Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Markvartice AVrchní
rozhodčí:
Komárek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Filipov BRozhodčí:Hanuš Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Markvartice u Děčína 197Rozhodčí:Lopušan Milan
Datum dle rozpisu30. 09. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:36483:619TJ Sokol Filipov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanuš Jiří
Hanuš Petr
 
 
Mrázek Michal
Neumann Martin
 
 
988  3010
2.
 
 
Honzík Stanislav
Fučík Zdeněk
 
 
WO    0311
3.Hanuš JiříMrázek Michal-765-9-82312
4.Hanuš PetrNeumann Martin5-9-8-8 1313
5.Lopušan MilanHonzík Stanislav689  3023
6.Fučík ZdeněkWO    0324
7.Hanuš PetrMrázek Michal9-786 3134
8.Lopušan MilanNeumann Martin-6-11-12  0335
9.Honzík StanislavWO    0336
10.Hanuš JiříFučík Zdeněk879  3046
11.Lopušan MilanMrázek Michal-7-910-8 1347
12.Neumann MartinWO    0348
13.Hanuš JiříHonzík Stanislav-8-39-10 1349
14.Hanuš PetrFučík Zdeněk96-7-8-923410
15.Mrázek MichalWO    03411
16.Hanuš JiříNeumann Martin10911  30511
17.Hanuš PetrHonzík Stanislav-8975 31611
18.Lopušan MilanFučík Zdeněk68-97 31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hanuš Jiří22Mrázek Michal21
Hanuš Petr22Neumann Martin21
Lopušan Milan22Honzík Stanislav12
   Fučík Zdeněk12
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Chemička Ústí nad Labem AVrchní
rozhodčí:
Nechyba Zdeněk st.
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ústí nad Labem, Krčínova 6, vchod do budovy pod nápisem Corso, 1. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:38 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Komárek Jaroslav
Karásek Jiří
 
 
Vašinová Karina
Hauznerová Michaela
 
 
     2301
2.Zápotocký Milan
Svrček Petr
 
 
Chabr Filip
Špička Zbyněk
 
 
     3211
3.Zápotocký MilanVašinová Karina     3221
4.Komárek JaroslavChabr Filip     3131
5.Svrček PetrHauznerová Michaela     3041
6.Karásek JiříŠpička Zbyněk     3251
7.Komárek JaroslavVašinová Karina     3161
8.Svrček PetrChabr Filip     2362
9.Karásek JiříHauznerová Michaela     3172
10.Zápotocký MilanŠpička Zbyněk     1373
11.Svrček PetrVašinová Karina     2374
12.Karásek JiříChabr Filip     1375
13.Zápotocký MilanHauznerová Michaela     0376
14.Komárek JaroslavŠpička Zbyněk     2377
15.Karásek JiříVašinová Karina     1378
16.Zápotocký MilanChabr Filip     3088
17.Komárek JaroslavHauznerová Michaela     1389
18.Svrček PetrŠpička Zbyněk     3299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zápotocký Milan22Vašinová Karina22
Komárek Jaroslav22Chabr Filip22
Svrček Petr22Hauznerová Michaela22
Karásek Jiří22Špička Zbyněk22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Štětí BVrchní
rozhodčí:
Novák Libor
HOSTUJÍCÍ:TTC Roudnice CRozhodčí:Burda Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Štětí, U tržnice 2, U městské tržniceRozhodčí:Novák Vladislav
Datum dle rozpisu29. 09. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Gründer Antonín
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:38 TTC Roudnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Oliva Michal
Jurista Josef
 
 
Stanislav Pavel
Sedláček Jiří ml.
 
 
     0301
2.Nedoma Jiří
Havran Michal
 
 
Laube Robert
Vyskočil Tomáš
 
 
     3111
3.Jurista JosefSedláček Jiří ml.     1312
4.Havran MichalLaube Robert     0313
5.Nedoma JiříVyskočil Tomáš     2314
6.Oliva MichalStanislav Pavel     3024
7.Havran MichalSedláček Jiří ml.     1325
8.Nedoma JiříLaube Robert     3035
9.Oliva MichalVyskočil Tomáš     3145
10.Jurista JosefStanislav Pavel     0346
11.Nedoma JiříSedláček Jiří ml.     3256
12.Oliva MichalLaube Robert     3266
13.Jurista JosefVyskočil Tomáš     3276
14.Havran MichalStanislav Pavel     1377
15.Oliva MichalSedláček Jiří ml.     3087
16.Jurista JosefLaube Robert     0388
17.Havran MichalVyskočil Tomáš     0389
18.Nedoma JiříStanislav Pavel     23810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jurista Josef13Sedláček Jiří ml.22
Havran Michal04Laube Robert22
Nedoma Jiří22Vyskočil Tomáš22
Oliva Michal40Stanislav Pavel31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Roudnice BVrchní
rozhodčí:
Spurný Antonín st.
HOSTUJÍCÍ:GPD Benešov nad Ploučnicí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Roudnicen.L., Jungmannova ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:20 TTC Roudnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brhovský Václav
Líska Tomáš ml.
 
 
Babička Lukáš
Myslivec Miroslav
 
 
     3010
2.Cinibulk Miloš
Spurný Antonín ml.
 
 
Babička Michal st.
Štípek Martin
 
 
     3020
3.Líska Tomáš ml.Babička Michal st.     2321
4.Brhovský VáclavŠtípek Martin     3031
5.Spurný Antonín ml.Babička Lukáš     3041
6.Cinibulk MilošMyslivec Miroslav     3051
7.Brhovský VáclavBabička Michal st.     0352
8.Spurný Antonín ml.Štípek Martin     3162
9.Cinibulk MilošBabička Lukáš     3272
10.Líska Tomáš ml.Myslivec Miroslav     3282
11.Spurný Antonín ml.Babička Michal st.     0383
12.Cinibulk MilošŠtípek Martin     3093
13.Líska Tomáš ml.Babička Lukáš     32103
14.Brhovský VáclavMyslivec Miroslav     23104
15.Cinibulk MilošBabička Michal st.     31114
16.Líska Tomáš ml.Štípek Martin     30124
17.Brhovský VáclavBabička Lukáš     30134
18.Spurný Antonín ml.Myslivec Miroslav     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Líska Tomáš ml.31Babička Michal st.31
Brhovský Václav22Štípek Martin04
Spurný Antonín ml.31Babička Lukáš04
Cinibulk Miloš40Myslivec Miroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:INPEKO Krásné Březno AVrchní
rozhodčí:
Novák Jiří
HOSTUJÍCÍ:KST Kalich Litoměřice ARozhodčí:Mašek Lubomír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Janáčkova 11, Ústí nad Labem 400 07, Pekárna INPEKO - 2.NPRozhodčí:Schneider Lubor
Datum dle rozpisu29. 09. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:Pucherna Lubomír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:27 INPEKO Krásné Březno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Schneider Lubor
Plutnar Stanislav
 
 
Boháč Dominik
Kopecký Filip
 
 
     1301
2.Zach Vladimír
Mašek Lubomír
 
 
Jonáš Stanislav
Málek Josef
 
 
     3111
3.Pucherna LubomírBoháč Dominik     0312
4.Zach VladimírKopecký Filip     2313
5.Schneider LuborJonáš Stanislav     3023
6.Mašek LubomírMálek Josef     3133
7.Zach VladimírBoháč Dominik     3143
8.Schneider LuborKopecký Filip     3053
9.Mašek LubomírJonáš Stanislav     3063
10.Plutnar StanislavMálek Josef     1364
11.Schneider LuborBoháč Dominik     3274
12.Mašek LubomírKopecký Filip     3284
13.Plutnar StanislavJonáš Stanislav     3194
14.Zach VladimírMálek Josef     32104
15.Mašek LubomírBoháč Dominik     30114
16.Plutnar StanislavKopecký Filip     23115
17.Zach VladimírJonáš Stanislav     30125
18.Schneider LuborMálek Josef     32135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pucherna Lubomír01Boháč Dominik13
Zach Vladimír31Kopecký Filip22
Schneider Lubor40Jonáš Stanislav04
Mašek Lubomír40Málek Josef13
Plutnar Stanislav12   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Terezín BVrchní
rozhodčí:
Skrbek Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Terezín ARozhodčí:Slavík Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul.na krete 332 v terezine u litomeric 41201, sokolovna terezin u zsRozhodčí:Skokan Jaroslav
Datum dle rozpisu29. 09. 2016 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Hájková Jana
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:742:31 TJ Sokol Terezín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skrbek Zdeněk
Slavík Petr
 
 
Martínek Karel
Skokan Tomáš
 
 
     3010
2.Skokan Jaroslav
Hájková Jana
 
 
Pizur Miroslav
Vajgl Lukáš
 
 
     1311
3.Skrbek ZdeněkPizur Miroslav     3121
4.Futera VratislavVajgl Lukáš     2322
5.Slavík PetrSkokan Tomáš     3132
6.Hájková JanaMartínek Karel     3142
7.Futera VratislavPizur Miroslav     1343
8.Slavík PetrVajgl Lukáš     2344
9.Hájková JanaSkokan Tomáš     3054
10.Skrbek ZdeněkMartínek Karel     3064
11.Slavík PetrPizur Miroslav     1365
12.Hájková JanaVajgl Lukáš     0366
13.Skrbek ZdeněkSkokan Tomáš     3176
14.Futera VratislavMartínek Karel     3286
15.Hájková JanaPizur Miroslav     2387
16.Skrbek ZdeněkVajgl Lukáš     3297
17.Futera VratislavSkokan Tomáš     32107
18.Slavík PetrMartínek Karel     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Skrbek Zdeněk40Pizur Miroslav31
Futera Vratislav22Vajgl Lukáš31
Slavík Petr22Skokan Tomáš04
Hájková Jana22Martínek Karel04

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy