Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Kalich Litoměřice AVrchní
rozhodčí:
Jonáš Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Filipov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 2027/1 , Litoměřice , PSČ 41201, Hala ST u Gymnázia Josefa Jungmanna, vchod z Tř.OsvobozeníRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:33663:637nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartošek Ivo
Borecký Vlastimil
 
 
Mrázek Michal
Honzík Stanislav
 
 
12-7-7-10 1301
2.Boháč Dominik
Málek Josef
 
 
Kopecký Karel
Neumann Martin
 
 
3-310-383211
3.Málek JosefNeumann Martin-7-7710-72312
4.Boháč DominikKopecký Karel928  3022
5.Borecký VlastimilHonzík Stanislav699  3032
6.Bartošek IvoMrázek Michal-62-4-8 1333
7.Boháč DominikNeumann Martin25-98 3143
8.Borecký VlastimilKopecký Karel9108  3053
9.Bartošek IvoHonzík Stanislav-7-7-8  0354
10.Málek JosefMrázek Michal3-5-96-92355
11.Borecký VlastimilNeumann Martin4146  3065
12.Bartošek IvoKopecký Karel-710-4-10 1366
13.Málek JosefHonzík Stanislav12-4-97-52367
14.Boháč DominikMrázek Michal545  3077
15.Bartošek IvoNeumann Martin8-6-4-6 1378
16.Málek JosefKopecký Karel-4-98833288
17.Boháč DominikHonzík Stanislav9-546 3198
18.Borecký VlastimilMrázek Michal8-5-84-102399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Málek Josef13Neumann Martin22
Boháč Dominik40Kopecký Karel13
Borecký Vlastimil31Honzík Stanislav22
Bartošek Ivo04Mrázek Michal31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Terezín AVrchní
rozhodčí:
Pospíšil Petr
HOSTUJÍCÍ:GPD Benešov nad Ploučnicí ARozhodčí:Friedrich Bohuslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul.na krete 332 v terezine u litomeric 41201, sokolovna terezin u zsRozhodčí:Brdlík František
Datum dle rozpisu10. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Munková Irena
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:448:18 TJ Sokol Terezín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vajgl Lukáš
Friedrich Bohuslav
 
 
Brabencová Pavlína
Nebohý František
 
 
     3210
2.Brdlík František
Munková Irena
 
 
Babička Lukáš
Myslivec Miroslav
 
 
     2311
3.Munková IrenaBrabencová Pavlína     3021
4.Vajgl LukášNebohý František     3031
5.Friedrich BohuslavBabička Lukáš     1332
6.Brdlík FrantišekMyslivec Miroslav     3042
7.Vajgl LukášBrabencová Pavlína     3052
8.Friedrich BohuslavNebohý František     2353
9.Brdlík FrantišekBabička Lukáš     1354
10.Munková IrenaMyslivec Miroslav     3064
11.Friedrich BohuslavBrabencová Pavlína     3174
12.Brdlík FrantišekNebohý František     3084
13.Munková IrenaBabička Lukáš     3094
14.Vajgl LukášMyslivec Miroslav     31104
15.Brdlík FrantišekBrabencová Pavlína     31114
16.Munková IrenaNebohý František     30124
17.Vajgl LukášBabička Lukáš     30134
18.Friedrich BohuslavMyslivec Miroslav     31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Munková Irena40Brabencová Pavlína04
Vajgl Lukáš40Nebohý František13
Friedrich Bohuslav22Babička Lukáš22
Brdlík František31Myslivec Miroslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Terezín BVrchní
rozhodčí:
Brdlík František
HOSTUJÍCÍ:TTC Roudnice CRozhodčí:Slavík Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul.na krete 332 v terezine u litomeric 41201, sokolovna terezin u zsRozhodčí:Skrbek Zdeněk
Datum dle rozpisu09. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Futera Vratislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1028:40 TTC Roudnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hájková Jana
Futera Vratislav
 
 
Sedláček Zdeněk
Stanislav Pavel
 
 
     3010
2.Králíček Radim
Slavík Petr
 
 
Laube Robert
Vyskočil Tomáš
 
 
     0311
3.Slavík PetrLaube Robert     0312
4.Skrbek ZdeněkSedláček Zdeněk     3222
5.Futera VratislavStanislav Pavel     1323
6.Králíček RadimVyskočil Tomáš     3133
7.Skrbek ZdeněkLaube Robert     3243
8.Futera VratislavSedláček Zdeněk     2344
9.Králíček RadimStanislav Pavel     3254
10.Slavík PetrVyskočil Tomáš     0355
11.Hájková JanaLaube Robert     0356
12.Králíček RadimSedláček Zdeněk     1357
13.Slavík PetrStanislav Pavel     0358
14.Skrbek ZdeněkVyskočil Tomáš     3068
15.Králíček RadimLaube Robert     3278
16.Slavík PetrSedláček Zdeněk     3188
17.Skrbek ZdeněkStanislav Pavel     0389
18.Hájková JanaVyskočil Tomáš     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Slavík Petr13Laube Robert22
Skrbek Zdeněk31Sedláček Zdeněk22
Futera Vratislav02Stanislav Pavel31
Králíček Radim31Vyskočil Tomáš22
Hájková Jana02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:INPEKO Krásné Březno AVrchní
rozhodčí:
Mašek Lubomír
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem BRozhodčí:Plutnar Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Janáčkova 11, Ústí nad Labem 400 07, Pekárna INPEKO - 2.NPRozhodčí:Pucherna Lubomír
Datum dle rozpisu09. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:443:21 INPEKO Krásné Březno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mašek Lubomír
Zach Vladimír
 
 
Špička Zbyněk
Smíšková Martina
 
 
     3210
2.Schneider Lubor
Plutnar Stanislav
 
 
Chabr Filip
Vysoudil Jan
 
 
     3120
3.Pucherna LubomírSmíšková Martina     0321
4.Schneider LuborHauznerová Michaela     3031
5.Zach VladimírŠpička Zbyněk     3141
6.Mašek LubomírChabr Filip     3051
7.Schneider LuborSmíšková Martina     0352
8.Zach VladimírHauznerová Michaela     3262
9.Mašek LubomírVysoudil Jan     3072
10.Pucherna LubomírChabr Filip     3282
11.Zach VladimírSmíšková Martina     3092
12.Mašek LubomírHauznerová Michaela     31102
13.Pucherna LubomírVysoudil Jan     30112
14.Schneider LuborChabr Filip     30122
15.Mašek LubomírSmíšková Martina     30132
16.Pucherna LubomírHauznerová Michaela     13133
17.Schneider LuborVysoudil Jan     30143
18.Plutnar StanislavChabr Filip     03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pucherna Lubomír22Smíšková Martina22
Schneider Lubor31Hauznerová Michaela13
Zach Vladimír30Špička Zbyněk01
Mašek Lubomír40Chabr Filip13
Plutnar Stanislav01Vysoudil Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Roudnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Markvartice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Roudnicen.L., Jungmannova ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:645:26690:591TTC Roudnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mejzr Radek
Spurný Antonín ml.
 
 
Hanuš Jiří
Lopušan Milan
 
 
-568-7-92301
2.Brhovský Václav
Líska Tomáš ml.
 
 
Linzmayer Václav
Komárek Filip
 
 
574  3011
3.Líska Tomáš ml.Hanuš Jiří-798-673221
4.Spurný Antonín ml.Lopušan Milan6-7-9963231
5.Brhovský VáclavKomárek Filip-9548 3141
6.Mejzr RadekLinzmayer Václav-9-5911-82342
7.Spurný Antonín ml.Hanuš Jiří8-9-813-92343
8.Brhovský VáclavLopušan Milan857  3053
9.Mejzr RadekKomárek Filip-5-78-6 1354
10.Líska Tomáš ml.Linzmayer Václav476  3064
11.Brhovský VáclavHanuš Jiří5-74-1293274
12.Mejzr RadekLopušan Milan57-9-8-72375
13.Líska Tomáš ml.Komárek Filip495  3085
14.Spurný Antonín ml.Linzmayer Václav757  3095
15.Mejzr RadekHanuš Jiří-7-5-4  0396
16.Cinibulk MilošLopušan Milan758  30106
17.Spurný Antonín ml.Komárek Filip84-57 31116
18.Brhovský VáclavLinzmayer Václav774  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Líska Tomáš ml.30Hanuš Jiří22
Spurný Antonín ml.31Lopušan Milan13
Brhovský Václav40Komárek Filip13
Mejzr Radek04Linzmayer Václav13
Cinibulk Miloš10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Štětí BVrchní
rozhodčí:
Novák Libor
HOSTUJÍCÍ:TJ Chemička Ústí nad Labem ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Štětí, U tržnice 2, U městské tržniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1421:44 TJ Chemička Ústí nad Labem A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jurista Josef
Kučerák Václav
 
 
Karásek Jiří
Culek Igor
 
 
     2301
2.Nedoma Jiří
Líska Vladislav
 
 
Kindl Zdeněk
Zápotocký Milan
 
 
     3111
3.Líska VladislavKindl Zdeněk     0312
4.Kučerák VáclavZápotocký Milan     0313
5.Nedoma JiříCulek Igor     0314
6.Jurista JosefKarásek Jiří     2315
7.Kučerák VáclavKindl Zdeněk     0316
8.Nedoma JiříZápotocký Milan     0317
9.Jurista JosefCulek Igor     0318
10.Líska VladislavKarásek Jiří     3028
11.Nedoma JiříKindl Zdeněk     1329
12.Jurista JosefZápotocký Milan     03210
13.Líska VladislavCulek Igor     13211
14.Kučerák VáclavKarásek Jiří     13212
15.Jurista JosefKindl Zdeněk     03213
16.Líska VladislavZápotocký Milan     31313
17.Kučerák VáclavCulek Igor     23314
18.Nedoma JiříKarásek Jiří     30414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Líska Vladislav22Kindl Zdeněk40
Kučerák Václav04Zápotocký Milan31
Nedoma Jiří13Culek Igor40
Jurista Josef04Karásek Jiří22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy