Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Třebívlice AVrchní
rozhodčí:
Koutský Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:KST Most BRozhodčí:Maxa Lukáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského nám.17, TřebívliceRozhodčí:Kalivoda Petr
Datum dle rozpisu25. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:Šolar Milan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:32624:652nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koutský Jaroslav
Šolar Milan
 
 
Hofmann Martin st.
Ruta Vladimír
 
 
-6-6-5  0301
2.Maxa Lukáš
Kalivoda Petr
 
 
Dvořák Michal
Nemazal Zdeněk
 
 
911-109 3111
3.Kalivoda PetrHofmann Martin st.-71479 3121
4.Šolar MilanRuta Vladimír8-9-810-62322
5.Koutský JaroslavDvořák Michal-78-8-10 1323
6.Maxa LukášNemazal Zdeněk-4-398-122324
7.Šolar MilanHofmann Martin st.-7-88-6 1325
8.Koutský JaroslavRuta Vladimír988  3035
9.Maxa LukášDvořák Michal-7-7-10  0336
10.Kalivoda PetrNemazal Zdeněk969  3046
11.Koutský JaroslavHofmann Martin st.10-579 3156
12.Maxa LukášRuta Vladimír897  3066
13.Kalivoda PetrDvořák Michal999  3076
14.Šolar MilanNemazal Zdeněk-7-5-6  0377
15.Maxa LukášHofmann Martin st.-88-6-8 1378
16.Kalivoda PetrRuta Vladimír77-8-933288
17.Šolar MilanDvořák Michal-99-7-6 1389
18.Koutský JaroslavNemazal Zdeněk879  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kalivoda Petr40Hofmann Martin st.22
Šolar Milan04Ruta Vladimír13
Koutský Jaroslav31Dvořák Michal31
Maxa Lukáš13Nemazal Zdeněk22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem CVrchní
rozhodčí:
Novák Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Meziboří ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna MeziboříRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:928:35 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlík Petr
Nováková Martina
 
 
Sirotek Václav
Burš Pavel
 
 
     1301
2.Grubr Vojtěch
Stárek Adam
 
 
Čtvrtečka Petr
Kadlec Zdeněk
 
 
     0302
3.Grubr VojtěchSirotek Václav     3212
4.Stárek AdamBurš Pavel     3222
5.Pavlík PetrKadlec Zdeněk     0323
6.Nováková MartinaČtvrtečka Petr     3033
7.Stárek AdamSirotek Václav     3043
8.Pavlík PetrBurš Pavel     0344
9.Nováková MartinaKadlec Zdeněk     3054
10.Grubr VojtěchČtvrtečka Petr     0355
11.Pavlík PetrSirotek Václav     0356
12.Nováková MartinaBurš Pavel     3166
13.Grubr VojtěchKadlec Zdeněk     0367
14.Stárek AdamČtvrtečka Petr     3177
15.Nováková MartinaSirotek Václav     3087
16.Grubr VojtěchBurš Pavel     0388
17.Stárek AdamKadlec Zdeněk     0389
18.Pavlík PetrČtvrtečka Petr     3299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Grubr Vojtěch13Sirotek Václav13
Stárek Adam31Burš Pavel22
Pavlík Petr13Kadlec Zdeněk31
Nováková Martina40Čtvrtečka Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Lubenec BVrchní
rozhodčí:
Michal Jozef
HOSTUJÍCÍ:OÚ Blažim A TygřiRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karlovarská 181, 439 83 Lubenec, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1226:37555:604OÚ Blažim A Tygři

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kieswetter Vojtěch st.
Šašek Vladimír
 
 
Lakatoš Roman
Bartko Ondřej
 
 
878  3010
2.Vukliševič Tomáš
Figa Norbert
 
 
Káninský Jaroslav
Zámek Vladimír
 
 
-8-9-7  0311
3.Vukliševič TomášBartko Ondřej-108-8-6 1312
4.Šašek VladimírLakatoš Roman-67-7-8 1313
5.Kieswetter Vojtěch st.Zámek Vladimír886  3023
6.Figa NorbertKáninský Jaroslav-4-6-4  0324
7.Šašek VladimírBartko Ondřej-9-8110-82325
8.Kieswetter Vojtěch st.Lakatoš Roman-87-7-5 1326
9.Figa NorbertZámek Vladimír-9-6-8  0327
10.Vukliševič TomášKáninský Jaroslav-610104 3137
11.Kieswetter Vojtěch st.Bartko Ondřej-611-59-52338
12.Figa NorbertLakatoš Roman-8-6-5  0339
13.Vukliševič TomášZámek Vladimír-810-6-8 13310
14.Šašek VladimírGaži Radek135  30410
15.Figa NorbertBartko Ondřej-11-15-8  03411
16.Vukliševič TomášLakatoš Roman-3-1-10  03412
17.Šašek VladimírZámek Vladimír1096  30512
18.Kieswetter Vojtěch st.Gaži Radek678  30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vukliševič Tomáš13Bartko Ondřej40
Šašek Vladimír22Lakatoš Roman40
Kieswetter Vojtěch st.22Zámek Vladimír22
Figa Norbert04Káninský Jaroslav11
   Gaži Radek02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Klášterec nad Ohří AVrchní
rozhodčí:
Větrovský Milan
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium Klášterec nad Ohří, Chomutovská 459Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2016 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1421:46576:690SKST Baník Most D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlaváč Vít
Voříšek Jan
 
 
Lukaščuk Miroslav
Skružný Vratislav
 
 
-3-4-11  0301
2.Větrovský Milan
Kraus Václav
 
 
Žielinský Tomáš
Vondráček Filip
 
 
14-311-2-92302
3.Hlaváč VítSkružný Vratislav-10-3-11  0303
4.Voříšek JanVondráček Filip6-9610 3113
5.Kraus VáclavLukaščuk Miroslav-7-5-10  0314
6.Větrovský MilanŽielinský Tomáš-10-11-9  0315
7.Voříšek JanSkružný Vratislav-3-6-9  0316
8.Kraus VáclavVondráček Filip117-9-9-102317
9.Větrovský MilanLukaščuk Miroslav-785-783227
10.Hlaváč VítŽielinský Tomáš-7-7-7  0328
11.Kraus VáclavSkružný Vratislav-4-10-10  0329
12.Větrovský MilanVondráček Filip8-7910 3139
13.Hlaváč VítLukaščuk Miroslav5-5-9-7 13310
14.Voříšek JanŽielinský Tomáš-57-9-10 13311
15.Větrovský MilanSkružný Vratislav109-9-8-823312
16.Hlaváč VítVondráček Filip746  30412
17.Voříšek JanLukaščuk Miroslav-6-5-4  03413
18.Kraus VáclavŽielinský Tomáš-3-910-6 13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hlaváč Vít13Skružný Vratislav40
Voříšek Jan13Vondráček Filip13
Kraus Václav04Lukaščuk Miroslav31
Větrovský Milan22Žielinský Tomáš40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lenešice AVrchní
rozhodčí:
Ďuračka Milan
HOSTUJÍCÍ:KST Libědice ARozhodčí:Uldrich Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
B. Němcové 314, 439 23 Lenešice, přísálí Sokolovny LenešiceRozhodčí:Fiala Dušan
Datum dle rozpisu25. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:Kolár David
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1226:40590:645KST Libědice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vlček Jakub
Uldrich Miroslav
 
 
Stütz Rainer
Hadbávny Jan
 
 
-89-9-4 1301
2.Ledvina Vilém
Koželuh Jindřich
 
 
Soutner Václav st.
Kalánek Josef
 
 
76-1-9-82302
3.Koželuh JindřichSoutner Václav st.-3-4-8  0303
4.Uldrich MiroslavLhotský Milan11-8-7-6 1304
5.Vlček JakubHadbávny Jan-5-10-5  0305
6.Ledvina VilémKalánek Josef728  3015
7.Uldrich MiroslavSoutner Václav st.-610-5-5 1316
8.Vlček JakubLhotský Milan7-9-9453226
9.Ledvina VilémHadbávny Jan1065  3036
10.Koželuh JindřichKalánek Josef-10-98-8 1337
11.Vlček JakubSoutner Václav st.-6-6-8  0338
12.Ledvina VilémLhotský Milan127-9-6-92339
13.Koželuh JindřichHadbávny Jan78-913 3149
14.Uldrich MiroslavKalánek Josef-8-5-11  03410
15.Ledvina VilémSoutner Václav st.7109  30510
16.Koželuh JindřichLhotský Milan-101171 31610
17.Uldrich MiroslavHadbávny Jan-9-11-6  03611
18.Vlček JakubKalánek Josef-10-8-3  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Koželuh Jindřich22Soutner Václav st.31
Uldrich Miroslav04Lhotský Milan22
Vlček Jakub13Hadbávny Jan22
Ledvina Vilém31Kalánek Josef31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Březenecká Chomutov BVrchní
rozhodčí:
Klíma Karel
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov DRozhodčí:Brůha Oldřich
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO, Zahradní ChomutovRozhodčí:Cipro Petr
Datum dle rozpisu23. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:Kratochvíl Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1226:40 TTC Litvínov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brůha Oldřich
Cipro Petr
 
 
Smrčka Jiří
Váňa Hynek
 
 
-6-96-8 1301
2.Kroc Tomáš
Kratochvíl Jiří
 
 
Beránek Václav st.
Žáčková Zdeňka
 
 
-610-3-11 1302
3.Cipro PetrBeránek Václav st.-10-6-5  0303
4.Kroc TomášSmrčka Jiří9-5-9963213
5.Kratochvíl JiříVáňa Hynek-10378 3123
6.Brůha OldřichŽáčková Zdeňka256  3033
7.Kroc TomášBeránek Václav st.-9-5-5  0334
8.Kratochvíl JiříSmrčka Jiří-99-10-1 1335
9.Brůha OldřichVáňa Hynek-6-9-9  0336
10.Cipro PetrŽáčková Zdeňka69-8-8-102337
11.Kratochvíl JiříBeránek Václav st.-1-5-2  0338
12.Brůha OldřichSmrčka Jiří-7-9-9  0339
13.Cipro PetrVáňa Hynek-9-8-8  03310
14.Kroc Tomᚎáčková Zdeňka7-677 31410
15.Brůha OldřichBeránek Václav st.-39-4-2 13411
16.Cipro PetrSmrčka Jiří     30511
17.Kroc TomášVáňa Hynek     30611
18.Kratochvíl JiříŽáčková Zdeňka10-69-10-1023612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Cipro Petr13Beránek Václav st.40
Kroc Tomáš31Smrčka Jiří22
Kratochvíl Jiří13Váňa Hynek22
Brůha Oldřich13Žáčková Zdeňka22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy