Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Třebívlice AVrchní
rozhodčí:
Koutský Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Březenecká Chomutov BRozhodčí:Kalivoda Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského nám.17, TřebívliceRozhodčí:Šolar Ladislav
Datum dle rozpisu18. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:Maxa Lukáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:17 TJ Sokol Třebívlice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šolar Milan
Šolar Ladislav
 
 
Šmíd Jiří
Kratochvíl Jiří
 
 
-69-6-2 1301
2.Maxa Lukáš
Kalivoda Petr
 
 
Cipro Petr
Kroc Tomáš
 
 
-3-49793211
3.Kalivoda PetrCipro Petr5412  3021
4.Šolar MilanKroc Tomáš76-9-1183231
5.Maxa LukášKratochvíl Jiří97-47 3141
6.Koutský JaroslavŠmíd Jiří25-94 3151
7.Šolar MilanCipro Petr65-98 3161
8.Maxa LukášKroc Tomáš679  3071
9.Koutský JaroslavKratochvíl Jiří268  3081
10.Kalivoda PetrŠmíd Jiří-79710 3191
11.Maxa LukášCipro Petr101010  30101
12.Šolar LadislavKroc Tomáš-105-89-323102
13.Kalivoda PetrKratochvíl Jiří7510  30112
14.Šolar MilanŠmíd Jiří     30122
15.Šolar LadislavCipro Petr-9-9-7  03123
16.Kalivoda PetrKroc Tomáš1049  30133
17.Šolar MilanKratochvíl Jiří847  30143
18.Maxa Lukᚊmíd Jiří     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kalivoda Petr40Cipro Petr13
Šolar Milan40Kroc Tomáš13
Maxa Lukáš40Kratochvíl Jiří04
Koutský Jaroslav20Šmíd Jiří04
Šolar Ladislav02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov DVrchní
rozhodčí:
Kohutka Josef st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lenešice ARozhodčí:Belák Dušan
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:Pichová Dana
Datum dle rozpisu18. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1418:46509:651TJ Sokol Lenešice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Belák Dušan
Glajc Jaroslav
 
 
Zlatohlávek Jaroslav
Ledvina Vilém
 
 
-6-7-3  0301
2.Smrčka Jiří
Váňa Hynek
 
 
Koželuh Jindřich
Vlček Jakub
 
 
8-1196 3111
3.Glajc JaroslavZlatohlávek Jaroslav-3-5-6  0312
4.Belák DušanKoželuh Jindřich-6-4-8  0313
5.Váňa HynekLedvina Vilém-78-5-9 1314
6.Smrčka JiříVlček Jakub67-5-11-92315
7.Belák DušanZlatohlávek Jaroslav-8-7-8  0316
8.Váňa HynekKoželuh Jindřich9-7-7-5 1317
9.Smrčka JiříLedvina Vilém7-988 3127
10.Glajc JaroslavVlček Jakub-9-7-9  0328
11.Váňa HynekZlatohlávek Jaroslav-876-5113238
12.Jakešová VeronikaKoželuh Jindřich-6-7-7  0339
13.Glajc JaroslavLedvina Vilém-3-5-8  03310
14.Belák DušanVlček Jakub-5-68-9 13311
15.Jakešová VeronikaZlatohlávek Jaroslav-6-5-3  03312
16.Glajc JaroslavKoželuh Jindřich-5-7-8  03313
17.Belák DušanLedvina Vilém-8-76-10 13314
18.Váňa HynekVlček Jakub989  30414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Glajc Jaroslav04Zlatohlávek Jaroslav31
Belák Dušan04Koželuh Jindřich40
Váňa Hynek22Ledvina Vilém31
Smrčka Jiří11Vlček Jakub31
Jakešová Veronika02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Libědice AVrchní
rozhodčí:
Tomeš Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Klášterec nad Ohří ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Libědice 96, 438 1 Žatec, bývalá školaRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:18631:382KST Libědice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lhotský Milan
Kalánek Josef
 
 

 
 
WO    3010
2.Soutner Václav st.
Hadbávny Jan
 
 
Větrovský Milan
Hlaváč Vít
 
 
66-9-3-82311
3.Hadbávny JanVětrovský Milan7-4-3-10 1312
4.Lhotský MilanHlaváč Vít10-4-81463222
5.Kalánek JosefVoříšek Jan18-93 3132
6.Soutner Václav st.WO    3042
7.Lhotský MilanVětrovský Milan9-554 3152
8.Kalánek JosefHlaváč Vít6-6-5-8 1353
9.Soutner Václav st.Voříšek Jan5109  3063
10.Hadbávny JanWO    3073
11.Kalánek JosefVětrovský Milan-8-6-4  0374
12.Soutner Václav st.Hlaváč Vít232  3084
13.Hadbávny JanVoříšek Jan76-710 3194
14.Lhotský MilanWO    30104
15.Soutner Václav st.Větrovský Milan334  30114
16.Hadbávny JanHlaváč Vít983  30124
17.Lhotský MilanVoříšek Jan-10607 31134
18.Kalánek JosefWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hadbávny Jan21Větrovský Milan22
Lhotský Milan30Hlaváč Vít13
Kalánek Josef12Voříšek Jan04
Soutner Václav st.30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most DVrchní
rozhodčí:
Žielinský Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Lubenec BRozhodčí:Vondráček Filip
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:Hrodek Šimon
Datum dle rozpisu14. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:Macháček Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:248:10 SKST Baník Most D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lukaščuk Miroslav
Vondráček Filip
 
 
Šašek Vladimír
Kieswetter Vojtěch st.
 
 
652  3010
2.Macháček Jiří
Skružný Vratislav
 
 
Michal Jozef
Vukliševič Tomáš
 
 
974  3020
3.Macháček JiříVukliševič Tomáš575  3030
4.Skružný VratislavŠašek Vladimír887  3040
5.Vondráček FilipKieswetter Vojtěch st.578  3050
6.Lukaščuk MiroslavMichal Jozef4109  3060
7.Skružný VratislavVukliševič Tomáš674  3070
8.Vondráček FilipŠašek Vladimír56-8-9133280
9.Lukaščuk MiroslavKieswetter Vojtěch st.987  3090
10.Macháček JiříMichal Jozef675  30100
11.Vondráček FilipVukliševič Tomáš269  30110
12.Hrodek ŠimonŠašek Vladimír-6-5-3  03111
13.Macháček JiříKieswetter Vojtěch st.546  30121
14.Skružný VratislavMichal Jozef469  30131
15.Hrodek ŠimonVukliševič Tomáš-8-5-4  03132
16.Macháček JiříŠašek Vladimír776  30142
17.Skružný VratislavKieswetter Vojtěch st.-3-987432152
18.Vondráček FilipMichal Jozef     30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Macháček Jiří40Vukliševič Tomáš13
Skružný Vratislav40Šašek Vladimír13
Vondráček Filip40Kieswetter Vojtěch st.04
Lukaščuk Miroslav20Michal Jozef04
Hrodek Šimon02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OÚ Blažim A TygřiVrchní
rozhodčí:
Bartko Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD BlažimRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1521:48583:671SKP Sever Ústí nad Labem C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Káninský Jaroslav
Bartko Ondřej
 
 
Starý Jiří ml.
Pavlík Petr
 
 
-93-111-82301
2.Uhlík Jiří
Bartko Pavel ml.
 
 
Nováková Martina
Kadlec Matěj
 
 
-6-6-4  0302
3.Bartko Pavel ml.Nováková Martina7-7-5-8 1303
4.Uhlík JiříStarý Jiří ml.-4-109-8 1304
5.Bartko OndřejPavlík Petr12-3-6343214
6.Káninský JaroslavKadlec Matěj-6-54-6 1315
7.Uhlík JiříNováková Martina-9-6-8  0316
8.Bartko OndřejStarý Jiří ml.16-94 3126
9.Káninský JaroslavPavlík Petr4-13-87-52327
10.Bartko Pavel ml.Kadlec Matěj2-6-8-7 1328
11.Bartko OndřejNováková Martina-97-7-9 1329
12.Káninský JaroslavStarý Jiří ml.-9-11-5  03210
13.Bartko Pavel ml.Pavlík Petr-5-8-8  03211
14.Uhlík JiříKadlec Matěj9-11-89-423212
15.Káninský JaroslavNováková Martina-6-713-8 13213
16.Bartko Pavel ml.Starý Jiří ml.-8-5-7  03214
17.Uhlík JiříPavlík Petr999  30314
18.Bartko OndřejKadlec Matěj-5-6-8  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bartko Pavel ml.04Nováková Martina40
Uhlík Jiří13Starý Jiří ml.31
Bartko Ondřej22Pavlík Petr22
Káninský Jaroslav04Kadlec Matěj40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Meziboří AVrchní
rozhodčí:
Hocelík Viktor
HOSTUJÍCÍ:KST Most BRozhodčí:Burš Ivan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 340, Meziboří, PSČ 435 13, Malá tělocvičnaRozhodčí:Slivoň Miloš
Datum dle rozpisu15. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:Zralý Daniel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:638:22598:496TJ Baník Meziboří A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sirotek Václav
Burš Pavel
 
 
Zvolánek Pavel
Ruta Vladimír
 
 
534  3010
2.Kadlec Zdeněk
Čtvrtečka Petr
 
 
Hofmann Martin st.
Městka Petr
 
 
-11-6-9  0311
3.Sirotek VáclavMěstka Petr886  3021
4.Kadlec ZdeněkHofmann Martin st.1099  3031
5.Čtvrtečka PetrRuta Vladimír-8-4-3  0332
6.Burš PavelZvolánek Pavel652  3042
7.Kadlec ZdeněkMěstka Petr-64-8-6 1343
8.Čtvrtečka PetrHofmann Martin st.-12-9-10  0344
9.Burš PavelRuta Vladimír8-988 3154
10.Sirotek VáclavZvolánek Pavel563  3064
11.Čtvrtečka PetrMěstka Petr-9-9-9  0365
12.Burš PavelHofmann Martin st.-7-67-4 1366
13.Sirotek VáclavRuta Vladimír86-118 3176
14.Kadlec ZdeněkZvolánek Pavel4612  3086
15.Burš PavelMěstka Petr-9263 3196
16.Sirotek VáclavHofmann Martin st.8811  30106
17.Kadlec ZdeněkRuta Vladimír1034  30116
18.Čtvrtečka PetrZvolánek Pavel-46134 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sirotek Václav40Městka Petr22
Kadlec Zdeněk31Hofmann Martin st.22
Čtvrtečka Petr13Ruta Vladimír13
Burš Pavel31Zvolánek Pavel04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy