič Tomáš
 
 
Kroc Tomáš
Šmíd Jiří
 
 
81010  3010
2.Kuttelwascher Luboš
Podařil Petr
 
 
Brůha Oldřich
Cipro Petr
 
 
-4-101010-62311
3.Vukliševič TomášCipro Petr-9-8-8  0312
4.Šašek VladimírŠmíd Jiří-49-610103222
5.Kuttelwascher LubošBrůha Oldřich6-1-8-5 1323
6.Podařil PetrKroc Tomáš-4-911-8 1324
7.Šašek VladimírCipro Petr4-1175 3134
8.Kuttelwascher LubošŠmíd Jiří-7-5-6  0335
9.Podařil PetrBrůha Oldřich-96-6-5 1336
10.Vukliševič TomášKroc Tomáš6-5-2483246
11.Kuttelwascher LubošCipro Petr-11-9-4  0347
12.Podařil PetrŠmíd Jiří-6-488-92348
13.Vukliševič TomášBrůha Oldřich-5578 3158
14.Šašek VladimírKroc Tomáš875  3068
15.Podařil PetrCipro Petr-8-6-2  0369
16.Vukliševič Tomᚊmíd Jiří-585-883279
17.Šašek VladimírBrůha Oldřich-686-9-923710
18.Kuttelwascher LubošKroc Tomáš-8-5-3  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vukliševič Tomáš31Cipro Petr31
Šašek Vladimír31Šmíd Jiří22
Kuttelwascher Luboš04Brůha Oldřich31
Podařil Petr04Kroc Tomáš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Klášterec nad Ohří AVrchní
rozhodčí:
Hlaváč František
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lenešice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium Klášterec nad Ohří, Chomutovská 459Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2016 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:37 TJ Sokol Lenešice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlaváč Vít
Voříšek Jan
 
 
Koželuh Jindřich
Vlček Jakub
 
 
     1301
2.Větrovský Jan
Jícha Milan
 
 
Ledvina Vilém
Obr Jaroslav
 
 
     3211
3.Jícha MilanVlček Jakub     3021
4.Hlaváč VítLedvina Vilém     0322
5.Voříšek JanObr Jaroslav     0323
6.Větrovský MilanKoželuh Jindřich     3033
7.Hlaváč VítVlček Jakub     1334
8.Voříšek JanLedvina Vilém     0335
9.Větrovský MilanObr Jaroslav     3145
10.Jícha MilanKoželuh Jindřich     2346
11.Voříšek JanVlček Jakub     0347
12.Větrovský MilanLedvina Vilém     3057
13.Jícha MilanObr Jaroslav     3067
14.Hlaváč VítKoželuh Jindřich     0368
15.Větrovský MilanVlček Jakub     2369
16.Jícha MilanLedvina Vilém     23610
17.Hlaváč VítObr Jaroslav     31710
18.Voříšek JanKoželuh Jindřich     03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jícha Milan22Vlček Jakub31
Hlaváč Vít13Ledvina Vilém31
Voříšek Jan04Obr Jaroslav13
Větrovský Milan31Koželuh Jindřich31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy