Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem BVrchní
rozhodčí:
Pavlík Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Filipov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Studentská ul.626,403 31 Ústí nad Labem-Neštěmice, Nová tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:33 SKP Sever Ústí nad Labem B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špička Zbyněk
Smíšková Martina
 
 
Mrázek Michal
Honzík Stanislav
 
 
     0301
2.Vašinová Karina
Hauznerová Michaela
 
 
Neumann Martin
Kopecký Karel
 
 
     3111
3.Smíšková MartinaNeumann Martin     3121
4.Vašinová KarinaMrázek Michal     2322
5.Špička ZbyněkHonzík Stanislav     3032
6.Hauznerová MichaelaKopecký Karel     3042
7.Vašinová KarinaNeumann Martin     1343
8.Špička ZbyněkMrázek Michal     1344
9.Hauznerová MichaelaHonzík Stanislav     1345
10.Smíšková MartinaKopecký Karel     2346
11.Špička ZbyněkNeumann Martin     3256
12.Hauznerová MichaelaMrázek Michal     3066
13.Smíšková MartinaHonzík Stanislav     3176
14.Chabr FilipKopecký Karel     1377
15.Hauznerová MichaelaNeumann Martin     3287
16.Smíšková MartinaMrázek Michal     3097
17.Chabr FilipHonzík Stanislav     0398
18.Špička ZbyněkKopecký Karel     32108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Smíšková Martina31Neumann Martin13
Vašinová Karina02Mrázek Michal22
Špička Zbyněk31Honzík Stanislav22
Hauznerová Michaela31Kopecký Karel22
Chabr Filip02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Roudnice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Markvartice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Roudnicen.L., Jungmannova ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:547:26 TTC Roudnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stanislav Pavel
Sedláček Zdeněk
 
 
Karlovský Tomáš
Lopušan Milan
 
 
     3110
2.Vyskočil Tomáš
Sedláček Jiří ml.
 
 
Hanuš Jiří
Hanuš Petr
 
 
     1311
3.Stanislav PavelHanuš Jiří     2312
4.Sedláček ZdeněkHanuš Petr     3022
5.Vyskočil TomášKarlovský Tomáš     2323
6.Sedláček Jiří ml.Lopušan Milan     3133
7.Sedláček ZdeněkHanuš Jiří     3143
8.Vyskočil TomášHanuš Petr     3153
9.Sedláček Jiří ml.Karlovský Tomáš     3263
10.Stanislav PavelLopušan Milan     3173
11.Vyskočil TomášHanuš Jiří     3083
12.Sedláček Jiří ml.Hanuš Petr     2384
13.Stanislav PavelKarlovský Tomáš     3094
14.Sedláček ZdeněkLopušan Milan     1395
15.Sedláček Jiří ml.Hanuš Jiří     32105
16.Stanislav PavelHanuš Petr     30115
17.Sedláček ZdeněkKarlovský Tomáš     31125
18.Vyskočil TomášLopušan Milan     31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stanislav Pavel31Hanuš Jiří13
Sedláček Zdeněk31Hanuš Petr13
Vyskočil Tomáš31Karlovský Tomáš13
Sedláček Jiří ml.31Lopušan Milan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:GPD Benešov nad Ploučnicí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Chemička Ústí nad Labem ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dvořákova 100, Benešov nad Ploučnicí 407 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:41 TJ Chemička Ústí nad Labem A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Babička Lukáš
Myslivec Miroslav
 
 
Svrček Petr
Zápotocký Milan
 
 
     1301
2.Štípek Martin
Nebohý František
 
 
Kindl Zdeněk
Culek Igor
 
 
     0302
3.Štípek MartinKindl Zdeněk     1303
4.Nebohý FrantišekZápotocký Milan     0304
5.Babička LukášCulek Igor     0305
6.Myslivec MiroslavSvrček Petr     3215
7.Nebohý FrantišekKindl Zdeněk     1316
8.Babička LukášZápotocký Milan     1317
9.Myslivec MiroslavCulek Igor     1318
10.Štípek MartinSvrček Petr     1319
11.Babička LukášKindl Zdeněk     03110
12.Myslivec MiroslavZápotocký Milan     30210
13.Štípek MartinCulek Igor     13211
14.Nebohý FrantišekSvrček Petr     30311
15.Myslivec MiroslavKindl Zdeněk     32411
16.Štípek MartinZápotocký Milan     32511
17.Nebohý FrantišekCulek Igor     32611
18.Babička LukášSvrček Petr     30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Štípek Martin13Kindl Zdeněk31
Nebohý František22Zápotocký Milan22
Babička Lukáš13Culek Igor31
Myslivec Miroslav31Svrček Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Kalich Litoměřice AVrchní
rozhodčí:
Nedbal Václav
HOSTUJÍCÍ:SK Štětí BRozhodčí:Málek Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 2027/1 , Litoměřice , PSČ 41201, Hala ST u Gymnázia Josefa Jungmanna, vchod z Tř.OsvobozeníRozhodčí:Bartošek Ivo
Datum dle rozpisu24. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:Borecký Vlastimil
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:25660:561KST Kalich Litoměřice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Boháč Dominik
Málek Josef
 
 
Jurista Josef
Havran Michal
 
 
-64-8733210
2.Borecký Vlastimil
Bartošek Ivo
 
 
Nedoma Jiří
Líska Vladislav
 
 
963  3020
3.Boháč DominikLíska Vladislav713  3030
4.Chuchel MartinJurista Josef825  3040
5.Jonáš StanislavHavran Michal5-1010-953250
6.Borecký VlastimilNedoma Jiří-8-14-13 1351
7.Chuchel MartinLíska Vladislav-61412-993261
8.Jonáš StanislavJurista Josef75-75 3171
9.Borecký VlastimilHavran Michal-435-973281
10.Boháč DominikNedoma Jiří-6897 3191
11.Jonáš StanislavLíska Vladislav-8-5-4  0392
12.Borecký VlastimilJurista Josef622  30102
13.Boháč DominikHavran Michal6911  30112
14.Chuchel MartinNedoma Jiří-4-108-9 13113
15.Borecký VlastimilLíska Vladislav9-7-76-523114
16.Boháč DominikJurista Josef984  30124
17.Chuchel MartinHavran Michal8109  30134
18.Jonáš StanislavNedoma Jiří-7-4-9  03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Boháč Dominik40Líska Vladislav22
Chuchel Martin31Jurista Josef04
Jonáš Stanislav22Havran Michal04
Borecký Vlastimil22Nedoma Jiří31
žádné



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Terezín AVrchní
rozhodčí:
Pospíšil Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC Roudnice BRozhodčí:Friedrich Bohuslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul.na krete 332 v terezine u litomeric 41201, sokolovna terezin u zsRozhodčí:Brdlík František
Datum dle rozpisu24. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Pizur Miroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1134:39 TTC Roudnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brdlík František
Pizur Miroslav
 
 
Brhovský Václav
Spurný Antonín ml.
 
 
     2301
2.Friedrich Bohuslav
Martínek Karel
 
 
Medáček Jaroslav
Mejzr Radek
 
 
     1302
3.Martínek KarelBrhovský Václav     0303
4.Friedrich BohuslavSpurný Antonín ml.     2304
5.Pizur MiroslavMedáček Jaroslav     3114
6.Brdlík FrantišekMejzr Radek     3024
7.Friedrich BohuslavBrhovský Václav     0325
8.Pizur MiroslavSpurný Antonín ml.     2326
9.Brdlík FrantišekMedáček Jaroslav     3036
10.Martínek KarelMejzr Radek     3246
11.Pizur MiroslavBrhovský Václav     1347
12.Brdlík FrantišekSpurný Antonín ml.     3257
13.Martínek KarelMedáček Jaroslav     1358
14.Friedrich BohuslavMejzr Radek     3168
15.Brdlík FrantišekBrhovský Václav     2369
16.Martínek KarelSpurný Antonín ml.     03610
17.Friedrich BohuslavMedáček Jaroslav     23611
18.Pizur MiroslavMejzr Radek     30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Martínek Karel13Brhovský Václav40
Friedrich Bohuslav13Spurný Antonín ml.31
Pizur Miroslav22Medáček Jaroslav22
Brdlík František31Mejzr Radek04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Terezín BVrchní
rozhodčí:
Skrbek Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:INPEKO Krásné Březno ARozhodčí:Hájková Jana
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul.na krete 332 v terezine u litomeric 41201, sokolovna terezin u zsRozhodčí:Futera Vratislav
Datum dle rozpisu23. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Slavík Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:27 TJ Sokol Terezín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hájková Jana
Futera Vratislav
 
 
Zach Vladimír
Pucherna Lubomír
 
 
     3110
2.Slavík Petr
Skrbek Zdeněk
 
 
Schneider Lubor
Plutnar Stanislav
 
 
     0311
3.Hájková JanaSchneider Lubor     1312
4.Slavík PetrPlutnar Stanislav     3122
5.Futera VratislavZach Vladimír     3132
6.Skrbek ZdeněkPucherna Lubomír     3042
7.Slavík PetrSchneider Lubor     3052
8.Futera VratislavPlutnar Stanislav     3062
9.Skrbek ZdeněkZach Vladimír     3172
10.Hájková JanaPucherna Lubomír     3282
11.Futera VratislavSchneider Lubor     3192
12.Skrbek ZdeněkPlutnar Stanislav     31102
13.Hájková JanaZach Vladimír     03103
14.Slavík PetrPucherna Lubomír     30113
15.Skrbek ZdeněkSchneider Lubor     31123
16.Hájková JanaPlutnar Stanislav     13124
17.Slavík PetrZach Vladimír     13125
18.Futera VratislavPucherna Lubomír     23126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hájková Jana13Schneider Lubor13
Slavík Petr31Plutnar Stanislav13
Futera Vratislav31Zach Vladimír22
Skrbek Zdeněk40Pucherna Lubomír13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy