Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Filipov BVrchní
rozhodčí:
Mrázek Michal
HOSTUJÍCÍ:KST Kalich Litoměřice ARozhodčí:Beránek Ladislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Filipov 207, 40753 JiříkovRozhodčí:Skála Jiří st.
Datum dle rozpisu21. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:37 KST Kalich Litoměřice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kopecký Karel
Honzík Stanislav
 
 
Boháč Dominik
Chuchel Martin
 
 
     0301
2.Neumann Martin
Skála Jiří ml.
 
 
Borecký Vlastimil
Bartošek Ivo
 
 
     3011
3.Skála Jiří ml.Boháč Dominik     2312
4.Neumann MartinBartošek Ivo     3022
5.Kopecký KarelChuchel Martin     2323
6.Honzík StanislavBorecký Vlastimil     3033
7.Neumann MartinBoháč Dominik     1334
8.Kopecký KarelBartošek Ivo     0335
9.Honzík StanislavChuchel Martin     3145
10.Skála Jiří ml.Borecký Vlastimil     1346
11.Fučík ZdeněkBoháč Dominik     0347
12.Honzík StanislavBartošek Ivo     3057
13.Skála Jiří ml.Chuchel Martin     1358
14.Neumann MartinBorecký Vlastimil     3268
15.Honzík StanislavBoháč Dominik     0369
16.Skála Jiří ml.Bartošek Ivo     3279
17.Neumann MartinChuchel Martin     23710
18.Fučík ZdeněkBorecký Vlastimil     32810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Skála Jiří ml.13Boháč Dominik40
Neumann Martin22Bartošek Ivo13
Kopecký Karel02Chuchel Martin31
Honzík Stanislav31Borecký Vlastimil13
Fučík Zdeněk11   
--------



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:GPD Benešov nad Ploučnicí AVrchní
rozhodčí:
Nebohý František
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Terezín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dvořákova 100, Benešov nad Ploučnicí 407 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:39 TJ Sokol Terezín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Babička Michal st.
Štípek Martin
 
 
Pizur Miroslav
Vajgl Lukáš
 
 
     0301
2.Babička Lukáš
Myslivec Miroslav
 
 
Brdlík František
Munková Irena
 
 
     3211
3.Babička Michal st.Brdlík František     3021
4.Myslivec MiroslavVajgl Lukáš     2322
5.Štípek MartinMunková Irena     3232
6.Babička LukášPizur Miroslav     3142
7.Myslivec MiroslavBrdlík František     1343
8.Štípek MartinVajgl Lukáš     2344
9.Babička LukášMunková Irena     3254
10.Babička Michal st.Pizur Miroslav     2355
11.Štípek MartinBrdlík František     3165
12.Babička LukášVajgl Lukáš     1366
13.Babička Michal st.Munková Irena     3176
14.Myslivec MiroslavPizur Miroslav     0377
15.Babička LukášBrdlík František     1378
16.Babička Michal st.Vajgl Lukáš     2379
17.Myslivec MiroslavMunková Irena     13710
18.Štípek MartinPizur Miroslav     30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Babička Michal st.22Brdlík František22
Myslivec Miroslav04Vajgl Lukáš40
Štípek Martin31Munková Irena13
Babička Lukáš22Pizur Miroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Roudnice CVrchní
rozhodčí:
Spurný Antonín st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Terezín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Roudnicen.L., Jungmannova ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:25 TTC Roudnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláček Zdeněk
Sedláček Jiří ml.
 
 
Hájková Jana
Futera Vratislav
 
 
     3110
2.Laube Robert
Vyskočil Tomáš
 
 
Skrbek Zdeněk
Slavík Petr
 
 
     3220
3.Sedláček Jiří ml.Hájková Jana     3130
4.Laube RobertFutera Vratislav     2331
5.Vyskočil TomášSkrbek Zdeněk     3041
6.Sedláček ZdeněkSlavík Petr     3251
7.Laube RobertHájková Jana     3061
8.Vyskočil TomášFutera Vratislav     3071
9.Sedláček ZdeněkSkrbek Zdeněk     3081
10.Sedláček Jiří ml.Slavík Petr     0382
11.Vyskočil TomášHájková Jana     3092
12.Sedláček ZdeněkFutera Vratislav     31102
13.Sedláček Jiří ml.Skrbek Zdeněk     13103
14.Sklenička Jan ml.Slavík Petr     03104
15.Sedláček ZdeněkHájková Jana     30114
16.Sedláček Jiří ml.Futera Vratislav     13115
17.Sklenička Jan ml.Skrbek Zdeněk     13116
18.Vyskočil TomášSlavík Petr     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sedláček Jiří ml.13Hájková Jana04
Laube Robert11Futera Vratislav22
Vyskočil Tomáš40Skrbek Zdeněk22
Sedláček Zdeněk40Slavík Petr22
Sklenička Jan ml.02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem BVrchní
rozhodčí:
Vysoudil Jan
HOSTUJÍCÍ:INPEKO Krásné Březno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Studentská ul.626,403 31 Ústí nad Labem-Neštěmice, Nová tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1222:41524:618INPEKO Krásné Březno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špička Zbyněk
Chabr Filip
 
 
Plutnar Stanislav
Schneider Lubor
 
 
-11-8-5  0301
2.Hauznerová Michaela
Vašinová Karina
 
 
Zach Vladimír
Mašek Lubomír
 
 
-6-6-9  0302
3.Chabr FilipMašek Lubomír-8-10-6  0303
4.Vašinová KarinaSchneider Lubor97-3-9-52304
5.Špička ZbyněkPlutnar Stanislav676  3014
6.Hauznerová MichaelaZach Vladimír5-698 3124
7.Vašinová KarinaMašek Lubomír-6-10-9  0325
8.Špička ZbyněkSchneider Lubor14-811-823235
9.Hauznerová MichaelaPlutnar Stanislav559  3045
10.Chabr FilipZach Vladimír-110-9853255
11.Špička ZbyněkMašek Lubomír-6-1-5  0356
12.Hauznerová MichaelaSchneider Lubor-7-7-2  0357
13.Chabr FilipPlutnar Stanislav956  3067
14.Vašinová KarinaZach Vladimír-5-105-5 1368
15.Hauznerová MichaelaMašek Lubomír-7-39-7 1369
16.Chabr FilipSchneider Lubor-7-8-9  03610
17.Vašinová KarinaPlutnar Stanislav-11-9-7  03611
18.Vysoudil JanZach Vladimír-8-5-2  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Chabr Filip22Mašek Lubomír40
Vašinová Karina04Schneider Lubor31
Špička Zbyněk21Plutnar Stanislav13
Hauznerová Michaela22Zach Vladimír22
Vysoudil Jan01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Markvartice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Roudnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Markvartice u Děčína 197Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:37661:677nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanuš Jiří
Matušek Petr
 
 
Cinibulk Miloš
Spurný Antonín ml.
 
 
-6-86793210
2.Hanuš Petr
Lopušan Milan
 
 
Brhovský Václav
Líska Tomáš ml.
 
 
-11-8-7  0311
3.Matušek PetrCinibulk Miloš-8849 3121
4.Lopušan MilanLíska Tomáš ml.79-6-6-32322
5.Hanuš JiříSpurný Antonín ml.-9117-11123232
6.Hanuš PetrBrhovský Václav8-6-10-9 1333
7.Lopušan MilanCinibulk Miloš-3-7-9  0334
8.Hanuš JiříLíska Tomáš ml.796  3044
9.Hanuš PetrSpurný Antonín ml.-12-8-7  0345
10.Matušek PetrBrhovský Václav878  3055
11.Hanuš JiříCinibulk Miloš7-8-9853265
12.Hanuš PetrLíska Tomáš ml.2-4-5-3 1366
13.Matušek PetrSpurný Antonín ml.-10-65663276
14.Lopušan MilanBrhovský Václav-6-8-6  0377
15.Hanuš PetrCinibulk Miloš-69-8-6 1378
16.Matušek PetrLíska Tomáš ml.999  3088
17.Lopušan MilanSpurný Antonín ml.-99-77-122389
18.Hanuš JiříBrhovský Václav-15955 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Matušek Petr40Cinibulk Miloš22
Lopušan Milan04Líska Tomáš ml.22
Hanuš Jiří40Spurný Antonín ml.22
Hanuš Petr04Brhovský Václav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Chemička Ústí nad Labem AVrchní
rozhodčí:
Nechyba Zdeněk st.
HOSTUJÍCÍ:SK Štětí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ústí nad Labem, Krčínova 6, vchod do budovy pod nápisem Corso, 1. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:16 TJ Chemička Ústí nad Labem A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Komárek Jaroslav
Hanek Tomáš st.
 
 
Oliva Michal
Nedoma Jiří
 
 
     3110
2.Kindl Zdeněk
Zápotocký Milan
 
 
Jurista Josef
Karel Daniel
 
 
     3020
3.Kindl ZdeněkOliva Michal     3130
4.Komárek JaroslavNedoma Jiří     0331
5.Hanek Tomáš st.Karel Daniel     3041
6.Zápotocký MilanJurista Josef     2342
7.Komárek JaroslavOliva Michal     3052
8.Hanek Tomáš st.Nedoma Jiří     0353
9.Zápotocký MilanKarel Daniel     3063
10.Kindl ZdeněkJurista Josef     3173
11.Hanek Tomáš st.Oliva Michal     0374
12.Zápotocký MilanNedoma Jiří     3184
13.Kindl ZdeněkKarel Daniel     3094
14.Komárek JaroslavJurista Josef     30104
15.Zápotocký MilanOliva Michal     30114
16.Kindl ZdeněkNedoma Jiří     30124
17.Komárek JaroslavKarel Daniel     30134
18.Hanek Tomáš st.Jurista Josef     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kindl Zdeněk40Oliva Michal13
Komárek Jaroslav31Nedoma Jiří22
Hanek Tomáš st.22Karel Daniel04
Zápotocký Milan31Jurista Josef13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy