Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Filipov BVrchní
rozhodčí:
Mrázek Michal
HOSTUJÍCÍ:TTC Roudnice BRozhodčí:Skála Jiří st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Filipov 207, 40753 JiříkovRozhodčí:Beránek Ladislav
Datum dle rozpisu03. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1324:45 TTC Roudnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polák Pavel
Neumann Martin
 
 
Brhovský Václav
Líska Tomáš ml.
 
 
     0301
2.Mrázek Michal
Honzík Stanislav
 
 
Červenka Marek
Cinibulk Miloš
 
 
     2302
3.Neumann MartinČervenka Marek     0303
4.Honzík StanislavLíska Tomáš ml.     1304
5.Mrázek MichalCinibulk Miloš     3214
6.Polák PavelBrhovský Václav     1315
7.Honzík StanislavČervenka Marek     1316
8.Mrázek MichalLíska Tomáš ml.     3126
9.Polák PavelCinibulk Miloš     1327
10.Neumann MartinBrhovský Václav     3137
11.Mrázek MichalČervenka Marek     1338
12.Polák PavelLíska Tomáš ml.     0339
13.Neumann MartinCinibulk Miloš     13310
14.Honzík StanislavBrhovský Václav     03311
15.Polák PavelČervenka Marek     03312
16.Neumann MartinLíska Tomáš ml.     30412
17.Honzík StanislavCinibulk Miloš     13413
18.Mrázek MichalBrhovský Václav     32513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Neumann Martin22Červenka Marek40
Honzík Stanislav04Líska Tomáš ml.22
Mrázek Michal31Cinibulk Miloš31
Polák Pavel04Brhovský Václav22
-----



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Štětí BVrchní
rozhodčí:
Novák Libor
HOSTUJÍCÍ:INPEKO Krásné Březno ARozhodčí:Burda Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Štětí, U tržnice 2, U městské tržniceRozhodčí:Čenkovič Jaroslav
Datum dle rozpisu20. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:38 INPEKO Krásné Březno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Líska Vladislav
Nedoma Jiří
 
 
Mašek Lubomír
Zach Vladimír
 
 
     3210
2.Jurista Josef
Havran Michal
 
 
Plutnar Stanislav
Schneider Lubor
 
 
     0311
3.Jurista JosefMašek Lubomír     0312
4.Havran MichalSchneider Lubor     0313
5.Nedoma JiříZach Vladimír     2314
6.Líska VladislavPucherna Lubomír     3024
7.Havran MichalMašek Lubomír     0325
8.Nedoma JiříSchneider Lubor     3135
9.Líska VladislavZach Vladimír     3245
10.Jurista JosefPlutnar Stanislav     3055
11.Nedoma JiříMašek Lubomír     2356
12.Líska VladislavSchneider Lubor     0357
13.Jurista JosefZach Vladimír     3267
14.Havran MichalPlutnar Stanislav     3077
15.Líska VladislavMašek Lubomír     0378
16.Jurista JosefSchneider Lubor     1379
17.Havran MichalZach Vladimír     03710
18.Nedoma JiříPlutnar Stanislav     31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jurista Josef22Mašek Lubomír40
Havran Michal13Schneider Lubor31
Nedoma Jiří22Zach Vladimír22
Líska Vladislav22Pucherna Lubomír01
   Plutnar Stanislav03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Chemička Ústí nad Labem AVrchní
rozhodčí:
Nechyba Zdeněk st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Terezín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ústí nad Labem, Krčínova 6, vchod do budovy pod nápisem Corso, 1. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:28 TJ Chemička Ústí nad Labem A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kindl Zdeněk
Svrček Petr
 
 
Skrbek Zdeněk
Slavík Petr
 
 
     3010
2.Komárek Jaroslav
Culek Igor
 
 
Králíček Radim
Hájková Jana
 
 
     3120
3.Culek IgorKrálíček Radim     1321
4.Komárek JaroslavSlavík Petr     3031
5.Svrček PetrHájková Jana     1332
6.Kindl ZdeněkSkrbek Zdeněk     3042
7.Komárek JaroslavKrálíček Radim     0343
8.Svrček PetrSlavík Petr     3253
9.Kindl ZdeněkHájková Jana     3063
10.Culek IgorSkrbek Zdeněk     2364
11.Svrček PetrKrálíček Radim     2365
12.Kindl ZdeněkSlavík Petr     3075
13.Culek IgorHájková Jana     3185
14.Komárek JaroslavSkrbek Zdeněk     0386
15.Kindl ZdeněkKrálíček Radim     0387
16.Culek IgorSlavík Petr     3097
17.Komárek JaroslavHájková Jana     30107
18.Svrček PetrSkrbek Zdeněk     03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Culek Igor22Králíček Radim40
Komárek Jaroslav22Slavík Petr04
Svrček Petr13Hájková Jana13
Kindl Zdeněk31Skrbek Zdeněk31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Markvartice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Terezín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Markvartice u Děčína 197Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:940:35693:693nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Karlovský Tomáš
Lopušan Milan
 
 
Pizur Miroslav
Brdlík František
 
 
-8-7-6  0301
2.Hanuš Jiří
Hanuš Petr
 
 
Friedrich Bohuslav
Martínek Karel
 
 
98-86 3111
3.Lopušan MilanBrdlík František-4-510-8 1312
4.Karlovský TomášFriedrich Bohuslav9-910-983222
5.Hanuš JiříPizur Miroslav477  3032
6.Hanuš PetrMartínek Karel5-688 3142
7.Karlovský TomášBrdlík František99-78 3152
8.Hanuš JiříFriedrich Bohuslav-4-689-92353
9.Hanuš PetrPizur Miroslav89-34 3163
10.Lopušan MilanMartínek Karel109-8-7-92364
11.Hanuš JiříBrdlík František-678-8-72365
12.Hanuš PetrFriedrich Bohuslav55-69 3175
13.Lopušan MilanPizur Miroslav-899-7-52376
14.Karlovský TomášMartínek Karel679  3086
15.Hanuš PetrBrdlík František3-9-10-7 1387
16.Lopušan MilanFriedrich Bohuslav-6-79-9 1388
17.Karlovský TomášPizur Miroslav65-4-7-82389
18.Hanuš JiříMartínek Karel69-1210 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lopušan Milan04Brdlík František31
Karlovský Tomáš31Friedrich Bohuslav22
Hanuš Jiří22Pizur Miroslav22
Hanuš Petr31Martínek Karel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem BVrchní
rozhodčí:
Vysoudil Jan
HOSTUJÍCÍ:KST Kalich Litoměřice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Studentská ul.626,403 31 Ústí nad Labem-Neštěmice, Nová tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:33653:638SKP Sever Ústí nad Labem B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hauznerová Michaela
Smíšková Martina
 
 
Jonáš Stanislav
Bartošek Ivo
 
 
97-75 3110
2.Špička Zbyněk
Vysoudil Jan
 
 
Boháč Dominik
Borecký Vlastimil
 
 
-888-12-52311
3.Vysoudil JanBoháč Dominik-6-8-13  0312
4.Hauznerová MichaelaBorecký Vlastimil109-5-9-62313
5.Špička ZbyněkBartošek Ivo7-639 3123
6.Smíšková MartinaJonáš Stanislav5-1045 3133
7.Hauznerová MichaelaBoháč Dominik-5-9-7  0334
8.Špička ZbyněkBorecký Vlastimil-10-8-11  0335
9.Smíšková MartinaBartošek Ivo989  3045
10.Vysoudil JanJonáš Stanislav569  3055
11.Špička ZbyněkBoháč Dominik-4-2-3  0356
12.Smíšková MartinaBorecký Vlastimil6610  3066
13.Vysoudil JanBartošek Ivo69-7-9-52367
14.Hauznerová MichaelaJonáš Stanislav7-9-5343277
15.Smíšková MartinaBoháč Dominik7-410-9-22378
16.Vysoudil JanBorecký Vlastimil510-77 3188
17.Hauznerová MichaelaBartošek Ivo2-969 3198
18.Špička ZbyněkJonáš Stanislav-3-899432108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vysoudil Jan22Boháč Dominik40
Hauznerová Michaela22Borecký Vlastimil22
Špička Zbyněk22Bartošek Ivo13
Smíšková Martina31Jonáš Stanislav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Roudnice CVrchní
rozhodčí:
Spurný Antonín st.
HOSTUJÍCÍ:GPD Benešov nad Ploučnicí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Roudnicen.L., Jungmannova ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:29 TTC Roudnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stanislav Pavel
Sedláček Zdeněk
 
 
Štípek Martin
Brabencová Pavlína
 
 
     3110
2.Laube Robert
Vyskočil Tomáš
 
 
Babička Lukáš
Myslivec Miroslav
 
 
     3220
3.Sedláček ZdeněkŠtípek Martin     0321
4.Laube RobertBrabencová Pavlína     3031
5.Stanislav PavelBabička Lukáš     2332
6.Vyskočil TomášMyslivec Miroslav     2333
7.Laube RobertŠtípek Martin     3143
8.Stanislav PavelBrabencová Pavlína     3053
9.Vyskočil TomášBabička Lukáš     0354
10.Sedláček ZdeněkMyslivec Miroslav     3164
11.Stanislav PavelŠtípek Martin     0365
12.Vyskočil TomášBrabencová Pavlína     3175
13.Sedláček ZdeněkBabička Lukáš     0376
14.Laube RobertMyslivec Miroslav     3186
15.Vyskočil Tomᚊtípek Martin     3196
16.Sedláček ZdeněkBrabencová Pavlína     32106
17.Laube RobertBabička Lukáš     31116
18.Stanislav PavelMyslivec Miroslav     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sedláček Zdeněk22Štípek Martin22
Laube Robert40Brabencová Pavlína04
Stanislav Pavel22Babička Lukáš31
Vyskočil Tomáš22Myslivec Miroslav13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy