Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Štětí BVrchní
rozhodčí:
Novák Vladislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Filipov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Štětí, U tržnice 2, U městské tržniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1132:42 TJ Sokol Filipov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nedoma Jiří
Oliva Michal
 
 
Polák Pavel
Neumann Martin
 
 
     3210
2.Jurista Josef
Novotný Petr
 
 
Honzík Stanislav
Kopecký Karel
 
 
     0311
3.Jurista JosefNeumann Martin     0312
4.Novotný PetrHonzík Stanislav     0313
5.Nedoma JiříPolák Pavel     1314
6.Oliva MichalKopecký Karel     3224
7.Novotný PetrNeumann Martin     2325
8.Nedoma JiříHonzík Stanislav     3135
9.Oliva MichalPolák Pavel     3145
10.Jurista JosefKopecký Karel     3255
11.Nedoma JiříNeumann Martin     1356
12.Oliva MichalHonzík Stanislav     3066
13.Jurista JosefPolák Pavel     2367
14.Novotný PetrKopecký Karel     1368
15.Oliva MichalNeumann Martin     3178
16.Jurista JosefHonzík Stanislav     2379
17.Novotný PetrPolák Pavel     03710
18.Nedoma JiříKopecký Karel     23711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jurista Josef13Neumann Martin31
Novotný Petr04Honzík Stanislav22
Nedoma Jiří13Polák Pavel31
Oliva Michal40Kopecký Karel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Roudnice BVrchní
rozhodčí:
Spurný Antonin st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Chemička Ústí nad Labem ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Roudnicen.L., Jungmannova ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:37702:704nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cinibulk Miloš
Spurný Antonín ml.
 
 
Kindl Zdeněk
Zápotocký Milan
 
 
-87-9873210
2.Brhovský Václav
Líska Tomáš ml.
 
 
Komárek Jaroslav
Karásek Jiří
 
 
-9758 3120
3.Líska Tomáš ml.Kindl Zdeněk-4-612-6 1321
4.Spurný Antonín ml.Zápotocký Milan7-610-2-72322
5.Brhovský VáclavKomárek Jaroslav-7-679-92323
6.Cinibulk MilošKarásek Jiří795  3033
7.Spurný Antonín ml.Kindl Zdeněk89-7-863243
8.Brhovský VáclavZápotocký Milan6-8-97-102344
9.Cinibulk MilošKomárek Jaroslav-99-91083254
10.Líska Tomáš ml.Karásek Jiří879  3064
11.Brhovský VáclavKindl Zdeněk-8-10-9  0365
12.Cinibulk MilošZápotocký Milan-5-8-10  0366
13.Líska Tomáš ml.Komárek Jaroslav9-611-683276
14.Spurný Antonín ml.Karásek Jiří4-688 3186
15.Cinibulk MilošKindl Zdeněk-5-722-12387
16.Líska Tomáš ml.Zápotocký Milan9-13-12-3 1388
17.Spurný Antonín ml.Komárek Jaroslav-108-5-14 1389
18.Brhovský VáclavKarásek Jiří764  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Líska Tomáš ml.22Kindl Zdeněk31
Spurný Antonín ml.22Zápotocký Milan40
Brhovský Václav13Komárek Jaroslav22
Cinibulk Miloš22Karásek Jiří04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:INPEKO Krásné Březno AVrchní
rozhodčí:
Novák Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK Markvartice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Janáčkova 11, Ústí nad Labem 400 07, Pekárna INPEKO - 2.NPRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:30 INPEKO Krásné Březno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plutnar Stanislav
Schneider Lubor
 
 
Hanuš Jiří
Matušek Petr
 
 
     1301
2.Zach Vladimír
Mašek Lubomír
 
 
Hanuš Petr
Lopušan Milan
 
 
     3011
3.Plutnar StanislavMatušek Petr     0312
4.Schneider LuborHanuš Jiří     2313
5.Zach VladimírHanuš Petr     3223
6.Mašek LubomírLopušan Milan     3033
7.Schneider LuborMatušek Petr     0334
8.Zach VladimírHanuš Jiří     3144
9.Mašek LubomírHanuš Petr     3054
10.Plutnar StanislavLopušan Milan     3164
11.Zach VladimírMatušek Petr     1365
12.Mašek LubomírHanuš Jiří     3175
13.Plutnar StanislavHanuš Petr     1376
14.Schneider LuborLopušan Milan     3086
15.Mašek LubomírMatušek Petr     1387
16.Plutnar StanislavHanuš Jiří     3197
17.Schneider LuborHanuš Petr     32107
18.Zach VladimírLopušan Milan     31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Plutnar Stanislav22Matušek Petr40
Schneider Lubor22Hanuš Jiří13
Zach Vladimír31Hanuš Petr13
Mašek Lubomír31Lopušan Milan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Terezín BVrchní
rozhodčí:
Pospíšil Petr
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem BRozhodčí:Skrbek Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul.na krete 332 v terezine u litomeric 41201, sokolovna terezin u zsRozhodčí:Hájková Jana
Datum dle rozpisu27. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Slavík Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1132:40 SKP Sever Ústí nad Labem B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skrbek Zdeněk
Slavík Petr
 
 
Špička Zbyněk
Chabr Filip
 
 
     3110
2.Futera Vratislav
Hájková Jana
 
 
Hauznerová Michaela
Vašinová Karina
 
 
     2311
3.Futera VratislavHauznerová Michaela     1312
4.Skrbek ZdeněkChabr Filip     3122
5.Slavík PetrŠpička Zbyněk     2323
6.Hájková JanaVašinová Karina     2324
7.Skrbek ZdeněkHauznerová Michaela     1325
8.Slavík PetrChabr Filip     3035
9.Hájková JanaŠpička Zbyněk     0336
10.Futera VratislavVašinová Karina     3246
11.Slavík PetrHauznerová Michaela     2347
12.Hájková JanaChabr Filip     0348
13.Futera VratislavŠpička Zbyněk     0349
14.Skrbek ZdeněkVašinová Karina     3259
15.Hájková JanaHauznerová Michaela     03510
16.Futera VratislavChabr Filip     13511
17.Skrbek ZdeněkŠpička Zbyněk     30611
18.Slavík PetrVašinová Karina     31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Futera Vratislav13Hauznerová Michaela40
Skrbek Zdeněk31Chabr Filip22
Slavík Petr22Špička Zbyněk31
Hájková Jana04Vašinová Karina13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Terezín AVrchní
rozhodčí:
Pospíšil Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC Roudnice CRozhodčí:Friedrich Bohuslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul.na krete 332 v terezine u litomeric 41201, sokolovna terezin u zsRozhodčí:Pizur Miroslav
Datum dle rozpisu25. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Brdlík František
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:35 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brdlík František
Munková Irena
 
 
Stanislav Pavel
Sedláček Zdeněk
 
 
     1301
2.Vajgl Lukáš
Pizur Miroslav
 
 
Laube Robert
Vyskočil Tomáš
 
 
     0302
3.Munková IrenaSedláček Zdeněk     0303
4.Vajgl LukášLaube Robert     3013
5.Pizur MiroslavStanislav Pavel     1314
6.Brdlík FrantišekVyskočil Tomáš     3224
7.Vajgl LukášSedláček Zdeněk     2325
8.Pizur MiroslavLaube Robert     3135
9.Brdlík FrantišekStanislav Pavel     3045
10.Munková IrenaVyskočil Tomáš     0346
11.Pizur MiroslavSedláček Zdeněk     3056
12.Brdlík FrantišekLaube Robert     3166
13.Munková IrenaStanislav Pavel     1367
14.Vajgl LukášVyskočil Tomáš     3277
15.Brdlík FrantišekSedláček Zdeněk     3287
16.Munková IrenaLaube Robert     3097
17.Vajgl LukášStanislav Pavel     1398
18.Pizur MiroslavVyskočil Tomáš     2399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Munková Irena13Sedláček Zdeněk22
Vajgl Lukáš22Laube Robert04
Pizur Miroslav22Stanislav Pavel31
Brdlík František40Vyskočil Tomáš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Kalich Litoměřice AVrchní
rozhodčí:
Nedbal Václav
HOSTUJÍCÍ:GPD Benešov nad Ploučnicí ARozhodčí:Jonáš Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 2027/1 , Litoměřice , PSČ 41201, Hala ST u Gymnázia Josefa Jungmanna, vchod z Tř.OsvobozeníRozhodčí:Boháč Dominik
Datum dle rozpisu28. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:Bartošek Ivo
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:27684:617KST Kalich Litoměřice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Borecký Vlastimil
Bartošek Ivo
 
 
Babička Lukáš
Brabencová Pavlína
 
 
1610  3010
2.Boháč Dominik
Málek Josef
 
 
Babička Michal st.
Štípek Martin
 
 
5-733 3120
3.Borecký VlastimilBabička Michal st.98-69 3130
4.Málek JosefŠtípek Martin5-9-8-8 1331
5.Boháč DominikBabička Lukáš974  3041
6.Bartošek IvoBrabencová Pavlína1487  3051
7.Málek JosefBabička Michal st.9-77-593261
8.Boháč DominikŠtípek Martin897  3071
9.Bartošek IvoBabička Lukáš510-108 3181
10.Borecký VlastimilBrabencová Pavlína10-9-7973291
11.Boháč DominikBabička Michal st.-85-98832101
12.Bartošek IvoŠtípek Martin-999-9-1223102
13.Borecký VlastimilBabička Lukáš-688-6932112
14.Málek JosefBrabencová Pavlína353  30122
15.Bartošek IvoBabička Michal st.8-4-8-3 13123
16.Borecký VlastimilŠtípek Martin-4-4-9  03124
17.Málek JosefBabička Lukáš7-6-6-5 13125
18.Boháč DominikBrabencová Pavlína-8776 31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Borecký Vlastimil31Babička Michal st.13
Málek Josef22Štípek Martin31
Boháč Dominik40Babička Lukáš13
Bartošek Ivo22Brabencová Pavlína04
žádné

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy