Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Roudnice CVrchní
rozhodčí:
Spurný Antonín st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Filipov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Roudnicen.L., Jungmannova ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:34 TTC Roudnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláček Zdeněk
Stanislav Pavel
 
 
Kopecký Karel
Neumann Martin
 
 
     3110
2.Laube Robert
Vyskočil Tomáš
 
 
Mrázek Michal
Honzík Stanislav
 
 
     2311
3.Laube RobertNeumann Martin     2312
4.Stanislav PavelKopecký Karel     3122
5.Vyskočil TomášHonzík Stanislav     2323
6.Sedláček ZdeněkMrázek Michal     3133
7.Stanislav PavelNeumann Martin     2334
8.Vyskočil TomášKopecký Karel     3044
9.Sedláček ZdeněkHonzík Stanislav     3254
10.Laube RobertMrázek Michal     3064
11.Vyskočil TomášNeumann Martin     3274
12.Sedláček ZdeněkKopecký Karel     3284
13.Laube RobertHonzík Stanislav     1385
14.Stanislav PavelMrázek Michal     1386
15.Sedláček ZdeněkNeumann Martin     0387
16.Laube RobertKopecký Karel     1388
17.Stanislav PavelHonzík Stanislav     3098
18.Vyskočil TomášMrázek Michal     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Laube Robert13Neumann Martin31
Stanislav Pavel22Kopecký Karel13
Vyskočil Tomáš31Honzík Stanislav22
Sedláček Zdeněk31Mrázek Michal13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:GPD Benešov nad Ploučnicí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dvořákova 100, Benešov nad Ploučnicí 407 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1233:44 SKP Sever Ústí nad Labem B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Babička Lukáš
Myslivec Miroslav
 
 
Chabr Filip
Vysoudil Jan
 
 
     2301
2.Štípek Martin
Nebohý František
 
 
Hauznerová Michaela
Vašinová Karina
 
 
     3211
3.Nebohý FrantišekVysoudil Jan     3221
4.Štípek MartinVašinová Karina     1322
5.Babička LukášHauznerová Michaela     3032
6.Myslivec MiroslavChabr Filip     0333
7.Štípek MartinVysoudil Jan     2334
8.Babička LukášVašinová Karina     3244
9.Myslivec MiroslavHauznerová Michaela     1345
10.Nebohý FrantišekChabr Filip     2346
11.Babička LukášVysoudil Jan     3156
12.Myslivec MiroslavVašinová Karina     1357
13.Nebohý FrantišekHauznerová Michaela     0358
14.Štípek MartinChabr Filip     2359
15.Myslivec MiroslavVysoudil Jan     13510
16.Nebohý FrantišekVašinová Karina     23511
17.Štípek MartinHauznerová Michaela     13512
18.Babička LukášChabr Filip     31612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nebohý František13Vysoudil Jan22
Štípek Martin04Vašinová Karina31
Babička Lukáš40Hauznerová Michaela31
Myslivec Miroslav04Chabr Filip31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Kalich Litoměřice AVrchní
rozhodčí:
Nedbal Václav
HOSTUJÍCÍ:SK Markvartice ARozhodčí:Bartošek Ivo
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 2027/1 , Litoměřice , PSČ 41201, Hala ST u Gymnázia Josefa Jungmanna, vchod z Tř.OsvobozeníRozhodčí:Borecký Vlastimil
Datum dle rozpisu10. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:35Rozhodčí:Kmoch Pavel ml.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:35541:581SK Markvartice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Boháč Dominik
Borecký Vlastimil
 
 
Hanuš Jiří
Hanuš Petr
 
 
5-4-8-9 1301
2.Kmoch Pavel ml.
Bartošek Ivo
 
 
Karlovský Tomáš
Lopušan Milan
 
 
4-8-4-7 1302
3.Kmoch Pavel ml.Hanuš Jiří-6-66-6 1303
4.Borecký VlastimilHanuš Petr-12-569-82304
5.Boháč DominikLopušan Milan637  3014
6.Bartošek IvoKarlovský Tomáš10-10-4-7 1315
7.Borecký VlastimilHanuš Jiří4-6-10-10 1316
8.Boháč DominikHanuš Petr965  3026
9.Bartošek IvoLopušan Milan779  3036
10.Kmoch Pavel ml.Karlovský Tomáš-45-7-8 1337
11.Boháč DominikHanuš Jiří666  3047
12.Bartošek IvoHanuš Petr782  3057
13.Kmoch Pavel ml.Lopušan MilanWO    0358
14.Borecký VlastimilKarlovský Tomáš7-10-11-6 1359
15.Bartošek IvoHanuš Jiří-5-7-5  03510
16.Kmoch Pavel ml.Hanuš PetrWO    03511
17.Borecký VlastimilLopušan Milan352  30611
18.Boháč DominikKarlovský Tomáš1010-9-6732711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kmoch Pavel ml.02Hanuš Jiří31
Borecký Vlastimil13Hanuš Petr12
Boháč Dominik40Lopušan Milan03
Bartošek Ivo22Karlovský Tomáš31
WO02WO20
Hráč Kmoch Pavel ml. odstoupil pro zranění



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Terezín AVrchní
rozhodčí:
Pospíšil Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Chemička Ústí nad Labem ARozhodčí:Munková Irena
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul.na krete 332 v terezine u litomeric 41201, sokolovna terezin u zsRozhodčí:Brdlík František
Datum dle rozpisu10. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Pizur Miroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:31 TJ Sokol Terezín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vajgl Lukáš
Munková Irena
 
 
Kindl Zdeněk
Svrček Petr
 
 
     0301
2.Brdlík František
Pizur Miroslav
 
 
Komárek Jaroslav
Culek Igor
 
 
     3211
3.Munková IrenaKindl Zdeněk     1312
4.Vajgl LukášCulek Igor     2313
5.Pizur MiroslavKomárek Jaroslav     0314
6.Brdlík FrantišekSvrček Petr     3224
7.Vajgl LukášKindl Zdeněk     1325
8.Pizur MiroslavCulek Igor     3135
9.Brdlík FrantišekKomárek Jaroslav     3145
10.Munková IrenaSvrček Petr     3155
11.Pizur MiroslavKindl Zdeněk     0356
12.Brdlík FrantišekCulek Igor     3266
13.Munková IrenaKomárek Jaroslav     0367
14.Vajgl LukášSvrček Petr     3077
15.Brdlík FrantišekKindl Zdeněk     3187
16.Munková IrenaCulek Igor     3097
17.Vajgl LukášKomárek Jaroslav     30107
18.Pizur MiroslavSvrček Petr     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Munková Irena22Kindl Zdeněk31
Vajgl Lukáš22Culek Igor13
Pizur Miroslav22Komárek Jaroslav22
Brdlík František40Svrček Petr04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Terezín BVrchní
rozhodčí:
Skrbek Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SK Štětí BRozhodčí:Slavík Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul.na krete 332 v terezine u litomeric 41201, sokolovna terezin u zsRozhodčí:Králíček Radim
Datum dle rozpisu09. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Hájková Jana
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:25 TJ Sokol Terezín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slavík Petr
Králíček Radim
 
 
Jurista Josef
Havran Michal
 
 
     3210
2.Futera Vratislav
Hájková Jana
 
 
Líska Vladislav
Nedoma Jiří
 
 
     1311
3.Skrbek ZdeněkJurista Josef     3221
4.Futera VratislavLíska Vladislav     3031
5.Slavík PetrHavran Michal     3141
6.Králíček RadimNedoma Jiří     3051
7.Futera VratislavJurista Josef     3061
8.Slavík PetrLíska Vladislav     1362
9.Králíček RadimHavran Michal     3272
10.Skrbek ZdeněkNedoma Jiří     3282
11.Slavík PetrJurista Josef     3292
12.Králíček RadimLíska Vladislav     30102
13.Skrbek ZdeněkHavran Michal     30112
14.Hájková JanaNedoma Jiří     13113
15.Králíček RadimJurista Josef     30123
16.Skrbek ZdeněkLíska Vladislav     31133
17.Hájková JanaHavran Michal     31143
18.Slavík PetrNedoma Jiří     03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Skrbek Zdeněk40Jurista Josef04
Futera Vratislav20Líska Vladislav13
Slavík Petr22Havran Michal04
Králíček Radim40Nedoma Jiří22
Hájková Jana11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:INPEKO Krásné Březno AVrchní
rozhodčí:
Mašek Lubomír
HOSTUJÍCÍ:TTC Roudnice BRozhodčí:Pucherna Lubomír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Janáčkova 11, Ústí nad Labem 400 07, Pekárna INPEKO - 2.NPRozhodčí:Plutnar Jaroslav
Datum dle rozpisu09. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:37 TTC Roudnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zach Vladimír
Mašek Lubomír
 
 
Brhovský Václav
Líska Tomáš ml.
 
 
     3010
2.Plutnar Stanislav
Schneider Lubor
 
 
Cinibulk Miloš
Červenka Marek
 
 
     2311
3.Plutnar StanislavČervenka Marek     2312
4.Schneider LuborCinibulk Miloš     2313
5.Zach VladimírLíska Tomáš ml.     3123
6.Mašek LubomírBrhovský Václav     3133
7.Schneider LuborČervenka Marek     0334
8.Zach VladimírCinibulk Miloš     0335
9.Mašek LubomírLíska Tomáš ml.     3145
10.Plutnar StanislavBrhovský Václav     0346
11.Zach VladimírČervenka Marek     3056
12.Mašek LubomírCinibulk Miloš     3166
13.Plutnar StanislavLíska Tomáš ml.     0367
14.Schneider LuborBrhovský Václav     3177
15.Mašek LubomírSpurný Antonín ml.     3287
16.Plutnar StanislavCinibulk Miloš     0388
17.Schneider LuborLíska Tomáš ml.     2389
18.Zach VladimírBrhovský Václav     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Plutnar Stanislav04Červenka Marek21
Schneider Lubor13Cinibulk Miloš31
Zach Vladimír22Líska Tomáš ml.22
Mašek Lubomír40Brhovský Václav22
   Spurný Antonín ml.01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy