Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Chemička Ústí nad Labem AVrchní
rozhodčí:
Nechyba Zdeněk st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Filipov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ústí nad Labem, Krčínova 6, vchod do budovy pod nápisem Corso, 1. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:33 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kindl Zdeněk
Zápotocký Milan
 
 
Neumann Martin
Polák Pavel
 
 
-87-65103210
2.Karásek Jiří
Navarra Mirko
 
 
Honzík Stanislav
Skála Jiří ml.
 
 
-7-8-9  0311
3.Zápotocký MilanNeumann Martin-8978 3121
4.Karásek JiříSkála Jiří ml.     3231
5.Hanek Tomáš st.Polák Pavel     1332
6.Kindl ZdeněkHonzík Stanislav     3042
7.Karásek JiříNeumann Martin     0343
8.Hanek Tomáš st.Skála Jiří ml.     2344
9.Kindl ZdeněkPolák Pavel     1345
10.Zápotocký MilanHonzík Stanislav     3055
11.Hanek Tomáš st.Neumann Martin     0356
12.Kindl ZdeněkSkála Jiří ml.     3066
13.Zápotocký MilanPolák Pavel     3076
14.Karásek JiříHonzík Stanislav     0377
15.Kindl ZdeněkNeumann Martin     3187
16.Zápotocký MilanSkála Jiří ml.     3097
17.Karásek JiříPolák Pavel     0398
18.Hanek Tomáš st.Honzík Stanislav     1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zápotocký Milan40Neumann Martin22
Karásek Jiří13Skála Jiří ml.13
Hanek Tomáš st.04Polák Pavel31
Kindl Zdeněk31Honzík Stanislav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Štětí BVrchní
rozhodčí:
Novák Libor
HOSTUJÍCÍ:SK Markvartice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Štětí, U tržnice 2, U městské tržniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:448:23 SK Štětí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Oliva Michal
Jurista Josef
 
 
Hanuš Jiří
Lopušan Milan
 
 
     3110
2.Nedoma Jiří
Burda Petr
 
 
Linzmayer Václav
 
 
WO    3020
3.Oliva MichalHanuš Jiří     3230
4.Jurista JosefLopušan Milan     3240
5.Novotný PetrLinzmayer Václav     3150
6.Glaser ArnoštWO    3060
7.Jurista JosefHanuš Jiří     3270
8.Novotný PetrLopušan Milan     2371
9.Glaser ArnoštLinzmayer Václav     3181
10.Oliva MichalWO    3091
11.Novotný PetrHanuš Jiří     1392
12.Glaser ArnoštLopušan Milan     2393
13.Oliva MichalLinzmayer Václav     30103
14.Jurista JosefWO    30113
15.Kučerák VáclavHanuš Jiří     13114
16.Oliva MichalLopušan Milan     31124
17.Jurista JosefLinzmayer Václav     31134
18.Novotný PetrWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Oliva Michal30Hanuš Jiří22
Jurista Josef30Lopušan Milan22
Novotný Petr12Linzmayer Václav04
Glaser Arnošt11   
Kučerák Václav01   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Roudnice BVrchní
rozhodčí:
Spurný Antonín st.
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Roudnicen.L., Jungmannova ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:26 TTC Roudnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cinibulk Miloš
Spurný Antonín ml.
 
 
Špička Zbyněk
Chabr Filip
 
 
     1301
2.Brhovský Václav
Líska Tomáš ml.
 
 
Hauznerová Michaela
Vysoudil Jan
 
 
     3111
3.Spurný Antonín ml.Hauznerová Michaela     0312
4.Líska Tomáš ml.Špička Zbyněk     3122
5.Brhovský VáclavChabr Filip     3032
6.Cinibulk MilošVysoudil Jan     3142
7.Líska Tomáš ml.Hauznerová Michaela     3152
8.Brhovský VáclavŠpička Zbyněk     1353
9.Cinibulk MilošChabr Filip     3163
10.Spurný Antonín ml.Vysoudil Jan     3073
11.Brhovský VáclavHauznerová Michaela     3183
12.Cinibulk MilošŠpička Zbyněk     3093
13.Spurný Antonín ml.Chabr Filip     1394
14.Líska Tomáš ml.Vysoudil Jan     30104
15.Cinibulk MilošHauznerová Michaela     23105
16.Spurný Antonín ml.Špička Zbyněk     32115
17.Líska Tomáš ml.Chabr Filip     23116
18.Brhovský VáclavVysoudil Jan     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Spurný Antonín ml.22Hauznerová Michaela22
Líska Tomáš ml.31Špička Zbyněk13
Brhovský Václav31Chabr Filip22
Cinibulk Miloš31Vysoudil Jan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:INPEKO Krásné Březno AVrchní
rozhodčí:
Novák Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Roudnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Janáčkova 11, Ústí nad Labem 400 07, Pekárna INPEKO - 2.NPRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:736:28 INPEKO Krásné Březno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mašek Lubomír
Zach Vladimír
 
 
Sedláček Zdeněk
Stanislav Pavel
 
 
     3010
2.Plutnar Stanislav
Schneider Lubor
 
 
Laube Robert
Vyskočil Tomáš
 
 
     1311
3.Mašek LubomírLaube Robert     3021
4.Plutnar StanislavVyskočil Tomáš     3131
5.Zach VladimírSedláček Zdeněk     3041
6.Schneider LuborStanislav Pavel     3251
7.Plutnar StanislavLaube Robert     3161
8.Zach VladimírVyskočil Tomáš     3171
9.Schneider LuborSedláček Zdeněk     2372
10.Mašek LubomírStanislav Pavel     3282
11.Zach VladimírLaube Robert     3092
12.Schneider LuborVyskočil Tomáš     30102
13.Pucherna LubomírSedláček Zdeněk     03103
14.Plutnar StanislavStanislav Pavel     03104
15.Schneider LuborLaube Robert     30114
16.Pucherna LubomírVyskočil Tomáš     03115
17.Plutnar StanislavSedláček Zdeněk     03116
18.Zach VladimírStanislav Pavel     03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mašek Lubomír20Laube Robert04
Plutnar Stanislav22Vyskočil Tomáš13
Zach Vladimír31Sedláček Zdeněk31
Schneider Lubor31Stanislav Pavel22
Pucherna Lubomír02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Terezín BVrchní
rozhodčí:
Pospíšil Petr
HOSTUJÍCÍ:GPD Benešov nad Ploučnicí ARozhodčí:Futera Vratislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul.na krete 332 v terezine u litomeric 41201, sokolovna terezin u zsRozhodčí:Hájková Jana
Datum dle rozpisu13. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Skrbek Zdeněk
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:42 GPD Benešov nad Ploučnicí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skrbek Zdeněk
Slavík Petr
 
 
Babička Michal st.
Štípek Martin
 
 
     3210
2.Hájková Jana
Futera Vratislav
 
 
Babička Lukáš
Myslivec Miroslav
 
 
     1311
3.Futera VratislavBabička Michal st.     1312
4.Skrbek ZdeněkŠtípek Martin     1313
5.Slavík PetrBabička Lukáš     3123
6.Hájková JanaMyslivec Miroslav     0324
7.Skrbek ZdeněkBabička Michal st.     0325
8.Slavík PetrŠtípek Martin     0326
9.Hájková JanaBabička Lukáš     3036
10.Futera VratislavMyslivec Miroslav     2337
11.Slavík PetrBabička Michal st.     3147
12.Hájková JanaŠtípek Martin     1348
13.Futera VratislavBabička Lukáš     1349
14.Skrbek ZdeněkMyslivec Miroslav     3159
15.Hájková JanaBabička Michal st.     03510
16.Futera VratislavŠtípek Martin     13511
17.Skrbek ZdeněkBabička Lukáš     31611
18.Slavík PetrMyslivec Miroslav     13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Futera Vratislav04Babička Michal st.31
Skrbek Zdeněk22Štípek Martin40
Slavík Petr22Babička Lukáš13
Hájková Jana13Myslivec Miroslav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Terezín AVrchní
rozhodčí:
Pospíšil Petr
HOSTUJÍCÍ:KST Kalich Litoměřice ARozhodčí:Friedrich Bohuslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul.na krete 332 v terezine u litomeric 41201, sokolovna terezin u zsRozhodčí:Vajgl Lukáš
Datum dle rozpisu14. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Hojda Miloš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1220:37 KST Kalich Litoměřice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Friedrich Bohuslav
Hojda Miloš
 
 
Boháč Dominik
Málek Josef
 
 
     0301
2.Vajgl Lukáš
Pizur Miroslav
 
 
Bartošek Ivo
Borecký Vlastimil
 
 
     3111
3.Hojda MilošBoháč Dominik     0312
4.Vajgl LukášBartošek Ivo     3022
5.Pizur MiroslavBorecký Vlastimil     3032
6.Friedrich BohuslavMálek Josef     0333
7.Vajgl LukášBoháč Dominik     0334
8.Pizur MiroslavBartošek Ivo     3044
9.Friedrich BohuslavBorecký Vlastimil     0345
10.Hojda MilošMálek Josef     0346
11.Pizur MiroslavBoháč Dominik     0347
12.Friedrich BohuslavBartošek Ivo     0348
13.Hojda MilošBorecký Vlastimil     1349
14.Vajgl LukášMálek Josef     13410
15.Friedrich BohuslavBoháč Dominik     03411
16.Hojda MilošBartošek Ivo     03412
17.Vajgl LukášBorecký Vlastimil     30512
18.Pizur MiroslavMálek Josef     30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hojda Miloš04Boháč Dominik40
Vajgl Lukáš22Bartošek Ivo22
Pizur Miroslav31Borecký Vlastimil22
Friedrich Bohuslav04Málek Josef31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy