Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Filipov BVrchní
rozhodčí:
Mrázek Michal
HOSTUJÍCÍ:INPEKO Krásné Březno ARozhodčí:Beránek Ladislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Filipov 207, 40753 JiříkovRozhodčí:Kašpar Aleš
Datum dle rozpisu17. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1028:38 INPEKO Krásné Březno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mrázek Michal
Honzík Stanislav
 
 
Zach Vladimír
Mašek Lubomír
 
 
     3210
2.Kopecký Karel
Neumann Martin
 
 
Schneider Lubor
Plutnar Stanislav
 
 
     3020
3.Neumann MartinMašek Lubomír     0321
4.Honzík StanislavSchneider Lubor     2322
5.Kopecký KarelZach Vladimír     1323
6.Mrázek MichalPucherna Lubomír     3033
7.Honzík StanislavMašek Lubomír     0334
8.Kopecký KarelSchneider Lubor     3244
9.Mrázek MichalZach Vladimír     3254
10.Neumann MartinPucherna Lubomír     3064
11.Kopecký KarelMašek Lubomír     0365
12.Mrázek MichalSchneider Lubor     0366
13.Neumann MartinZach Vladimír     0367
14.Honzík StanislavPlutnar Jaroslav     3177
15.Mrázek MichalMašek Lubomír     0378
16.Neumann MartinSchneider Lubor     1379
17.Honzík StanislavZach Vladimír     03710
18.Kopecký KarelPlutnar Jaroslav     31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Neumann Martin13Mašek Lubomír40
Honzík Stanislav13Schneider Lubor31
Kopecký Karel22Zach Vladimír31
Mrázek Michal22Pucherna Lubomír02
   Plutnar Jaroslav02
----------



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Roudnice BVrchní
rozhodčí:
Spurný Antonín st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Terezín BRozhodčí:Ullman Miloslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Roudnicen.L., Jungmannova ul.Rozhodčí:Broft Jan
Datum dle rozpisu17. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:35599:637TJ Sokol Terezín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Medáček Jaroslav
Mejzr Radek
 
 
Skrbek Zdeněk
Králíček Radim
 
 
87-10-5-42301
2.Jaroš Václav
Spurný Antonín ml.
 
 
Futera Vratislav
Hájková Jana
 
 
-28-88-52302
3.Brhovský VáclavSkrbek Zdeněk-446-8-92303
4.Spurný Antonín ml.Králíček Radim79-9-4-62304
5.Líska Tomáš ml.Futera Vratislav84-66 3114
6.Cinibulk MilošHájková Jana4-1199 3124
7.Spurný Antonín ml.Skrbek Zdeněk55-78 3134
8.Líska Tomáš ml.Králíček Radim-5810-5-42335
9.Cinibulk MilošFutera Vratislav875  3045
10.Brhovský VáclavHájková Jana81010  3055
11.Líska Tomáš ml.Skrbek Zdeněk-4-4-8  0356
12.Medáček JaroslavKrálíček Radim-1-5-5  0357
13.Brhovský VáclavFutera Vratislav-4557 3167
14.Spurný Antonín ml.Hájková Jana978  3077
15.Medáček JaroslavSkrbek Zdeněk-5-4-8  0378
16.Brhovský VáclavKrálíček Radim-7-9-9  0379
17.Spurný Antonín ml.Futera Vratislav-8-10-10  03710
18.Líska Tomáš ml.Hájková Jana9-988 31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Brhovský Václav22Skrbek Zdeněk31
Spurný Antonín ml.22Králíček Radim40
Líska Tomáš ml.22Futera Vratislav13
Cinibulk Miloš20Hájková Jana04
Medáček Jaroslav02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Štětí BVrchní
rozhodčí:
Novák Vladislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Terezín ARozhodčí:Čenkovič Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Štětí, U tržnice 2, U městské tržniceRozhodčí:Burda Petr
Datum dle rozpisu16. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Dvořák Milan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:42 TJ Sokol Terezín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jurista Josef
Havran Michal
 
 
Friedrich Bohuslav
Vajgl Lukáš
 
 
     2301
2.Nedoma Jiří
Líska Vladislav
 
 
Brdlík František
Munková Irena
 
 
     0302
3.Jurista JosefMunková Irena     0303
4.Havran MichalBrdlík František     2304
5.Nedoma JiříFriedrich Bohuslav     3014
6.Líska VladislavVajgl Lukáš     0315
7.Havran MichalMunková Irena     1316
8.Nedoma JiříBrdlík František     1317
9.Líska VladislavFriedrich Bohuslav     3127
10.Jurista JosefVajgl Lukáš     0328
11.Nedoma JiříMunková Irena     1329
12.Líska VladislavBrdlík František     13210
13.Jurista JosefFriedrich Bohuslav     13211
14.Havran MichalVajgl Lukáš     32311
15.Líska VladislavMunková Irena     32411
16.Jurista JosefBrdlík František     32511
17.Havran MichalFriedrich Bohuslav     31611
18.Nedoma JiříVajgl Lukáš     31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jurista Josef13Munková Irena31
Havran Michal22Brdlík František31
Nedoma Jiří22Friedrich Bohuslav13
Líska Vladislav22Vajgl Lukáš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Chemička Ústí nad Labem AVrchní
rozhodčí:
Karásek Jiří
HOSTUJÍCÍ:KST Kalich Litoměřice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ústí nad Labem, Krčínova 6, vchod do budovy pod nápisem Corso, 1. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:32 TJ Chemička Ústí nad Labem A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Culek Igor
Komárek Jaroslav
 
 
Borecký Vlastimil
Bartošek Ivo
 
 
     3110
2.Zápotocký Milan
Svrček Petr
 
 
Boháč Dominik
Chuchel Martin
 
 
     2311
3.Culek IgorBorecký Vlastimil     3021
4.Komárek JaroslavChuchel Martin     0322
5.Svrček PetrBoháč Dominik     0323
6.Zápotocký MilanBartošek Ivo     3033
7.Komárek JaroslavBorecký Vlastimil     3243
8.Svrček PetrChuchel Martin     3153
9.Zápotocký MilanBoháč Dominik     3263
10.Culek IgorBartošek Ivo     3073
11.Svrček PetrBorecký Vlastimil     3083
12.Zápotocký MilanChuchel Martin     3293
13.Culek IgorBoháč Dominik     0394
14.Komárek JaroslavJonáš Stanislav     32104
15.Zápotocký MilanBorecký Vlastimil     31114
16.Culek IgorChuchel Martin     23115
17.Komárek JaroslavBoháč Dominik     03116
18.Hanek Tomáš st.Jonáš Stanislav     23117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Culek Igor22Borecký Vlastimil04
Komárek Jaroslav22Chuchel Martin22
Svrček Petr21Boháč Dominik31
Zápotocký Milan40Bartošek Ivo02
Hanek Tomáš st.01Jonáš Stanislav11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Markvartice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:GPD Benešov nad Ploučnicí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Markvartice u Děčína 197Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:26700:647SK Markvartice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Karlovský Tomáš
Lopušan Milan
 
 
Babička Michal st.
Štípek Martin
 
 
-74-8-9 1301
2.Hanuš Jiří
Hanuš Petr
 
 
Babička Lukáš
Myslivec Miroslav
 
 
559  3011
3.Lopušan MilanBabička Michal st.-8-6-18  0312
4.Hanuš JiříŠtípek Martin78-9-383222
5.Hanuš PetrBabička Lukáš767  3032
6.Karlovský TomášMyslivec Miroslav785  3042
7.Hanuš JiříBabička Michal st.6-889 3152
8.Hanuš PetrŠtípek Martin1188  3062
9.Karlovský TomášBabička Lukáš618-211 3172
10.Lopušan MilanMyslivec Miroslav-46-78-102373
11.Hanuš PetrBabička Michal st.-71086 3183
12.Karlovský Tomᚊtípek Martin10510  3093
13.Lopušan MilanBabička Lukáš-7-811-8 1394
14.Hanuš JiříMyslivec Miroslav892  30104
15.Karlovský TomášBabička Michal st.9-9-8-2 13105
16.Lopušan MilanŠtípek Martin7-89-15-923106
17.Hanuš JiříBabička Lukáš-109119 31116
18.Hanuš PetrMyslivec Miroslav9-9-88932126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lopušan Milan04Babička Michal st.22
Hanuš Jiří40Štípek Martin13
Hanuš Petr40Babička Lukáš13
Karlovský Tomáš31Myslivec Miroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem BVrchní
rozhodčí:
Vysoudil Jan
HOSTUJÍCÍ:TTC Roudnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Studentská ul.626,403 31 Ústí nad Labem-Neštěmice, Nová tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1039:41740:747TTC Roudnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hauznerová Michaela
Vašinová Karina
 
 
Sklenička Jan ml.
Vyskočil Tomáš
 
 
109-8-1093210
2.Chabr Filip
Vysoudil Jan
 
 
Stanislav Pavel
Sedláček Zdeněk
 
 
6-7-78-92311
3.Vašinová KarinaSklenička Jan ml.6-76-5-42312
4.Hauznerová MichaelaSedláček Zdeněk6-8910 3122
5.Vysoudil JanStanislav Pavel-615-5-7 1323
6.Chabr FilipVyskočil Tomáš-866-11-92324
7.Hauznerová MichaelaSklenička Jan ml.224  3034
8.Vysoudil JanSedláček Zdeněk810-8-9-82335
9.Chabr FilipStanislav Pavel98-12-8-72336
10.Vašinová KarinaVyskočil Tomáš-4-4-7  0337
11.Vysoudil JanSklenička Jan ml.-9-979-142338
12.Chabr FilipSedláček Zdeněk117-86 3148
13.Vašinová KarinaStanislav Pavel-4-49-3 1349
14.Hauznerová MichaelaVyskočil Tomáš-379-223259
15.Chabr FilipSklenička Jan ml.-94-8-10 13510
16.Vašinová KarinaSedláček Zdeněk27-7-5732610
17.Hauznerová MichaelaStanislav Pavel1-71011 31710
18.Vysoudil JanVyskočil Tomáš-5118-10632810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vašinová Karina13Sklenička Jan ml.31
Hauznerová Michaela40Sedláček Zdeněk13
Vysoudil Jan13Stanislav Pavel31
Chabr Filip13Vyskočil Tomáš22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy