Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Filipov BVrchní
rozhodčí:
Mrázek Michal
HOSTUJÍCÍ:SK Štětí BRozhodčí:Kašpar Aleš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Filipov 207, 40753 JiříkovRozhodčí:Beránek Ladislav
Datum dle rozpisu17. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:7 TJ Sokol Filipov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mrázek Michal
Honzík Stanislav
 
 
Dvořák Milan st.
Kučerák Václav
 
 
     3110
2.Neumann Martin
Fučík Zdeněk
 
 
Glaser Arnošt
 
 
WO    3020
3.Mrázek MichalDvořák Milan st.     3030
4.Honzík StanislavKučerák Václav     3140
5.Neumann MartinGlaser Arnošt     3050
6.Fučík ZdeněkWO    3060
7.Honzík StanislavDvořák Milan st.     3070
8.Neumann MartinKučerák Václav     3080
9.Fučík ZdeněkGlaser Arnošt     3290
10.Mrázek MichalWO    30100
11.Neumann MartinDvořák Milan st.     30110
12.Fučík ZdeněkKučerák Václav     31120
13.Mrázek MichalGlaser Arnošt     30130
14.Honzík StanislavWO    30140
15.Fučík ZdeněkDvořák Milan st.     32150
16.Mrázek MichalKučerák Václav     30160
17.Honzík StanislavGlaser Arnošt     30170
18.Neumann MartinWO    30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Mrázek Michal30Dvořák Milan st.04
Honzík Stanislav30Kučerák Václav04
Neumann Martin30Glaser Arnošt04
Fučík Zdeněk30   
WO50WO05
-----



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Chemička Ústí nad Labem AVrchní
rozhodčí:
Navarra Mirko
HOSTUJÍCÍ:TTC Roudnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ústí nad Labem, Krčínova 6, vchod do budovy pod nápisem Corso, 1. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:38 TTC Roudnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zápotocký Milan
Svrček Petr
 
 
Brhovský Václav
Líska Tomáš ml.
 
 
     3110
2.Kindl Zdeněk
Komárek Jaroslav
 
 
Červenka Marek
Cinibulk Miloš
 
 
     0311
3.Kindl ZdeněkCinibulk Miloš     0312
4.Komárek JaroslavČervenka Marek     1313
5.Culek IgorLíska Tomáš ml.     3223
6.Zápotocký MilanBrhovský Václav     3033
7.Komárek JaroslavCinibulk Miloš     3243
8.Culek IgorČervenka Marek     0344
9.Zápotocký MilanLíska Tomáš ml.     2345
10.Kindl ZdeněkBrhovský Václav     3255
11.Culek IgorCinibulk Miloš     2356
12.Zápotocký MilanČervenka Marek     1357
13.Kindl ZdeněkLíska Tomáš ml.     3067
14.Komárek JaroslavBrhovský Václav     2368
15.Zápotocký MilanCinibulk Miloš     1369
16.Kindl ZdeněkČervenka Marek     03610
17.Komárek JaroslavLíska Tomáš ml.     31710
18.Culek IgorBrhovský Václav     30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kindl Zdeněk22Cinibulk Miloš31
Komárek Jaroslav22Červenka Marek40
Culek Igor22Líska Tomáš ml.13
Zápotocký Milan13Brhovský Václav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Markvartice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:INPEKO Krásné Březno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Markvartice u Děčína 197Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1325:41573:648INPEKO Krásné Březno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanuš Jiří
Hanuš Petr
 
 
Plutnar Stanislav
Pucherna Lubomír
 
 
987  3010
2.Lopušan Milan
Linzmayer Václav
 
 
Schneider Lubor
Zach Vladimír
 
 
-6-5-5  0311
3.Hanuš JiříSchneider Lubor9-8-76-52312
4.Hanuš PetrZach Vladimír-6-98-10 1313
5.Lopušan MilanPlutnar Stanislav-7-5-6  0314
6.Linzmayer VáclavPucherna Lubomír-9-7-6  0315
7.Hanuš PetrSchneider Lubor7-109-8-72316
8.Lopušan MilanZach Vladimír6-9-7-8 1317
9.Linzmayer VáclavPlutnar Stanislav-9-8-9  0318
10.Hanuš JiříPucherna Lubomír767  3028
11.Lopušan MilanSchneider Lubor-9-8-4  0329
12.Linzmayer VáclavZach Vladimír-4-5-9  03210
13.Hanuš JiříMuller Pavel7613  30310
14.Hanuš PetrPucherna Lubomír-8769 31410
15.Linzmayer VáclavSchneider Lubor-3-5-4  03411
16.Hanuš JiříZach Vladimír98-7-8-923412
17.Hanuš PetrMuller Pavel69-79 31512
18.Lopušan MilanPucherna Lubomír69-8-11-923513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hanuš Jiří22Schneider Lubor40
Hanuš Petr22Zach Vladimír40
Lopušan Milan04Plutnar Stanislav20
Linzmayer Václav04Pucherna Lubomír22
   Muller Pavel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem BVrchní
rozhodčí:
Vysoudil Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Terezín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Studentská ul.626,403 31 Ústí nad Labem-Neštěmice, Nová tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:34678:641SKP Sever Ústí nad Labem B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hauznerová Michaela
Vašinová Karina
 
 
Hájková Jana
Futera Vratislav
 
 
611-8-823210
2.Špička Zbyněk
Smíšková Martina
 
 
Králíček Radim
Slavík Petr
 
 
-7-1171173220
3.Smíšková MartinaKrálíček Radim-4-7-9  0321
4.Hauznerová MichaelaSlavík Petr662  3031
5.Vašinová KarinaSkrbek Zdeněk-10-6-8  0332
6.Špička ZbyněkFutera Vratislav696  3042
7.Hauznerová MichaelaKrálíček Radim75-810 3152
8.Vašinová KarinaSlavík Petr7-410-1123262
9.Špička ZbyněkSkrbek Zdeněk1064  3072
10.Smíšková MartinaFutera Vratislav-67-7863282
11.Vašinová KarinaKrálíček Radim-96-10-1 1383
12.Vysoudil JanSlavík Petr-7-7-4  0384
13.Smíšková MartinaHájková Jana58-105 3194
14.Hauznerová MichaelaFutera Vratislav69-9-9-122395
15.Vysoudil JanKrálíček Radim-46-9-6 1396
16.Smíšková MartinaSlavík Petr-34-149-92397
17.Hauznerová MichaelaHájková Jana6108  30107
18.Vašinová KarinaFutera Vratislav-96-12-5 13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Smíšková Martina22Králíček Radim31
Hauznerová Michaela31Slavík Petr22
Vašinová Karina13Skrbek Zdeněk11
Špička Zbyněk20Futera Vratislav22
Vysoudil Jan02Hájková Jana02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Roudnice CVrchní
rozhodčí:
Spurný Antonín st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Terezín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Roudnicen.L., Jungmannova ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:743:32 TTC Roudnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláček Zdeněk
Stanislav Pavel
 
 
Vajgl Lukáš
Friedrich Bohuslav
 
 
     3110
2.Vyskočil Tomáš
Laube Robert
 
 
Pizur Miroslav
Brdlík František
 
 
     3220
3.Sedláček ZdeněkFriedrich Bohuslav     3230
4.Laube RobertVajgl Lukáš     3240
5.Vyskočil TomášBrdlík František     2341
6.Stanislav PavelPizur Miroslav     3151
7.Laube RobertFriedrich Bohuslav     3061
8.Vyskočil TomášVajgl Lukáš     2362
9.Stanislav PavelBrdlík František     3172
10.Sedláček ZdeněkPizur Miroslav     3082
11.Vyskočil TomášFriedrich Bohuslav     2383
12.Stanislav PavelVajgl Lukáš     2384
13.Sedláček ZdeněkBrdlík František     2385
14.Laube RobertPizur Miroslav     3195
15.Stanislav PavelFriedrich Bohuslav     30105
16.Sedláček ZdeněkVajgl Lukáš     31115
17.Laube RobertBrdlík František     03116
18.Vyskočil TomášPizur Miroslav     03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sedláček Zdeněk31Friedrich Bohuslav13
Laube Robert31Vajgl Lukáš22
Vyskočil Tomáš04Brdlík František31
Stanislav Pavel31Pizur Miroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:GPD Benešov nad Ploučnicí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Kalich Litoměřice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dvořákova 100, Benešov nad Ploučnicí 407 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1321:41 KST Kalich Litoměřice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štípek Martin
Nebohý František
 
 
Borecký Vlastimil
Bartošek Ivo
 
 
     3110
2.Myslivec Miroslav
Babička Lukáš
 
 
Boháč Dominik
Kopecký Filip
 
 
     0311
3.Brabencová PavlínaBorecký Vlastimil     0312
4.Štípek MartinBartošek Ivo     3022
5.Myslivec MiroslavKopecký Filip     1323
6.Babička LukášBoháč Dominik     0324
7.Štípek MartinBorecký Vlastimil     3034
8.Myslivec MiroslavBartošek Ivo     1335
9.Babička LukášKopecký Filip     2336
10.Brabencová PavlínaBoháč Dominik     0337
11.Myslivec MiroslavBorecký Vlastimil     1338
12.Babička LukášBartošek Ivo     3048
13.Brabencová PavlínaKopecký Filip     0349
14.Štípek MartinBoháč Dominik     13410
15.Babička LukášBorecký Vlastimil     31510
16.Brabencová PavlínaBartošek Ivo     03511
17.Štípek MartinKopecký Filip     03512
18.Myslivec MiroslavBoháč Dominik     03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brabencová Pavlína04Borecký Vlastimil22
Štípek Martin22Bartošek Ivo22
Myslivec Miroslav04Kopecký Filip40
Babička Lukáš22Boháč Dominik40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy