Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Filipov BVrchní
rozhodčí:
Mrázek Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Chemička Ústí nad Labem ARozhodčí:Skála Jiří st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Filipov 207, 40753 JiříkovRozhodčí:Kašpar Aleš
Datum dle rozpisu03. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:20 TJ Sokol Filipov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mrázek Michal
Fučík Zdeněk
 
 
Culek Igor
Hanek Tomáš st.
 
 
     3110
2.Polák Pavel
Neumann Martin
 
 
Duplinský Milan
Pospíšil Pavel
 
 
     3020
3.Mrázek MichalCulek Igor     2321
4.Polák PavelHanek Tomáš st.     1322
5.Neumann MartinDuplinský Milan     3032
6.Fučík ZdeněkPospíšil Pavel     3142
7.Polák PavelCulek Igor     3052
8.Neumann MartinHanek Tomáš st.     1353
9.Fučík ZdeněkDuplinský Milan     3163
10.Mrázek MichalPospíšil Pavel     3073
11.Neumann MartinCulek Igor     3183
12.Fučík ZdeněkHanek Tomáš st.     3293
13.Mrázek MichalDuplinský Milan     30103
14.Polák PavelPospíšil Pavel     30113
15.Fučík ZdeněkCulek Igor     13114
16.Mrázek MichalHanek Tomáš st.     32124
17.Polák PavelDuplinský Milan     30134
18.Neumann MartinPospíšil Pavel     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mrázek Michal31Culek Igor22
Polák Pavel31Hanek Tomáš st.22
Neumann Martin31Duplinský Milan04
Fučík Zdeněk31Pospíšil Pavel04
------



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Markvartice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Štětí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Markvartice u Děčína 197Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:448:19696:533SK Markvartice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanuš Jiří
Hanuš Petr
 
 
Burda Petr
Novotný Petr
 
 
654  3010
2.Karlovský Tomáš
Lopušan Milan
 
 
Jurista Josef
Nedoma Jiří
 
 
-9-8-8  0311
3.Hanuš JiříBurda Petr476  3021
4.Hanuš PetrNovotný Petr59-94 3131
5.Lopušan MilanJurista Josef-9-875-92332
6.Karlovský TomášNedoma Jiří-65711 3142
7.Hanuš PetrBurda Petr269  3052
8.Lopušan MilanNovotný Petr9-876 3162
9.Karlovský TomášJurista Josef-9-8710-92363
10.Hanuš JiříNedoma Jiří10-986 3173
11.Lopušan MilanBurda Petr544  3083
12.Karlovský TomášNovotný Petr963  3093
13.Hanuš JiříJurista Josef7-965 31103
14.Hanuš PetrNedoma Jiří8-8106 31113
15.Karlovský TomášBurda Petr4911  30123
16.Hanuš JiříNovotný Petr959  30133
17.Hanuš PetrJurista Josef3-1088 31143
18.Lopušan MilanNedoma Jiří-8-1099-723144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hanuš Jiří40Burda Petr04
Hanuš Petr40Novotný Petr04
Lopušan Milan22Jurista Josef22
Karlovský Tomáš31Nedoma Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem BVrchní
rozhodčí:
Vysoudil Jan
HOSTUJÍCÍ:TTC Roudnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Studentská ul.626,403 31 Ústí nad Labem-Neštěmice, Nová tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:36 TTC Roudnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hauznerová Michaela
Vašinová Karina
 
 
Cinibulk Miloš
Spurný Antonín ml.
 
 
555  3010
2.Špička Zbyněk
Smíšková Martina
 
 
Líska Tomáš ml.
Brhovský Václav
 
 
-8-57-7 1311
3.Vysoudil JanCinibulk Miloš-6-15-5  0312
4.Vašinová KarinaLíska Tomáš ml.-8-9-8  0313
5.Smíšková MartinaSpurný Antonín ml.-135-11-3 1314
6.Hauznerová MichaelaBrhovský Václav4-866 3124
7.Vašinová KarinaCinibulk Miloš-9-4-2  0325
8.Smíšková MartinaLíska Tomáš ml.47-911 3135
9.Hauznerová MichaelaSpurný Antonín ml.12-565 3145
10.Vysoudil JanBrhovský Václav-77-99-52346
11.Smíšková MartinaCinibulk Miloš-6-10-8  0347
12.Hauznerová MichaelaLíska Tomáš ml.6-5-13-9 1348
13.Vysoudil JanSpurný Antonín ml.559  3058
14.Vašinová KarinaBrhovský Václav-1-7-7  0359
15.Hauznerová MichaelaCinibulk Miloš-6311-10-323510
16.Vysoudil JanLíska Tomáš ml.-55-85-523511
17.Vašinová KarinaSpurný Antonín ml.     30611
18.Smíšková MartinaBrhovský Václav     30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vysoudil Jan13Cinibulk Miloš40
Vašinová Karina13Líska Tomáš ml.31
Smíšková Martina22Spurný Antonín ml.13
Hauznerová Michaela22Brhovský Václav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Roudnice CVrchní
rozhodčí:
Spurný Antonín st.
HOSTUJÍCÍ:INPEKO Krásné Březno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Roudnicen.L., Jungmannova ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:18 TTC Roudnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stanislav Pavel
Sedláček Zdeněk
 
 
Schneider Lubor
Mašek Lubomír
 
 
     3110
2.Vyskočil Tomáš
Laube Robert
 
 
Plutnar Stanislav
Pucherna Lubomír
 
 
     3120
3.Sedláček ZdeněkSchneider Lubor     0321
4.Laube RobertMašek Lubomír     0322
5.Vyskočil TomášPlutnar Stanislav     3032
6.Stanislav PavelPucherna Lubomír     3042
7.Laube RobertSchneider Lubor     1343
8.Vyskočil TomášMašek Lubomír     3153
9.Stanislav PavelPlutnar Stanislav     3063
10.Sedláček ZdeněkPucherna Lubomír     3073
11.Vyskočil TomášSchneider Lubor     3183
12.Stanislav PavelMašek Lubomír     3093
13.Sedláček ZdeněkPlutnar Stanislav     31103
14.Laube RobertPucherna Lubomír     30113
15.Stanislav PavelSchneider Lubor     13114
16.Sedláček ZdeněkMašek Lubomír     30124
17.Laube RobertPlutnar Stanislav     31134
18.Vyskočil TomášPucherna Lubomír     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sedláček Zdeněk31Schneider Lubor31
Laube Robert22Mašek Lubomír13
Vyskočil Tomáš40Plutnar Stanislav04
Stanislav Pavel31Pucherna Lubomír04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:GPD Benešov nad Ploučnicí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Terezín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dvořákova 100, Benešov nad Ploučnicí 407 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:37Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:40 TJ Sokol Terezín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Babička Michal st.
Štípek Martin
 
 
Slavík Petr
Králíček Radim
 
 
     1301
2.Myslivec Miroslav
Babička Lukáš
 
 
Futera Vratislav
Hájková Jana
 
 
     3211
3.Babička Michal st.Králíček Radim     2312
4.Štípek MartinSlavík Petr     0313
5.Babička LukášSkrbek Zdeněk     0314
6.Myslivec MiroslavFutera Vratislav     3124
7.Štípek MartinKrálíček Radim     0325
8.Babička LukášSlavík Petr     3135
9.Myslivec MiroslavSkrbek Zdeněk     2336
10.Babička Michal st.Futera Vratislav     3246
11.Babička LukášKrálíček Radim     2347
12.Myslivec MiroslavSlavík Petr     0348
13.Babička Michal st.Skrbek Zdeněk     3158
14.Štípek MartinHájková Jana     1359
15.Myslivec MiroslavKrálíček Radim     03510
16.Babička Michal st.Slavík Petr     30610
17.Štípek MartinSkrbek Zdeněk     31710
18.Babička LukášHájková Jana     32810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Babička Michal st.31Králíček Radim40
Štípek Martin13Slavík Petr22
Babička Lukáš22Skrbek Zdeněk22
Myslivec Miroslav13Futera Vratislav02
   Hájková Jana11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Kalich Litoměřice AVrchní
rozhodčí:
Bartošek Ivo
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Terezín ARozhodčí:Boháč Dominik
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 2027/1 , Litoměřice , PSČ 41201, Hala ST u Gymnázia Josefa Jungmanna, vchod z Tř.OsvobozeníRozhodčí:Borecký Vlastimil
Datum dle rozpisu03. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:Málek Josef
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:24 KST Kalich Litoměřice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartošek Ivo
Borecký Vlastimil
 
 
Brdlík František
Munková Irena
 
 
-8-8-5  0301
2.Boháč Dominik
Málek Josef
 
 
Martínek Karel
Friedrich Bohuslav
 
 
-87-5383211
3.Boháč DominikMunková Irena656  3021
4.Borecký VlastimilBrdlík František-7-9-7  0322
5.Málek JosefMartínek Karel9123  3032
6.Bartošek IvoFriedrich Bohuslav-7-8910-72333
7.Borecký VlastimilMunková Irena-4-4-7  0334
8.Málek JosefBrdlík František9-5-5993244
9.Bartošek IvoMartínek Karel1284  3054
10.Boháč DominikFriedrich Bohuslav487  3064
11.Málek JosefMunková Irena557  3074
12.Bartošek IvoBrdlík František13-7-7-9 1375
13.Boháč DominikMartínek Karel1036  3085
14.Borecký VlastimilFriedrich Bohuslav855  3095
15.Bartošek IvoMunková Irena     0396
16.Boháč DominikBrdlík František-10713 31106
17.Borecký VlastimilMartínek Karel511  30116
18.Málek JosefFriedrich Bohuslav5-589 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Boháč Dominik40Munková Irena22
Borecký Vlastimil22Brdlík František22
Málek Josef40Martínek Karel04
Bartošek Ivo13Friedrich Bohuslav13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy