Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Filipov BVrchní
rozhodčí:
Mrázek Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Terezín ARozhodčí:Beránek Ladislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Filipov 207, 40753 JiříkovRozhodčí:Kašpar Aleš
Datum dle rozpisu07. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:35 TJ Sokol Terezín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Neumann Martin
Polák Pavel
 
 
Friedrich Bohuslav
Vajgl Lukáš
 
 
     3010
2.Honzík Stanislav
Mrázek Michal
 
 
Pizur Miroslav
Brdlík František
 
 
     3120
3.Neumann MartinBrdlík František     1321
4.Skála Jiří ml.Vajgl Lukáš     1322
5.Fučík ZdeněkPizur Miroslav     1323
6.Honzík StanislavFriedrich Bohuslav     3033
7.Skála Jiří ml.Brdlík František     3143
8.Fučík ZdeněkVajgl Lukáš     0344
9.Honzík StanislavPizur Miroslav     0345
10.Neumann MartinFriedrich Bohuslav     3155
11.Fučík ZdeněkBrdlík František     0356
12.Honzík StanislavVajgl Lukáš     2357
13.Neumann MartinPizur Miroslav     3067
14.Skála Jiří ml.Friedrich Bohuslav     3177
15.Honzík StanislavBrdlík František     2378
16.Neumann MartinVajgl Lukáš     1379
17.Skála Jiří ml.Pizur Miroslav     3189
18.Mrázek MichalFriedrich Bohuslav     23810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Neumann Martin22Brdlík František31
Skála Jiří ml.31Vajgl Lukáš40
Fučík Zdeněk03Pizur Miroslav22
Honzík Stanislav13Friedrich Bohuslav13
Mrázek Michal01   
-------



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Kalich Litoměřice AVrchní
rozhodčí:
Nedbal Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Terezín BRozhodčí:Borecký Vlastimil
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 2027/1 , Litoměřice , PSČ 41201, Hala ST u Gymnázia Josefa Jungmanna, vchod z Tř.OsvobozeníRozhodčí:Málek Josef
Datum dle rozpisu07. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:Boháč Dominik
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:25660:563KST Kalich Litoměřice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Málek Josef
Boháč Dominik
 
 
Skrbek Zdeněk
Slavík Petr
 
 
8-911-853210
2.Borecký Vlastimil
Bartošek Ivo
 
 
Futera Vratislav
Hájková Jana
 
 
8310  3020
3.Málek JosefHájková Jana128  3030
4.Boháč DominikFutera Vratislav48-105 3140
5.Borecký VlastimilSkrbek Zdeněk-5-5-4  0341
6.Bartošek IvoSlavík Petr610-79 3151
7.Boháč DominikSkokan Jaroslav3114  3061
8.Borecký VlastimilFutera Vratislav45-6-813271
9.Bartošek IvoSkrbek Zdeněk-6-12-9  0372
10.Málek JosefSlavík Petr71012  3082
11.Borecký VlastimilSkokan Jaroslav6126  3092
12.Bartošek IvoFutera Vratislav-4-5-10  0393
13.Málek JosefSkrbek Zdeněk8-7-88-72394
14.Boháč DominikSlavík Petr578  30104
15.Bartošek IvoSkokan Jaroslav566  30114
16.Málek JosefFutera Vratislav-81-671132124
17.Boháč DominikSkrbek Zdeněk9-96-5832134
18.Borecký VlastimilSlavík Petr8-10-7-8 13135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Málek Josef31Hájková Jana01
Boháč Dominik40Futera Vratislav13
Borecký Vlastimil22Skrbek Zdeněk31
Bartošek Ivo22Slavík Petr13
   Skokan Jaroslav03
žádné



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:GPD Benešov nad Ploučnicí AVrchní
rozhodčí:
Štípek Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:INPEKO Krásné Březno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dvořákova 100, Benešov nad Ploučnicí 407 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1230:38 INPEKO Krásné Březno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Babička Michal st.
Štípek Martin
 
 
Zach Vladimír
Mašek Lubomír
 
 
     1301
2.Myslivec Miroslav
Babička Lukáš
 
 
Schneider Lubor
Plutnar Stanislav
 
 
     2302
3.Babička Michal st.Schneider Lubor     2303
4.Štípek MartinMašek Lubomír     0304
5.Babička LukášZach Vladimír     0305
6.Myslivec MiroslavPlutnar Stanislav     3015
7.Štípek MartinSchneider Lubor     0316
8.Babička LukášMašek Lubomír     0317
9.Myslivec MiroslavZach Vladimír     2318
10.Babička Michal st.Plutnar Stanislav     3128
11.Babička LukášSchneider Lubor     2329
12.Myslivec MiroslavMašek Lubomír     13210
13.Babička Michal st.Pucherna Lubomír     30310
14.Štípek MartinPlutnar Stanislav     31410
15.Myslivec MiroslavSchneider Lubor     03411
16.Babička Michal st.Mašek Lubomír     30511
17.Štípek MartinPucherna Lubomír     30611
18.Babička LukášPlutnar Stanislav     23612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Babička Michal st.31Schneider Lubor40
Štípek Martin22Mašek Lubomír31
Babička Lukáš04Zach Vladimír20
Myslivec Miroslav13Plutnar Stanislav13
   Pucherna Lubomír02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Roudnice CVrchní
rozhodčí:
Hrádek Antonín
HOSTUJÍCÍ:TTC Roudnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Roudnicen.L., Jungmannova ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1522:48 TTC Roudnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stanislav Pavel
Sedláček Zdeněk
 
 
Spurný Antonín ml.
Cinibulk Miloš
 
 
     1301
2.Vyskočil Tomáš
Sedláček Jiří ml.
 
 
Brhovský Václav
Líska Tomáš ml.
 
 
     3111
3.Hrádek TomášSpurný Antonín ml.     0312
4.Vyskočil TomášCinibulk Miloš     0313
5.Stanislav PavelLíska Tomáš ml.     1314
6.Sedláček ZdeněkBrhovský Václav     3024
7.Vyskočil TomášSpurný Antonín ml.     1325
8.Stanislav PavelCinibulk Miloš     1326
9.Sedláček ZdeněkLíska Tomáš ml.     0327
10.Hrádek TomášBrhovský Václav     0328
11.Stanislav PavelSpurný Antonín ml.     2329
12.Sedláček ZdeněkCinibulk Miloš     03210
13.Hrádek TomášLíska Tomáš ml.     03211
14.Vyskočil TomášBrhovský Václav     32311
15.Sedláček ZdeněkSpurný Antonín ml.     23312
16.Hrádek TomášCinibulk Miloš     13313
17.Vyskočil TomášLíska Tomáš ml.     23314
18.Stanislav PavelBrhovský Václav     23315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrádek Tomáš04Spurný Antonín ml.40
Vyskočil Tomáš13Cinibulk Miloš40
Stanislav Pavel04Líska Tomáš ml.40
Sedláček Zdeněk13Brhovský Václav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Štětí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Studentská ul.626,403 31 Ústí nad Labem-Neštěmice, Nová tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:448:19668:543SKP Sever Ústí nad Labem B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špička Zbyněk
Chabr Filip
 
 
Nedoma Jiří
Karel Daniel
 
 
8147  3010
2.Vašinová Karina
Hauznerová Michaela
 
 
Jurista Josef
Novák Vladislav
 
 
768  3020
3.Vysoudil JanJurista Josef-556-9-122321
4.Hauznerová MichaelaNovák Vladislav8512  3031
5.Špička ZbyněkKarel Daniel493  3041
6.Chabr FilipNedoma Jiří67-8-7-32342
7.Hauznerová MichaelaJurista Josef8-484 3152
8.Špička ZbyněkNovák Vladislav62-97 3162
9.Chabr FilipKarel Daniel235  3072
10.Vysoudil JanNedoma Jiří-1-5-3  0373
11.Špička ZbyněkJurista Josef879  3083
12.Chabr FilipNovák Vladislav119-11 3193
13.Vysoudil JanKarel Daniel8-65-61032103
14.Hauznerová MichaelaNedoma Jiří6-6-68-723104
15.Chabr FilipJurista Josef1528  30114
16.Vysoudil JanNovák Vladislav54-814 31124
17.Hauznerová MichaelaKarel Daniel639  30134
18.Špička ZbyněkNedoma Jiří3-10118 31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vysoudil Jan22Jurista Josef13
Hauznerová Michaela31Novák Vladislav04
Špička Zbyněk40Karel Daniel04
Chabr Filip31Nedoma Jiří31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Markvartice AVrchní
rozhodčí:
Komárek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Chemička Ústí nad Labem ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Markvartice u Děčína 197Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1025:37 TJ Chemička Ústí nad Labem A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanuš Jiří
Matušek Petr
 
 
Zápotocký Milan
Svrček Petr
 
 
     0301
2.Lopušan Milan
Linzmayer Václav
 
 
Komárek Jaroslav
Karásek Jiří
 
 
     0302
3.Hanuš JiříZápotocký Milan     0303
4.Matušek PetrKomárek Jaroslav     3113
5.Lopušan MilanKarásek Jiří     1314
6.Linzmayer VáclavSvrček Petr     0315
7.Matušek PetrZápotocký Milan     3125
8.Lopušan MilanKomárek Jaroslav     0326
9.Linzmayer VáclavKarásek Jiří     0327
10.Hanuš JiříSvrček Petr     3137
11.Lopušan MilanZápotocký Milan     0338
12.Linzmayer VáclavKomárek Jaroslav     0339
13.Hanuš JiříKarásek Jiří     3149
14.Matušek PetrSvrček Petr     3159
15.Linzmayer VáclavZápotocký Milan     03510
16.Hanuš JiříKomárek Jaroslav     31610
17.Matušek PetrKarásek Jiří     30710
18.Lopušan MilanSvrček Petr     31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hanuš Jiří31Zápotocký Milan31
Matušek Petr40Komárek Jaroslav22
Lopušan Milan13Karásek Jiří22
Linzmayer Václav04Svrček Petr13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy