Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:INPEKO Krásné Březno AVrchní
rozhodčí:
Novák Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Filipov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Janáčkova 11, Ústí nad Labem 400 07, Pekárna INPEKO - 2.NPRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:31 INPEKO Krásné Březno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plutnar Stanislav
Mašek Jan
 
 
Skála Jiří ml.
Honzík Stanislav
 
 
     1301
2.Zach Vladimír
Muller Pavel
 
 
Polák Pavel
Neumann Martin
 
 
     1302
3.Schneider LuborSkála Jiří ml.     3112
4.Plutnar StanislavHonzík Stanislav     3222
5.Mašek JanPolák Pavel     1323
6.Zach VladimírNeumann Martin     3033
7.Plutnar StanislavSkála Jiří ml.     3243
8.Mašek JanHonzík Stanislav     1344
9.Zach VladimírPolák Pavel     3154
10.Schneider LuborNeumann Martin     3164
11.Muller PavelSkála Jiří ml.     0365
12.Zach VladimírHonzík Stanislav     3175
13.Schneider LuborPolák Pavel     3185
14.Plutnar StanislavNeumann Martin     3195
15.Zach VladimírSkála Jiří ml.     32105
16.Schneider LuborHonzík Stanislav     30115
17.Plutnar StanislavPolák Pavel     31125
18.Muller PavelNeumann Martin     03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Schneider Lubor40Skála Jiří ml.13
Plutnar Stanislav40Honzík Stanislav13
Mašek Jan02Polák Pavel13
Zach Vladimír40Neumann Martin13
Muller Pavel02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Terezín BVrchní
rozhodčí:
Pospíšil Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC Roudnice BRozhodčí:Futera Vratislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul.na krete 332 v terezine u litomeric 41201, sokolovna terezin u zsRozhodčí:Slavík Petr
Datum dle rozpisu24. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Skrbek Zdeněk
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1423:49 TTC Roudnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skrbek Zdeněk
Slavík Petr
 
 
Cinibulk Miloš
Spurný Antonín ml.
 
 
     3210
2.Futera Vratislav
Hájková Jana
 
 
Brhovský Václav
Líska Tomáš ml.
 
 
     3220
3.Skrbek ZdeněkCinibulk Miloš     3130
4.Slavík PetrLíska Tomáš ml.     2331
5.Hájková JanaSpurný Antonín ml.     0332
6.Futera VratislavBrhovský Václav     1333
7.Slavík PetrCinibulk Miloš     2334
8.Hájková JanaLíska Tomáš ml.     0335
9.Futera VratislavSpurný Antonín ml.     1336
10.Skrbek ZdeněkBrhovský Václav     0337
11.Hájková JanaCinibulk Miloš     1338
12.Futera VratislavLíska Tomáš ml.     1339
13.Skrbek ZdeněkSpurný Antonín ml.     3249
14.Slavík PetrBrhovský Václav     13410
15.Futera VratislavCinibulk Miloš     03411
16.Skrbek ZdeněkLíska Tomáš ml.     13412
17.Slavík PetrSpurný Antonín ml.     13413
18.Hájková JanaBrhovský Václav     03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Skrbek Zdeněk22Cinibulk Miloš31
Slavík Petr04Líska Tomáš ml.40
Hájková Jana04Spurný Antonín ml.31
Futera Vratislav04Brhovský Václav40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Terezín AVrchní
rozhodčí:
Pospíšil Petr
HOSTUJÍCÍ:SK Štětí BRozhodčí:Brdlík František
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul.na krete 332 v terezine u litomeric 41201, sokolovna terezin u zsRozhodčí:Vajgl Lukáš
Datum dle rozpisu25. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Pizur Miroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:28 TJ Sokol Terezín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vajgl Lukáš
Munková Irena
 
 
Oliva Michal
Jurista Josef
 
 
     2301
2.Pizur Miroslav
Brdlík František
 
 
Líska Vladislav
Nedoma Jiří
 
 
     1302
3.Munková IrenaOliva Michal     1303
4.Vajgl LukášJurista Josef     3013
5.Pizur MiroslavLíska Vladislav     0314
6.Brdlík FrantišekNedoma Jiří     3224
7.Vajgl LukášOliva Michal     3034
8.Pizur MiroslavJurista Josef     3244
9.Brdlík FrantišekLíska Vladislav     3154
10.Munková IrenaNedoma Jiří     3064
11.Pizur MiroslavOliva Michal     3174
12.Brdlík FrantišekJurista Josef     3084
13.Munková IrenaLíska Vladislav     3294
14.Vajgl LukášNedoma Jiří     31104
15.Brdlík FrantišekOliva Michal     31114
16.Munková IrenaJurista Josef     30124
17.Vajgl LukášLíska Vladislav     03125
18.Pizur MiroslavNedoma Jiří     03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Munková Irena31Oliva Michal13
Vajgl Lukáš31Jurista Josef04
Pizur Miroslav22Líska Vladislav22
Brdlík František40Nedoma Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Kalich Litoměřice AVrchní
rozhodčí:
Nedbal Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Chemička Ústí nad Labem ARozhodčí:Málek Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 2027/1 , Litoměřice , PSČ 41201, Hala ST u Gymnázia Josefa Jungmanna, vchod z Tř.OsvobozeníRozhodčí:Bartošek Ivo
Datum dle rozpisu25. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:35Rozhodčí:Boháč Dominik
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:31582:573KST Kalich Litoměřice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartošek Ivo
Borecký Vlastimil
 
 
Zápotocký Milan
Karásek Jiří
 
 
-5-2-7  0301
2.Málek Josef
Boháč Dominik
 
 
Komárek Jaroslav
Hanek Tomáš st.
 
 
-11839 3111
3.Málek JosefZápotocký Milan4-6-8-9 1312
4.Borecký VlastimilKomárek Jaroslav789  3022
5.Boháč DominikHanek Tomáš st.994  3032
6.Bartošek IvoKarásek Jiří-3-8-5  0333
7.Borecký VlastimilZápotocký Milan-5-9-5  0334
8.Boháč DominikKomárek Jaroslav-107106 3144
9.Bartošek IvoHanek Tomáš st.-10-7-9  0345
10.Málek JosefKarásek Jiří-5665 3155
11.Boháč DominikZápotocký Milan646  3065
12.Bartošek IvoKomárek Jaroslav-83-3-1 1366
13.Málek JosefHanek Tomáš st.-6-10810-82367
14.Borecký VlastimilKarásek Jiří787  3077
15.Bartošek IvoZápotocký Milan-414-3833287
16.Málek JosefKomárek Jaroslav-8-9-9  0388
17.Borecký VlastimilHanek Tomáš st.7-6-2543298
18.Boháč DominikKarásek Jiří386  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Málek Josef13Zápotocký Milan22
Borecký Vlastimil31Komárek Jaroslav22
Boháč Dominik40Hanek Tomáš st.22
Bartošek Ivo13Karásek Jiří13
žádné



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:GPD Benešov nad Ploučnicí AVrchní
rozhodčí:
Štípek Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:SK Markvartice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dvořákova 100, Benešov nad Ploučnicí 407 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:31 GPD Benešov nad Ploučnicí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Myslivec Miroslav
Babička Lukáš
 
 
Hanuš Jiří
Hanuš Petr
 
 
     1301
2.Babička Michal st.
Štípek Martin
 
 
Lopušan Milan
Linzmayer Václav
 
 
     3111
3.Myslivec MiroslavLopušan Milan     3121
4.Babička Michal st.Linzmayer Václav     3031
5.Štípek MartinHanuš Jiří     1332
6.Babička LukášHanuš Petr     0333
7.Babička Michal st.Lopušan Milan     3043
8.Štípek MartinLinzmayer Václav     3053
9.Babička LukášHanuš Jiří     1354
10.Myslivec MiroslavHanuš Petr     0355
11.Štípek MartinLopušan Milan     3265
12.Babička LukášLinzmayer Václav     3175
13.Myslivec MiroslavHanuš Jiří     0376
14.Babička Michal st.Hanuš Petr     0377
15.Babička LukášLopušan Milan     3287
16.Myslivec MiroslavLinzmayer Václav     3097
17.Babička Michal st.Hanuš Jiří     30107
18.Štípek MartinHanuš Petr     13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Myslivec Miroslav22Lopušan Milan04
Babička Michal st.31Linzmayer Václav04
Štípek Martin22Hanuš Jiří31
Babička Lukáš22Hanuš Petr40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy C Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Roudnice CVrchní
rozhodčí:
Spurný Antonín st.
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Roudnicen.L., Jungmannova ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:26 TTC Roudnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláček Jiří ml.
Sedláček Zdeněk
 
 
Smíšková Martina
Hauznerová Michaela
 
 
     3110
2.Laube Robert
Vyskočil Tomáš
 
 
Chabr Filip
Vysoudil Jan
 
 
     3020
3.Sedláček Jiří ml.Vysoudil Jan     3230
4.Vyskočil TomášHauznerová Michaela     3240
5.Laube RobertChabr Filip     3250
6.Sedláček ZdeněkSmíšková Martina     3260
7.Vyskočil TomášVysoudil Jan     3170
8.Laube RobertHauznerová Michaela     2371
9.Sedláček ZdeněkChabr Filip     3181
10.Sedláček Jiří ml.Smíšková Martina     2382
11.Laube RobertVysoudil Jan     3192
12.Sedláček ZdeněkHauznerová Michaela     30102
13.Sedláček Jiří ml.Chabr Filip     03103
14.Vyskočil TomášSmíšková Martina     31113
15.Sedláček ZdeněkVysoudil Jan     30123
16.Sedláček Jiří ml.Hauznerová Michaela     13124
17.Vyskočil TomášChabr Filip     30134
18.Laube RobertSmíšková Martina     31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sedláček Jiří ml.13Vysoudil Jan04
Vyskočil Tomáš40Hauznerová Michaela22
Laube Robert31Chabr Filip13
Sedláček Zdeněk40Smíšková Martina13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy