Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:GPD Benešov nad Ploučnicí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Filipov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dvořákova 100, Benešov nad Ploučnicí 407 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:27 GPD Benešov nad Ploučnicí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Babička Lukáš
Myslivec Miroslav
 
 
Mrázek Michal
Honzík Stanislav
 
 
     3110
2.Štípek Martin
Babička Michal st.
 
 
Neumann Martin
Kopecký Karel
 
 
     3020
3.Štípek MartinNeumann Martin     3030
4.Myslivec MiroslavMrázek Michal     2331
5.Babička LukášKopecký Karel     3241
6.Babička Michal st.Honzík Stanislav     3251
7.Myslivec MiroslavNeumann Martin     0352
8.Babička LukášMrázek Michal     3162
9.Babička Michal st.Kopecký Karel     3172
10.Štípek MartinHonzík Stanislav     0373
11.Babička LukášNeumann Martin     3183
12.Babička Michal st.Mrázek Michal     3193
13.Štípek MartinKopecký Karel     30103
14.Myslivec MiroslavHonzík Stanislav     03104
15.Babička Michal st.Neumann Martin     03105
16.Štípek MartinMrázek Michal     30115
17.Myslivec MiroslavKopecký Karel     30125
18.Babička LukášHonzík Stanislav     23126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Štípek Martin31Neumann Martin22
Myslivec Miroslav13Mrázek Michal13
Babička Lukáš31Kopecký Karel04
Babička Michal st.31Honzík Stanislav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Kalich Litoměřice AVrchní
rozhodčí:
Nedbal Václav
HOSTUJÍCÍ:TTC Roudnice CRozhodčí:Jonáš Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 2027/1 , Litoměřice , PSČ 41201, Hala ST u Gymnázia Josefa Jungmanna, vchod z Tř.OsvobozeníRozhodčí:Bartošek Ivo
Datum dle rozpisu24. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:Boháč Dominik
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:32703:656KST Kalich Litoměřice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kopecký Filip
Chuchel Martin
 
 
Sedláček Zdeněk
Stanislav Pavel
 
 
-8-77383210
2.Boháč Dominik
Bartošek Ivo
 
 
Vyskočil Tomáš
Laube Robert
 
 
-9-758103220
3.Kopecký FilipSedláček Zdeněk8910  3030
4.Chuchel MartinLaube Robert55-54 3140
5.Boháč DominikStanislav Pavel6-1136 3150
6.Bartošek IvoVyskočil Tomáš-7-8-7  0351
7.Chuchel MartinSedláček Zdeněk98-87 3161
8.Boháč DominikLaube Robert397  3071
9.Bartošek IvoStanislav Pavel12-9-2-6 1372
10.Kopecký FilipVyskočil Tomáš-106-8-9 1373
11.Boháč DominikSedláček Zdeněk5-1078 3183
12.Bartošek IvoLaube Robert-10-12-2  0384
13.Kopecký FilipStanislav Pavel8-1179 3194
14.Chuchel MartinVyskočil Tomáš-8-8510732104
15.Bartošek IvoSedláček Zdeněk8-97-9-823105
16.Kopecký FilipLaube Robert-974-41132115
17.Chuchel MartinStanislav Pavel-79159 31125
18.Jonáš StanislavVyskočil Tomáš-7-7-7  03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kopecký Filip31Sedláček Zdeněk13
Chuchel Martin40Laube Robert13
Boháč Dominik30Stanislav Pavel13
Bartošek Ivo04Vyskočil Tomáš31
Jonáš Stanislav01   
žádné



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Terezín AVrchní
rozhodčí:
Pospíšil Petr
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem BRozhodčí:Friedrich Bohuslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul.na krete 332 v terezine u litomeric 41201, sokolovna terezin u zsRozhodčí:Munková Irena
Datum dle rozpisu24. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Vajgl Lukáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:36 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vajgl Lukáš
Munková Irena
 
 
Smíšková Martina
Vašinová Karina
 
 
     3010
2.Friedrich Bohuslav
Stranka Pavel
 
 
Chabr Filip
Vysoudil Jan
 
 
     1311
3.Stranka PavelChabr Filip     0312
4.Vajgl LukášVašinová Karina     3122
5.Friedrich BohuslavVysoudil Jan     3232
6.Munková IrenaSmíšková Martina     3142
7.Vajgl LukášChabr Filip     3252
8.Friedrich BohuslavVašinová Karina     2353
9.Munková IrenaVysoudil Jan     1354
10.Stranka PavelSmíšková Martina     2355
11.Friedrich BohuslavChabr Filip     2356
12.Munková IrenaVašinová Karina     3066
13.Stranka PavelVysoudil Jan     1367
14.Vajgl LukášSmíšková Martina     3077
15.Munková IrenaChabr Filip     3287
16.Stranka PavelVašinová Karina     1388
17.Vajgl LukášVysoudil Jan     3198
18.Friedrich BohuslavSmíšková Martina     1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stranka Pavel04Chabr Filip22
Vajgl Lukáš40Vašinová Karina22
Friedrich Bohuslav13Vysoudil Jan22
Munková Irena31Smíšková Martina22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Terezín BVrchní
rozhodčí:
Pospíšil Petr
HOSTUJÍCÍ:SK Markvartice ARozhodčí:Futera Vratislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul.na krete 332 v terezine u litomeric 41201, sokolovna terezin u zsRozhodčí:Slavík Petr
Datum dle rozpisu23. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Skrbek Zdeněk
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:842:34 TJ Sokol Terezín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slavík Petr
Králíček Radim
 
 
Hanuš Jiří
Hanuš Petr
 
 
     1301
2.Hájková Jana
Futera Vratislav
 
 
Lopušan Milan
Karlovský Tomáš
 
 
     3211
3.Futera VratislavHanuš Jiří     2312
4.Skrbek ZdeněkHanuš Petr     2313
5.Slavík PetrLopušan Milan     3023
6.Králíček RadimKarlovský Tomáš     3033
7.Skrbek ZdeněkHanuš Jiří     3143
8.Slavík PetrHanuš Petr     2344
9.Králíček RadimLopušan Milan     3154
10.Futera VratislavKarlovský Tomáš     2355
11.Slavík PetrHanuš Jiří     2356
12.Králíček RadimHanuš Petr     3166
13.Hájková JanaLopušan Milan     3276
14.Skrbek ZdeněkKarlovský Tomáš     3186
15.Králíček RadimHanuš Jiří     3296
16.Hájková JanaHanuš Petr     1397
17.Skrbek ZdeněkLopušan Milan     30107
18.Slavík PetrKarlovský Tomáš     03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Futera Vratislav02Hanuš Jiří22
Skrbek Zdeněk31Hanuš Petr31
Slavík Petr13Lopušan Milan04
Králíček Radim40Karlovský Tomáš22
Hájková Jana11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Chemička Ústí nad Labem AVrchní
rozhodčí:
Navarra Mirko
HOSTUJÍCÍ:INPEKO Krásné Březno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ústí nad Labem, Krčínova 6, vchod do budovy pod nápisem Corso, 1. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:45 INPEKO Krásné Březno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Culek Igor
Hanek Tomáš st.
 
 
Schneider Lubor
Pucherna Lubomír
 
 
     0301
2.Komárek Jaroslav
Karásek Jiří
 
 
Mašek Lubomír
Plutnar Stanislav
 
 
     1302
3.Culek IgorSchneider Lubor     3212
4.Hanek Tomáš st.Plutnar Stanislav     3222
5.Komárek JaroslavPucherna Lubomír     3132
6.Karásek JiříMašek Lubomír     1333
7.Hanek Tomáš st.Schneider Lubor     1334
8.Komárek JaroslavPlutnar Stanislav     0335
9.Karásek JiříPucherna Lubomír     1336
10.Culek IgorMašek Lubomír     2337
11.Komárek JaroslavSchneider Lubor     2338
12.Karásek JiříPlutnar Stanislav     3248
13.Culek IgorPucherna Lubomír     3258
14.Hanek Tomáš st.Mašek Lubomír     1359
15.Karásek JiříSchneider Lubor     3269
16.Culek IgorPlutnar Stanislav     13610
17.Hanek Tomáš st.Novák Jiří     32710
18.Komárek JaroslavMašek Lubomír     32810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Culek Igor22Schneider Lubor22
Hanek Tomáš st.22Plutnar Stanislav22
Komárek Jaroslav22Pucherna Lubomír12
Karásek Jiří22Mašek Lubomír31
   Novák Jiří01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Roudnice BVrchní
rozhodčí:
Spurný Antonín st.
HOSTUJÍCÍ:SK Štětí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Roudnicen.L., Jungmannova ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:25704:588TTC Roudnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cinibulk Miloš
Spurný Antonín ml.
 
 
Jurista Josef
Havran Michal
 
 
63-104 3110
2.Brhovský Václav
Líska Tomáš ml.
 
 
Nedoma Jiří
Líska Vladislav
 
 
-55-10623220
3.Líska Tomáš ml.Jurista Josef44-9-663230
4.Spurný Antonín ml.Havran Michal776  3040
5.Brhovský VáclavLíska Vladislav2-475 3150
6.Cinibulk MilošNedoma Jiří-157-953260
7.Spurný Antonín ml.Jurista Josef-767-1083270
8.Brhovský VáclavHavran Michal478  3080
9.Cinibulk MilošLíska Vladislav878  3090
10.Líska Tomáš ml.Nedoma Jiří-9-6-9  0391
11.Brhovský VáclavJurista Josef-666-11932101
12.Cinibulk MilošHavran Michal964  30111
13.Líska Tomáš ml.Líska Vladislav-51077 31121
14.Spurný Antonín ml.Nedoma Jiří-79-9-7 13122
15.Cinibulk MilošJurista Josef7512  30132
16.Líska Tomáš ml.Havran Michal7512  30142
17.Spurný Antonín ml.Líska Vladislav713-6-4-1223143
18.Brhovský VáclavNedoma Jiří-7-810-9 13144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Líska Tomáš ml.31Jurista Josef04
Spurný Antonín ml.22Havran Michal04
Brhovský Václav31Líska Vladislav13
Cinibulk Miloš40Nedoma Jiří31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy