Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Meziboří AVrchní
rozhodčí:
Hocelík Viktor
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Třebívlice ARozhodčí:Burš Ivan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 340, Meziboří, PSČ 435 13, Malá tělocvičnaRozhodčí:Slivoň Miloš
Datum dle rozpisu11. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:25 TJ Baník Meziboří A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Burš Pavel
Sirotek Václav
 
 
Kalivoda Petr
Koutský Jaroslav
 
 
5-87-983210
2.Kadlec Zdeněk
Čtvrtečka Petr
 
 
Šolar Milan
Šolar Ladislav
 
 
8811  3020
3.Sirotek VáclavKalivoda Petr7-857 3130
4.Kadlec ZdeněkKoutský Jaroslav5-84-10-92331
5.Čtvrtečka PetrŠolar Milan6-4-7-7 1332
6.Burš PavelŠolar Ladislav25-98 3142
7.Kadlec ZdeněkKalivoda Petr466  3052
8.Čtvrtečka PetrKoutský Jaroslav-3-11-8  0353
9.Burš PavelŠolar Milan266  3063
10.Sirotek VáclavŠolar Ladislav261  3073
11.Čtvrtečka PetrKalivoda Petr-78-10-3 1374
12.Burš PavelKoutský Jaroslav1277  3084
13.Sirotek VáclavŠolar Milan-8-756-52385
14.Kadlec ZdeněkŠolar Ladislav85-107 3195
15.Burš PavelKalivoda Petr10-6-9-8 1396
16.Sirotek VáclavKoutský Jaroslav637  30106
17.Kadlec ZdeněkŠolar Milan-11-987632116
18.Čtvrtečka PetrŠolar Ladislav     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sirotek Václav31Kalivoda Petr22
Kadlec Zdeněk31Koutský Jaroslav22
Čtvrtečka Petr13Šolar Milan22
Burš Pavel31Šolar Ladislav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Most BVrchní
rozhodčí:
Hofmann Martin ml.
HOSTUJÍCÍ:OÚ Blažim A TygřiRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Albrechtická 414, 434 01 Most, Budova SVČ Most - modrá hernaRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:249:17704:523KST Most B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ruta Vladimír
Nemazal Zdeněk
 
 
Lakatoš Roman
Bartko Ondřej
 
 
-7-7-9  0301
2.Hofmann Martin st.
Městka Petr
 
 
Uhlík Jiří
Bartko Pavel ml.
 
 
7167  3011
3.Městka PetrUhlík Jiří584  3021
4.Hofmann Martin st.Lakatoš Roman-16753 3131
5.Nemazal ZdeněkBartko Ondřej738  3041
6.Ruta VladimírBartko Pavel ml.744  3051
7.Hofmann Martin st.Uhlík Jiří756  3061
8.Nemazal ZdeněkLakatoš Roman7-1385 3171
9.Ruta VladimírBartko Ondřej7612  3081
10.Městka PetrBartko Pavel ml.966  3091
11.Nemazal ZdeněkUhlík Jiří6-12-98732101
12.Ruta VladimírLakatoš Roman810-85 31111
13.Městka PetrBartko Ondřej985  30121
14.Hofmann Martin st.Káninský Jaroslav4-974 31131
15.Ruta VladimírUhlík Jiří6-7-98832141
16.Městka PetrLakatoš Roman-663-91232151
17.Hofmann Martin st.Bartko Ondřej-9844 31161
18.Nemazal ZdeněkKáninský Jaroslav-9-33-9 13162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Městka Petr40Uhlík Jiří04
Hofmann Martin st.40Lakatoš Roman04
Nemazal Zdeněk31Bartko Ondřej04
Ruta Vladimír40Bartko Pavel ml.02
   Káninský Jaroslav11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem CVrchní
rozhodčí:
Novák Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Studentská ul.626,403 31 Ústí nad Labem-Neštěmice, Nová tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1329:44628:729SKST Baník Most D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlík Petr
Starý Jiří ml.
 
 
Žielinský Tomáš
Vondráček Filip
 
 
77-69 3110
2.Nováková Martina
Stárek Adam
 
 
Macháček Jiří
Skružný Vratislav
 
 
-7-58-6 1311
3.Nováková MartinaMacháček Jiří-79-4-6 1312
4.Pavlík PetrŽielinský Tomáš-12-78-5 1313
5.Starý Jiří ml.Skružný Vratislav-9-6-4  0314
6.Stárek AdamLukaščuk Miroslav9-9-8883224
7.Pavlík PetrMacháček Jiří-12-378-42325
8.Starý Jiří ml.Žielinský Tomáš-5-99-9 1326
9.Stárek AdamSkružný Vratislav911-109 3136
10.Nováková MartinaLukaščuk Miroslav98-87 3146
11.Starý Jiří ml.Macháček Jiří-511-4-2 1347
12.Stárek AdamŽielinský Tomáš-812-10-6 1348
13.Nováková MartinaSkružný Vratislav-7124-6-72349
14.Pavlík PetrLukaščuk Miroslav-3-10-5  03410
15.Stárek AdamMacháček Jiří-9-98-8 13411
16.Nováková MartinaVondráček Filip579  30511
17.Pavlík PetrSkružný Vratislav7-9-75-623512
18.Starý Jiří ml.Lukaščuk Miroslav-5-66-6 13513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nováková Martina22Macháček Jiří40
Pavlík Petr04Žielinský Tomáš30
Starý Jiří ml.04Skružný Vratislav31
Stárek Adam22Lukaščuk Miroslav22
   Vondráček Filip01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Lubenec BVrchní
rozhodčí:
Michal Jozef
HOSTUJÍCÍ:KST Libědice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karlovarská 181, 439 83 Lubenec, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1516:47463:644KST Libědice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šašek Vladimír
Kieswetter Vojtěch st.
 
 
Soutner Václav st.
Kalánek Josef
 
 
-5-7-9  0301
2.Vukliševič Tomáš
Figa Norbert
 
 
Hadbávny Jan
Stütz Rainer
 
 
-4-4-8  0302
3.Vukliševič TomášSoutner Václav st.-7-9-6  0303
4.Šašek VladimírHadbávny Jan-7-67-13 1304
5.Figa NorbertLhotský Milan-6-4-1  0305
6.Kieswetter Vojtěch st.Kalánek Josef-41211-4-72306
7.Šašek VladimírSoutner Václav st.-4-11-10  0307
8.Figa NorbertHadbávny Jan-0-3-5  0308
9.Kieswetter Vojtěch st.Lhotský Milan34-59 3118
10.Vukliševič TomášKalánek Josef-3-3-5  0319
11.Figa NorbertStütz Rainer9-5-13-3 13110
12.Kieswetter Vojtěch st.Hadbávny Jan-9-5-10  03111
13.Vukliševič TomášLhotský Milan16-9-8-1023112
14.Šašek VladimírKalánek Josef85-611 31212
15.Kieswetter Vojtěch st.Stütz Rainer869  30312
16.Vukliševič TomášHadbávny Jan-5-5-4  03313
17.Šašek VladimírLhotský Milan-5-05-7 13314
18.Figa NorbertKalánek Josef-7-7-2  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vukliševič Tomáš04Soutner Václav st.20
Šašek Vladimír13Hadbávny Jan40
Figa Norbert04Lhotský Milan31
Kieswetter Vojtěch st.22Kalánek Josef31
   Stütz Rainer11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Klášterec nad Ohří AVrchní
rozhodčí:
Hlaváč František
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium Klášterec nad Ohří, Chomutovská 459Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2016 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:35 TTC Litvínov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Voříšek Jan
Hlaváč Vít
 
 
Smrčka Jiří
Váňa Hynek
 
 
     2301
2.Jícha Milan
Větrovský Milan
 
 
Beránek Václav st.
Pichová Martina
 
 
     3211
3.Jícha MilanBeránek Václav st.     0312
4.Hlaváč VítSmrčka Jiří     0313
5.Voříšek JanVáňa Hynek     2314
6.Větrovský MilanPichová Martina     3024
7.Hlaváč VítBeránek Václav st.     0325
8.Voříšek JanSmrčka Jiří     0326
9.Větrovský MilanVáňa Hynek     3136
10.Jícha MilanPichová Martina     3046
11.Voříšek JanBeránek Václav st.     0347
12.Větrovský MilanSmrčka Jiří     3157
13.Jícha MilanVáňa Hynek     0358
14.Hlaváč VítPichová Martina     3068
15.Větrovský MilanBeránek Václav st.     0369
16.Jícha MilanSmrčka Jiří     3079
17.Hlaváč VítVáňa Hynek     3189
18.Voříšek JanPichová Martina     23810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jícha Milan22Beránek Václav st.40
Hlaváč Vít22Smrčka Jiří22
Voříšek Jan04Váňa Hynek22
Větrovský Milan31Pichová Martina13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lenešice AVrchní
rozhodčí:
Ďuračka Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Březenecká Chomutov BRozhodčí:Uldrich Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
B. Němcové 314, 439 23 Lenešice, přísálí Sokolovny LenešiceRozhodčí:Uldrich Miroslav
Datum dle rozpisu11. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:Obr Jaroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:24676:595TJ Sokol Lenešice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zlatohlávek Jaroslav
Ledvina Vilém
 
 
Kroc Tomáš
Kratochvíl Jiří
 
 
1095  3010
2.Koželuh Jindřich
Vlček Jakub
 
 
Cipro Petr
Brůha Oldřich
 
 
-10911-573220
3.Ledvina VilémCipro Petr-12-9-8  0321
4.Zlatohlávek JaroslavKratochvíl Jiří1187  3031
5.Vlček JakubBrůha Oldřich5-74-763241
6.Koželuh JindřichKroc Tomáš984  3051
7.Zlatohlávek JaroslavCipro Petr-7-58763261
8.Vlček JakubKratochvíl Jiří710-7-4-42362
9.Koželuh JindřichBrůha Oldřich-7778 3172
10.Ledvina VilémKroc Tomáš-1197-763282
11.Vlček JakubCipro Petr8-8-8733292
12.Koželuh JindřichKratochvíl Jiří8710  30102
13.Ledvina VilémBrůha Oldřich788  30112
14.Zlatohlávek JaroslavKroc Tomáš78-57 31122
15.Koželuh JindřichCipro Petr1023  30132
16.Ledvina VilémKratochvíl Jiří677  30142
17.Zlatohlávek JaroslavBrůha Oldřich-8-10-8  03143
18.Vlček JakubKroc Tomáš-56-3-8 13144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ledvina Vilém31Cipro Petr13
Zlatohlávek Jaroslav31Kratochvíl Jiří13
Vlček Jakub22Brůha Oldřich13
Koželuh Jindřich40Kroc Tomáš13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy