Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Filipov BVrchní
rozhodčí:
Mrázek Michal
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem BRozhodčí:Beránek Ladislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Filipov 207, 40753 JiříkovRozhodčí:Kašpar Aleš
Datum dle rozpisu02. 12. 2016 18:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:843:29 TJ Sokol Filipov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Honzík Stanislav
Neumann Martin
 
 
Smíšková Martina
Vašinová Karina
 
 
     3010
2.Polák Pavel
Fučík Zdeněk
 
 
Vysoudil Jan
Chabr Filip
 
 
     3120
3.Neumann MartinChabr Filip     3230
4.Honzík StanislavSmíšková Martina     3040
5.Polák PavelVysoudil Jan     2341
6.Fučík ZdeněkVašinová Karina     3151
7.Honzík StanislavChabr Filip     2352
8.Polák PavelSmíšková Martina     3062
9.Fučík ZdeněkVysoudil Jan     1363
10.Neumann MartinVašinová Karina     3073
11.Polák PavelChabr Filip     2374
12.Fučík ZdeněkSmíšková Martina     3184
13.Neumann MartinVysoudil Jan     2385
14.Honzík StanislavVašinová Karina     3095
15.Fučík ZdeněkChabr Filip     0396
16.Neumann MartinSmíšková Martina     2397
17.Honzík StanislavVysoudil Jan     2398
18.Polák PavelVašinová Karina     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Neumann Martin22Chabr Filip31
Honzík Stanislav22Smíšková Martina13
Polák Pavel22Vysoudil Jan40
Fučík Zdeněk22Vašinová Karina04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Markvartice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Roudnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Markvartice u Děčína 197Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:448:18681:512SK Markvartice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanuš Petr
Matušek Petr
 
 
Vyskočil Tomáš
Laube Robert
 
 
-8-1081453210
2.Hanuš Jiří
Karlovský Tomáš
 
 
Sedláček Zdeněk
Sedláček Jiří ml.
 
 
3-8-99-62311
3.Matušek PetrSedláček Jiří ml.5712  3021
4.Hanuš PetrLaube Robert9710  3031
5.Hanuš JiříSedláček Zdeněk788  3041
6.Karlovský TomášVyskočil Tomáš-98-9-9 1342
7.Hanuš PetrSedláček Jiří ml.376  3052
8.Hanuš JiříLaube Robert-9393 3162
9.Karlovský TomášSedláček Zdeněk748  3072
10.Matušek PetrVyskočil Tomáš7-7-95-92373
11.Hanuš JiříSedláček Jiří ml.985  3083
12.Karlovský TomášLaube Robert587  3093
13.Matušek PetrSedláček Zdeněk894  30103
14.Hanuš PetrVyskočil Tomáš-841010 31113
15.Karlovský TomášSedláček Jiří ml.1015  30123
16.Matušek PetrLaube Robert8-4-68632133
17.Hanuš PetrSedláček Zdeněk6-9-6-6 13134
18.Hanuš JiříVyskočil TomášWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Matušek Petr31Sedláček Jiří ml.04
Hanuš Petr31Laube Robert04
Hanuš Jiří30Sedláček Zdeněk13
Karlovský Tomáš31Vyskočil Tomáš21
WO10WO01
Zápas Hanuš Jiří - Vyskočil Tomáš WO, ve prospěch domácího( Vyskočil nenastoupil k zápasu).



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Chemička Ústí nad Labem AVrchní
rozhodčí:
Nechyba Zdeněk st.
HOSTUJÍCÍ:GPD Benešov nad Ploučnicí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ústí nad Labem, Krčínova 6, vchod do budovy pod nápisem Corso, 1. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2016 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:644:27 TJ Chemička Ústí nad Labem A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zápotocký Milan
Kindl Zdeněk
 
 
Babička Lukáš
Myslivec Miroslav
 
 
     2301
2.Komárek Jaroslav
Hanek Tomáš st.
 
 
Babička Michal st.
Štípek Martin
 
 
     2302
3.Kindl ZdeněkBabička Michal st.     3112
4.Komárek JaroslavŠtípek Martin     3122
5.Hanek Tomáš st.Babička Lukáš     2323
6.Zápotocký MilanMyslivec Miroslav     3233
7.Komárek JaroslavBabička Michal st.     1334
8.Hanek Tomáš st.Štípek Martin     1335
9.Zápotocký MilanBabička Lukáš     3145
10.Kindl ZdeněkMyslivec Miroslav     3155
11.Hanek Tomáš st.Babička Michal st.     0356
12.Zápotocký MilanŠtípek Martin     3066
13.Kindl ZdeněkBabička Lukáš     3076
14.Komárek JaroslavMyslivec Miroslav     3086
15.Zápotocký MilanBabička Michal st.     3296
16.Kindl ZdeněkŠtípek Martin     30106
17.Komárek JaroslavBabička Lukáš     30116
18.Hanek Tomáš st.Myslivec Miroslav     31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kindl Zdeněk40Babička Michal st.22
Komárek Jaroslav31Štípek Martin13
Hanek Tomáš st.13Babička Lukáš13
Zápotocký Milan40Myslivec Miroslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Štětí BVrchní
rozhodčí:
Novák Vladislav
HOSTUJÍCÍ:KST Kalich Litoměřice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Štětí, U tržnice 2, U městské tržniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1228:42 KST Kalich Litoměřice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jurista Josef
Karel Daniel
 
 
Borecký Vlastimil
Bartošek Ivo
 
 
     0301
2.Nedoma Jiří
Líska Vladislav
 
 
Boháč Dominik
Málek Josef
 
 
     2302
3.Jurista JosefBoháč Dominik     1303
4.Karel DanielBorecký Vlastimil     0304
5.Nedoma JiříBartošek Ivo     0305
6.Líska VladislavMálek Josef     3215
7.Karel DanielBoháč Dominik     0316
8.Nedoma JiříBorecký Vlastimil     3226
9.Líska VladislavBartošek Ivo     1327
10.Jurista JosefMálek Josef     3037
11.Nedoma JiříBoháč Dominik     3247
12.Líska VladislavBorecký Vlastimil     2348
13.Jurista JosefBartošek Ivo     1349
14.Karel DanielJonáš Stanislav     3059
15.Líska VladislavBoháč Dominik     03510
16.Jurista JosefBorecký Vlastimil     23511
17.Karel DanielBartošek Ivo     13512
18.Nedoma JiříJonáš Stanislav     30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jurista Josef13Boháč Dominik31
Karel Daniel13Borecký Vlastimil31
Nedoma Jiří31Bartošek Ivo40
Líska Vladislav13Málek Josef02
   Jonáš Stanislav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Roudnice BVrchní
rozhodčí:
Spurný Antonín st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Terezín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Roudnicen.L., Jungmannova ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:29735:656TTC Roudnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cinibulk Miloš
Spurný Antonín ml.
 
 
Munková Irena
Friedrich Bohuslav
 
 
876  3010
2.Brhovský Václav
Líska Tomáš ml.
 
 
Brdlík František
Pizur Miroslav
 
 
-8948 3120
3.Líska Tomáš ml.Friedrich Bohuslav967  3030
4.Spurný Antonín ml.Pizur Miroslav6138  3040
5.Brhovský VáclavBrdlík František8-79-693250
6.Cinibulk MilošMunková Irena-7-164763260
7.Spurný Antonín ml.Friedrich Bohuslav-58-3-6 1361
8.Brhovský VáclavPizur Miroslav7-77-9103271
9.Cinibulk MilošBrdlík František108-86 3181
10.Líska Tomáš ml.Munková Irena-97-68-122382
11.Brhovský VáclavFriedrich Bohuslav-8-94-9 1383
12.Cinibulk MilošPizur Miroslav5-965 3193
13.Líska Tomáš ml.Brdlík František-65-95732103
14.Spurný Antonín ml.Munková Irena4-8108 31113
15.Cinibulk MilošFriedrich Bohuslav4-765 31123
16.Líska Tomáš ml.Pizur Miroslav-9-9-4  03124
17.Spurný Antonín ml.Brdlík František-89108 31134
18.Brhovský VáclavMunková Irena-1198-11-623135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Líska Tomáš ml.22Friedrich Bohuslav22
Spurný Antonín ml.31Pizur Miroslav13
Brhovský Václav22Brdlík František04
Cinibulk Miloš40Munková Irena22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:INPEKO Krásné Březno AVrchní
rozhodčí:
Novák Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Terezín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Janáčkova 11, Ústí nad Labem 400 07, Pekárna INPEKO - 2.NPRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:31 INPEKO Krásné Březno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zach Vladimír
Mašek Lubomír
 
 
Skrbek Zdeněk
Slavík Petr
 
 
     3110
2.Plutnar Stanislav
Schneider Lubor
 
 
Futera Vratislav
Hájková Jana
 
 
     3120
3.Plutnar StanislavSkrbek Zdeněk     0321
4.Schneider LuborSlavík Petr     3231
5.Plutnar JaroslavFutera Vratislav     1332
6.Mašek LubomírHájková Jana     3042
7.Schneider LuborSkrbek Zdeněk     3152
8.Plutnar JaroslavSlavík Petr     0353
9.Mašek LubomírFutera Vratislav     3063
10.Plutnar StanislavHájková Jana     2364
11.Plutnar JaroslavSkrbek Zdeněk     3174
12.Mašek LubomírSlavík Petr     3284
13.Plutnar StanislavFutera Vratislav     2385
14.Schneider LuborHájková Jana     3095
15.Mašek LubomírSkrbek Zdeněk     30105
16.Plutnar StanislavSlavík Petr     23106
17.Schneider LuborFutera Vratislav     32116
18.Plutnar JaroslavHájková Jana     13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Plutnar Stanislav04Skrbek Zdeněk13
Schneider Lubor40Slavík Petr22
Plutnar Jaroslav13Futera Vratislav22
Mašek Lubomír40Hájková Jana22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy