Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Roudnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Filipov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Roudnicen.L., Jungmannova ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:448:25731:622TTC Roudnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cinibulk Miloš
Spurný Antonín ml.
 
 
Kopecký Karel
Honzík Stanislav
 
 
677  3010
2.Brhovský Václav
Líska Tomáš ml.
 
 
Neumann Martin
Skála Jiří ml.
 
 
-98-8613220
3.Líska Tomáš ml.Kopecký Karel-79-9-11 1321
4.Spurný Antonín ml.Neumann Martin67-85 3131
5.Brhovský VáclavHonzík Stanislav10-78-9113241
6.Cinibulk MilošSkála Jiří ml.76-75 3151
7.Spurný Antonín ml.Kopecký Karel4-55-1-82352
8.Brhovský VáclavNeumann Martin87-85 3162
9.Cinibulk MilošHonzík Stanislav9137  3072
10.Líska Tomáš ml.Skála Jiří ml.-7-546123282
11.Brhovský VáclavKopecký Karel8-647 3192
12.Cinibulk MilošNeumann Martin549  30102
13.Líska Tomáš ml.Honzík Stanislav16-9-9-5 13103
14.Spurný Antonín ml.Skála Jiří ml.7-99-9-523104
15.Cinibulk MilošKopecký Karel78-88 31114
16.Líska Tomáš ml.Neumann Martin765  30124
17.Spurný Antonín ml.Honzík Stanislav567  30134
18.Brhovský VáclavSkála Jiří ml.-698-11932144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Líska Tomáš ml.22Kopecký Karel22
Spurný Antonín ml.22Neumann Martin04
Brhovský Václav40Honzík Stanislav13
Cinibulk Miloš40Skála Jiří ml.13
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:INPEKO Krásné Březno AVrchní
rozhodčí:
Mašek Lubomír
HOSTUJÍCÍ:SK Štětí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Janáčkova 11, Ústí nad Labem 400 07, Pekárna INPEKO - 2.NPRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:27 INPEKO Krásné Březno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Schneider Lubor
Plutnar Stanislav
 
 
Jurista Josef
Oliva Michal
 
 
     3110
2.Mašek Lubomír
Zach Vladimír
 
 
Nedoma Jiří
Líska Vladislav
 
 
     3020
3.Plutnar JaroslavJurista Josef     0321
4.Schneider LuborOliva Michal     1322
5.Zach VladimírNedoma Jiří     3132
6.Mašek LubomírLíska Vladislav     3042
7.Schneider LuborJurista Josef     3252
8.Zach VladimírOliva Michal     2353
9.Mašek LubomírNedoma Jiří     3163
10.Plutnar JaroslavLíska Vladislav     1364
11.Zach VladimírJurista Josef     3074
12.Mašek LubomírOliva Michal     3184
13.Plutnar StanislavNedoma Jiří     0385
14.Schneider LuborLíska Vladislav     3095
15.Mašek LubomírJurista Josef     30105
16.Plutnar StanislavOliva Michal     13106
17.Schneider LuborNedoma Jiří     30116
18.Zach VladimírLíska Vladislav     23117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Plutnar Jaroslav02Jurista Josef13
Schneider Lubor31Oliva Michal31
Zach Vladimír22Nedoma Jiří13
Mašek Lubomír40Líska Vladislav22
Plutnar Stanislav02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Terezín BVrchní
rozhodčí:
Pospíšil Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Chemička Ústí nad Labem ARozhodčí:Futera Vratislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul.na krete 332 v terezine u litomeric 41201, sokolovna terezin u zsRozhodčí:Skrbek Zdeněk
Datum dle rozpisu10. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Hájková Jana
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1617:51 TJ Chemička Ústí nad Labem A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skrbek Zdeněk
Pospíšil Petr
 
 
Kindl Zdeněk
Zápotocký Milan
 
 
     1301
2.Hájková Jana
Futera Vratislav
 
 
Karásek Jiří
Komárek Jaroslav
 
 
     2302
3.Futera VratislavKindl Zdeněk     1303
4.Skrbek ZdeněkZápotocký Milan     2304
5.Pospíšil PetrKarásek Jiří     0305
6.Hájková JanaKomárek Jaroslav     1306
7.Skrbek ZdeněkKindl Zdeněk     0307
8.Pospíšil PetrZápotocký Milan     0308
9.Hájková JanaKarásek Jiří     0309
10.Futera VratislavKomárek Jaroslav     03010
11.Pospíšil PetrKindl Zdeněk     03011
12.Hájková JanaZápotocký Milan     23012
13.Futera VratislavKarásek Jiří     32112
14.Skrbek ZdeněkKomárek Jaroslav     13113
15.Hájková JanaKindl Zdeněk     13114
16.Futera VratislavZápotocký Milan     03115
17.Skrbek ZdeněkKarásek Jiří     31215
18.Pospíšil PetrKomárek Jaroslav     03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Futera Vratislav13Kindl Zdeněk40
Skrbek Zdeněk13Zápotocký Milan40
Pospíšil Petr04Karásek Jiří22
Hájková Jana04Komárek Jaroslav40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Terezín AVrchní
rozhodčí:
Pospíšil Petr
HOSTUJÍCÍ:SK Markvartice ARozhodčí:Brdlík František
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul.na krete 332 v terezine u litomeric 41201, sokolovna terezin u zsRozhodčí:Vajgl Lukáš
Datum dle rozpisu11. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Pizur Miroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:26 TJ Sokol Terezín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vajgl Lukáš
Pizur Miroslav
 
 
Hanuš Jiří
Hanuš Petr
 
 
     2301
2.Brdlík František
Munková Irena
 
 
Lopušan Milan
Karlovský Tomáš
 
 
     3111
3.Munková IrenaHanuš Jiří     1312
4.Vajgl LukášHanuš Petr     3022
5.Pizur MiroslavLopušan Milan     3032
6.Brdlík FrantišekKarlovský Tomáš     3242
7.Vajgl LukášHanuš Jiří     3252
8.Pizur MiroslavHanuš Petr     0353
9.Brdlík FrantišekLopušan Milan     3063
10.Munková IrenaKarlovský Tomáš     3073
11.Pizur MiroslavHanuš Jiří     3183
12.Brdlík FrantišekHanuš Petr     1384
13.Munková IrenaLopušan Milan     3194
14.Vajgl LukášKarlovský Tomáš     31104
15.Brdlík FrantišekHanuš Jiří     32114
16.Munková IrenaHanuš Petr     31124
17.Vajgl LukášLopušan Milan     31134
18.Pizur MiroslavKarlovský Tomáš     32144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Munková Irena31Hanuš Jiří13
Vajgl Lukáš40Hanuš Petr22
Pizur Miroslav31Lopušan Milan04
Brdlík František31Karlovský Tomáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Kalich Litoměřice AVrchní
rozhodčí:
Nedbal Václav
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem BRozhodčí:Jonáš Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 2027/1 , Litoměřice , PSČ 41201, Hala ST u Gymnázia Josefa Jungmanna, vchod z Tř.OsvobozeníRozhodčí:Málek Josef
Datum dle rozpisu11. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:Borecký Vlastimil
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:20724:600KST Kalich Litoměřice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Boháč Dominik
Chuchel Martin
 
 
Hauznerová Michaela
Vašinová Karina
 
 
958  3010
2.Bartošek Ivo
Borecký Vlastimil
 
 
Chabr Filip
Vysoudil Jan
 
 
9-9-1953220
3.Boháč DominikVašinová Karina1099  3030
4.Chuchel MartinHauznerová Michaela659  3040
5.Borecký VlastimilVysoudil Jan42-6-783250
6.Bartošek IvoChabr Filip11911  3060
7.Chuchel MartinVašinová Karina101011  3070
8.Borecký VlastimilHauznerová Michaela-12-54-9 1371
9.Bartošek IvoVysoudil Jan7-7-1012-102372
10.Boháč DominikChabr Filip4411  3082
11.Borecký VlastimilVašinová Karina9-864 3192
12.Bartošek IvoHauznerová Michaela12-9107 31102
13.Boháč DominikVysoudil Jan143  30112
14.Chuchel MartinChabr Filip-99-881032122
15.Bartošek IvoVašinová Karina-69-11-10 13123
16.Boháč DominikHauznerová Michaela788  30133
17.Chuchel MartinVysoudil Jan7-9-1181032143
18.Borecký VlastimilChabr Filip-8478 31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Boháč Dominik40Vašinová Karina13
Chuchel Martin40Hauznerová Michaela13
Borecký Vlastimil31Vysoudil Jan13
Bartošek Ivo22Chabr Filip04
žádné



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:GPD Benešov nad Ploučnicí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Roudnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dvořákova 100, Benešov nad Ploučnicí 407 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:31 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Babička Michal st.
Štípek Martin
 
 
Sedláček Jiří ml.
Sklenička Jan ml.
 
 
     3010
2.Babička Lukáš
Brabencová Pavlína
 
 
Vyskočil Tomáš
Laube Robert
 
 
     0311
3.Babička Michal st.Sklenička Jan ml.     3221
4.Štípek MartinSedláček Jiří ml.     1322
5.Brabencová PavlínaLaube Robert     1323
6.Babička LukášVyskočil Tomáš     1324
7.Štípek MartinSklenička Jan ml.     3034
8.Brabencová PavlínaSedláček Jiří ml.     3044
9.Babička LukášLaube Robert     0345
10.Babička Michal st.Vyskočil Tomáš     2346
11.Brabencová PavlínaSklenička Jan ml.     2347
12.Babička LukášSedláček Jiří ml.     2348
13.Babička Michal st.Laube Robert     3158
14.Štípek MartinVyskočil Tomáš     3068
15.Babička LukášSklenička Jan ml.     3078
16.Babička Michal st.Sedláček Jiří ml.     3188
17.Štípek MartinLaube Robert     3098
18.Brabencová PavlínaVyskočil Tomáš     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Babička Michal st.31Sklenička Jan ml.13
Štípek Martin31Sedláček Jiří ml.22
Brabencová Pavlína13Laube Robert22
Babička Lukáš13Vyskočil Tomáš31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy