Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Terezín BVrchní
rozhodčí:
Pospíšil Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Filipov BRozhodčí:Slavík Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul.na krete 332 v terezine u litomeric 41201, sokolovna terezin u zsRozhodčí:Hájková Jana
Datum dle rozpisu08. 12. 2016 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Skrbek Zdeněk
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1329:43 TJ Sokol Filipov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slavík Petr
Skrbek Zdeněk
 
 
Kopecký Karel
Neumann Martin
 
 
     1301
2.Futera Vratislav
Hájková Jana
 
 
Mrázek Michal
Honzík Stanislav
 
 
     1302
3.Futera VratislavNeumann Martin     1303
4.Skrbek ZdeněkMrázek Michal     2304
5.Slavík PetrKopecký Karel     0305
6.Hájková JanaHonzík Stanislav     0306
7.Skrbek ZdeněkNeumann Martin     1307
8.Slavík PetrMrázek Michal     3217
9.Hájková JanaKopecký Karel     2318
10.Futera VratislavHonzík Stanislav     2319
11.Slavík PetrNeumann Martin     13110
12.Hájková JanaMrázek Michal     23111
13.Futera VratislavKopecký Karel     13112
14.Skrbek ZdeněkHonzík Stanislav     03113
15.Hájková JanaNeumann Martin     30213
16.Futera VratislavMrázek Michal     32313
17.Skrbek ZdeněkKopecký Karel     30413
18.Slavík PetrHonzík Stanislav     30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Futera Vratislav13Neumann Martin31
Skrbek Zdeněk13Mrázek Michal22
Slavík Petr22Kopecký Karel31
Hájková Jana13Honzík Stanislav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Terezín AVrchní
rozhodčí:
Pospíšil Petr
HOSTUJÍCÍ:INPEKO Krásné Březno ARozhodčí:Friedrich Bohuslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul.na krete 332 v terezine u litomeric 41201, sokolovna terezin u zsRozhodčí:Brdlík František
Datum dle rozpisu09. 12. 2016 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Pizur Miroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:25 TJ Sokol Terezín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vajgl Lukáš
Munková Irena
 
 
Plutnar Stanislav
Plutnar Jaroslav
 
 
     3010
2.Brdlík František
Pizur Miroslav
 
 
Mašek Lubomír
Zach Vladimír
 
 
     2311
3.Munková IrenaMašek Lubomír     0312
4.Vajgl LukášZach Vladimír     3122
5.Pizur MiroslavPlutnar Stanislav     3032
6.Brdlík FrantišekPlutnar Jaroslav     3042
7.Vajgl LukášMašek Lubomír     0343
8.Pizur MiroslavZach Vladimír     2344
9.Brdlík FrantišekPlutnar Stanislav     3054
10.Munková IrenaPlutnar Jaroslav     3064
11.Pizur MiroslavMašek Lubomír     0365
12.Brdlík FrantišekZach Vladimír     3275
13.Munková IrenaPlutnar Stanislav     3085
14.Vajgl LukášPlutnar Jaroslav     3095
15.Brdlík FrantišekMašek Lubomír     1396
16.Munková IrenaZach Vladimír     30106
17.Vajgl LukášPlutnar Stanislav     03107
18.Pizur MiroslavPlutnar Jaroslav     31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Munková Irena31Mašek Lubomír40
Vajgl Lukáš22Zach Vladimír13
Pizur Miroslav22Plutnar Stanislav13
Brdlík František31Plutnar Jaroslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Kalich Litoměřice AVrchní
rozhodčí:
Nedbal Václav
HOSTUJÍCÍ:TTC Roudnice BRozhodčí:Jonáš Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 2027/1 , Litoměřice , PSČ 41201, Hala ST u Gymnázia Josefa Jungmanna, vchod z Tř.OsvobozeníRozhodčí:Málek Josef
Datum dle rozpisu09. 12. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:Borecký Vlastimil
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:21700:540KST Kalich Litoměřice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kopecký Filip
Chuchel Martin
 
 
Cinibulk Miloš
Spurný Antonín ml.
 
 
-11959 3110
2.Boháč Dominik
Borecký Vlastimil
 
 
Brhovský Václav
Líska Tomáš ml.
 
 
699  3020
3.Boháč DominikCinibulk Miloš-7466 3130
4.Kopecký FilipLíska Tomáš ml.8-964 3140
5.Chuchel MartinSpurný Antonín ml.778  3050
6.Bartošek IvoBrhovský Václav9-6-64-52351
7.Kopecký FilipCinibulk Miloš6-9-107103261
8.Chuchel MartinLíska Tomáš ml.811-3-7-112362
9.Bartošek IvoSpurný Antonín ml.-6-7-9  0363
10.Boháč DominikBrhovský Václav469  3073
11.Chuchel MartinCinibulk Miloš-79710 3183
12.Borecký VlastimilLíska Tomáš ml.10-93-593293
13.Boháč DominikSpurný Antonín ml.55-56 31103
14.Kopecký FilipBrhovský Václav000  30113
15.Borecký VlastimilCinibulk Miloš-78411 31123
16.Boháč DominikLíska Tomáš ml.263  30133
17.Kopecký FilipSpurný Antonín ml.-6-71091032143
18.Chuchel MartinBrhovský VáclavWO    30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Boháč Dominik40Cinibulk Miloš04
Kopecký Filip40Líska Tomáš ml.13
Chuchel Martin21Spurný Antonín ml.13
Bartošek Ivo02Brhovský Václav12
Borecký Vlastimil20   
WO10WO01
ŽK Chuchel kopnutí do ohrádky ŽK Brhovský odpálení míče ŽK Brhovský odhození pálky ČK Brhovský opětovné odhození pálky Hráč Brhovský vyloučen z utkání ve 14.zápase kdy hrál s hráčem Kopeckým



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:GPD Benešov nad Ploučnicí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Štětí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dvořákova 100, Benešov nad Ploučnicí 407 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:31 GPD Benešov nad Ploučnicí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Babička Michal st.
Štípek Martin
 
 
Jurista Josef
Novák Vladislav
 
 
     3010
2.Myslivec Miroslav
Nebohý František
 
 
Nedoma Jiří
Líska Vladislav
 
 
     0311
3.Babička Michal st.Jurista Josef     3121
4.Štípek MartinNovák Vladislav     3031
5.Myslivec MiroslavLíska Vladislav     3241
6.Brabencová PavlínaNedoma Jiří     0342
7.Štípek MartinJurista Josef     3152
8.Myslivec MiroslavNovák Vladislav     3162
9.Brabencová PavlínaLíska Vladislav     0363
10.Babička Michal st.Nedoma Jiří     2364
11.Myslivec MiroslavJurista Josef     3174
12.Nebohý FrantišekNovák Vladislav     0375
13.Babička Michal st.Líska Vladislav     3085
14.Štípek MartinNedoma Jiří     0386
15.Nebohý FrantišekJurista Josef     2387
16.Babička Michal st.Novák Vladislav     3197
17.Štípek MartinLíska Vladislav     30107
18.Myslivec MiroslavNedoma Jiří     03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Babička Michal st.31Jurista Josef13
Štípek Martin31Novák Vladislav13
Myslivec Miroslav31Líska Vladislav13
Brabencová Pavlína02Nedoma Jiří40
Nebohý František02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Roudnice CVrchní
rozhodčí:
Spurný Antonín st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Chemička Ústí nad Labem ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Roudnicen.L., Jungmannova ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1325:46 TJ Chemička Ústí nad Labem A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláček Zdeněk
Sedláček Jiří ml.
 
 
Kindl Zdeněk
Zápotocký Milan
 
 
     1301
2.Vyskočil Tomáš
Hrádek Tomáš
 
 
Komárek Jaroslav
Hanek Tomáš st.
 
 
     1302
3.Sedláček Jiří ml.Kindl Zdeněk     0303
4.Hrádek TomášZápotocký Milan     0304
5.Vyskočil TomášKomárek Jaroslav     2305
6.Sedláček ZdeněkHanek Tomáš st.     3215
7.Hrádek TomášKindl Zdeněk     0316
8.Vyskočil TomášZápotocký Milan     3026
9.Sedláček ZdeněkKomárek Jaroslav     0327
10.Sedláček Jiří ml.Hanek Tomáš st.     3237
11.Vyskočil TomášKindl Zdeněk     2338
12.Sedláček ZdeněkZápotocký Milan     2339
13.Sedláček Jiří ml.Komárek Jaroslav     13310
14.Hrádek TomášHanek Tomáš st.     03311
15.Sedláček ZdeněkKindl Zdeněk     31411
16.Sedláček Jiří ml.Zápotocký Milan     13412
17.Hrádek TomášKomárek Jaroslav     03413
18.Vyskočil TomášHanek Tomáš st.     32513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sedláček Jiří ml.13Kindl Zdeněk31
Hrádek Tomáš04Zápotocký Milan31
Vyskočil Tomáš22Komárek Jaroslav40
Sedláček Zdeněk22Hanek Tomáš st.13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem BVrchní
rozhodčí:
Pavlík Petr
HOSTUJÍCÍ:SK Markvartice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Studentská ul.626,403 31 Ústí nad Labem-Neštěmice, Nová tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:34614:607SK Markvartice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špička Zbyněk
Vysoudil Jan
 
 
Hanuš Jiří
Hanuš Petr
 
 
-65-105-32301
2.Vašinová Karina
Chabr Filip
 
 
Karlovský Tomáš
Lopušan Milan
 
 
-912-7-10 1302
3.Chabr FilipHanuš Jiří-5-7-5  0303
4.Vašinová KarinaHanuš Petr9-86-7-32304
5.Hauznerová MichaelaKarlovský Tomáš584  3014
6.Vysoudil JanLopušan Milan8125  3024
7.Vašinová KarinaHanuš Jiří-6-5-9  0325
8.Hauznerová MichaelaHanuš Petr-6-4-9  0326
9.Vysoudil JanKarlovský Tomáš648  3036
10.Chabr FilipLopušan Milan-107-10763246
11.Hauznerová MichaelaHanuš Jiří5-14-57-72347
12.Vysoudil JanHanuš Petr-4-672-92348
13.Chabr FilipKarlovský Tomáš5712  3058
14.Vašinová KarinaLopušan Milan10911  3068
15.Vysoudil JanHanuš Jiří-6-4-5  0369
16.Chabr FilipHanuš Petr6-9-73103279
17.Vašinová KarinaKarlovský Tomáš-9-5-9  03710
18.Hauznerová MichaelaLopušan Milan472  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Chabr Filip31Hanuš Jiří40
Vašinová Karina13Hanuš Petr31
Hauznerová Michaela22Karlovský Tomáš13
Vysoudil Jan22Lopušan Milan04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy