Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Filipov BVrchní
rozhodčí:
Mrázek Michal
HOSTUJÍCÍ:SK Markvartice ARozhodčí:Beránek Ladislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Filipov 207, 40753 JiříkovRozhodčí:Kašpar Aleš
Datum dle rozpisu20. 01. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:37 SK Markvartice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mrázek Michal
Honzík Stanislav
 
 
Hanuš Jiří
Hanuš Petr
 
 
     1301
2.Polák Pavel
Neumann Martin
 
 
Karlovský Tomáš
Lopušan Milan
 
 
     3011
3.Neumann MartinHanuš Jiří     0312
4.Polák PavelHanuš Petr     3222
5.Kopecký KarelKarlovský Tomáš     1323
6.Mrázek MichalLopušan Milan     3033
7.Polák PavelHanuš Jiří     1334
8.Kopecký KarelHanuš Petr     0335
9.Mrázek MichalKarlovský Tomáš     3145
10.Neumann MartinLopušan Milan     3155
11.Kopecký KarelHanuš Jiří     1356
12.Mrázek MichalHanuš Petr     0357
13.Neumann MartinKarlovský Tomáš     2358
14.Polák PavelLopušan Milan     1359
15.Mrázek MichalHanuš Jiří     3269
16.Neumann MartinHanuš Petr     3079
17.Polák PavelKarlovský Tomáš     13710
18.Kopecký KarelLopušan Milan     31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Neumann Martin22Hanuš Jiří31
Polák Pavel13Hanuš Petr22
Kopecký Karel13Karlovský Tomáš31
Mrázek Michal31Lopušan Milan13
-----



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem BVrchní
rozhodčí:
Pavlík Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Chemička Ústí nad Labem ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Studentská ul.626,403 31 Ústí nad Labem-Neštěmice, Nová tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 01. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:941:30 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chabr Filip
Vysoudil Jan
 
 
Hanek Tomáš st.
Karásek Jiří
 
 
     2301
2.Vašinová Karina
Smíšková Martina
 
 
Duplinský Milan
Barták Tomáš
 
 
     2302
3.Vysoudil JanHanek Tomáš st.     1303
4.Chabr FilipKarásek Jiří     2304
5.Smíšková MartinaDuplinský Milan     3014
6.Vašinová KarinaBarták Tomáš     3024
7.Chabr FilipHanek Tomáš st.     2325
8.Smíšková MartinaKarásek Jiří     0326
9.Vašinová KarinaDuplinský Milan     3136
10.Vysoudil JanBarták Tomáš     3046
11.Smíšková MartinaHanek Tomáš st.     1347
12.Vašinová KarinaKarásek Jiří     2348
13.Vysoudil JanDuplinský Milan     3158
14.Chabr FilipBarták Tomáš     3068
15.Vašinová KarinaHanek Tomáš st.     3178
16.Vysoudil JanKarásek Jiří     2379
17.Chabr FilipDuplinský Milan     3089
18.Smíšková MartinaBarták Tomáš     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vysoudil Jan22Hanek Tomáš st.31
Chabr Filip22Karásek Jiří40
Smíšková Martina22Duplinský Milan04
Vašinová Karina31Barták Tomáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Roudnice CVrchní
rozhodčí:
Spurný Antonín st.
HOSTUJÍCÍ:SK Štětí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Roudnicen.L., Jungmannova ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 01. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:33 TTC Roudnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláček Zdeněk
Sedláček Jiří ml.
 
 
Jurista Josef
Novák Vladislav
 
 
     3110
2.Laube Robert
Vyskočil Tomáš
 
 
Nedoma Jiří
Líska Vladislav
 
 
     1311
3.Sedláček Jiří ml.Jurista Josef     2312
4.Laube RobertNovák Vladislav     1313
5.Vyskočil TomášLíska Vladislav     3223
6.Sedláček ZdeněkNedoma Jiří     3133
7.Laube RobertJurista Josef     3143
8.Vyskočil TomášNovák Vladislav     3153
9.Sedláček ZdeněkLíska Vladislav     3163
10.Sedláček Jiří ml.Nedoma Jiří     0364
11.Vyskočil TomášJurista Josef     3274
12.Sedláček ZdeněkNovák Vladislav     3184
13.Sedláček Jiří ml.Líska Vladislav     2385
14.Laube RobertNedoma Jiří     2386
15.Sedláček ZdeněkJurista Josef     3096
16.Sedláček Jiří ml.Novák Vladislav     32106
17.Laube RobertLíska Vladislav     30116
18.Vyskočil TomášNedoma Jiří     03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sedláček Jiří ml.13Jurista Josef13
Laube Robert22Novák Vladislav13
Vyskočil Tomáš31Líska Vladislav13
Sedláček Zdeněk40Nedoma Jiří31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:GPD Benešov nad Ploučnicí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Roudnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dvořákova 100, Benešov nad Ploučnicí 407 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 01. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:40 TTC Roudnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Babička Lukáš
Myslivec Miroslav
 
 
Cinibulk Miloš
Spurný Antonín ml.
 
 
     1301
2.Štípek Martin
Brabencová Pavlína
 
 
Líska Tomáš ml.
Brhovský Václav
 
 
     2302
3.Štípek MartinCinibulk Miloš     3212
4.Babička LukášLíska Tomáš ml.     3122
5.Brabencová PavlínaSpurný Antonín ml.     3232
6.Myslivec MiroslavBrhovský Václav     3142
7.Babička LukášCinibulk Miloš     2343
8.Brabencová PavlínaLíska Tomáš ml.     1344
9.Myslivec MiroslavSpurný Antonín ml.     1345
10.Štípek MartinBrhovský Václav     3155
11.Brabencová PavlínaCinibulk Miloš     1356
12.Myslivec MiroslavLíska Tomáš ml.     1357
13.Štípek MartinSpurný Antonín ml.     3067
14.Babička LukášBrhovský Václav     3177
15.Myslivec MiroslavCinibulk Miloš     0378
16.Štípek MartinLíska Tomáš ml.     3288
17.Babička LukášSpurný Antonín ml.     0389
18.Brabencová PavlínaBrhovský Václav     13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Štípek Martin40Cinibulk Miloš31
Babička Lukáš22Líska Tomáš ml.22
Brabencová Pavlína13Spurný Antonín ml.22
Myslivec Miroslav13Brhovský Václav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Kalich Litoměřice AVrchní
rozhodčí:
Nedbal Václav
HOSTUJÍCÍ:INPEKO Krásné Březno ARozhodčí:Jonáš Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 2027/1 , Litoměřice , PSČ 41201, Hala ST u Gymnázia Josefa Jungmanna, vchod z Tř.OsvobozeníRozhodčí:Bartošek Ivo
Datum dle rozpisu20. 01. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:Borecký Vlastimil
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:33586:586INPEKO Krásné Březno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartošek Ivo
Borecký Vlastimil
 
 
Mašek Lubomír
Zach Vladimír
 
 
-6-9-9  0301
2.Boháč Dominik
Málek Josef
 
 
Schneider Lubor
Plutnar Stanislav
 
 
11129  3011
3.Borecký VlastimilMašek Lubomír-9-6-9  0312
4.Boháč DominikSchneider Lubor765  3022
5.Chuchel MartinPucherna Lubomír6117  3032
6.Bartošek IvoZach Vladimír-4-11-8  0333
7.Boháč DominikMašek Lubomír-11523 3143
8.Chuchel MartinSchneider Lubor-6-67-9 1344
9.Bartošek IvoPlutnar Stanislav-4-98893254
10.Borecký VlastimilZach Vladimír7910  3064
11.Chuchel MartinMašek Lubomír78-5-8-62365
12.Bartošek IvoSchneider Lubor16-86-8-82366
13.Borecký VlastimilPlutnar Stanislav-6-5-9  0367
14.Boháč DominikZach Vladimír794  3077
15.Bartošek IvoMašek Lubomír-5-7-10  0378
16.Borecký VlastimilSchneider Lubor6-11-4-7 1379
17.Boháč DominikPlutnar Stanislav155  3089
18.Chuchel MartinZach Vladimír-8-5-5  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Borecký Vlastimil13Mašek Lubomír31
Boháč Dominik40Schneider Lubor31
Chuchel Martin13Pucherna Lubomír01
Bartošek Ivo13Zach Vladimír22
   Plutnar Stanislav12
žádné



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Terezín AVrchní
rozhodčí:
Pospíšil Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Terezín BRozhodčí:Pizur Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul.na krete 332 v terezine u litomeric 41201, sokolovna terezin u zsRozhodčí:Vajgl Lukáš
Datum dle rozpisu26. 09. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:Martínek Karel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1027:38 TJ Sokol Terezín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stranka Pavel
Martínek Karel
 
 
Skrbek Zdeněk
Slavík Petr
 
 
     0301
2.Brdlík František
Vajgl Lukáš
 
 
Futera Vratislav
Hájková Jana
 
 
     3111
3.Martínek KarelSkrbek Zdeněk     0312
4.Brdlík FrantišekSlavík Petr     3122
5.Stranka PavelFutera Vratislav     0323
6.Vajgl LukášHájková Jana     3233
7.Brdlík FrantišekSkrbek Zdeněk     3043
8.Stranka PavelSlavík Petr     0344
9.Vajgl LukášFutera Vratislav     3154
10.Martínek KarelHájková Jana     0355
11.Stranka PavelSkrbek Zdeněk     0356
12.Vajgl LukášSlavík Petr     3166
13.Martínek KarelFutera Vratislav     0367
14.Brdlík FrantišekHájková Jana     3177
15.Vajgl LukášSkrbek Zdeněk     2378
16.Martínek KarelSlavík Petr     1379
17.Brdlík FrantišekFutera Vratislav     3189
18.Stranka PavelHájková Jana     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Martínek Karel04Skrbek Zdeněk31
Brdlík František40Slavík Petr22
Stranka Pavel04Futera Vratislav22
Vajgl Lukáš31Hájková Jana22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy