Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Filipov BVrchní
rozhodčí:
Mrázek Michal
HOSTUJÍCÍ:TTC Roudnice CRozhodčí:Skála Jiří st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Filipov 207, 40753 JiříkovRozhodčí:Beránek Ladislav
Datum dle rozpisu18. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:448:23 TJ Sokol Filipov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Neumann Martin
Polák Pavel
 
 
Sklenička Jan ml.
Hrádek Tomáš
 
 
     3110
2.Honzík Stanislav
Skála Jiří ml.
 
 
Laube Robert
Vyskočil Tomáš
 
 
     2311
3.Neumann MartinVyskočil Tomáš     1312
4.Polák PavelLaube Robert     2313
5.Honzík StanislavHrádek Tomáš     3023
6.Skála Jiří ml.Sklenička Jan ml.     3133
7.Polák PavelVyskočil Tomáš     3243
8.Honzík StanislavLaube Robert     3053
9.Skála Jiří ml.Hrádek Tomáš     3063
10.Neumann MartinSklenička Jan ml.     3173
11.Honzík StanislavVyskočil Tomáš     1374
12.Fučík ZdeněkLaube Robert     3284
13.Neumann MartinHrádek Tomáš     3094
14.Polák PavelSklenička Jan ml.     31104
15.Fučík ZdeněkVyskočil Tomáš     32114
16.Neumann MartinLaube Robert     31124
17.Polák PavelHrádek Tomáš     30134
18.Honzík StanislavSklenička Jan ml.     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Neumann Martin31Vyskočil Tomáš22
Polák Pavel31Laube Robert13
Honzík Stanislav31Hrádek Tomáš04
Skála Jiří ml.20Sklenička Jan ml.04
Fučík Zdeněk20   
------



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem BVrchní
rozhodčí:
Vysoudil Jan
HOSTUJÍCÍ:GPD Benešov nad Ploučnicí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Studentská ul.626,403 31 Ústí nad Labem-Neštěmice, Nová tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:29695:596SKP Sever Ústí nad Labem B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špička Zbyněk
Vysoudil Jan
 
 
Babička Michal st.
Myslivec Miroslav
 
 
946  3010
2.Hauznerová Michaela
Vašinová Karina
 
 
Babička Lukáš
Nebohý František
 
 
-8-9-8  0311
3.Vysoudil JanBabička Michal st.-87-74-82312
4.Vašinová KarinaBabička Lukáš-9-9-10  0313
5.Špička ZbyněkNebohý František-574-6-52314
6.Hauznerová MichaelaMyslivec Miroslav693  3024
7.Vašinová KarinaBabička Michal st.9-5-75-52325
8.Špička ZbyněkBabička Lukáš3-83-463235
9.Hauznerová MichaelaNebohý František784  3045
10.Vysoudil JanMyslivec Miroslav-6-117-6 1346
11.Špička ZbyněkBabička Michal st.9-6-9923256
12.Hauznerová MichaelaBabička Lukáš102-7-833266
13.Vysoudil JanNebohý František-65-98143276
14.Vašinová KarinaMyslivec Miroslav-45-9943286
15.Hauznerová MichaelaBabička Michal st.1367  3096
16.Vysoudil JanBabička Lukáš107-92 31106
17.Vašinová KarinaNebohý František847  30116
18.Špička ZbyněkMyslivec Miroslav397  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vysoudil Jan22Babička Michal st.22
Vašinová Karina22Babička Lukáš13
Špička Zbyněk31Nebohý František13
Hauznerová Michaela40Myslivec Miroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Markvartice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Kalich Litoměřice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Markvartice u Děčína 197Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:33651:629nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanuš Jiří
Hanuš Petr
 
 
Bartošek Ivo
Jonáš Stanislav
 
 
658  3010
2.Karlovský Tomáš
Lopušan Milan
 
 
Boháč Dominik
Málek Josef
 
 
8-9-8-9 1311
3.Hanuš JiříBoháč Dominik7-57-9-62312
4.Hanuš PetrBartošek Ivo-7-108753222
5.Lopušan MilanJonáš Stanislav-5-7-9  0323
6.Karlovský TomášMálek Josef11-99-9-62324
7.Hanuš PetrBoháč Dominik889  3034
8.Lopušan MilanBartošek Ivo-12-3-7  0335
9.Karlovský TomášJonáš Stanislav1033  3045
10.Hanuš JiříMálek Josef-11543 3155
11.Lopušan MilanBoháč Dominik-4-10-7  0356
12.Karlovský TomášBartošek Ivo39-97 3166
13.Hanuš JiříJonáš Stanislav1168  3076
14.Hanuš PetrMálek Josef12-9-7-8 1377
15.Karlovský TomášBoháč Dominik-7-12-7  0378
16.Hanuš JiříBartošek Ivo889  3088
17.Hanuš PetrJonáš Stanislav-985-893298
18.Lopušan MilanMálek Josef-1010-58-42399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hanuš Jiří31Boháč Dominik31
Hanuš Petr31Bartošek Ivo13
Lopušan Milan04Jonáš Stanislav13
Karlovský Tomáš22Málek Josef31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Chemička Ústí nad Labem AVrchní
rozhodčí:
Svrček Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Terezín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ústí nad Labem, Krčínova 6, vchod do budovy pod nápisem Corso, 1. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:24 TJ Chemička Ústí nad Labem A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Komárek Jaroslav
Hanek Tomáš st.
 
 
Munková Irena
Vajgl Lukáš
 
 
     1301
2.Kindl Zdeněk
Zápotocký Milan
 
 
Brdlík František
Pizur Miroslav
 
 
     3111
3.Kindl ZdeněkVajgl Lukáš     2312
4.Komárek JaroslavBrdlík František     3122
5.Hanek Tomáš st.Pizur Miroslav     3032
6.Zápotocký MilanMunková Irena     3042
7.Komárek JaroslavVajgl Lukáš     3052
8.Hanek Tomáš st.Brdlík František     1353
9.Zápotocký MilanPizur Miroslav     3063
10.Kindl ZdeněkMunková Irena     3073
11.Hanek Tomáš st.Vajgl Lukáš     3283
12.Zápotocký MilanBrdlík František     1384
13.Kindl ZdeněkPizur Miroslav     3094
14.Komárek JaroslavMunková Irena     0395
15.Zápotocký MilanVajgl Lukáš     31105
16.Kindl ZdeněkBrdlík František     31115
17.Komárek JaroslavPizur Miroslav     30125
18.Hanek Tomáš st.Munková Irena     13126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kindl Zdeněk31Vajgl Lukáš13
Komárek Jaroslav31Brdlík František22
Hanek Tomáš st.22Pizur Miroslav04
Zápotocký Milan31Munková Irena22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Štětí BVrchní
rozhodčí:
Novák Vladislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Terezín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Štětí, U tržnice 2, U městské tržniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:35687:664SK Štětí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jurista Josef
Karel Daniel
 
 
Futera Vratislav
Hájková Jana
 
 
-2-8-9  0301
2.Líska Vladislav
Nedoma Jiří
 
 
Skrbek Zdeněk
Slavík Petr
 
 
-51-612143211
3.Jurista JosefHájková Jana-7646 3121
4.Karel DanielFutera Vratislav-5-9-6  0322
5.Líska VladislavSlavík Petr-7-135673232
6.Nedoma JiříSkrbek Zdeněk78-9-983242
7.Karel DanielHájková Jana-82-10-9 1343
8.Líska VladislavFutera Vratislav104-1410 3153
9.Nedoma JiříSlavík Petr-67-4573263
10.Jurista JosefSkrbek Zdeněk3-4-5-11 1364
11.Líska VladislavHájková Jana911-93 3174
12.Nedoma JiříFutera Vratislav1287  3084
13.Jurista JosefSlavík Petr711-7-883294
14.Karel DanielSkrbek Zdeněk-7-7-7  0395
15.Nedoma JiříHájková Jana569  30105
16.Jurista JosefFutera Vratislav7-798 31115
17.Karel DanielSlavík Petr-6-5-7  03116
18.Líska VladislavSkrbek Zdeněk-104-35-1423117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jurista Josef31Hájková Jana13
Karel Daniel04Futera Vratislav13
Líska Vladislav31Slavík Petr13
Nedoma Jiří40Skrbek Zdeněk31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Roudnice BVrchní
rozhodčí:
Spurný Antonín st.
HOSTUJÍCÍ:INPEKO Krásné Březno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Roudnicen.L., Jungmannova ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:28624:578TTC Roudnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cinibulk Miloš
Spurný Antonín ml.
 
 
Zach Vladimír
Mašek Lubomír
 
 
288  3010
2.Brhovský Václav
Líska Tomáš ml.
 
 
Plutnar Stanislav
Schneider Lubor
 
 
578  3020
3.Líska Tomáš ml.Mašek Lubomír9-8-3-9 1321
4.Spurný Antonín ml.Schneider Lubor-7-5-9  0322
5.Brhovský VáclavPlutnar Stanislav8107  3032
6.Cinibulk MilošZach Vladimír44-38 3142
7.Spurný Antonín ml.Mašek Lubomír-8-7-8  0343
8.Brhovský VáclavSchneider Lubor-7-11-7  0344
9.Cinibulk MilošPlutnar Stanislav5129  3054
10.Líska Tomáš ml.Zach Vladimír886  3064
11.Brhovský VáclavMašek Lubomír-912-711-92365
12.Cinibulk MilošSchneider Lubor-9-77-9 1366
13.Líska Tomáš ml.Plutnar Stanislav464  3076
14.Spurný Antonín ml.Zach Vladimír78-72 3186
15.Cinibulk MilošMašek Lubomír89-4-7-52387
16.Líska Tomáš ml.Schneider Lubor99-4-7-72388
17.Spurný Antonín ml.Plutnar Stanislav7-585 3198
18.Brhovský VáclavZach Vladimír7-954 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Líska Tomáš ml.22Mašek Lubomír40
Spurný Antonín ml.22Schneider Lubor40
Brhovský Václav22Plutnar Stanislav04
Cinibulk Miloš22Zach Vladimír04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy