Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Filipov BVrchní
rozhodčí:
Mrázek Michal
HOSTUJÍCÍ:GPD Benešov nad Ploučnicí ARozhodčí:Beránek Ladislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Filipov 207, 40753 JiříkovRozhodčí:Kašpar Aleš
Datum dle rozpisu04. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:24 TJ Sokol Filipov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kopecký Karel
Honzík Stanislav
 
 
Babička Michal st.
Štípek Martin
 
 
     3010
2.Neumann Martin
Skála Jiří ml.
 
 
Babička Lukáš
Brabencová Pavlína
 
 
     3120
3.Neumann MartinBabička Michal st.     3130
4.Kopecký KarelŠtípek Martin     1331
5.Skála Jiří ml.Babička Lukáš     3041
6.Honzík StanislavBrabencová Pavlína     3051
7.Kopecký KarelBabička Michal st.     3061
8.Skála Jiří ml.Štípek Martin     3271
9.Honzík StanislavBabička Lukáš     3181
10.Neumann MartinBrabencová Pavlína     2382
11.Skála Jiří ml.Babička Michal st.     1383
12.Honzík StanislavŠtípek Martin     1384
13.Neumann MartinBabička Lukáš     3094
14.Kopecký KarelBrabencová Pavlína     30104
15.Honzík StanislavBabička Michal st.     31114
16.Neumann MartinŠtípek Martin     03115
17.Kopecký KarelBabička Lukáš     30125
18.Skála Jiří ml.Brabencová Pavlína     13126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Neumann Martin22Babička Michal st.13
Kopecký Karel31Štípek Martin31
Skála Jiří ml.22Babička Lukáš04
Honzík Stanislav31Brabencová Pavlína22
--------



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Roudnice CVrchní
rozhodčí:
Spurný Antonín st.
HOSTUJÍCÍ:KST Kalich Litoměřice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Roudnicen.L., Jungmannova ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:37 KST Kalich Litoměřice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláček Zdeněk
Sedláček Jiří ml.
 
 
Boháč Dominik
Chuchel Martin
 
 
     3210
2.Laube Robert
Vyskočil Tomáš
 
 
Bartošek Ivo
Málek Josef
 
 
     3120
3.Sedláček Jiří ml.Boháč Dominik     0321
4.Laube RobertBartošek Ivo     3031
5.Vyskočil TomášChuchel Martin     3241
6.Sedláček ZdeněkMálek Josef     3051
7.Laube RobertBoháč Dominik     0352
8.Vyskočil TomášBartošek Ivo     2353
9.Sedláček ZdeněkChuchel Martin     0354
10.Sedláček Jiří ml.Málek Josef     0355
11.Vyskočil TomášBoháč Dominik     0356
12.Sedláček ZdeněkBartošek Ivo     3166
13.Sklenička Jan ml.Chuchel Martin     0367
14.Laube RobertMálek Josef     3177
15.Sedláček ZdeněkBoháč Dominik     0378
16.Sklenička Jan ml.Bartošek Ivo     2379
17.Laube RobertChuchel Martin     13710
18.Vyskočil TomášMálek Josef     30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sedláček Jiří ml.02Boháč Dominik40
Laube Robert22Bartošek Ivo22
Vyskočil Tomáš22Chuchel Martin31
Sedláček Zdeněk22Málek Josef13
Sklenička Jan ml.02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem BVrchní
rozhodčí:
Vysoudil Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Terezín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Studentská ul.626,403 31 Ústí nad Labem-Neštěmice, Nová tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:736:30630:570SKP Sever Ústí nad Labem B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hauznerová Michaela
Vašinová Karina
 
 
Vajgl Lukáš
Brdlík František
 
 
4-713 3110
2.Chabr Filip
Vysoudil Jan
 
 
Friedrich Bohuslav
Munková Irena
 
 
-8-44753220
3.Vysoudil JanBrdlík František-4-7-5  0321
4.Hauznerová MichaelaMunková Irena-966-7-112322
5.Vašinová KarinaFriedrich Bohuslav6612  3032
6.Chabr FilipVajgl Lukáš-10-6-5  0333
7.Hauznerová MichaelaBrdlík František117-8-853243
8.Vašinová KarinaMunková Irena67-53 3153
9.Chabr FilipFriedrich Bohuslav83-53 3163
10.Vysoudil JanVajgl Lukáš-6-9-3  0364
11.Vašinová KarinaBrdlík František9510  3074
12.Chabr FilipMunková Irena-9-9-4  0375
13.Vysoudil JanFriedrich Bohuslav61010  3085
14.Hauznerová MichaelaVajgl Lukáš1218  3095
15.Chabr FilipBrdlík František-9-66-8 1396
16.Vysoudil JanMunková Irena-9-10861532106
17.Hauznerová MichaelaFriedrich Bohuslav824  30116
18.Vašinová KarinaVajgl Lukáš-12-6-8  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vysoudil Jan22Brdlík František22
Hauznerová Michaela31Munková Irena22
Vašinová Karina31Friedrich Bohuslav04
Chabr Filip13Vajgl Lukáš31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Markvartice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Terezín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Markvartice u Děčína 197Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:33661:631SK Markvartice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanuš Jiří
Hanuš Petr
 
 
Slavík Petr
Skrbek Zdeněk
 
 
-1157-6-52301
2.Karlovský Tomáš
Lopušan Milan
 
 
Hájková Jana
Futera Vratislav
 
 
-7878 3111
3.Karlovský TomášHájková Jana7-754 3121
4.Lopušan MilanFutera Vratislav-5-8-8  0322
5.Hanuš JiříSlavík Petr8-8-10693232
6.Hanuš PetrSkrbek Zdeněk8812  3042
7.Lopušan MilanHájková Jana-8-10-4  0343
8.Hanuš JiříFutera Vratislav5-958 3153
9.Hanuš PetrSlavík Petr468  3063
10.Karlovský TomášSkrbek Zdeněk-11-8-8  0364
11.Hanuš JiříHájková Jana978  3074
12.Hanuš PetrFutera Vratislav8-9-5853284
13.Karlovský TomášSlavík Petr-810-5-9 1385
14.Lopušan MilanSkrbek Zdeněk97-10-6-52386
15.Hanuš PetrHájková Jana-6-82933296
16.Karlovský TomášFutera Vratislav876  30106
17.Lopušan MilanSlavík Petr-7-10-5  03107
18.Hanuš JiříSkrbek Zdeněk87-9-10-523108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Karlovský Tomáš22Hájková Jana13
Lopušan Milan04Futera Vratislav13
Hanuš Jiří31Slavík Petr22
Hanuš Petr40Skrbek Zdeněk31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:INPEKO Krásné Březno AVrchní
rozhodčí:
Novák Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Chemička Ústí nad Labem ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna TJ Slavoj Krásné Březno - Janáčkova 11, Ústí nad Labem 400 07Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:32 INPEKO Krásné Březno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mašek Lubomír
Zach Vladimír
 
 
Kindl Zdeněk
Zápotocký Milan
 
 
     3110
2.Plutnar Stanislav
Schneider Lubor
 
 
Komárek Jaroslav
Hanek Tomáš st.
 
 
     3220
3.Plutnar StanislavZápotocký Milan     3030
4.Schneider LuborKindl Zdeněk     1331
5.Zach VladimírHanek Tomáš st.     3141
6.Mašek LubomírKomárek Jaroslav     3151
7.Schneider LuborZápotocký Milan     1352
8.Zach VladimírKindl Zdeněk     1353
9.Mašek LubomírHanek Tomáš st.     3263
10.Plutnar StanislavKomárek Jaroslav     3273
11.Zach VladimírZápotocký Milan     0374
12.Mašek LubomírKindl Zdeněk     3284
13.Plutnar StanislavHanek Tomáš st.     0385
14.Schneider LuborKomárek Jaroslav     3095
15.Mašek LubomírZápotocký Milan     30105
16.Plutnar StanislavKindl Zdeněk     13106
17.Schneider LuborHanek Tomáš st.     30116
18.Zach VladimírKomárek Jaroslav     03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Plutnar Stanislav22Zápotocký Milan22
Schneider Lubor22Kindl Zdeněk31
Zach Vladimír13Hanek Tomáš st.13
Mašek Lubomír40Komárek Jaroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Štětí BVrchní
rozhodčí:
Novák Libor
HOSTUJÍCÍ:TTC Roudnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Štětí, U tržnice 2, U městské tržniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:39 TTC Roudnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nedoma Jiří
Jurista Josef
 
 
Medáček Jaroslav
Cinibulk Miloš
 
 
     3210
2.Karel Daniel
Havran Michal
 
 
Líska Tomáš ml.
Brhovský Václav
 
 
     1311
3.Jurista JosefCinibulk Miloš     0312
4.Líska VladislavLíska Tomáš ml.     0313
5.Nedoma JiříBrhovský Václav     2314
6.Havran MichalMedáček Jaroslav     3024
7.Líska VladislavCinibulk Miloš     0325
8.Nedoma JiříLíska Tomáš ml.     3135
9.Havran MichalBrhovský Václav     0336
10.Jurista JosefMedáček Jaroslav     3046
11.Nedoma JiříCinibulk Miloš     2347
12.Havran MichalLíska Tomáš ml.     1348
13.Jurista JosefBrhovský Václav     0349
14.Líska VladislavMedáček Jaroslav     3059
15.Havran MichalCinibulk Miloš     3269
16.Jurista JosefLíska Tomáš ml.     03610
17.Líska VladislavBrhovský Václav     13611
18.Nedoma JiříMedáček Jaroslav     31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jurista Josef13Cinibulk Miloš31
Líska Vladislav13Líska Tomáš ml.31
Nedoma Jiří22Brhovský Václav40
Havran Michal22Medáček Jaroslav04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy