Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Třebívlice AVrchní
rozhodčí:
Koutský Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lenešice ARozhodčí:Šolar Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského nám.17, TřebívliceRozhodčí:Maxa Zdeněk
Datum dle rozpisu04. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:Kalivoda Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:36582:627TJ Sokol Lenešice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koutský Jaroslav
Šolar Milan
 
 
Zlatohlávek Jaroslav
Ledvina Vilém
 
 
-3-87-7 1301
2.Maxa Lukáš
Kalivoda Petr
 
 
Vlček Jakub
Koželuh Jindřich
 
 
-111010-833211
3.Maxa LukášZlatohlávek Jaroslav-8-9-6  0312
4.Šolar MilanVlček Jakub-106116 3122
5.Koutský JaroslavKoželuh Jindřich-8-2-4  0323
6.Kalivoda PetrLedvina Vilém8-7-58-102324
7.Šolar MilanZlatohlávek Jaroslav-5-9-8  0325
8.Koutský JaroslavVlček Jakub166  3035
9.Kalivoda PetrKoželuh Jindřich-9-8-3  0336
10.Maxa LukášLedvina Vilém-26-10-9 1337
11.Koutský JaroslavZlatohlávek Jaroslav8-3-9663247
12.Kalivoda PetrVlček Jakub898  3057
13.Maxa LukášKoželuh Jindřich7-9-10-14 1358
14.Šolar MilanLedvina Vilém-3-6-6  0359
15.Kalivoda PetrZlatohlávek Jaroslav111110  3069
16.Maxa LukášVlček Jakub-7699 3179
17.Šolar MilanKoželuh Jindřich1086  3089
18.Koutský JaroslavLedvina Vilém-6-4-7  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Maxa Lukáš13Zlatohlávek Jaroslav22
Šolar Milan22Vlček Jakub04
Koutský Jaroslav22Koželuh Jindřich31
Kalivoda Petr22Ledvina Vilém40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Březenecká Chomutov BVrchní
rozhodčí:
Klíma Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Klášterec nad Ohří ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO, Zahradní ChomutovRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:43577:681TJ Klášterec nad Ohří A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kroc Tomáš
Šmíd Jiří
 
 
Voříšek Jan
Hlaváč Vít
 
 
-96-9373210
2.Brůha Oldřich
Cipro Petr
 
 
Větrovský Milan
Jícha Milan
 
 
4-4-910-92311
3.Cipro PetrVětrovský Milan-6-7-7  0312
4.Šmíd JiříJícha Milan-5-14-8  0313
5.Kroc TomášHlaváč Vít-748-8133223
6.Brůha OldřichVoříšek Jan1196  3033
7.Šmíd JiříVětrovský Milan-2-0-6  0334
8.Kroc TomášJícha Milan-7-12-4  0335
9.Brůha OldřichHlaváč Vít-4-1-3  0336
10.Cipro PetrVoříšek Jan57-76 3146
11.Kroc TomášVětrovský Milan-810-6-8 1347
12.Brůha OldřichJícha Milan-89-4-8 1348
13.Cipro PetrHlaváč Vít26-9-1093258
14.Šmíd JiříVoříšek Jan-5955 3168
15.Brůha OldřichVětrovský MilanWO    0369
16.Cipro PetrJícha Milan-4-39-9 13610
17.Šmíd JiříHlaváč Vít7-15-7-6 13611
18.Kroc TomášVoříšek Jan-5-8106732711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Cipro Petr22Větrovský Milan30
Šmíd Jiří13Jícha Milan40
Kroc Tomáš22Hlaváč Vít22
Brůha Oldřich12Voříšek Jan04
WO01WO10
Oldřich Brůha - žaludeční potíže - Wo



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov DVrchní
rozhodčí:
Kohutka Josef st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Lubenec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:540:26 TTC Litvínov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Váňa Hynek
Smrčka Jiří
 
 
Kieswetter Vojtěch st.
Šašek Vladimír
 
 
48-87 3110
2.Beránek Václav st.
Pichová Martina
 
 
Kuttelwascher Luboš
Vukliševič Tomáš
 
 
8-4-79113220
3.Váňa HynekVukliševič Tomáš-73108 3130
4.Smrčka JiříKieswetter Vojtěch st.8-783 3140
5.Pichová MartinaKuttelwascher Luboš869  3050
6.Beránek Václav st.Šašek Vladimír689  3060
7.Smrčka JiříVukliševič Tomáš-59-7693270
8.Pichová MartinaKieswetter Vojtěch st.6-8-6-6 1371
9.Beránek Václav st.Kuttelwascher Luboš754  3081
10.Váňa HynekŠašek Vladimír3134  3091
11.Pichová MartinaVukliševič Tomáš-1-2-5  0392
12.Beránek Václav st.Kieswetter Vojtěch st.66-99 31102
13.Váňa HynekKuttelwascher Luboš3-877 31112
14.Žáčková ZdeňkaŠašek Vladimír-11-10-9  03113
15.Beránek Václav st.Vukliševič Tomáš264  30123
16.Váňa HynekKieswetter Vojtěch st.     03124
17.Žáčková ZdeňkaKuttelwascher Luboš-1-656732134
18.Pichová MartinaŠašek Vladimír-5-8-5  03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Váňa Hynek31Vukliševič Tomáš13
Smrčka Jiří20Kieswetter Vojtěch st.22
Pichová Martina13Kuttelwascher Luboš04
Beránek Václav st.40Šašek Vladimír22
Žáčková Zdeňka11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Libědice AVrchní
rozhodčí:
Tomeš Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Libědice 96, 438 1 Žatec, bývalá školaRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:644:29670:586KST Libědice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soutner Václav st.
Kalánek Josef
 
 
Grubr Vojtěch
Stárek Adam
 
 
10-5-93-42301
2.Hadbávny Jan
Stütz Rainer
 
 
Nováková Martina
Pavlík Petr
 
 
9-3-4-6 1302
3.Lhotský MilanGrubr Vojtěch-677-6-102303
4.Hadbávny JanStárek Adam747  3013
5.Kalánek JosefNováková Martina-75-4-5 1314
6.Soutner Václav st.Pavlík Petr663  3024
7.Hadbávny JanGrubr Vojtěch5-9-6833234
8.Kalánek JosefStárek Adam-94-6973244
9.Soutner Václav st.Nováková Martina59-101 3154
10.Lhotský MilanPavlík Petr-895-853264
11.Kalánek JosefGrubr Vojtěch-4658 3174
12.Soutner Václav st.Stárek Adam44-75 3184
13.Lhotský MilanNováková Martina5-9-7-6 1385
14.Hadbávny JanPavlík Petr1075  3095
15.Soutner Václav st.Grubr Vojtěch86-88 31105
16.Lhotský MilanStárek Adam-4757 31115
17.Hadbávny JanNováková Martina681  30125
18.Kalánek JosefPavlík Petr6-5-5-4 13126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lhotský Milan22Grubr Vojtěch13
Hadbávny Jan40Stárek Adam04
Kalánek Josef22Nováková Martina22
Soutner Václav st.40Pavlík Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most DVrchní
rozhodčí:
Bencs Ladislav
HOSTUJÍCÍ:KST Most BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:25600:556SKST Baník Most D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vondráček Filip
Žielinský Tomáš
 
 
Hofmann Martin st.
Městka Petr
 
 
6-9910 3110
2.Macháček Jiří
Skružný Vratislav
 
 
Dvořák Michal
Nemazal Zdeněk
 
 
675  3020
3.Vondráček FilipHofmann Martin st.-3-5-4  0321
4.Skružný VratislavRuta Vladimír513-69 3131
5.Žielinský TomášNemazal Zdeněk888  3041
6.Macháček JiříDvořák Michal586  3051
7.Skružný VratislavHofmann Martin st.-10-375-52352
8.Žielinský TomášRuta Vladimír578  3062
9.Macháček JiříNemazal Zdeněk796  3072
10.Vondráček FilipDvořák Michal-8-13-8  0373
11.Žielinský TomášHofmann Martin st.-8-10-7  0374
12.Macháček JiříRuta Vladimír563  3084
13.Vondráček FilipNemazal Zdeněk105-5-8-72385
14.Skružný VratislavDvořák Michal8-1089 3195
15.Macháček JiříHofmann Martin st.576  30105
16.Vondráček FilipRuta Vladimír-510510 31115
17.Skružný VratislavNemazal Zdeněk9-6-8-10 13116
18.Hrodek ŠimonDvořák Michal-4-7-5  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vondráček Filip13Hofmann Martin st.31
Skružný Vratislav22Ruta Vladimír04
Žielinský Tomáš21Nemazal Zdeněk22
Macháček Jiří40Dvořák Michal22
Hrodek Šimon01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OÚ Blažim A TygřiVrchní
rozhodčí:
Bartko Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Meziboří ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD BlažimRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:27 OÚ Blažim A Tygři

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Káninský Jaroslav
Lakatoš Roman
 
 
Sirotek Václav
Burš Pavel
 
 
-312-6-10 1301
2.Uhlík Jiří
Bartko Pavel ml.
 
 
Čtvrtečka Petr
Král Erich
 
 
669  3011
3.Bartko OndřejSirotek Václav4710  3021
4.Lakatoš RomanBurš Pavel996  3031
5.Bartko Pavel ml.Král Erich867  3041
6.Uhlík JiříČtvrtečka Petr628  3051
7.Lakatoš RomanSirotek Václav-3-3-2  0352
8.Bartko Pavel ml.Burš Pavel86-3-12-42353
9.Uhlík JiříKrál Erich5-98-943263
10.Bartko OndřejČtvrtečka Petr43-11-1173273
11.Bartko Pavel ml.Sirotek Václav-4-76-6 1374
12.Uhlík JiříBurš Pavel-4-10-6  0375
13.Bartko OndřejKrál Erich8-64-813285
14.Lakatoš RomanČtvrtečka Petr675  3095
15.Uhlík JiříSirotek Václav16-57-6532105
16.Bartko OndřejBurš Pavel-610-117-1123106
17.Lakatoš RomanKrál Erich5-1249 31116
18.Bartko Pavel ml.Čtvrtečka Petr     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bartko Ondřej31Sirotek Václav22
Lakatoš Roman31Burš Pavel31
Bartko Pavel ml.22Král Erich04
Uhlík Jiří31Čtvrtečka Petr04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy