Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo PrahaVrchní
rozhodčí:
HARALÍK STANISLAV
HOSTUJÍCÍ:SKST DencoHappel LiberecRozhodčí
u stolu:
FAUSEK Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu09. 12. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:08Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:5174:138SF SKK EL Niňo Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Bardoň MichalSeibert Jakub-710-128932/-
2.Bajger OndřejBorůvka Jakub7-855 31/-
3.Reitšpies DavidMedek Josef744  30/-
4.Bajger OndřejSeibert Jakub-84-68932/-
5.Bardoň MichalMedek Josef         
6.Reitšpies DavidBorůvka Jakub         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Bardoň Michal10Seibert Jakub02
Bajger Ondřej20Borůvka Jakub01
Reitšpies David10Medek Josef01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SK Kotlářka EN PrahaVrchní
rozhodčí:
Hanek Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza PrahaRozhodčí
u stolu:
Kotlorz Lukáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka (Ex), Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu09. 12. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:2149:107SF SK Kotlářka EN Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Kaucký PetrTurček Peter56-77 31/-
2.Kučera StanislavHrnčiřík Jan41011  30/-
3.Němeček JakubKalužný Samuel7-788 31/-
4.Kučera StanislavTurček Peter874  30/-
5.Kaucký PetrKalužný Samuel         
6.Němeček JakubHrnčiřík Jan         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kaucký Petr10Turček Peter02
Kučera Stanislav20Hrnčiřík Jan01
Němeček Jakub10Kalužný Samuel01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDAVrchní
rozhodčí:
Sedláček Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC Ostrava 2016Rozhodčí
u stolu:
Kovář Aleš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál pro extraligu mužůRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu17. 12. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:42:12102:152TTC Ostrava 2016

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Hort TomášTregler Tomáš-6-4-5  03-/
2.Buben VlastimilKorbel Petr10-4-9-8 13-/
3.Pavlica MartinKarakaševič Aleksandar9-3-9-4 13-/
4.Buben VlastimilTregler Tomáš-9-10-8  03-/
5.Hort TomášKarakaševič Aleksandar         
6.Pavlica MartinKorbel Petr         
7.Pavlica Martin
Buben Vlastimil
Tregler Tomáš
Korbel Petr
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Hort Tomáš01Tregler Tomáš20
Buben Vlastimil02Korbel Petr10
Pavlica Martin01Karakaševič Aleksandar10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.czVrchní
rozhodčí:
Kovář Aleš
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéRozhodčí
u stolu:
Sedláček Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál pro extraligu mužůRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu17. 12. 2016 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
15:00Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:310:13230:238nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Hanák MartinOlejník Martin-14-3-14  03-/
2.Lebeda Michal ml.Koblížek Martin-9107-9932/-
3.Crha JakubPalkovský David64-8-15932/-
4.Lebeda Michal ml.Olejník Martin-1-9-10  03-/
5.Hanák MartinPalkovský David9-5-7-13 13-/
6.Crha JakubKoblížek Martin2711  30/-
7.Crha Jakub
Hanák Martin
Olejník Martin
Palkovský David
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Hanák Martin02Olejník Martin20
Lebeda Michal ml.11Koblížek Martin02
Crha Jakub20Palkovský David11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KSTVrchní
rozhodčí:
Svobodová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:SK TTC Františkovy LázněRozhodčí
u stolu:
Olbricht Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu09. 12. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:413:14242:262SK TTC Františkovy Lázně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Šimončík JosefGavlas Antonín ml.9-9-11-4 13-/
2.Klos PatrikPavelka Tomáš-911-58-123-/
3.Bindač MiroslavManna Romualdo8-696 31/-
4.Klos PatrikGavlas Antonín ml.12-4-55-523-/
5.Šimončík JosefManna Romualdo7-11610 31/-
6.Bindač MiroslavPavelka Tomáš-794-7-923-/
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Šimončík Josef11Gavlas Antonín ml.20
Klos Patrik02Pavelka Tomáš20
Bindač Miroslav11Manna Romualdo02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovVrchní
rozhodčí:
Jalůvka Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:KT PrahaRozhodčí
u stolu:
Manda Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu09. 12. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:05Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:215:9239:214SKST Charvát Baník Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Rezetka RomanPanský Jindřich-65-4-3 13-/
2.Čihák MarekJavůrek Petr-161098 31/-
3.Karabec IvanHavlík Tomáš9-913-8432/-
4.Čihák MarekPanský Jindřich5105  30/-
5.Rezetka RomanHavlík Tomáš8-10-54-723-/
6.Karabec IvanJavůrek Petr647  30/-
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Rezetka Roman02Panský Jindřich11
Čihák Marek20Javůrek Petr02
Karabec Ivan20Havlík Tomáš11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline